@Skierak: XDD gościu ceo della mówi o wzroście zapotrzebowania x600 do 2030 jensen, musk cała reszta mówi że kryzys z ramem to się będzie ciągnąć latami a ty pytasz czy już limit
  • Odpowiedz
Oglądając te wzrosty sandiska przez chwilę kupiłem go jak był po 1450 ale stwierdziłem, że nie pewnie nie urośnie i sprzedałem od razu po 2 dniach z jakimś tam 1% zysku. Kompromitacja cwela

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hazzy90: i za każdą taką zwałą, będzie klasycznie zalew postów peroniarzy, że oni wiedzieli, że to tak się skończy i w końcu jebnie, i trzeba było ich się słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu ludzie wolą wypierać jakieś s&p 500 czy inne ciulstwa jak nasz wig ostatnimi czasy bije rekordy? #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@pizzer: Rekordy biją wieczne boczniaki raz na 5 lat , a jak znajdziesz dobra spółkę z dużym rynkiem i dobrymi dochodami i sobie myślisz , że będzie dobrze to po dobrym raporcie jest zwała i siedzisz na tym peronie następne 2 lata. Na GPW to trzeba mieć albo dużo pieniędzy albo dużo czasu .
  • Odpowiedz
Chad inwestor na giełdzie -

- Klika kup i sprzedaj w sekundę,
- robi 20% dziennie na pompach na Nasdaqu,
- dostaje dywidendę bez gadania z nikim,
- kupuje na dołkach od spanikowanych frajerów,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kocham $MU, ale ten wykres akcji mnie przeraża.

Czy kiedykolwiek widzieliśmy tak zrównoważony pionowy wzrost jak ten w historii giełdy?!
#gielda
202492 - Kocham $MU, ale ten wykres akcji mnie przeraża.

Czy kiedykolwiek widzieliśm...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Na tagu nic się nie dzieje, więc sprawdzam reddita, a tam koleś co zaczynał od 250k USD i rzucił sobie wczoraj 200k na ruletkę pod SpaceX. Pozycja zamknięta -164k$ straty XD

TLDR

Niski
perfumowyswir - #gielda 

Na tagu nic się nie dzieje, więc sprawdzam reddita, a tam k...

źródło: IMG_1411

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja piosenka o Efekcie Skali, niedługo wam ją nagram, szkoda, że nie umiem śpiewać:

Już teraz wiem, że w giełdzie chodzi o to
Aby się ładować TYLKO Z DUŻĄ KWOTĄ!
Nie ma na wykresy patrzeć większy sens
Gdy za mniej niż bańkę władowałeś się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach