Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-photolive: Ok, masz mnie, zajrzałem na ten portal i mam jeden wg mnie ciekawy wniosek. To jest PRALNIA PIENIĘDZY, zobacz, wyobraź sobie że masz dużo lewej gotówki, zakładasz zbiórkę jakich milion, a nawet wiele zbiórek. Wpłacasz kase z różnych kont, i proszę, kasa wyprana.
  • Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś czemu ten grubas michniewicz grał dzisiaj na 0 z tyłu i nie chciał zaatakować? On właśnie przekreślił jakiekolwiek szanse na awans.

na 0 z tyłu to moglibyśmy grać gdyby arabia została rozjechana z Argentyną.

Argentyna z tej grupy wychodzi na 100%, a Arabia jest teraz 2 punkty przed nami, a zagrali już z najlepszymi.

Nawet
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Argentyna z tej grupy wychodzi na 100%


@ScarySlender: na tyle to nie, Argentyna niby taka wielka ale też się potrafi zesrać. Arabii wyszedł jeden mecz co nie znaczy że nie wrócą do swojego raczej niskiego poziomu.

Grupa jest bardzo otwarta.
  • Odpowiedz
@trzeciak000: młode rozpieszczone gowniary od najmłodszych lat stawiane na piedestale przez otoczenie, kończy się to tym, że nie maja w sobie empatii, no chyba, że chodzi o życie karpia czy myszy xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@somskia: ale jak to, mały to dobry do miasta i kiblowania 10h. Co poradzisz. Dużego kundla kanapowca, to nie ma komu adoptować, a jak jeszcze czarny, to w ogóle, bo groźny. W cyrku się nie ma z czego śmiać.
  • Odpowiedz
Mam takie porównanie ludzi do świata #motoryzacja. Chodzi mi o #szkola i #pracbaza

Szkoła uczy nas bycia wielozadaniowymi. Masz mieć piątki ze wszystkiego to wtedy jesteś "Dobrym uczniem" i masz koniecznie dostać "dobrą pracę". Problem w tym, że założenie to jest z góry ZŁE. To wąska specjalizacja jest kluczem do sukcesu ale nie dowiesz się tego przed końcem szkoły (chyba, że Twoi rodzice są niegłupi).
ChickenDriver - Mam takie porównanie ludzi do świata #motoryzacja. Chodzi mi o #szkol...

źródło: comment_1668006657Ds2AqD2RIuZCwdrNPcCOIe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChickenDriver: Piękny tekst, szkoda że ludzie zazwyczaj widzą to doskonałe ferrari a nie widzą tych wadliwych, nieudanych aut które metodą prób i błędów dochodziły do tej "doskonałości" i teraz leżą na śmietniku. Dokładnie tak samo jest w życiu, widzimy tylko tych bogatych na szczycie i im zazdrościmy, a z drugiej strony nie widzimy tysięcy którzy próbowali dojść do bogactwa i po drodze coś nie wyszło, popadli w długi i teraz
  • Odpowiedz
@Celinka95: sytuacja tak samo przegrana jak w przypadku walki z uprzywilejowaniem kobiet. "Dzieci ci przeszkadzają?" "Dziecku odmówisz?". Jedyna sprawiedliwość w tej niesprawiedliwości to fakt, że każdy kiedyś był dzieckiem, każdy bardziej lub mniej doświadczył przywilejów związanych z tym wiekiem. Natomiast płeć mamy taką samą (proszę nie wołać mnie do żartów o zmianie płci stojąc w kolejce na basen albo o tym, że przecież są 54 płcie, bo to już nudne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Celinka95: u mnie w zasadzie "wolny" wstęp jest od 21 do 22. Tylko jeszcze lokalni nauczyciele wf przyprowadzą swoich uczniów i zajmą 3-4 z 6 torów.

Patrzę ostatnio na kursy pływania, które są wywieszone na tablicy pływalni i NIE MA dla dorosłych mężczyzn jako jedynej grupy. Nawet mężczyźni instruktorzy grupowych takich zajęć nie prowadzą.

Czyli naucz się pływać w szkole/na studiach albo zapomnij.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Oj, nie. Gdy jeszcze pracowałem w Polsce, to 25-30 minut na obiad (ustawowo jest mniej), ale jak się HR-om nie podoba, to niech mnie zwolnią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jedna dłuższa przerwa na kawę i kilka mniejszych. Mam twórczą pracę. Wielkiego umysłu nie można zmusić do działania. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz najważniejsza część posta. Skup
  • Odpowiedz
#pracbaza

Obecnie zarabiam 6500 brutto. Jestem trochę znudzony, pomyślałem sobie o zmianie.

Przeglądam ogłoszenia w branży i pokrewnych a tam widełki 3500-5500.

Skąd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ja w 2002 jakoś albo 2003 poszłam na #halloween z moją ówczesną sympatią i jak na początku dostaliśmy czekoladę Milkę czarno białą od mojej babci to po rudce po osiedlu musieliśmy się nią podzielić, bo nic innego nie dostaliśmy... Dzisiaj mam #boldupy że ludzie tak chętnie wyskakują ze słodyczy, a mi to nie chcieli dać. Dlatego ja nie otwieram dzisiaj nikomu. Chciałam, nawet przygotowałam żelki, których nie lubię
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #boldupy #marketing
Jak to jest, że żeby zostać e-maila z ofertą reklamową to trzeba wyrazić pierdyliard zgód na "otrzymywanie ofert drogą elektroniczną", ale już nie ma problemu, żeby firmy zajebywały całą skrzynkę pocztową ulotkami bez jakiejkolwiek zgody
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekam aż ktoś pokroju Elona Piżmo stworzy konkurencję dla Netflixa, gdzie nie będą respektowane żadne normy kulturowe, żadne liberalne ideologie, ani targetowanie na młodego, amerykańskiego "woke" widza.

Ale bym sobie obejrzał takie krwiste fantasy zamoczone w ciężkim, niepoprawnie politycznie, średniowiecznym klimacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#netflix #wiedzmin #niepopularnaopinia #boldupy #fantasy
t.....o - Czekam aż ktoś pokroju Elona Piżmo stworzy konkurencję dla Netflixa, gdzie ...

źródło: comment_1667077455ANOGvg70U5nwVp3p4GAbHf.jpg

Pobierz

Czy powinna powstać niepoprawna politycznie, europejska konkurencja dla Netflixa?

  • Jeszcze jak! 80.7% (222)
  • Tak 6.9% (19)
  • Nie 6.5% (18)
  • Jeśli zrobią Thorgala 5.8% (16)

Oddanych głosów: 275

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomosano: Netflix robi takie produkcję, bo na nich zarabia i przyciąga widownię (tak, tak wiem że liczba subskrybentów im ostatnio spada) . Trzeba być naiwnym, by wierzyć, iż Musk jest jakimś zbawcą. On będzie robił to samo jeśli będzie się wiązał z tym zysk.
  • Odpowiedz
Chodzi o to, aby nie było żadnej ideologii, ani prawicowej, ani lewicowej. Niech twórcy tworzą seriale bez narzucanych z góry reguł, materiał źródłowy ponad wszystko.


@tomosano: Przecież to jest niemożliwe, za każdą produkcją stoi konkretny człowiek, który ma określone poglądy i zawsze będą one mieć wpływ na ukształtowane przez niego dzieło. Problemem nie są poglądy polityczne, czy opieranie się na materiale źródłowym, a umiejętność scenopisarstwa i tworzenia spójnych obrazów postaci
  • Odpowiedz
@KrotkiSzpic: ja nie wiem czy jest się z czego tak cieszyć, ma pewnie firmę na Ukrainie i dzięki temu mógł opuścić kraj a Areczki nie dość, że dymają na produkcji na głodowych stawkach(nie mogą opuścić kraju a gospodarka skorczyła się o 40%) to jeszcze może im spaść na głowę dach bo Rusek pomylił fabryki i zamiast tej produkującej naboje zbombardował tą która produkuje płatki owsiane( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
dostalem na parapetowke chlebek bananowy od wieloletniego przyjaciela znanego ze skapstwa, ale nie az tak wyraznie kojarzonego z zenada
co myslicie?
#boldupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach