via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam do nitki o codziennych zachowaniach świadczących albo o niskim IQ, nie pozwalającym ogarnąć czegokolwiek, co nie dotyczy wepchania kolejnej porcji do własnego żołądka, albo o wysoko funkcjonalnej socjopatii. Moja propozycja:

- pisanie postów na wykopie o zachowaniach ludzi, które mi się nie podobają, bo ja robię inaczej (czyt. właściwie) i mierzenie pod tym kątem ich IQ

#boldupy #ludzie #w---w #pdk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam do nitki o codziennych zachowaniach świadczących albo o niskim IQ, nie pozwalającym ogarnąć czegokolwiek, co nie dotyczy wepchania kolejnej porcji do własnego żołądka, albo o wysoko funkcjonalnej socjopatii. Moje propozycje:

- jeżdżenie samochodem bez używania kierunkowskazów (lub włączanie ich już w trakcie manewru),
- wyrzucanie śmieci bio w foliowych workach (jak ktoś zadba o biodegradowalne to git),
- wyrzucenia do śmieci zakręconych, niezgniecionych plastikowych butelek (składowanie i wożenie śmiecia o 5/6x
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@the_good_guy: Mam świadomość potrzeby segregacji śmieci i to robię. Ale nie będę gniótł, czy wręcz jak to niektórzy robią - zrywać etykiety i myć plastikowe opakowania przed segregacją.

Mamy XXIw. Latamy w kosmos, tworzymy cuda techniki, a nie potrafimy zrobić pojemników zgniatajacych śmieci? Potrafimy, ale się zagubiliśmy w szumie informacyjnym jaki nas otacza. Dajemy sobie wmówić że nowy telefon czy sprzed AGD co kilka lat to jest ok, ale nie
  • Odpowiedz
Moja #pracbaza to jest hit xD

Nigdy nie było tu większego januszexu.

Zaczęliśmy inwentaryzację 27.12 i cisniemy tak do dziś. Pierwsze dwa dni anulowała nam bicz z Grant Thorton robiąca Audyt. W Czwartek 29.12 zaczęliśmy od nowa. Audyt 30.12 wypadł bez uwag. (Przyszła inna, bardziej uśmiechniętą Pani). No i cyk wczoraj rano byliśmy na tym etapie co w czwartek o 12.00 przed anulowaniem. Po południu mieliśmy policzone. Dzisiaj przyszliśmy na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb89: To przykład. Ja jestem z totalnie innej branży. Ale tego jest więcej w tych widełkach placowych, gdzie ja mam 6200 brutto i mam wrażenie, że nikt nie da rady mi dać więcej. Januszexów tu na pęczki.
  • Odpowiedz
#ciaza #nfz #szpital #boldupy

Jestem w 6 miesiacu ciąży i powoli zaczynam research zwiazany z wyborem szpitala do porodu. Czytam, rozmiawiam z doswiadczonymi kolezankami i niesamowicie wkurza mnie wszechobecna presja na oplacanie poloznej w publicznym szpitalu. Ogolnie mam wrazenie, zwlaszcza w Waw, ze przedstawiane jest to jako must have i jak nie masz oplaconej poloznej to trauma po porodzie gwarantowana bo potraktuja Cie jak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@7160: nie, nie musisz - pracuje od wielu lat, od wielu lat place skladke zdrowotna. Od wielu lat rowniez nie korzystam z publicznej opieki zdrowotnej, ciaze prowadze prywatnie. Mysle ze porod i polozna na nfz oplacilam sobie juz dawno z wlasnych skladek.
  • Odpowiedz
@Gxgxgg999: w szpitalach publicznych pracują cudowne położne, które odwalają kawał dobrej roboty. U mnie w mieście (Poznań) mam wrażenie, że porodówki prześcigają się kto da lepsze udogodnienia i bajery dla pacjentek, starają się i zabiegają, żeby kobiety chciały u nich rodzić. Wykupowanie prywatnej położnej to moim zdaniem kolejny pomysł znudzonych Grażyn, żeby pokazać, że je stać. Można, ale po co? Nigdy mi do głowy nie przyszło nawet pomyśleć o prywatnej
  • Odpowiedz
jakis czas temu kupiłem ciuch, na którym są przyklejone kryształki i po dwóch praniach (zgodnie z wytycznymi bhp, fifa, uefa itd) zaczęły masowo odpadać i zostawiać plamy, prawdopodobnie po kleju. sklep całkowicie umywa ręce argumentując to tym, ze że kryształki odpadły w wyniku uszkodzeń mechanicznych powstałych najprawdopodobniej w wyniku eksploatacji lub niewłaściwej pielęgnacji, a na moje to po prostu klej był wątpliwej jakości i stad moje pytanie czy taka wada podlega reklamacji
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@butynarzepy: Moda na ciuchy z kryształkami wróciła, pamiętam jak z 15-20 lat temu w takich śmigały moje ciotki i gwiazdeczki popu. Pamiętam, że takie ciuszki to one prały ręcznie bo pralka niemal zawsze sprawiała, że kryształki odpadały - to dlatego, że taki kryształek jest często naklejany płaską powierzchnia na materiał za pomocą kropelki kleju do ubrań - to sprawia, że radośnie się wykruszają. Moim zdaniem, wada nie podlega reklamacji bo
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Ponieważ to kobiety trzymają portfel mężczyzn i to one dokonują większości decyzji konsumpcyjnych. Tym samym cały marketing jest nakierowany na kobiety i łechtanie ich ego a nie mężczyzn - co widać nawet nawet w reklamach produktów typowo męskich jak gillette.
  • Odpowiedz
List od zbanowanego @ChickenDriver
==============================================
Ja tylko chciałbym przypomnieć Wam, że moderacja tego portalu jest coraz gorsza. Jeszcze tydzień czasu nie mogę raczyć tej strony soczystymi komentarzami prosto z serca.

Mało kogo w życiu nienawidzę ale moderacji mojego ulubionego serwisu, którzy robią z niego miejsce coraz bardziej POPRAWNE POLITYCZNIE szczerze nienawidzę i nie pozdrawiam.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwintesencja polskiego #januszex!

Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin.... Wypłać mu je zaległe po czterech latach, bez odsetek w takiej kwocie, że przekracza drugi próg podatkowy o tyle $$, że prawie połowa tej kasy pójdzie na sam podatek!

Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#praca #pracbaza #korpo #korposwiat #boldupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie płać pracownikowi przez 4 lata nadgodzin....


@PanBulibu: Od poczatku jak jestes na tym portalu jeczysz jak Ci pracodawca nie chce wyplacac nadgodzin. Miales wiele lat by znalezc nowa prace i dawno rzucic papierami u tego janusza.

Zastanawiam się nad pójściem do sądu z tym.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Do sadu to mogles pojsc zanim Tobie janusz wyplacil te zalegle pieniadze. Teraz to juz po zawodach.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dolan mordeczko nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Ostatnio na Mizantropie w narodowym telefonik komuś zadzwonił to aż aktorzy z suflerem zareagowali
  • Odpowiedz
Podobno żeńskie zakony zaczynają świecić pustkami, a średni wiek zakonnicy wynosi juz około 50-60 lat. Kler ma przygotowany projekt uchwały aby każda polka była do dyspozycji kleru przez 30-90 dni w roku. To nie jest pełna służba, więc nie ma co się martwić, a jedynie ćwiczenia duchowe na wypadek przyjścia pana Jezusa, ponieważ polska to kraj katolicki.
Ćwiczenia w zakonach będą obejmowały modlitwy, ścielenie łóżek oraz wszystko co miłe Panu. Kończyć się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach