Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Pociongowy: ja curka da xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Zapraszam do nitki o codziennych zachowaniach świadczących albo o niskim IQ, nie pozwalającym ogarnąć czegokolwiek, co nie dotyczy wepchania kolejnej porcji do własnego żołądka, albo o wysoko funkcjonalnej socjopatii. Moja propozycja:
- pisanie postów na wykopie o zachowaniach ludzi, które mi się nie podobają, bo ja robię inaczej (czyt. właściwie) i mierzenie pod tym kątem ich IQ
#boldupy #ludzie #w---w #pdk
- pisanie postów na wykopie o zachowaniach ludzi, które mi się nie podobają, bo ja robię inaczej (czyt. właściwie) i mierzenie pod tym kątem ich IQ
#boldupy #ludzie #w---w #pdk
- 117
Zapraszam do nitki o codziennych zachowaniach świadczących albo o niskim IQ, nie pozwalającym ogarnąć czegokolwiek, co nie dotyczy wepchania kolejnej porcji do własnego żołądka, albo o wysoko funkcjonalnej socjopatii. Moje propozycje:
- jeżdżenie samochodem bez używania kierunkowskazów (lub włączanie ich już w trakcie manewru),
- wyrzucanie śmieci bio w foliowych workach (jak ktoś zadba o biodegradowalne to git),
- wyrzucenia do śmieci zakręconych, niezgniecionych plastikowych butelek (składowanie i wożenie śmiecia o 5/6x
- jeżdżenie samochodem bez używania kierunkowskazów (lub włączanie ich już w trakcie manewru),
- wyrzucanie śmieci bio w foliowych workach (jak ktoś zadba o biodegradowalne to git),
- wyrzucenia do śmieci zakręconych, niezgniecionych plastikowych butelek (składowanie i wożenie śmiecia o 5/6x
- 943
@the_good_guy: Mam świadomość potrzeby segregacji śmieci i to robię. Ale nie będę gniótł, czy wręcz jak to niektórzy robią - zrywać etykiety i myć plastikowe opakowania przed segregacją.
Mamy XXIw. Latamy w kosmos, tworzymy cuda techniki, a nie potrafimy zrobić pojemników zgniatajacych śmieci? Potrafimy, ale się zagubiliśmy w szumie informacyjnym jaki nas otacza. Dajemy sobie wmówić że nowy telefon czy sprzed AGD co kilka lat to jest ok, ale nie
Mamy XXIw. Latamy w kosmos, tworzymy cuda techniki, a nie potrafimy zrobić pojemników zgniatajacych śmieci? Potrafimy, ale się zagubiliśmy w szumie informacyjnym jaki nas otacza. Dajemy sobie wmówić że nowy telefon czy sprzed AGD co kilka lat to jest ok, ale nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChickenDriver: u mnie takie stanowisko nosi tytuł - Account Manager, a kasa raczej zbliżona, maks 5500 netto.
- 2
Moja #pracbaza to jest hit xD
Nigdy nie było tu większego januszexu.
Zaczęliśmy inwentaryzację 27.12 i cisniemy tak do dziś. Pierwsze dwa dni anulowała nam bicz z Grant Thorton robiąca Audyt. W Czwartek 29.12 zaczęliśmy od nowa. Audyt 30.12 wypadł bez uwag. (Przyszła inna, bardziej uśmiechniętą Pani). No i cyk wczoraj rano byliśmy na tym etapie co w czwartek o 12.00 przed anulowaniem. Po południu mieliśmy policzone. Dzisiaj przyszliśmy na
Nigdy nie było tu większego januszexu.
Zaczęliśmy inwentaryzację 27.12 i cisniemy tak do dziś. Pierwsze dwa dni anulowała nam bicz z Grant Thorton robiąca Audyt. W Czwartek 29.12 zaczęliśmy od nowa. Audyt 30.12 wypadł bez uwag. (Przyszła inna, bardziej uśmiechniętą Pani). No i cyk wczoraj rano byliśmy na tym etapie co w czwartek o 12.00 przed anulowaniem. Po południu mieliśmy policzone. Dzisiaj przyszliśmy na
@ChickenDriver:
Dobrzy z was niewolnicy, przynajmniej się śmiejecie
Po co tam pracujesz?
Robiliśmy to na totalnej bece, bo nasz manago lookał w kamery i pilnował xD
Dobrzy z was niewolnicy, przynajmniej się śmiejecie
Po co tam pracujesz?
- 1
@bb89: To przykład. Ja jestem z totalnie innej branży. Ale tego jest więcej w tych widełkach placowych, gdzie ja mam 6200 brutto i mam wrażenie, że nikt nie da rady mi dać więcej. Januszexów tu na pęczki.
#ciaza #nfz #szpital #boldupy
Jestem w 6 miesiacu ciąży i powoli zaczynam research zwiazany z wyborem szpitala do porodu. Czytam, rozmiawiam z doswiadczonymi kolezankami i niesamowicie wkurza mnie wszechobecna presja na oplacanie poloznej w publicznym szpitalu. Ogolnie mam wrazenie, zwlaszcza w Waw, ze przedstawiane jest to jako must have i jak nie masz oplaconej poloznej to trauma po porodzie gwarantowana bo potraktuja Cie jak
Jestem w 6 miesiacu ciąży i powoli zaczynam research zwiazany z wyborem szpitala do porodu. Czytam, rozmiawiam z doswiadczonymi kolezankami i niesamowicie wkurza mnie wszechobecna presja na oplacanie poloznej w publicznym szpitalu. Ogolnie mam wrazenie, zwlaszcza w Waw, ze przedstawiane jest to jako must have i jak nie masz oplaconej poloznej to trauma po porodzie gwarantowana bo potraktuja Cie jak
- 5
@7160: nie, nie musisz - pracuje od wielu lat, od wielu lat place skladke zdrowotna. Od wielu lat rowniez nie korzystam z publicznej opieki zdrowotnej, ciaze prowadze prywatnie. Mysle ze porod i polozna na nfz oplacilam sobie juz dawno z wlasnych skladek.
@Gxgxgg999: w szpitalach publicznych pracują cudowne położne, które odwalają kawał dobrej roboty. U mnie w mieście (Poznań) mam wrażenie, że porodówki prześcigają się kto da lepsze udogodnienia i bajery dla pacjentek, starają się i zabiegają, żeby kobiety chciały u nich rodzić. Wykupowanie prywatnej położnej to moim zdaniem kolejny pomysł znudzonych Grażyn, żeby pokazać, że je stać. Można, ale po co? Nigdy mi do głowy nie przyszło nawet pomyśleć o prywatnej
- 1
@BogIstnieje: tak - tylko 0 albo 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChickenDriver ja bym po prostu miał obie w dupie i robił swoje. Dają Ci robotę dla debila, to rób jak debil. Jak się nie podoba - niech znajdą innych, albo zapłacą za zaangażowanie
- 1
@nkrnpp: Bo mogła być normalna i wziąć inne indeksy i by sie zgodziło + napisała paszkwila, ze mozemy kraść a takich oskarzen nie chce
Dzisiaj jest kolejny dzień gdy w @orlen_lite pracują ludzie bez sumienia a ich szef oszukuje nas na paliwie.
@Moderacja za to męczy swoim czepialstwem wszystkich normalnych użytkowników serwisu wypok.
#walkaolepszejutro
#oswiadczenie #orlen #obajtek #boldupy #zalesie #gorzkiezale
@Moderacja za to męczy swoim czepialstwem wszystkich normalnych użytkowników serwisu wypok.
#walkaolepszejutro
#oswiadczenie #orlen #obajtek #boldupy #zalesie #gorzkiezale
@ChickenDriver: za parę dni paliwo o złotówkę w górę i nikt nic nie powie
jakis czas temu kupiłem ciuch, na którym są przyklejone kryształki i po dwóch praniach (zgodnie z wytycznymi bhp, fifa, uefa itd) zaczęły masowo odpadać i zostawiać plamy, prawdopodobnie po kleju. sklep całkowicie umywa ręce argumentując to tym, ze że kryształki odpadły w wyniku uszkodzeń mechanicznych powstałych najprawdopodobniej w wyniku eksploatacji lub niewłaściwej pielęgnacji, a na moje to po prostu klej był wątpliwej jakości i stad moje pytanie czy taka wada podlega reklamacji
@butynarzepy: Moda na ciuchy z kryształkami wróciła, pamiętam jak z 15-20 lat temu w takich śmigały moje ciotki i gwiazdeczki popu. Pamiętam, że takie ciuszki to one prały ręcznie bo pralka niemal zawsze sprawiała, że kryształki odpadały - to dlatego, że taki kryształek jest często naklejany płaską powierzchnia na materiał za pomocą kropelki kleju do ubrań - to sprawia, że radośnie się wykruszają. Moim zdaniem, wada nie podlega reklamacji bo
@krulwonzuw: @butynarzepy: Dla tego właśnie między innymi bardzo, bardzo wiele osób szydzi z misbhv.
Dlaczego w reklamach produktów dla dzieci facet jest przedstawiany jako taka p---a?
Nawet aparycję ma zwykle taką p-------ą. Nie pokazują faceta jako męskiego, jako głowy rodziny.
Durne to. Wciska się facetów w żenskie role. Głupie to.
#oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale #pieklomezczyzn #feminizm #zalesie #logikarozowychpaskow
Nawet aparycję ma zwykle taką p-------ą. Nie pokazują faceta jako męskiego, jako głowy rodziny.
Durne to. Wciska się facetów w żenskie role. Głupie to.
#oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale #pieklomezczyzn #feminizm #zalesie #logikarozowychpaskow

Komentarz usunięty przez autora
@ChickenDriver: Ponieważ to kobiety trzymają portfel mężczyzn i to one dokonują większości decyzji konsumpcyjnych. Tym samym cały marketing jest nakierowany na kobiety i łechtanie ich ego a nie mężczyzn - co widać nawet nawet w reklamach produktów typowo męskich jak gillette.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Generalnie łatwość dostania bana przekroczła mój próg akceptacji.
@ChickenDriver: teraz możesz nawet dostać perma za plusowanie nieodpowiednich wpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 2
SłonecznyKarp: Nie chciało mi się czytać wszystkigo... Ale niezły cwaniak z ciebie. Do spuszczenia się w cipie to pierwszy, ale dziecka własnego nie zna. Dno.
---
Zaakceptował: karmelkowa
---
Zaakceptował: karmelkowa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
List od zbanowanego @ChickenDriver
==============================================
Ja tylko chciałbym przypomnieć Wam, że moderacja tego portalu jest coraz gorsza. Jeszcze tydzień czasu nie mogę raczyć tej strony soczystymi komentarzami prosto z serca.
Mało kogo w życiu nienawidzę ale moderacji mojego ulubionego serwisu, którzy robią z niego miejsce coraz bardziej POPRAWNE POLITYCZNIE szczerze nienawidzę i nie pozdrawiam.
==============================================
Ja tylko chciałbym przypomnieć Wam, że moderacja tego portalu jest coraz gorsza. Jeszcze tydzień czasu nie mogę raczyć tej strony soczystymi komentarzami prosto z serca.
Mało kogo w życiu nienawidzę ale moderacji mojego ulubionego serwisu, którzy robią z niego miejsce coraz bardziej POPRAWNE POLITYCZNIE szczerze nienawidzę i nie pozdrawiam.
Quo vadis wykop.pl? Co?
@SynGilgamesza: @ChickenDriver - szekleszekleszekle. pdw miras, widzę że i tak na krótko wyłapałeś, więc nawet paczuchy na święta Ci nie szykuję.
- 11
Kwintesencja polskiego #januszex!
Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin.... Wypłać mu je zaległe po czterech latach, bez odsetek w takiej kwocie, że przekracza drugi próg podatkowy o tyle $$, że prawie połowa tej kasy pójdzie na sam podatek!
Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #boldupy
Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin.... Wypłać mu je zaległe po czterech latach, bez odsetek w takiej kwocie, że przekracza drugi próg podatkowy o tyle $$, że prawie połowa tej kasy pójdzie na sam podatek!
Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #boldupy
- 70
@PanBulibu: Znaczy dałeś się dymać 4 lata, a szef w końcu zrobił grande finale w Twoim anusie.
Podziękuj sobie
Podziękuj sobie
Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin....
@PanBulibu: Od poczatku jak jestes na tym portalu jeczysz jak Ci pracodawca nie chce wyplacac nadgodzin. Miales wiele lat by znalezc nowa prace i dawno rzucic papierami u tego janusza.
Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do sadu to mogles pojsc zanim Tobie janusz wyplacil te zalegle pieniadze. Teraz to juz po zawodach.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BlackReven:. może artyści zejdą na ziemię z płatnymi artami
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Podobno żeńskie zakony zaczynają świecić pustkami, a średni wiek zakonnicy wynosi juz około 50-60 lat. Kler ma przygotowany projekt uchwały aby każda polka była do dyspozycji kleru przez 30-90 dni w roku. To nie jest pełna służba, więc nie ma co się martwić, a jedynie ćwiczenia duchowe na wypadek przyjścia pana Jezusa, ponieważ polska to kraj katolicki.
Ćwiczenia w zakonach będą obejmowały modlitwy, ścielenie łóżek oraz wszystko co miłe Panu. Kończyć się
Ćwiczenia w zakonach będą obejmowały modlitwy, ścielenie łóżek oraz wszystko co miłe Panu. Kończyć się
Kończyć się będą przysięgą wierności Chrystusowi.
@MarcelFerry: Chrystusowi oraz wszystkim jego ziemskim namiestnikom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #urlop #boldupy
źródło: comment_1673255647HL6oNXU1CseHMqwoLDWoH9.jpg
Pobierz