Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@czleksztatny: Ja się bardziej stresowałem w szkole niż w pracy, teraz mam chociaż wolność, nie muszę słuchać ześwirowanej matki i bać się patusów w szkole
Jako dorosły nie musisz spełniać niczyich oczekiwań
wszyscy zaczynają oczekiwać od ciebie niewiadomo czego
Jako dorosły nie musisz spełniać niczyich oczekiwań
@czleksztatny: u mnie najlepszy okres to ten od 35 lat (dużo kasy, sporo wolności, peak sprawności fizycznej)
a najgorszy to ten przed 19 rokiem życia , nienawidziłem szkoły, dużej części rodziny, i patusów
a najgorszy to ten przed 19 rokiem życia , nienawidziłem szkoły, dużej części rodziny, i patusów
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Alzena: biorę leki od psychiatry z którym widuję się co jakieś pół roku, bez nich to nawet nie wiem czy bym w ogóle teraz tutaj z wami siedział, pozwalają mi jako tako funkcjonować na codzień
poza tym staram się pracować nad sobą i konfrontować swoje lęki co jest ciężkim i bolesnym procesem ale niestety to jest najlepsze wyjście
poza tym staram się pracować nad sobą i konfrontować swoje lęki co jest ciężkim i bolesnym procesem ale niestety to jest najlepsze wyjście
Współczuję. Znam temat
źródło: 3aaa3cd28ce34c7c
Pobierz@To_ja_moze_pozamiatam: Jaką tam kuźwa epoką... Ledwo co człowiek ze świadectwem do domu wrócił i ani się obejrzał, a już trzeba było wracać na rozpoczęcie roku (╯︵╰,)
#biznes #zycieismiercwszystkie #warszawa #kryptowaluty #pieniadze #doroslosc
masz teraz 18nastke, jak prowadzisz swoje żyćko?
masz teraz 18nastke, jak prowadzisz swoje żyćko?
konto usunięte via Wykop
- 1
@CzTeRyZeRoV8: tak samo
@CzTeRyZeRoV8: Kupuje wszystkie bitcoiny za jedną pensję i zostaje miliarderem xD Jesteś sumą swoich wyborów i wynikających z nich doświadczeń. Zmieniając cokolwiek w swojej przeszłości, nawet jeśli coś wydaje ci się dziś błędem, zmienisz też wszystko pomiędzy wtedy a dziś, równie dobrze możesz wskoczyć pod pociąg bo cokolwiek wyrośnie z ciebie bez popełnienia tego błędu to nie będziesz ty.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Anonim (nie OP): Mi się wydaje że to wynika z dwóch rzeczy, zniszczony układ odpowiedzialny za "tworzenie" przyjemności i robienie rzeczy które mogę ci je dawać albo ubijać powstawanie nawet samych myśli które tworzą przyjemności, to chyba nawet pod marzenia można podciągnąć, jedną z przyczyn która niszczy marzenia może być sam wiek i świadomość że koniec jest coraz bliższy, a do tego jak jesteś psychicznie "delikatny" albo nie masz po okładanego
- 1
Anonim (nie OP): zgadzam się z OPem, sam mam 43 lata. Jeszcze kilka lat temu podrozowałem na stopa, szwędałem sie po Azji i Himalajach, pływałem na KITE a zimą jezdziłem na snowboardzie w Alpach kilka razy na sezon. Czułem wewnetrzną satysfakcję i radość z życia. U mnie wszystko zniszczył covid. Wpierw restrykcjce i siedzenie w domu, a po nich pomału rozpłyneła sie każda moja aktywnosć, a to ekipa od kite/snowboard sie
Pytanie do osób, które się wyprowadziły z domu rodzinnego: Gdyby wam się teraz powinęła noga w życiu, to czy macie możliwość powrotu do swojego rodzinnego domu?
#pytanie #kiciochpyta #rodzina #rodzice #polskiedomy #zycie #doroslosc #przemyslenia #ankieta
#pytanie #kiciochpyta #rodzina #rodzice #polskiedomy #zycie #doroslosc #przemyslenia #ankieta
Czy masz w razie czego możliwość, aby wrócić do swojego rodzinnego domu?
- Tak 68.1% (62)
- Nie 31.9% (29)
konto usunięte via Wykop
- 4
@telegazeciarz: Tam już nie da się wrócić :( Sama w ciemnościach, więzienie, bez końca...
@telegazeciarz mogę, ale czy bym chciała to już inna kwestia xD
7-8 tygodni urlopu w roku i to rozłożone na 3 części to ideał według mnie,
Tym sposobem da radę dalej zarabiać niezłe siano 38-45k£ w środkowej Anglii i nie mieć wrażenia że traci się życie siedząc jak desperat całą zimę w UK gdy leje i jest szaro i zimno,
Styczeń/luty 5 tygodni
gdzieś z dala od Europy żeby było ciepło i słonecznie. Np. Kuba, Afryka Zachodnia Madagaskar, Australia,
Wracasz
Tym sposobem da radę dalej zarabiać niezłe siano 38-45k£ w środkowej Anglii i nie mieć wrażenia że traci się życie siedząc jak desperat całą zimę w UK gdy leje i jest szaro i zimno,
Styczeń/luty 5 tygodni
gdzieś z dala od Europy żeby było ciepło i słonecznie. Np. Kuba, Afryka Zachodnia Madagaskar, Australia,
Wracasz
być cały rok opalony żeby mieć vitamine d3 w normie.
@adamsowaanon: Wystarczy kupić ją w kapsułkach jak masz niedobór wariacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy lekarz Ci da jakiś devikap
@adamsowaanon: od ponad 10 lat takwlasnie zyje. Lato spedzam w uk, a poczatek i koniec zimy spedzam w cieplych krajach. Moj top to Meksyk..
- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Jak byłem dzieckiem w domu była bida i na noc nie było. Dzisiaj już 4 dychy na karku i realizuje plan dzieciństwa. Latam dronem i jeżdżę autkiem rc w wolnych chwilach. I mam w------e co kto myśli
- 6
Anonim (nie OP): No i dobra se siedź i rób sobie rzeczy co ci dają radość
A o tych co mówisz to ta wybierają płytki do mieszkań a potem się będą o te płytki sadzić w sądzie xD Przy rozwodzie i podziale majątku
Ta zmienili się wszyscy bo wszyscy się ścigają w wyścigu szczurów dlatego zapieprzaja jak małe samochodziki
Jak masz 30 lat i czujesz jakbyś miał 23 to bardzo dobrze,
A o tych co mówisz to ta wybierają płytki do mieszkań a potem się będą o te płytki sadzić w sądzie xD Przy rozwodzie i podziale majątku
Ta zmienili się wszyscy bo wszyscy się ścigają w wyścigu szczurów dlatego zapieprzaja jak małe samochodziki
Jak masz 30 lat i czujesz jakbyś miał 23 to bardzo dobrze,
Eh, ależ ja tęsknię za okresem podstawówki, zwłaszcza za klasami 1-3... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przecież to było życie jak w siódmym niebie. Praktycznie codziennie lekcje od 8:00 do 11:30, czasami do 12:30. Zadania domowe ograniczały się do zrobienia szlaczków, prostego dodawania/odejmowania i tabliczki mnożenia do 100.
Reszta dnia zostawała do naszej dyspozycji. Pamiętam, że albo wychodziłem na podwórko bawić się z innymi, albo odpalałem gierki na kompie (to akurat dopiero
Przecież to było życie jak w siódmym niebie. Praktycznie codziennie lekcje od 8:00 do 11:30, czasami do 12:30. Zadania domowe ograniczały się do zrobienia szlaczków, prostego dodawania/odejmowania i tabliczki mnożenia do 100.
Reszta dnia zostawała do naszej dyspozycji. Pamiętam, że albo wychodziłem na podwórko bawić się z innymi, albo odpalałem gierki na kompie (to akurat dopiero
@telegazeciarz Oj tak,ja dopiero kilka lat temu wkroczyłem w dorosłe życie a już się boję że sobie w nim nie poradzę po prostu.Ja świetnie wspominam wakacje u kuzyna ,dosłownie grało się w piłeczkę całymi dniami i jako dzieciak nie miałeś żadnych zmartwień,a jako dorosły co chwilę coś ,musisz zarabiać pieniądze i inne,ehhhh . Rozumiem Cię kolego.
@telegazeciarz: Masz rację. Ja też bardzo często wracam wspomnieniami do lat dzieciństwa, zwłaszcza tej wczesnej szkoły kiedy nie miało się w głowie absolutnie żadnych problemów. Wiadomo, dookoła było mnóstwo ludzkich dramatów, chorób, ale jako dziecko nie było się tego świadomym. Poza tym moją rodzinę chwała Bogu ominęły jakieś większe tragedie, przez co te lata dzieciństwa spędziłem naprawdę błogo. Poza brakiem obowiązków tęsknie też za tym poczuciem magii, działającą wyobraźnią. Potrafiłem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@mirko_anonim: dość mocno wpadłeś w problemy
proponowałbym urlop i zrobienie sobie 10 dni monk mode, tak na start
czyli 100% czyste jedzenie, zero używek, zero elektroniki, najlepiej siedzisz sobie sam w domu i medytujesz ile wlezie z przerwami
proponowałbym urlop i zrobienie sobie 10 dni monk mode, tak na start
czyli 100% czyste jedzenie, zero używek, zero elektroniki, najlepiej siedzisz sobie sam w domu i medytujesz ile wlezie z przerwami
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: czy ja wiem? Może teraz, ale wydaje mi się, że moi rodzice gdy mieli te 30 lat to byli bardziej towarzyscy od dzisiejszych 25-latkow i ciągle odwiedzali nas jacyś goście.
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@booze_epicure: jeśliś incel/przegryw to dosłownie jak lis w kurniku. Kwoki przerażone
konto usunięte via Wykop
- 13
Komentarz usunięty przez moderatora
3
Mają po 30 lat i mieszkają z rodzicami. Z przymusu, a nie z lenistwa

Młodzi dorośli, którzy wciąż nie wyfrunęli ze swoich rodzinnych gniazd, robią to z przymusu, a nie z lenistwa.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
"Brak dzieci to samolubstwo." A jak zapytasz dlaczego ma dzieci to odpowiada "Bo chciałam."
#logikarozowychpaskow #doroslosc #przemyslenia #oswiadczenie #dzieci #macierzynstwo #rodzicielstwo
#logikarozowychpaskow #doroslosc #przemyslenia #oswiadczenie #dzieci #macierzynstwo #rodzicielstwo
@Dueil_angoisseus dla 500/800+, bo rodzice chcieli mieć wnuki, bo wypada, bo jak się nie układa w związku więc dzieci na pewno go scalą, bo chce żeby mi ktoś podał szklankę wody na starość, bo wolę zajmować się dziećmi niż z---------ć do pracy, bo zawsze chciałam mieć dużą rodzinę (mąż niekoniecznie, ale kto by go pytał o zdanie), czy chcę znaleźć sens w życiu i przekazaniu swoich (nie zawsze najlepszych) genów. No
A jak zapytasz dlaczego ma dzieci to odpowiada "Bo chciałam."
@Dueil_angoisseus: cos w tym jest. Gdy jestesmy tylko w parze, to nasza uwaga jest skierowana tylko i wylacznie na swoja osobe i ewentualnie na partnera/rke, natomiast jak sie ma potomka, to wyszstko sie zmienia. Stajesz sie odpowiedzialny na osobe calkowicie zalezna od ciebie. Musisz sie nia opiekowac i troszczyc. To nie jest opcjonalne to jest mus - czyli na chwile
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@najwyzszymaszt: no patrz, a ja się czuję mając 29 lvl dużo lepiej niż jak miałem 20-25. Wtedy z-------l na studiach plus praca na cały etat i spanie po 3-4h, a teraz mam czas na zadbanie o siebie, siłkę, hobby i zdrowe żarcie plus zadowolenie z życia o wiele większe. Nie każdy po 25 roku życia zostaje januszem. Zakoli też nie trzeba mieć (ci debile tego nie sprawdzają), ew. można je
- 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim Wiek to tylko liczba. Jeśli teraz odkrywasz nowe rzeczy i podejmujesz kroki, to dobrze. Masz jeszcze czas na budowanie swojego życia. Powodzenia
(。◕‿‿◕。)
(。◕‿‿◕。)
@mirko_anonim: Nie słuchaj p---------w tych co piszą - że możesz zmienić wszystko, rozpocząć od nowa itd. Jak zaspałeś w blokach startowych to jasne, że nie dogonisz niektórych, nie osiągniesz tego czy tamtego. Drzwi do pewnych zawodów i branż są już zamknięte, rekruterzy to nie dobre duszki i jak zobaczą konia pod 40stkę aplikującego na praktyki to postukają się w czoło i klikną X na twoim CV. Tak samo rodzina, czas
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Też już było, kolejny wpis, który pojawia się po raz kolejny, wyjaśni ktoś w końcu, o co w tym chodzi? xD https://wykop.pl/wpis/73745809/obserwuj-mirkoanonim-jak-to-mozliwe-ze-ludzie-wybi
@mru_mru:
Nie, nie jest ok powodować cierpienie poprzez dawanie życia (rozmnażanie).
I to jest ok, dawać życie i je pomnażać, stwarzać
Nie, nie jest ok powodować cierpienie poprzez dawanie życia (rozmnażanie).
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim przestań porównywać się z innymi i skup się na sobie. Zacznij od małych kroków: hobby, kursy, nowe znajomości. Każdy ma swoją drogę. Powodzenia
konto usunięte via Wykop
- 4
@mirko_anonim: podziękowania dla rodziców za badziewne geny




























źródło: thats-the-neat-part-you-dont-invincible
Pobierz