Wpis z mikrobloga

Nowy wykop jest dobry.
Przede wszystkim dużo czytelniejszy i bardziej intuicyjny.
Podoba mi się szybki dostęp z boku do kategorii i możliwość personalizacji oraz szybka zmiana dzień/noc.
Niestety dalej jest sporo błędów, najbardziej wkurzający to powiadomienia, które nie przerzucają do odpowiedniego wpisu.
Ale mam nadzieję, że wszystko uda się naprawić.
Dobra robota @M_B
A narzekania użytkowników? - to już standard i #tradycja
Pamiętam ile lamentu i płaczu było jak startował nowy #mbank czy #allegro, toć to cała #polska kwiczała i jęczała, a z czasem okazało się, że ludzie szybko przyzwyczaili się i doceniają nowe rozwiązania.
Użytkownicy portali cierpią na jakąś zbiorową #agrofobia, nie tylko w Polsce, ale na świecie. Nie znam żadnego dużego portalu, który po znaczących zmianach nie miał ogromnego #boldupy użytkowników, zawsze jest ogromny kwik, wszędzie.

#wykop20 #wykop #moderacja #nowywykop
  • 40
@mango2018
bo było dobrze, może i tagi nie działały ale stary wykop był intuicyjny i z przyjemnością rano odpalałem #otwartywykopmobilny i czytałem sobie jakie to gównowpisy zaserwowała mi nocna.
A teraz? Żadne apki na API nie działają. @AnonimoweMirkoWyznania zakończyły działalność. Zresztą mało kto został. Na głównej brak znalezisk powyżej 1k wykopów.
Ten serwis nie jest przyjazny nam - użytkownikom.
#!$%@? to koncertowo.
@mango2018: nie jest idealnie, ale jak naprawią błędy, to bedzie lepiej niż przed aktualizacją. Najbardziej mnie teraz denerwuje to sranie hejterskimi wpisami i kretyńskie wyliczanki do trzech. Ten sam żart powtarzany do porzygu.
apee - @mango2018: nie jest idealnie, ale jak naprawią błędy, to bedzie lepiej niż pr...

źródło:

Pobierz
@mango2018: "Czytelniejszy". xD Kliknięty plus prawie się nie różni od nieklikniętego, kropeczki że są nowe powiadomienia prawie nie widać. Za każdym razem muszę się naszukać gdzie jest okienko do napisania komentarza, albo gdzie jest guzik do przejścia na następną stronę, bo jest szary na białym tle. Zamiast 10 komentarzy na stronie mieszczą się trzy, a tak musieli je rozrzucić na kilka podstron. Ze 20% ekranu jest w ogóle nie zagospodarowane. Belka
@Bromatologia: @NoMoreTearsJustSmile @apee @reqx
Ja rozumiem ogólnie zamysł i kierunek tych zmian i mi się podoba.
Oczywiście, jest sporo błędów, ale wierzę, że szybko zostaną naprawione, a z czasem będzie tylko lepiej.
Rozumiem też, że wykop to agregator, a nie wielki koncern, bank czy sklep z miliardami na koncie i nie są w stanie wywalić dziesiątek milionów na nowy serwis i kolejne miliony na szerokie testy i kolejne miliony na łatanie,
@mango2018
ja na początku myślałem tak samo, że wszyscy płaczą jak zwykle, ale fajnie że coś się zmienia, że będzie spoko i ogólnie jestem za zmianami, ale po tych kilku dniach ogrom rzeczy które jest źle zrobione mnie przytłacza i zniechęca do korzystania z portalu. ze zmian na lepsze to w sumie wyczerpałeś chyba temat - kategorie i zmiana trybu pod ręką.
ja akurat w 90% korzystam z wykopu na telefonie przez