Chciałabym podzielić się moim #boldupy odnośnie cudownych #s------------l #psiarze
Ogólnie na mojej klatce schodowej są trzy osoby z psami. Do dwóch nie mogę się doczepić - wychodzą z psami na smyczy, sprzątają po nich, są sympatyczni.
Ale jest stara baba która ma nastoletnią córeczkę ( i chyba jakiegoś małego dzieciaka płci przeze mnie niezidentyfikowanej, chyba też córka).
Już nie skomentuje braku podstawowych manier w powiedzeniu dzień dobry u
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolnej chaty,by ta zaprosiła bydło ze szkoły i do 5 rano darła mordę robiąc karaoke i skacząc aż się żyrandol trząsł


@Szatynka: Rozumiem, że zostało to zgłoszone na policje a nie tylko napisane na wykopie.
  • Odpowiedz
Czy dla Google na prawdę takie trudne jest dodać do notatek keep pogrubienie, kursywę i podkreślenie? XD Mogą perfekcjonizm to bardzo boli xD
#google #boldupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wwiki9: 2023 rok a ktoś nadal kupuje na morele.
sto lat temu coś kiedyś kupiłem i od tamtej pory po ich totalnej wyjebce w security dostaje regularnie telefony ze spamem.
J---ć morele. wole dopłacić gdzie indziej byle się wywalili na głupi ryj
  • Odpowiedz
@wykop: Ziomeczki kochane. Który to już raz wypuszczacie jakieś nieprzetestowane coś na proda? Fajnie, że teraz ratujecie wizreunek dyskusjami ze społecznością, ale nie moglibyście raz coś porządnie wytestować przed opublikowaniem? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że sam się zgłaszałem do testowania ponad rok temu, byliście chętni, a potem mnie totalnie olaliście mimo kilkukrotnego przypominania się. Z różnych dyskusji dowiedziałem się, że zaczęliście też olewać błędy od innych testerów i
K.....3 - @wykop: Ziomeczki kochane. Który to już raz wypuszczacie jakieś nieprzetest...

źródło: 7g7naGs

Pobierz
  • Odpowiedz
Kredyt to wydymka.

Mieszkam na spadkowym, więc mnie to nie dotyczy ale koledzy już się kredytują.

Dla mnie to niewolnictwo i przywiązanie cie do etatu w januszexie. Serio. Bank patrzy w konto. Zakładają, że masz mieć min. 7k wpływu/mies. Jak nie, to kara. I co, że raz w roku walniesz 100k - to banku nie obchodzi. Masz mieć etat na czas nieokreślony w januszexie i elo.

Ogólnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy wykop jest dobry.
Przede wszystkim dużo czytelniejszy i bardziej intuicyjny.
Podoba mi się szybki dostęp z boku do kategorii i możliwość personalizacji oraz szybka zmiana dzień/noc.
Niestety dalej jest sporo błędów, najbardziej wkurzający to powiadomienia, które nie przerzucają do odpowiedniego wpisu.
Ale mam nadzieję, że wszystko uda się naprawić.
Dobra robota @
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marmite: Nic? Możesz zmieniać ikony bez ściągania dodatkowego pliku i przypisać je wszystkiemu, możesz łączyć się z serwerem FTP i widzieć miniaturkę pliku a także otworzyć go bez ściągania (zachowują się jak na podłączonym dysku). Możesz tagować pliki i uruchomić je bez uruchamiania programu. Możesz bezpośrednio zmienić format pliku graficznego i jego wielkość. Masz karty (co nie jest takie oczywiste w porównaniu do Menadżera Plików Windows). Masz inteligentne foldery, czy
  • Odpowiedz
Poszłam do lekarza wczoraj. Powiedziałam, że boli mnie tyłek. Zapytał "gdzie Panią boli". Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że w okolicach wejścia.
Powiedział, że będzie mnie bolało tak długo jak długo będę to nazywać "wejściem".
Obecnie siedzę w misce z wodą z lodem i zastanawiam się o co mu chodziło.
#problemypierwszegoswiata #boldupy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja chyba zakładam tag #bombelekchickena bo tu się kroi gruba akcja.

Dzisiaj moja #rozowypasek miała wizytę u lekarza. Na NFZ oczywiście, bo skoro płacimy składki to chcemy z nich skorzystać. Oczywiście wizyta prywatna by uzupełnić to czego nie ma w NFZ a warto w ciąży zrobić umówiona na 18.01.

Moja już była u tej lekarki przed #ciaza i było jako-tako. Dzisiaj za to w przychodni był
ChickenDriver - Ja chyba zakładam tag #bombelekchickena bo tu się kroi gruba akcja. 
...

źródło: comment_1673610038NSGXkTbJhRmbTp6P7gsPrF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChickenDriver: w drugiej ciąży żona 3 razy zmieniała lekarza prowadzącego. Pierwszy raz, bo jak chcieliśmy rodzić w prywatnej klinice to okazało się, że nie możemy, z uwagi na wadę serca żony. Okej, nie ma problemu - wiedzieliśmy o tym i liczyliśmy się z takim obrotem spraw. Drugi raz, bo się okazało, że lekarz prowadzący... zmarł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeci raz dlatego, że lekarz prowadzący stwierdził,
  • Odpowiedz
Moja #pracbaza chyba właśnie upada.

Po 24 latach pracy zwalnia się kadrowa. Została na 3-mce wypowiedzenia bo chciała kogoś przyuczyć, być uczciwa.

I wiecie co zadecydował zarząd?

NOWEJ
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChickenDriver: Ale to ty dzwonisz.
PS. Znaczy że co, wyłączyli możliwość wbijania do VPN z prywatnych kompów? Ja mam lapka i swoją stacjonarkę i na zdalnej na swojej robię bo wygodniej - 2 monitory, wirtualka z linuchem, sama wygoda.
Bo jeśli nie przyblokowali korzystania z prywatnego kompa to co Ci niby zmieni to że lapka dostaniesz? xD
Przecież na swoim kompie jak firma jest normalna powinieneś móc zainstalować klienta VPN
  • Odpowiedz