Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
teodorkm
teodorkm

teodorkm

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 96
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 90
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
teodorkm
teodorkm
teodorkm przedwczoraj, 01:02:33
  • 1
Jest jeszcze jakieś miejsce do którego warto emigrować, czy wszędzie jest taka ch***nia jak u nas?

#emigracja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm
Autor
przedwczoraj, 01:09:18 via Wykop
  • 0
@IceGuy: Zdalnie mogę pracować. To akurat jest dla mnie nieistotne. Chodzi o komfort życia, sensowną politykę i poczucie że podatki nie są rozkradane przez idiotów. Czyli w skrócie chodzi mi o możliwie zdrowo funkcjonujące państwo.
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
Autor
przedwczoraj, 01:27:35 via Wykop
  • 0
@IceGuy: Tak myślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1391
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm 19.06.2026, 21:53:02 via Wykop
  • 1
@alkoJezus: Dobra kobita po 7 latach sama odchodzi (podobno) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm 19.06.2026, 04:42:16
  • 460
Mój dziadek wychował 5 chłopa. Każdy dostał od niego działkę, wsparcie na start i podobno żyli ze sobą całkiem normalnie. Jednak żaden z synów nie zaopiekował walącym się od kilku lat pomnikiem. To ja i mój brat, którzy w zasadzie dziadka nie poznaliśmy (Dziadek umarł gdy miałem ~3 lata, więc ledwo co go pamiętam) musieliśmy w końcu coś z tym zrobić, żeby kogoś nie przywaliło. Wszyscy wujkowie z własnymi firmami w budowlance.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
19.06.2026, 04:44:54 via Wykop
  • 282
@teodorkm: z rodziną na zdjęciach się nawet nie wychodzi dobrze
  • Odpowiedz
Anonim927
Anonim927
19.06.2026, 04:51:56 via Android
  • 533
@teodorkm: dobry uczynek stary. Będzie Ci ciepłej na serduszku żeś zachował się jak człowiek. Tak trzymaj.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 02:37:12
  • 21
Obwód moskiewski (Rosja)

Kolejny świeży filmik z obwodu moskiewskiego #rosjaplonie
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Kolejny świeży filmik z obwodu moskiewskiego #r...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm 18.06.2026, 02:43:30 via Wykop
  • 4
@Mikuuuus: Wiesz może w jaki sposób najlepiej wysłać pieniunżki Ukrainie na wojnę obronną?
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
10.06.2026, 23:02:09
  • 1
#gielda czy ktoś może podsumować dlaczego nie warto wchodzić na ipo spacex?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm 10.06.2026, 23:17:35 via Wykop
  • 0
@FullXD: Moim zdaniem 50:50 - raczej warto zaczekać parę tygodni po IPO ponieważ instytucje będą czerpać zyski na hype. W te akcje raczej będą inwestować wszyscy, coś w rodzaju zabezpieczenia na emeryturę, więc ceny pewnie będą oderwane od realnych zysków firmy.
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm 04.06.2026, 21:52:16
  • 9
Byłem niedawno na spacerze i widziałem spadający meteoryt. Takiego to nie widziałem, duża kula ognia, długi ogon i na zielono się palił. Piękny widok.

#kosmos #chwalesie #astronomia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm
Autor
05.06.2026, 19:13:10 via Wykop
  • 0
@Antybristler: Dokładnie tak to wyglądało, tylko było widać w końcowej fazie jak rozleciał się na mniejsze części.
  • Odpowiedz
zero-jeden
zero-jeden
04.06.2026, 22:10:42
  • 4
Bolid, zielony odcien, rozpadajacy sie.
22:55
Lokalizacja jak na zalaczniku.
Ktos widzial?
#kosmos #astronomia
zero-jeden - Bolid, zielony odcien, rozpadajacy sie.
22:55
Lokalizacja jak na zalaczn...

źródło: 1000034633

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm 05.06.2026, 00:49:00 via Wykop
  • 1
@cyconiusz: Zgadza się, to było to. Pasuje kierunek i czas. Kurde, myślałem że to bliżej mnie, a to jakieś 300km.
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm 03.06.2026, 01:01:20
  • 14
Może trochę teoria z tyłka, ale co jeśli jesteśmy poddani tutaj odwrotnej próbie? Mam na myśli, że do prawdziwego raju dostaną się te osoby, które nie dały zwieść się żadnej fałszywej religii i postanowiły z dobrego serca nie sprowadzać tutaj kolejnych istot, bo widzą całe zło i hipokryzję tego wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reszta much - cyk, reinkarnacja tak długo aż ogarną.

#antynatalizm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka
Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka
03.06.2026, 06:49:55 via Wykop
  • 16
@teodorkm: a co jeśli tak naprawdę to nic nie ma sensu i po prostu mamy złudzenie wolnej woli i świadomości przez skomplikowanie naszego układu sterowania. wszystko jest zdeterminowane i tak naprawdę nie mamy wpływu na nic? jest to realniejsze niz wiara w magiczne duchy ;)
  • Odpowiedz
ChrisHansen
ChrisHansen
03.06.2026, 10:56:49 via Wykop
  • 11
Dopóki istnieje świadomość to gra będzie trwała i ludzie dalej będą przegrywać.
Jedynym rozwiązaniem jest zaprzestanie produkcji życia w całym wszechświecie, jest to możliwe, ale do tego potrzeba, żeby wszystkie świadome istoty osiągnęły pewien poziom inteligencji i empatii.
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm 31.05.2026, 23:55:37
  • 1
Warto teraz jeszcze jechać samochodem Garda/Bergamo/Como czy będę stał w korkach i tłumach? Może lepiej zaczekać do końca września a teraz pyknąć taką Albanie?

#podroze #wlochy #podrozujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm
Autor
01.06.2026, 00:12:03 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: Chciałem pojeździć akturat tam rowerem i trochę nacieszyć oko górskimi widokami. Kusi mnie jeszcze Toskania, ale nie wiem czy się szarpać, jednak 1/3 drogi dalej.

Kupujesz jakieś dodatkowe assistance może?
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm 27.05.2026, 23:54:33
  • 5
Największe postępy technologiczne, udogodnienia i przemiany świata zostały poczęte za sprawą wojen. Im dłużej trwały, im więcej krwi upuściły i bólu zadały, tym większe czyniliśmy postępy. To wiele mówi o tym miejscu.

#antynatalizm #przemysleniazdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
27.05.2026, 23:58:46 via Wykop
  • 7
@teodorkm: j---c ten swiat
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
18.05.2026, 12:15:47
  • 13
Najlepszym przykładem, na to, że w posiadaniu dzieci zawsze chodzi tylko o kaprys rodziców, a nie o ich szczęście czy dobro, są właśnie takie rodziny jak poniżej. Jeszcze „zabawniejsze” jest to, że każdy natalista bez wyjątku będzie twierdził, że zrobiłby WSZYSTKO dla dobra swojego potomstwa, nawet poświęciłby życie, po czym gdy okazuje się, że „O, to dobrze się składa, muszą państwo dokonać tego niewątpliwie ciężkiego wyboru, i dla dobra potomstwa powinni państwo
stanleymorison - Najlepszym przykładem, na to, że w posiadaniu dzieci zawsze chodzi t...

źródło: att._vr_aNYZjmeDUiacE12hcJkgLF1YqEcfCgd7Mlh3s2E

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm 18.05.2026, 23:41:54 via Wykop
  • 0
@Zardzewialy_Szczur: Dobrze się umiesz wysławiać i interpunkcje stawiać, więc niskiej inteligencji raczej nie posiadasz :)
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm 18.05.2026, 02:04:27
  • 882
Dużo można by o Ukraińcach dobrego i złego powiedzieć, ale osobiście uważam, że zasługują na szacunek rąbiąc ruskich wykazując się odwagą i poświęceniem swojego życia. Czasami gdy przy stole pada jakieś oszczerstwo na temat Załenskiego, to pytam czy nasz prezydent w podobnej sytuacji by pozostał z narodem, czy zwiał jak rydz śmigły do Rumuni - cisza i po temacie.

#wojna #ukraina #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm
Autor
18.05.2026, 08:05:32 via Wykop
  • 1
@kwiat_pustyni626: Prawdopodobnie gdyby uciekł z innymi dowodzącymi, to dzisiaj graniczylibyśmy od wschodu z onucami.

Poza tym Zeleński jest kiepskim i miernym przywódcą.


Może i nie jest najlepszym przywódcą, ale robi tyle ile może. Jednak czas pokaże, bo jeśli ruscy przerżną to dzieci będą się uczyć o nim w szkołach i będzie tam czczony jak pewien pan kojarzony z czerwono-czarnym.
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
Autor
18.05.2026, 19:47:36 via Wykop
  • 0
@Darozlew: Tak jakoś naszło mnie na przemyślenia po zobaczeniu płonącej rosji. Pamiętam dzień, gdy wszyscy na spotkaniu firmowym ok 150 ludzi siedzieliśmy na teamsie przed ekranami, na zdalnej i w ciszy oglądaliśmy z kamer jak rosyjska swołocz przejeżdża przez granice. Ta cisza była bardzo wymowna.
  • Odpowiedz

2962

Zginęła pod kołami pojazdu prokuratorki. Zarzutów już nie ma.

Zginęła pod kołami pojazdu prokuratorki. Zarzutów już nie ma.

Jak donosi "Gazeta Wyborcza", prokuratorka Magdalena Z., kierująca w przeszłości prokuraturą okręgową w Sosnowcu, nie us

JerzJerzy
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 10:14:36
  • 147
  • #
    krajzkartonu
  • #
    sadowehistorie
  • #
    spraiwedli
teodorkm
teodorkm
teodorkm 18.05.2026, 03:49:32 via Wykop
  • 0
Film pt. Igrzyska śmierci wcale nie jest jakimś szalonym wymysłem. Historycznie Rzym czy Grecja - tam biedni, przeciętni, wierzący kończyli na arenach.

Dzisiaj biedni kończą pod kołami samochodów nie doczekując się sprawiedliwości, która powinna dosiągnąć "elite". Często sprawa jest zamiatana pod dywan zanim uderzy w wentylator, a nawet jeśli uderzy to co z tego? (Wyspa E.).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trebeter
trebeter
13.05.2026, 13:29:56
  • 1043
#trzecieoko serio?
trebeter - #trzecieoko serio?
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teodorkm
teodorkm
teodorkm 13.05.2026, 23:27:52 via Wykop
  • 0
@trebeter: A i tak rogatki ostatecznie wyłamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

534

Prawie zabici piesi!

Prawie zabici piesi!

Zachować szczególną ostrożność przed przejściem i zwolnić? A przyspieszę sobie z 40 do 65 km/h (licznikowo 70) przed przejściem dla pieszych oznaczonym neonowymi znakami z dodatkową agatką i wyprzedzę pojazd zasłaniający wejście na przejście. Winę zwalę na przepisy i resztę świata.

jutubowy_kot
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 08:36:20
  • 229
  • #
    polscykierowcy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    jedzbezpiecznie
  • #
    kierowcy
teodorkm
teodorkm
teodorkm 12.05.2026, 23:27:46 via Wykop
  • 6
Czy ja dobrze zrozumiałem? Gościu twierdzi, że to wina tego czarnego co wyjechał ze skrzyżowania, bo nie pomyślał, że on nie będzie widział haha Ludzie są cholernie głupi i jeszcze myślą, że to oni są najmądrzejsi - Efekt Dunninga-Krugera.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Teodor

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking