@Varesi: one serio dywagują nad wzrostem mężczyzn jakby od tego miał zależeć los wszechświata? ლ(ಠ_ಠლ) Mówiło się zawsze, że dziewczynki szybciej dojrzewają ale ich rozwój zatrzymuje się chyba na 16 roku.
Przypomniała mi się sytuacja kiedy jedna ciotka chciała mnie wkręcić w wesele. Ktoś z rodziny znał dziewczynę, która szuka osoby towarzyszącej, bo nie ma z kim iść, ciotka od razu pomyślała o mnie bo hehe fajny chłopak jestem, miły i w ogóle XD Zapytała czy może podać mój numer, to się umówimy i zapoznamy. Myślę sobie: może to jakiś #damskiprzegryw, ale z drugiej strony co mi szkodzi XD No
Nie no obczajcie to. juleczka dramatyzuje, że biedny piesek, który pogryzł już kilka osób i do którego nawet nie da się wejść do boksu będzie miał przypiętą łatkę i nikt go nie będzie chciał adoptować jak się o tym dowie! xd
Przecież on powinien mieć to napisane wszędzie gdzie się da i każdy powinien być poinformowany, że ten pies gryzie żeby nikt nie popełnił błędu wzięcia go. Śmieszne są niektóre psiary.
Kiedyś jak d------a się mnie spytała "co tam" to nie wiedziałem co odpowiedzieć innego niż "ok" dzisiaj muszę uważać żeby nie zaczynać opisywać historii swojego życia
#kiszak Tak sobie wlazłem na live u rumona i jako chyba jedyny gra z dwoma innymi gośćmi, to jeszcze jego chat na czas w którym to pisze od 30 min jest martwy. Z ciekawości patrzyłem czy u innych streamerów z poe2 jest tak samo, no i tylko rumun ma cisze na czacie, xD
@dqdq1: mają przywilej zwyzywania ich jako pierwszych przez żołnierzy wyklętych husarskich. Mają też przywilej dostania w-------u. Oczywiście tylko tych spokojnych, bezbronnych co by czasami nie oddali biało czerwonym supermenom
@Zabawkowy: tak służba zdrowia w Polsce jest darmowa dla płacących ubezpieczenie xd auta bez przeglądu tylko pół roku. Po tym czasie obowiązek rejestracji i przegląd.
@krzysiek-wr: więc już jej nie ma a o to jest największy raban. Nie wiem czy darmowa opieka na tak długo była fair, ale na pewno była potrzebna z początkiem wojny. Reszta tych "benefitow" to bajki z tiktoka. Słyszałem już o darmowych mieszkaniach, samochodach i o tysiącach dopłat dla nich za samo postawienie nogi na naszej ziemii.
@Zabawkowy: ano takie mamy prawo wynikające z prawa międzynarodowego. Rząd działa jak slimoki jak zwykle i za nim to zmienia bądź załatają to minie dużo czasu. Ale nikt nie nadal Ukraińcom przywileju jazdy bez przeglądu. Po prostu na taki stan rzeczy trafili.
#latwogang Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡°͜ʖ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
źródło: 1000011052
Pobierz