Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ChickenDriver
- 200

mirek63479
- 1058
@ChickenDriver: normalna kobieta

Wookash071
- 516
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@jozef-dzierzynski: nie ma racji w czym?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@adam-photolive tak, a o co chodzi.
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@adam-photolive: Ok, masz mnie, zajrzałem na ten portal i mam jeden wg mnie ciekawy wniosek. To jest PRALNIA PIENIĘDZY, zobacz, wyobraź sobie że masz dużo lewej gotówki, zakładasz zbiórkę jakich milion, a nawet wiele zbiórek. Wpłacasz kase z różnych kont, i proszę, kasa wyprana.
Wytłumaczy mi ktoś czemu ten grubas michniewicz grał dzisiaj na 0 z tyłu i nie chciał zaatakować? On właśnie przekreślił jakiekolwiek szanse na awans.
na 0 z tyłu to moglibyśmy grać gdyby arabia została rozjechana z Argentyną.
Argentyna z tej grupy wychodzi na 100%, a Arabia jest teraz 2 punkty przed nami, a zagrali już z najlepszymi.
Nawet
na 0 z tyłu to moglibyśmy grać gdyby arabia została rozjechana z Argentyną.
Argentyna z tej grupy wychodzi na 100%, a Arabia jest teraz 2 punkty przed nami, a zagrali już z najlepszymi.
Nawet
Argentyna z tej grupy wychodzi na 100%
@ScarySlender: na tyle to nie, Argentyna niby taka wielka ale też się potrafi zesrać. Arabii wyszedł jeden mecz co nie znaczy że nie wrócą do swojego raczej niskiego poziomu.
Grupa jest bardzo otwarta.
@SOLDIER_OF_FROGTAN: tak, otwarta grupa nie znaczy że nie mamy się czy martwić. Otwarta grupa oznacza, że mamy powody do niepokoju ale też że nie mamy przekreślonych szans.
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@trzeciak000: młode rozpieszczone gowniary od najmłodszych lat stawiane na piedestale przez otoczenie, kończy się to tym, że nie maja w sobie empatii, no chyba, że chodzi o życie karpia czy myszy xd
@trzeciak000: Nowy target wyborczy konfy xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@somskia: ale jak to, mały to dobry do miasta i kiblowania 10h. Co poradzisz. Dużego kundla kanapowca, to nie ma komu adoptować, a jak jeszcze czarny, to w ogóle, bo groźny. W cyrku się nie ma z czego śmiać.
@somskia Hej! A dałoby rade byś coś opowiedziała o wychowaniu takiego psa? Myślę od jakiegoś czasu o Jacku. Lubię pracować że zwierzętami. Nawet kota rodziców nauczyłam paru sztuczek ;)
@hplaserjet4250: udało się namierzyć ten filmik? Też szukam
- 0
@wyindywidualzowany: lipa ;/
- 22
Mam takie porównanie ludzi do świata #motoryzacja. Chodzi mi o #szkola i #pracbaza
Szkoła uczy nas bycia wielozadaniowymi. Masz mieć piątki ze wszystkiego to wtedy jesteś "Dobrym uczniem" i masz koniecznie dostać "dobrą pracę". Problem w tym, że założenie to jest z góry ZŁE. To wąska specjalizacja jest kluczem do sukcesu ale nie dowiesz się tego przed końcem szkoły (chyba, że Twoi rodzice są niegłupi).
Szkoła uczy nas bycia wielozadaniowymi. Masz mieć piątki ze wszystkiego to wtedy jesteś "Dobrym uczniem" i masz koniecznie dostać "dobrą pracę". Problem w tym, że założenie to jest z góry ZŁE. To wąska specjalizacja jest kluczem do sukcesu ale nie dowiesz się tego przed końcem szkoły (chyba, że Twoi rodzice są niegłupi).
źródło: comment_1668006657Ds2AqD2RIuZCwdrNPcCOIe.jpg
Pobierz@ChickenDriver: Piękny tekst, szkoda że ludzie zazwyczaj widzą to doskonałe ferrari a nie widzą tych wadliwych, nieudanych aut które metodą prób i błędów dochodziły do tej "doskonałości" i teraz leżą na śmietniku. Dokładnie tak samo jest w życiu, widzimy tylko tych bogatych na szczycie i im zazdrościmy, a z drugiej strony nie widzimy tysięcy którzy próbowali dojść do bogactwa i po drodze coś nie wyszło, popadli w długi i teraz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Celinka95: sytuacja tak samo przegrana jak w przypadku walki z uprzywilejowaniem kobiet. "Dzieci ci przeszkadzają?" "Dziecku odmówisz?". Jedyna sprawiedliwość w tej niesprawiedliwości to fakt, że każdy kiedyś był dzieckiem, każdy bardziej lub mniej doświadczył przywilejów związanych z tym wiekiem. Natomiast płeć mamy taką samą (proszę nie wołać mnie do żartów o zmianie płci stojąc w kolejce na basen albo o tym, że przecież są 54 płcie, bo to już nudne
@Celinka95: u mnie w zasadzie "wolny" wstęp jest od 21 do 22. Tylko jeszcze lokalni nauczyciele wf przyprowadzą swoich uczniów i zajmą 3-4 z 6 torów.
Patrzę ostatnio na kursy pływania, które są wywieszone na tablicy pływalni i NIE MA dla dorosłych mężczyzn jako jedynej grupy. Nawet mężczyźni instruktorzy grupowych takich zajęć nie prowadzą.
Czyli naucz się pływać w szkole/na studiach albo zapomnij.
Patrzę ostatnio na kursy pływania, które są wywieszone na tablicy pływalni i NIE MA dla dorosłych mężczyzn jako jedynej grupy. Nawet mężczyźni instruktorzy grupowych takich zajęć nie prowadzą.
Czyli naucz się pływać w szkole/na studiach albo zapomnij.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 17
@ChickenDriver: Oj, nie. Gdy jeszcze pracowałem w Polsce, to 25-30 minut na obiad (ustawowo jest mniej), ale jak się HR-om nie podoba, to niech mnie zwolnią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jedna dłuższa przerwa na kawę i kilka mniejszych. Mam twórczą pracę. Wielkiego umysłu nie można zmusić do działania. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz najważniejsza część posta. Skup
Teraz najważniejsza część posta. Skup
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pracbaza
Obecnie zarabiam 6500 brutto. Jestem trochę znudzony, pomyślałem sobie o zmianie.
Przeglądam ogłoszenia w branży i pokrewnych a tam widełki 3500-5500.
Skąd
Obecnie zarabiam 6500 brutto. Jestem trochę znudzony, pomyślałem sobie o zmianie.
Przeglądam ogłoszenia w branży i pokrewnych a tam widełki 3500-5500.
Skąd
@ChickenDriver: może to już czas objąć jakieś stanowisko kierownicze?
- 0
@MilionoweMultikonto: Fajnie by było tylko w mojej firmie mój dział to ja. Jestem samodzielnym specjalistą nade mną jest tylko dyrektor oddziału PL. Jestem firmą w firmie ^^
A rekrutacji na kierowników w mojej działce brak.
A rekrutacji na kierowników w mojej działce brak.
Ja w 2002 jakoś albo 2003 poszłam na #halloween z moją ówczesną sympatią i jak na początku dostaliśmy czekoladę Milkę czarno białą od mojej babci to po rudce po osiedlu musieliśmy się nią podzielić, bo nic innego nie dostaliśmy... Dzisiaj mam #boldupy że ludzie tak chętnie wyskakują ze słodyczy, a mi to nie chcieli dać. Dlatego ja nie otwieram dzisiaj nikomu. Chciałam, nawet przygotowałam żelki, których nie lubię
Czekam aż ktoś pokroju Elona Piżmo stworzy konkurencję dla Netflixa, gdzie nie będą respektowane żadne normy kulturowe, żadne liberalne ideologie, ani targetowanie na młodego, amerykańskiego "woke" widza.
Ale bym sobie obejrzał takie krwiste fantasy zamoczone w ciężkim, niepoprawnie politycznie, średniowiecznym klimacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#netflix #wiedzmin #niepopularnaopinia #boldupy #fantasy
Ale bym sobie obejrzał takie krwiste fantasy zamoczone w ciężkim, niepoprawnie politycznie, średniowiecznym klimacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#netflix #wiedzmin #niepopularnaopinia #boldupy #fantasy
źródło: comment_1667077455ANOGvg70U5nwVp3p4GAbHf.jpg
PobierzCzy powinna powstać niepoprawna politycznie, europejska konkurencja dla Netflixa?
- Jeszcze jak! 80.7% (222)
- Tak 6.9% (19)
- Nie 6.5% (18)
- Jeśli zrobią Thorgala 5.8% (16)
@tomosano: Netflix robi takie produkcję, bo na nich zarabia i przyciąga widownię (tak, tak wiem że liczba subskrybentów im ostatnio spada) . Trzeba być naiwnym, by wierzyć, iż Musk jest jakimś zbawcą. On będzie robił to samo jeśli będzie się wiązał z tym zysk.
- 15
Chodzi o to, aby nie było żadnej ideologii, ani prawicowej, ani lewicowej. Niech twórcy tworzą seriale bez narzucanych z góry reguł, materiał źródłowy ponad wszystko.
@tomosano: Przecież to jest niemożliwe, za każdą produkcją stoi konkretny człowiek, który ma określone poglądy i zawsze będą one mieć wpływ na ukształtowane przez niego dzieło. Problemem nie są poglądy polityczne, czy opieranie się na materiale źródłowym, a umiejętność scenopisarstwa i tworzenia spójnych obrazów postaci
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KrotkiSzpic: ja nie wiem czy jest się z czego tak cieszyć, ma pewnie firmę na Ukrainie i dzięki temu mógł opuścić kraj a Areczki nie dość, że dymają na produkcji na głodowych stawkach(nie mogą opuścić kraju a gospodarka skorczyła się o 40%) to jeszcze może im spaść na głowę dach bo Rusek pomylił fabryki i zamiast tej produkującej naboje zbombardował tą która produkuje płatki owsiane( ͡° ͜ʖ ͡
- 91
@KrotkiSzpic: on więcej w budżecie Polski zostawi w miesiąc niż ty przez 20 lat...
dostalem na parapetowke chlebek bananowy od wieloletniego przyjaciela znanego ze skapstwa, ale nie az tak wyraznie kojarzonego z zenada
co myslicie?
#boldupy
co myslicie?
#boldupy
























