Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
felakuti
Profil firmowy

felakuti

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1030
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1030
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
felakuti
felakuti przedwczoraj, 13:33:37
  • 14
Szanujesz = plusujesz

#gielda
felakuti - Szanujesz = plusujesz

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti
Autor
przedwczoraj, 13:35:25 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: ha ha
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
Autor
przedwczoraj, 13:38:17 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: takich akcjonariuszy szanujemy, to the moon!
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
Autor
przedwczoraj, 13:56:26 via Wykop
  • 0
@Raul77: mnie właśnie korci chwilę po raporcie finansowym
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
Autor
przedwczoraj, 14:05:31 via Wykop
  • 0
@Raul77: 24 czerwca bodajże
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
Autor
przedwczoraj, 14:16:38 via Wykop
  • 1
@Raul77: też mnie to właśnie zastanawia czy nie będzie Beat beat kibel, z drugiej strony patrząc na SNDK może być całkiem inaczej. Generalnie loteria
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
przedwczoraj, 13:35:47
  • 2
Czy jak micron wróci po peroniarzy na 1000 to się załadują czy dalej z boku bo spadło? xD
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti przedwczoraj, 13:37:18 via Wykop
  • 7
@Vestor: wtedy będą czekać na 800 bo w pamieciuwie tak było
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti przedwczoraj, 13:29:05
  • 1
Przysiad na prototyp flagowego produktu SpaceX i patrzymy na zielone, otwierać!

#gielda
felakuti - Przysiad na prototyp flagowego produktu SpaceX i patrzymy na zielone, otwi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti przedwczoraj, 08:27:15
  • 50
Tydzień świecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
felakuti - Tydzień świecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: IMG_2890

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
przedwczoraj, 09:57:47 via Wykop
  • 1
@felakuti: ale jak to akcje? Przecież CDF to nie kupowanie akcji.
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx
przedwczoraj, 10:53:01 via Wykop
  • 0
@dominowiak: jak to nie kupowanie akcji? Zlatan mi mówił co innego..
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 08:16:02
  • 8
Do otwarcia micron +10% ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
Napięcie sprężyny puściło.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti przedwczoraj, 08:19:22 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: prośby jeden osiem L zostały wysłuchane (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
felakuti - @jatutylkonamoment: prośby jeden osiem L zostały wysłuchane (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 13.06.2026, 12:29:41
  • 13
Anthropic chyba nie myśli że w Internecie nic nie ginie?

#gielda #technologia
felakuti - Anthropic chyba nie myśli że w Internecie nic nie ginie?

#gielda #technol...

źródło: IMG_4801

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti
Autor
13.06.2026, 12:36:13 via Wykop
  • 0
@Atomowy_Kurier: no jak? To mój 4GB VRAM tego nie uciągnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 19:23:14
  • 12
Jak to możliwe że jest 2026 rok, a ten prostak nadal kręci całkiem dobre wyniki widzów tudzież oglądalności? Przecież nawet małpa (nie obrażając małp) by się zorientowała po czasie, że oglądanie tego gościa jest na maxa szkodliwe, bo dość łatwo znaleźć konflikt pod tytułem "kiszak vs putrefy". Ja mam teraz więcej czasu na słuchanie niż granie i naprawdę nie trzeba być jakimś Einsteinem, ale sto razy bardziej wolę wrzucić sobie w tle
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
12.06.2026, 22:06:22 via Wykop
  • 8
@Protectorx: to odwiedzaj sobie ale nie wyzywaj ludzi od frajerow. Rozumiem że nauczył cię tego wąsacz ale nie jesteś u niego na strimie by zachowywać się jak małpa
  • Odpowiedz
Knagologia
Knagologia
13.06.2026, 01:38:35 via Android
  • 8
@Protectorx: O, przyszedł akolita i od razu jak sympatycznie się zrobiło, i rozmowa bardziej na poziomie
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 17:34:03
  • 3
Dobra SNDK 2k$, Mikrusie zapłoń tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
12.06.2026, 14:04:18
  • 12
#gielda MICRON 1000! WYCIĄGAĆ TRĄBKI
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 14:07:30 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: k---a a ja sprzedałem bo pisali na tagu że kupią po 600
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 14:06:25
  • 9
Zielone k------o jakie jest każdy wie ale nie ma bordera i cechuje się stabilnością emocjonalną

#gielda
felakuti - Zielone k------o jakie jest każdy wie ale nie ma bordera i cechuje się sta...

źródło: IMG_4797

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
12.06.2026, 14:10:11 via Wykop
  • 3
@felakuti: zabetonowali ją na 199.50
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:59:34
  • 11
POV: Przeciętny Mirek kilka dni po kupnie SPCX

#gielda
felakuti - POV: Przeciętny Mirek kilka dni po kupnie SPCX

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evan_wykop
evan_wykop
12.06.2026, 13:54:58
  • 3
Jak tam ubrani w spce? #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:55:56 via Wykop
  • 2
@evan_wykop: my już wyrośliśmy z tego teraz siedzimy w ciepłym spcx
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
12.06.2026, 13:50:38
  • 8
Sandisk leci po dwa tysiaczki.
#gielda
jatutylkonamoment - Sandisk leci po dwa tysiaczki. 
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:51:40 via Wykop
  • 6
@ja_tu_tylko_na_moment: fajnie się na niego patrzy kiedy mówili że 350usd to górka (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:55:00 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: na konsole ps5 dwa pady zarobił ale i tak sadge ( ͡° ʖ̯ ͡°)
felakuti - @jatutylkonamoment: na konsole ps5 dwa pady zarobił ale i tak sadge ( ͡° ʖ...

źródło: IMG_4795

Pobierz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
12.06.2026, 13:45:36
  • 6
Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy w końcu cieśnina Ormuz zostanie otwarta?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:46:10 via Wykop
  • 0
@nowszyja: jak się Trump dogada, ale już tak naprawdę
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:43:35
  • 3
Wiesz, czasem bywa tak
Że sam naprawdę nie wiesz dokąd
Zmierza twój świat
Tysiące myśli (myśli), słowa ranią tak
Ty na kolanach prosisz Boga
Daj mi ten znak
felakuti - Wiesz, czasem bywa tak
Że sam naprawdę nie wiesz dokąd
Zmierza twój świat
...

źródło: IMG_4793

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:37:18
  • 5
Ale jednego o MSFT nie można powiedzieć - fituje j------c kolorem do pierwszego kwadracika w logo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
felakuti - Ale jednego o MSFT nie można powiedzieć - fituje j------c kolorem do pierw...

źródło: IMG_4792

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti
Autor
12.06.2026, 13:43:00 via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl: święte słowa <papiezmachajacydlonia.jpg>
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
12.06.2026, 13:38:09
  • 13
Straszne g---o xD

#gielda
dzony77 - Straszne g---o xD 

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:39:16 via Wykop
  • 4
@dzony77: trwa niezłomnie w postanowieniu od wielu sesji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:41:11 via Wykop
  • 1
@Average-CottonWorld-Enjoyer: to MSFT z lewarem 1:365? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti 12.06.2026, 13:29:47
  • 2
odpinamy wrotki, w górę (albo w dół)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felakuti
felakuti 12.06.2026, 10:01:53
  • 7
A może by tak p-------ć te eteefy i spróbować zostać milionerem stawiając wszystko na czerwone? I czy Peter Cymcyk nagania?

#gielda
felakuti - A może by tak p-------ć te eteefy i spróbować zostać milionerem stawiając ...

źródło: IMG_4788

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
12.06.2026, 10:02:55 via Android
  • 0
@felakuti: pioter mówił że nie kupuje
  • Odpowiedz
Atomowy_Kurier
Atomowy_Kurier
12.06.2026, 10:11:17 via Wykop
  • 0
@felakuti: WSZYSTKO W AKCJE, BĘDZIE KSIĘŻYC
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking