Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rzepa_malino_a
- 0

thorgoth
via Wykop- 2
@rzepa_malino_a: juz dawno nikt nie pytał ale to jest tak chamskie pytanie, że nie krepowalbym sie odpowiedzieć czegos w stylu "jak tylko umrzesz, żeby pępkowe ze stypa razem zorganizowac"

moja-walka
via Android- 2
@tomwick55 Mnie też, bo nigdy nie miałem dziewczyny, więc pytanie bezcelowe, bo do tanga trzeba dwojga. Co prawda jako mężczyzna mogę zajść w ciążę i urodzić dziecko, ale sam się nie zapłodnię.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sylwke3100: dla każdego janusza biznesu...
źródło: Screenshot 2025-08-27 091628
Pobierz✨️ Refleksje Zawiedzionego Rodzica na Temat Życia Ⓘ
Na co mi było zakładanie rodziny i branie kredytu na dom ktory bede spłacał do emerytury.
Te 200 tys zl na wklad własny mogłem wydać na podroze na świecie a zachciało mi się pieluch, marudzenia dzieci i żony i ciągłych pretensji. Jak zakładem rodzinę to wszystko było takie kolorowe i super, ale zycie wszystko zweryfikowało. Skończę pewnie żywot przez 50tką, bo juz mam wrzody, depresję,
Na co mi było zakładanie rodziny i branie kredytu na dom ktory bede spłacał do emerytury.
Te 200 tys zl na wklad własny mogłem wydać na podroze na świecie a zachciało mi się pieluch, marudzenia dzieci i żony i ciągłych pretensji. Jak zakładem rodzinę to wszystko było takie kolorowe i super, ale zycie wszystko zweryfikowało. Skończę pewnie żywot przez 50tką, bo juz mam wrzody, depresję,
@mirko_anonim po cholere masz prace do ktorej tyle dojeżdżasz? To pierwsze co powinienes zmienic. I to na etapie nastolatkowym.
@mirko_anonim: jakbyś był sam to może też byś teraz narzekał,że nie masz żony i dzieci, i już masz dość tych podróży,że samemu nie warto nigdzie jechać. Wszystko ma plusy i minusy.
- 49
@PrzegrywNaZawsze
1) Pracować gdy dziecko śpi
2) Sprzątnąć chatę gdy będzie czas go obudzić
3) Podrzucić dziecko ojcu i iść na drzemkę,
1) Pracować gdy dziecko śpi
2) Sprzątnąć chatę gdy będzie czas go obudzić
3) Podrzucić dziecko ojcu i iść na drzemkę,
@PrzegrywNaZawsze: śpij kiedy dziecko śpi, pracuj kiedy dziecko pracuje, sprzątaj kiedy dziecko sprząta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktoś jeszcze tak „wygrywa” dorosłość?
@blokuje_brzydkie_tagi: a może zwyczajnie na więcej cię nie stać? To twój sufit i właśnie go osiągnąłeś.
Może lepiej się cieszyć, że osiągnąłeś swój szczyt możliwości tak wcześnie, teraz możesz się nacieszyć tym co masz.
Zawsze chce się więcej, zawsze można spaść niżej.
@blokuje_brzydkie_tagi: wiem że kretyński pomysł, ale ciekawe czy da się założyć spółdzielnie i jeszcze dostać finansowanie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@viciu03:
Dom rodzinny to zawsze jest jakaś deska ratunku którą większość z nas ma i to tylko przez jakiś czas, aż naszych rodziców zabraknie.
Nie powinniśmy tego traktować jak porażki i podchodzić z wrogością.
Tylko traktować jak wsparcie, do naszych decyzji że w razie czego zawsze mamy gdzie na chwile wrócić.
Dom rodzinny to zawsze jest jakaś deska ratunku którą większość z nas ma i to tylko przez jakiś czas, aż naszych rodziców zabraknie.
Nie powinniśmy tego traktować jak porażki i podchodzić z wrogością.
Tylko traktować jak wsparcie, do naszych decyzji że w razie czego zawsze mamy gdzie na chwile wrócić.
@viciu03: Wyprowadziłem się jako 19 latek żeby studiować w innym mieście i pracować, ale wracałem 3x na 1-3miesięcy w przerwach od studiów(pracowałem zdalnie). Jakbym czuł, że coś mi się nie układa i powrót do domu mi pomoże to ogarnąć, to bym tak zrobił i nawet bym nie pomyslał, że to może być traktowane jako "przegryw".
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MartinBorman odpisze se na jakiegoś maila w pracy raz na dwa dni, rachunki rozumiem, a weekendy są fajne, ale niewiele lepsze niż cały tydzień, bo cały czas jest zajebiście, więc nie czekam na nie jak na wybawienie i nie żałuję jak się kończą
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: ah te problemy rozowychpaskow xd
- 2
mistrzowski-fanatyk-24: Puenta jest taka że nie mialas czułości od rodziców
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
- 3
@mszuriam a ja już stary. Za stary by cokolwiek zacxynsc jeszcze, do czegoś dążyć. Życie przeleciało przez palce
@AustralianV8: Jak każdemu Milordzie, jak każdemu. Malolatom Te przelatuje.
Nic z tym nie zrobimy. Potrafimy Byc i byc z tego dumni. Tak Trzeba, Tak trzeba, jak Mawiał Stachura.
Mirku, trzymaj się :)
https://www.youtube.com/shorts/tDwCd67rwM8
Nic z tym nie zrobimy. Potrafimy Byc i byc z tego dumni. Tak Trzeba, Tak trzeba, jak Mawiał Stachura.
Mirku, trzymaj się :)
https://www.youtube.com/shorts/tDwCd67rwM8

- 0
Murki,
Jak jesteście w miarę blisko z drugą osobą (nie romantycznie, tylko bardziej przyjacielsko) i mimo okazanej troski i wsparcia z waszej strony, często też wyrozumiałości… i kolejny raz zderzacie się z brakiem jakiejkolwiek empatii, zrozumienia, pomocy od tej osoby, a wręcz przeciwnie jest ona poprostu wredna, nawet traktująca z góry, wyśmiewająca itd, to co to jest za znajomość, czy też przyjaźń?
Byliście w takiej sytuacji? Jak to się skończyło?
Owszem od pewnego czasu jestem
Jak jesteście w miarę blisko z drugą osobą (nie romantycznie, tylko bardziej przyjacielsko) i mimo okazanej troski i wsparcia z waszej strony, często też wyrozumiałości… i kolejny raz zderzacie się z brakiem jakiejkolwiek empatii, zrozumienia, pomocy od tej osoby, a wręcz przeciwnie jest ona poprostu wredna, nawet traktująca z góry, wyśmiewająca itd, to co to jest za znajomość, czy też przyjaźń?
Byliście w takiej sytuacji? Jak to się skończyło?
Owszem od pewnego czasu jestem
@kajak98 to nie nazywa się przyjaźń. Przyjaźń zakłada że się wzajemnie szanujecie, a nawet jak z jakiegoś powodu ktoś jest niemiły (bo na gorszy dzień, ząb boli, ktoś ma trochę dość powracającego jak bumerang jakiegoś tematu co nie lubi itp itd) to jednak pojawia się faza przeprosin i przegadanie sprawy. Natomiast jeśli Ty jesteś miły bo oczekujesz że ktoś w zamian będzie miły to też trochę naiwność, bo nie wszyscy muszą
- 0
@Kitku_Karola zachowujemy się czasami jak dzieci, czasem ja też zezłomuje tamtą osobę, jednak no ostatni czas jest trudny. No ja próbuje cokolwiek, a drugą stroną albo kpi, albo wyśmiewa, albo obraża lub robi podśmiechujki. Można wszystko ale czy ja mam to ignorować, jak mi się to nie podoba i mnie to rani nawet niekiedy?
Za daleko mieszka by wstać podjeść i jebnąć w łeb na opamiętanie xD
Nie mówię że jestem
Za daleko mieszka by wstać podjeść i jebnąć w łeb na opamiętanie xD
Nie mówię że jestem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
- 1
@Polishdoomer02 jak napisać że jesteś Polakuem nie pisząc że jesteś 🙃
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kiedystubylamaleucieklam moja mieszka 5km ode mnie, nie byłem tam 6 lat, raz na kwartał zapraszam, żeby zobaczyła się z wnuczka.
Każdy ma inną historie.
Każdy ma inną historie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@heksengerg projektuje w końcu ktoś nam projektował izer, a zaraz byli to chyba Włosi
konto usunięte via Android
- 1
@heksengerg większość projektów to dla niemca
Pytanie do osób pracujących. Czy macie siłę i chce Wam się po pracy spotykać ze znajomymi? Ja odkąd pracuję 8h codziennie, jedyne o czym msrze po wyjściu z kołchozu to poleżeć, odpocząć w samotności. Jak tu dbać o znajomych, skoro każde wyjście sprawia że mam poczucie straty czasu i myśl że po powrocie już nie będę miala na nic czasu, poza szybkim umyciem się i pójściem spać, jest dołująca. #pracbaza
Po pracy
- Mam siłę, chętnie często spotykam się ze znajomymi 24.0% (195)
- Nie mam siły, nie chce mi się i rzadko się spotyka 68.3% (554)
- Inne... skomentuj 7.6% (62)
@costusmierdzi jak miałem 20 lat to balanga na całego po robocie 10h. Dziś 40 lat i mogę się co najwyżej na kawę w sobotę umówić z kimś raz na 2 tygodnie. Nie chodzi o to, że nie mam czasu, tylko nie czuję już takiej potrzeby.
@costusmierdzi: Praca i bieżące obowiązki sprawiają, że zazwyczaj nie mam na nic ochoty ani wręcz siły. Zauważyłem, że za dodatkowe prace (jakieś porządki w ogrodzie, składanie mebli itp.) i rozrywki (rower, planszówki, ksiażki, nawet gry komputerowe) biorę się chętnie wtedy kiedy mam wcześniej 2-3 dni wolnego od pracy. Dopiero wtedy odzyskuję energię i chęci.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jesteś 6 lat w zawodzie, z czego prawie 4 lata w obecnej pracy. Jest to januszex. Wiek każe się powoli ustatkować. Z jednej strony pracujesz w januszexie, zakład widać że ma swoje lata po szatniach, kiblach itp. Kierownik jest notorycznym kłamcom, co Cię irytuje i robi toksyczną atmosferę gdzie musisz polegać tylko na sobie. Z drugiej strony jednak nigdy nikt na Ciebie nie naskoczył, zawsze jest do Ciebie
Jesteś 6 lat w zawodzie, z czego prawie 4 lata w obecnej pracy. Jest to januszex. Wiek każe się powoli ustatkować. Z jednej strony pracujesz w januszexie, zakład widać że ma swoje lata po szatniach, kiblach itp. Kierownik jest notorycznym kłamcom, co Cię irytuje i robi toksyczną atmosferę gdzie musisz polegać tylko na sobie. Z drugiej strony jednak nigdy nikt na Ciebie nie naskoczył, zawsze jest do Ciebie
konto usunięte via Wykop
- 1
@mirko_anonim: mój januszex powiatowy z przed 10 lat juz upadł kiedyś zatrudniali 700 osób ale nic nie inwestowali. Ludzie odpraw nie dostali bo kasy nie było xd
- 1
wyważony-opiekun-98: Jedyną stabilizację w życiu może dać fabryka smrodu.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
































