@niemalala7: wiem, ale ja teraz mówię o osobach które cały czas coś robią, starają się a i tak dalej mają gówniane życie. Ty to przedstawiasz tak, że każdy osiągnie sukces wystarczy chcieć. Tak jak w bajkach Disneya
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. Zrobiłem wszystko co mogłem żeby być atrakcyjnym facetem. Jeśli społeczeństwo wmawia nam, że wystarczy być miłym, otwartym, pewnym siebie, mieć stabilną pracę, uprawiać sport, itd. to zrobiłem więcej ponad to i co? i d--a. Spędziłem dużo czasu na #rozwojosobisty. Pomyślałem co mogę zrobić żeby być atrakcyjnym dla kobiet i zacząłem to robić. Wpierw podstawy czyli ubiór bo przecież
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. ...

źródło: 2e88ac86a43994380d11b4d8b7da0959

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2-aminopirydyna: też już to widziałem co nie zmienia faktu, że prawdziwe jak nie masz mordy 7/10 i 185 cm nie ma sensu pajacować i sie zmieniać owszem możesz dla siebie i zdrowia ale nie pod atencyjne roszczeniowe p0lki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kolego nie odpuszczaj, nie teraz. Nie, obżeranie się i granie w gierki cie do nikąd nie zaprowadzą, z jakiegos powodu to powstrzymałeś, pamietasz? Sparzyłeś się kilka razy, to oczywiste.
Zrobiłeś pierwszą inwestycje, zwrot nie nastepuje bardzo szybko, ale nastepuje.
Najbardziej istotne pytanie - czy masz jakichkolwiek kolegów? Przykro mi, ale najczęście po tym można poznać aktualny stan osobowości człowieka. Jeżeli nie masz najprostszej relacji kolezenskiej to znaczy, że dalej
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield często spotykałem się z tym, że gdy Julki miały jakieś większe życiowe problemy na studiach i ktoś jej podział "ej a Oskarek ci nie pomoże?" To zawsze w odpowiedzi były teksty "nie rozmawiam z nim o takich rzeczach" albo "on nie jest do takich rzeczy".

Czyli wiadomo do czego jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli ich związki opierają się tylko i wyłącznie na pociągu i szarpaniu
  • Odpowiedz
Jak masz do siebie szacunek jako facet to nie słuchaj nigdy narzekań kobiety jeśli nie masz z nią intymnych relacji. Wyjątkiem jest tylko bliska rodzina lub osoby, które znasz całe życie i już niejednokrotnie udowodniły Ci, że możesz na nie liczyć.


@CloudSpanner: swiete slowa, w ogole jako przecietny z wygladu facet to nie ma za bardzo sensu posiadania kolezanek - seksu od nich nie dostaniesz, a to ONE beda potrzebowac
  • Odpowiedz
Na pewno nie uniknęliście usłyszenia hitu radiowego Miley Cyrus, w którym przeżywa rozstanie. Śmiesznie to wygląda jak uroiła sobie, że tak to nawet lepiej jej będzie, bo w końcu samowystarczalna jest. Tańczy aż w swoim wyzwoleniu i daje przykład. Patrzcie jaka szczera radość i kobiece spełnienie.

#przegryw #demografia #bekazlewactwa #zydzi #blackpill
M.....s - Na pewno nie uniknęliście usłyszenia hitu radiowego Miley Cyrus, w którym p...

źródło: szczęśliwa zrównoważona istota ludzka

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idźcie w lookmaxing na ile to możliwe. Odkładajcie hajs. Ogarnijcie podstawy hiszpańskiego, trochę lepszy ciuch i bilet na Karaiby & Amerykę Południową. Jako biali Europejczycy macie łatwiej z TAKIMI laskaki. #przegryw #incel #blackpill
GalAnonimowy - Idźcie w lookmaxing na ile to możliwe. Odkładajcie hajs. Ogarnijcie po...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill #przegrywpo30tce #redpill #mgtow #programista15k

Historia działa się około 3 lata temu.
Pracowałem w 99% sfeminizowanym gronie w biurze - wszyscy robiliśmy za minimalną.
Była tam kobieta z nadwagą w wieku powyżej 30 lat.
Szukała partnera na Symaptii i innych portalach i w końcu znalazła - programistę zarabiajacego podobno 40k na miesiąc, bo miał 2 etaty na Over Employment. Kupował jej różne niedrogie prezenciki: jakiś
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu murzyni z blackpilla/manosfery są zazwyczaj tacy bazowani?


@Rondo3: bo w każdym cywilizowanym kraju poza wschodnimi rubieżami Europy sa na samym dnie atrakcyjności. Tam o ile nie jesteś legitnym Tyrone lub nie wybijasz sie mocno zawodowo to w zasadzie isover.
  • Odpowiedz
Częstą odpowiedzią normictwa na narzekanie #przegryw na samotność jest fraza "najpierw musisz pokochać samego siebie".
Co to właściwie znaczy, że mam pokochać samego siebie? Jak do tego dojść? Jak się wtedy będę czuł? Dlaczego jest to tak ważne?
I czy jak pokocham samego siebie to nagle znajdzie się juleczka która skoczy mi na kutange? Proszę o wyjaśnienie

#blackpill #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill

Jakbym kiedyś jednak zdecydował bym się zagadać do jakieś dziewczyny to możecie być pewny że Napiszę o tym wpis i będziecie mieć bekę z mnie do końca Życia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill #tinder #dogpill

Ja p------e faktycznie jest to prawda że jak stawić zdjęcia na tindera z psem to minimum 100 par będziesz miał od lasek 7+ a ja głupi w to nie wierzyłem i wolałem być z wami na tagu (przegryw) tyle czasu marnowanego i wystarczyło jedno zdjęcie Eh. A skąd to wiem? Z stąd że np: ten mężczyzna na zdjęciu które dodałem
power-weak - #przegryw #blackpill #tinder #dogpill 

Ja p------e faktycznie jest to p...

źródło: temp_file7543845418147854806

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak: laski już zaczynają kumać że większość profili super hot facetów na Tinder to fejki stworzone przez przegrywów, i Tinder powoli umiera.
Niedługo będą tam jedynie fejki lasek i facetów
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill #youtube

Daje link jak ktoś chce obejrzeć sam ale w skrócie Typ p------i typowe Redpillowe i bluepillowe "rady" i Gadki a na dodatek Pod koniec filmu On daje taką cudowną radę że jak jesteś brzydki to "umówił się z niewidomą" w skrócie (XD) Aż dzwine że on Pomimo tego że był nękany w szkole przez swój wygląd i przez długi czas nie mógł znaleźć
power-weak - #przegryw #blackpill #youtube 

Daje link jak ktoś chce obejrzeć sam ale...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@analboss

Mi go żal, bo one jest naiwny i myśli, że serio ona poleciała na jego charakter i wyjdzie z tego jakaś wielka miłość, no ludzie XD


To jest właśnie dziwnie on był nękany w Szkole przez swój wygląd a potem miał duży problem żeby znaleźć dziewczynę i zaruchac a pomimo tego nadal wierzy w Bluepill i Redpill ale Blackpilla nie akceptuje XD
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill

Tekst który można często usłyszeć od dziewczyn czyli "Mam już Chłopaka" jest prawdziwy jedynie wtedy kiedy jest on mówiony do Chada który do niej zagadał w innym przypadku na 99% kłamie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pudzianator321: mam fajny styl , proste zęby , wyglądam 5/10 jak normik, a i tak nie podobam się laskom z wyglądu. Kiedy wy normicy zrozumiecie ze w obecnych czasach żeby podobać się FIZYCZNIE dziewczynie niespasionej z wygladu to trzeba być z 7/10 przynajmniej .Wszystko zasługa social mediów wyidealizowanych. Chyba że chcesz zostać brzydkim beciakiem który chcę ją zdobyć grubym portfelem
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ten #tinder jest jakiś głupi. Założyłem profil po długiej przerwie z dobrymi fotkami, fajnym opisem, kupiłem premium i od razu wrzuciłem boosta i co? Zaledwie kilka par i na tym się zatrzymało. WTF?

Totalnie nie rozumiem tego algorytmu bo w zależności z jakiego telefonu zakładam profil, jaki numer używam, z jakiej sieci, z jakiej lokalizacji -> mam albo kilka par albo dziesiątki od razu od założenia i
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ten #tinder jest jakiś głupi. Założyłem profi...

źródło: Tinder-Gold-vs-Tinder-Platinum-3-membership-options

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek i rady typu jak "uwolnić/uchronić się od toksyka/narcyza" a niektóre nawet książki od tym piszą albo robią kursy jak to rozpoznać itp i w komentarzach pełno p0leczek dający rady z autopsji tylko, że te poleczki lubią narcyzów, psychopatów ,makiawelizm, mroczna triada to ich pociąga i takich facetów pożądają jakoś nigdy nie widziałem rad jak uwolnić się od nudnego Mariuszka ciepłego nudnego misiaczka bo po
TTedbundYY - Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek ...

źródło: opo0

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: Mamy XXI wiek, ale wciaz rzadi nami biologia. Facet psychopata dla kobiet to silny samiec. A jak masz patologie w domu to szukasz takiego jak tatus - bije i zdradza matke. Dlatego kobiety zaczely mowic wprost, ze toksyk jest extra. Wole to niz oklamywanie, ze kobiety chca porzadnych gosci.
  • Odpowiedz
#przegryw #tinder #blackpill Czy ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie działa ten cały tinder? Kilka dni temu założyłem konto, gdzie mam 0 matchy i niby 99+ lajków, chociaż znowu innym razem pokazuje mi że mam ich 10 a raz zupełnie co innego. Czy to nie jest po prostu jakiś scam z tymi zablurowanymi osobami żeby kupić tinder premium?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają realnie się sobie podobają czy celowo zaniżają poprzeczkę wiedząc, że dana osoba jest brzydka?

Zdjęcie niepowiązane dla atencji.
2 metrowy chłop 8/10 z mirabelką 3/10, tak wygląda teraz rynek matrymonialny pick rell
(ŻART oni nawet nie są razem)

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #zwiazki
KontoDoanonimowego_Przegrywania - Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają rea...

źródło: z15568796Q,Marcin-Prokop-i-Dorota-Wellman

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: to prawda, wygląd to pierwsze co widzimy i na co zwracamy uwagę, ale są różne sytuacje. Ktoś kogoś poznał w pracy i może nie do końca ta osoba jest piękna, ale ma fajny charakter i tak to leci. Poza tym, wyjdę ze śmiałą tezą, że takich na prawdę brzydkich ludzi nie jest dużo.
  • Odpowiedz