✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy sponsorowanie lasek jest złe? Mam na myśli stawianie jakiegoś jedzenia, wyjazdy, itp. Nie mówię tu o jakiś top laskach i luksusach ale bardziej takich, dla których wyjście na sushi to już coś :P. Problem jest taki, że jestem przegrywem bez szans na znalezienie kogoś i prawie całe życie przesiedziałem w domu. Dla mnie takie wyjście z dziewczyną to jak terapia - wychodzę do ludzi, w fajne miejsca
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill #bolensaprawda Miłość nie istnieje, tylko kalkulacja. Wyjątkowo rzadko ludzie się sobie podobają naprawdę, większość związków to na siłę/kalkulacja, "bo co ludzie powiedzą", "a bo tak trzeba", "a żeby samemu nie być". Mam bekę z przegrywow, albo cukoldow to szukają jeszcze panienek xD.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@austinbentley: Miłość to wstępna faza związku gdy oboje partnerów czuje do siebie pociąg seksualny i mózg produkuje różne hormony szczęścia, endorfiny, żeby doszło do współżycia zakończonego zapłodnieniem. Później u facetów tworzą się jakieś hormony przywiązania do matki jego dziecka i potomstwa, a u kobiety "miłość" do swoich dzieci.
Jak nie ma dzieci to faza trwa od kilku miesięcy do roku może 2 lat i wchodzi monotonnia/ nuda.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel Tu nawet nie chodzi już o to, a o to że dziewczyny są interesowne, zadufane w sobie i szukają księcia z bajki. Dziewczyna wystarczy że jest szczupła i nie jest kaszalotem, to ona ma wymagania z kosmosu, nawet sam enon musk nie podola. Trzeba być piękny, bogaty, pewny siebie etc. Mężczyzna kocha mimo czegoś, a dziewczyna za coś
  • Odpowiedz
Dużo ludzi bagatelizuje dynaminę, a to dzięki niej miałbyś znajomych, dziewczynę, dobrą pracę, przyjaciół, może nawet jakąś firmę, nigdy byś się nie nudził. A ludzie myślą, że 10 cm więcej wzrostu coś zmieni czy ich życie stanie się lepsze.
#przegryw #blackpill #redpill
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WpiszSwojLogin: to prawda. Zobacz co się dzieje na tagu przegryw. Uważają się za miłych chłopaków i płaczą, że kobiety nie chcą ich czystych serc a w rzeczywistości są okropnymi osobami.

Brzydcy ludzie często są okropni przez wypełniającą ich zazdrość, kompleksy, nienawiść do samego siebie i zawiść. Dodatkowo zły wygląd prawie zawsze wynika z zaniedbania. Albo są grubi (lenistwo i brak umiaru), albo brak higieny, albo matka piła w ciąży co
  • Odpowiedz
Zawsze się zastanawiam czy z osobami na tagu faktycznie jest tak źle jak piszą?
Z drugiej strony gdy ludzie piszą że "jak jesteś dynamiczny to możesz być brzydki" i pewnie wyobraża sobie, że ktoś wygląda jak 5-6, a w rzeczywistości jest przypadkiem 2-3/

#blackpill #przegryw

robert_malkowicz - Zawsze się zastanawiam czy z osobami na tagu faktycznie jest tak ź...

źródło: 9zUyLq2WUFY96rCakPwphW_Vmz8Yy0O9ttM7qByqfk0

Pobierz

Gdzie plasujesz się na skali?

  • 1 5.1% (6)
  • 2 6.8% (8)
  • 3 6.8% (8)
  • 4 17.1% (20)
  • 5 17.9% (21)
  • 6 20.5% (24)
  • 7 12.0% (14)
  • 8 4.3% (5)
  • 9 9.4% (11)

Oddanych głosów: 117

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NIe ma to jak stare teledyski jakiś niszowych bandów.
Tak wyglądała młodzież 15 lat temu i to w Norwegii. Zwykłe chude chłopaki i dziewczyny. Normictwo dziś? Try-harduje na całego, wszyscy siłownia, fryzjerzy, modne ciuchy, silna potrzeba lansu, itd. Dziś dziewczyny mają tak sprane mózgi, że z tymi gośćmi by się nigdy nie zadawały.

#blackpill
robert_malkowicz - NIe ma to jak stare teledyski jakiś niszowych bandów.
Tak wyglądał...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

22 lata cierpienia. Niewyobrażalnego cierpienia jako odpad genetyczny i społeczny, zamiast mnie pożądać to kobiety mną gardzą. Każdy wokół związki, imprezy, s--s, fwb, przyjaźnie, znajomości a ja nic z tego nigdy nie miałem. I mieć nie będę. Nigdy nie miałem łatwego życia, nie to co te wszystkie j----e Julki i p--------e chady.

Dla nich jestem karaluchem, gardzą mną i smieją się że mnie. Nie rozmawiają ze mną, nie zagadują. Nie siadają koło
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest taki jeden koleś na siłowni, którego znam z widzenia, obczaiłem że robi fbw w poniedziałek, środę i piątek, ma z 50 cm w bicku, dużą klatę i w ogóle (nogi tylko ma mniejsze, głównie łydkę), ale łysieje już (być może coś bierze), wygląda na 35-40 lat, ma twarz typu ministrant, jest niższy ode mnie o głowę a ma piękną dziewczynę, z wyglądu taka trochę starsza Julka.
#przegryw #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeraża mnie jak w------a Hipergamia Kobiet. Grube laski odrzucają przeciętniaków. 18 lvl laski lecą na oskarków z bujnymi włosami lub loczki. Uważają chłopów 25+ za starych dziadów . Dawniej było inaczej rok 2000-2010. Łysi goście zakolacy w dresach miały branie od Julek wtedy gość w rurkach to był gej, ciota wstyd było chodzić w tym czy mieć długie włosy. Teraz trend się zmienił długie włosy loczki stremierzy. Nie widziałem teraz żeby dres
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lentilek: Redpillaki to boomerzy albo millenialsi, którzy nie wiedzą że świat się zmienił i czasy się zmieniły. Po prostu wcześniej była większa bieda i faceci, którzy zaczęli trochę lepiej zarabiać niż minimalną mieli możliwości zaimponowania młodym laskom kasą. Jednak nastąpił rozwój i dobrobyt przez co nastolatki już mają wszystko zapewnione to co tamci musieli sobie sami wypracować. Teraz większość dziewczyn i chłopaków dostają na 18tkę auto, które nie rzadko jest
  • Odpowiedz
Jestem taki brzydki ze kobiety które mnie widzą robią takie dziwne miny obrzydzenia i odrazy. Nas, inceli kobiety nie uznają nawet za ludzi tylko mają nas za śmieci które chętnie by wyelimnowały. Mnie wielokrotnie kobiety wyśmiewały, zdarzyły się gnębienia i pobicia bo mam tylko 174 cm i brzydki ryj. Ja nic nikomu źle nie zrobiłem poprostu urodziłem się nieatrakcyjny a to dla kobiet najwieksza zbrodnia i przewinienie które nie wybaczą.

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: Zapamiętaj dobrze takie chwile, aby odpłacić się pięknie społeczeństwu w razie zawieruchy wojennej albo kataklizmu, oczywiście jeśli przeżyjesz.
  • Odpowiedz
Ogólnie od jakiegoś czasu mam eksperymentalnie TikToka (xD) i czasami sobie przeglądam, ale czasami mi takie totalne g---o wyskakuje, że aż mnie skręca XD

Był jakiś tiktok odnoszący się do lasek, że co u facetów sprawia, że stają się dla nich automatycznie atrakcyjni.

Zgadnijcie jaka odpowiedź w komentarzach (i ilościach lików) przeważała.

Wysoki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abstrakcyjne jest dla mnie to, że jacyś 18 latkowie z top 1% w każdej chwili mogą mieć więcej kontaktów z laskami niż niektórzy 30, 40 latkowie przez całe życie. Ciekawe czy ci ludzie zdają sobie sprawę z tego, jakiego mają farta, czy uznają, że to normalne. Ostatnio wszedłem na jakiś stream takiego chadzika 18/20 lat i niesamowite jak julki potrafią spermić dokładnie tak samo jak janusze do instagramerek. Tylko że w przypadku
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, siedze na #boo ale też na #tinder i #badoo
Na boo mam premium bo 3 miesiące są za 20 zł to wziąłem na próbe, raz też zdarzyło się kupić boosta na tinderze za pare groszy dosłownie
Efekt 10 par na tinderze chyba boty bo nie odpisują, 2 na badoo i 3 na boo również bez odp, choć boo jest bardziej rozwiniętą aplikacją społecznościową
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3/5 możesz wyeliminować minimalnym nakładem pracy: dobre kosmetyki (polecam apke INCI Beauty), porządny szampon do włosów a nie szampon 20w1, którym można umyć nawet silnik w gruzie i zwrócenie większej uwagi na to co się je (polecam Fitatu).
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #witaminki #p0lka #blackpill

Takie coś mi się wyświetliło na Fejsie. Co ciekawe byłem w tym klubie parę razy, bo pochodzę z tego miasta. Ale ostatni raz tam byłem w 2009 roku. Częstochowa to mentalnie i kulturowo taka duża... Dobra, daruję sobie.

Żeby nie było, że mam jakieś uprzedzenia, ci dwaj panowie wyglądają na sympatycznych.

Wrzucam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecne pokolenie nie chce mieć dzieci. Czyli kto konkretnie? Bo ja chce mieć ale nie mam z kim je mieć. Trzeba powiedzieć wprost, że (1) sporo kobiet nie chce mieć dzieci, bo to do nich należy decyzja (2) jeśli już chcą mieć to mają zbyt wygórowane wymagania.

Zawsze chciałem mieć rodzinę, dzieci, ułożone życie z odpowiednią partnerką ale skąd mam
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecn...

źródło: z28717532AMP,Billboard--Gdzie-sa-te-dzieci---w-Warszawie

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@mirko_anonim niestety masz realnie i statystycznie male szanse na taką rózową bo powodow jest wiele i są to powody, ktorych korzenie sięgają poprzedniego pokolenia. Zaczne od- w mojej ocenie najwazniejszych, mających najwiekszy wpływ na to, że dziewczyny nie chca miec dzieci w mlodym wieku.
1. Media spolecznosciowe. Kreując fałszywy wizerunek kobiety bo "trzeba" sie wyszumieć, wyimprezować, wyfleksowac na zdjeciach z drinkami, kurtkami, butami- próżność.
2. Platformy multimedialne z filmami. Przedstawiane oderwane
  • Odpowiedz