Jak to jest, siedze na #boo ale też na #tinder i #badoo
Na boo mam premium bo 3 miesiące są za 20 zł to wziąłem na próbe, raz też zdarzyło się kupić boosta na tinderze za pare groszy dosłownie
Efekt 10 par na tinderze chyba boty bo nie odpisują, 2 na badoo i 3 na boo również bez odp, choć boo jest bardziej rozwiniętą aplikacją społecznościową
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3/5 możesz wyeliminować minimalnym nakładem pracy: dobre kosmetyki (polecam apke INCI Beauty), porządny szampon do włosów a nie szampon 20w1, którym można umyć nawet silnik w gruzie i zwrócenie większej uwagi na to co się je (polecam Fitatu).
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #witaminki #p0lka #blackpill

Takie coś mi się wyświetliło na Fejsie. Co ciekawe byłem w tym klubie parę razy, bo pochodzę z tego miasta. Ale ostatni raz tam byłem w 2009 roku. Częstochowa to mentalnie i kulturowo taka duża... Dobra, daruję sobie.

Żeby nie było, że mam jakieś uprzedzenia, ci dwaj panowie wyglądają na sympatycznych.

Wrzucam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecne pokolenie nie chce mieć dzieci. Czyli kto konkretnie? Bo ja chce mieć ale nie mam z kim je mieć. Trzeba powiedzieć wprost, że (1) sporo kobiet nie chce mieć dzieci, bo to do nich należy decyzja (2) jeśli już chcą mieć to mają zbyt wygórowane wymagania.

Zawsze chciałem mieć rodzinę, dzieci, ułożone życie z odpowiednią partnerką ale skąd mam
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecn...

źródło: z28717532AMP,Billboard--Gdzie-sa-te-dzieci---w-Warszawie

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@mirko_anonim niestety masz realnie i statystycznie male szanse na taką rózową bo powodow jest wiele i są to powody, ktorych korzenie sięgają poprzedniego pokolenia. Zaczne od- w mojej ocenie najwazniejszych, mających najwiekszy wpływ na to, że dziewczyny nie chca miec dzieci w mlodym wieku.
1. Media spolecznosciowe. Kreując fałszywy wizerunek kobiety bo "trzeba" sie wyszumieć, wyimprezować, wyfleksowac na zdjeciach z drinkami, kurtkami, butami- próżność.
2. Platformy multimedialne z filmami. Przedstawiane oderwane
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Robert #pasut jest uosobieniem #blackpill a mimo to na wykopie mało kto go ogląda. Nie ogarniam tego, gościu wymiata i jedzie z szonami i wyciska z nich ile się da! Żyje tam jak by chcieli żyć inni, ale nie potrafią. Polski Hugh Hefner albo #andrewtate #polskiyoutube OK no ponoć są jakieś zarzuty, że jest ćpunem, ale nie wiem jak sprawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jakbyś miał fejm,hajs 185cm jak patus i dynamine też byś ruchał młode juleczki wiadomo to transakcyjne podejście z obu stron on je pekluje a one maja 5 min fejmu i darmowe żarcie oraz zapewnione emocje i tak to się kręci
  • Odpowiedz
  • 105
to będziesz pewny siebie i nawet brzydki ryj Ci nie przeszkodzi w tym żeby dymać lochy. To jest w c--j proste.


@mr_ponglish: XDDD, JUST BE COFIDENT BRO. Wy serio myślicie, że jakakolwiek laska będzie miała ochotę na kutasa jakiegoś brzydala, bo jest on pewny siebie? xD. Jaki w ogóle niby jest proces myślowy u kobiet według was wtedy? "No, może jest brzydki, niski i mnie obrzydza, ale pewny siebie do
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: Marzenie, żeby to tak działało.

Innej drogi nie ma dla brzydkiego ryja. Sorry


Nie wiem dlaczego po napisaniu jakiegoś farmazonu ludzie piszą "sorry" albo coś w tym stylu. Myślisz, że to jest jakaś ciężka, nieoczywista prawda? Albo, że ktoś o tym wcześniej nie
  • Odpowiedz
Dużo tu widziałem komentarzy że ludzie dobierają się w związki na tym samym poziomie atrakcyjności, ostatnio siedziałem sobie w jednej galerii czekając na kumpla i tak sobie obserwowałem pary to zawsze facet był o kilka klas wyżej niż kobieta ogólnie to wszędzie tak było
Nawet znajomi co są w związkach to facet o wiele lepiej wygląda niż kobieta (chłop 7/10 laska 4/10). To nie wiem skąd się wzięło wasze myślenie że ludzie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy, ale to nigdy nie przyjaźnijcie się z kobietami. One mają Was za frajerów, których można wykorzystać do własnych celów. Wy macie robić za tampony, bo czad tylko rócha i zostawia albo jej cudowny przystojny chłopak nie zapewnia czegoś. Przeciętna p0lka ma manipulowanie w kodzie DNA. Tutaj p0lka mówi wam szczerze co o spermiarzach myśli. Doceńcie to, bo za moich czasów tak nie było.

Przypadek z mojej pracy bardzo mi otworzył oczy na
LostHoldenCaulfield - Nigdy, ale to nigdy nie przyjaźnijcie się z kobietami. One mają...

źródło: p0lka exhibit 186745

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak widzę wschodzącą popularnośc Uniwersum Diuny wśród normictwa to skręca mnie z w--------a, bo nie umiem wyrzucic z glowy jednego z pierwszych dni w szkole średniej kiedy to sie umawiali na integracyjny MELANŻ. To się glośno odezwałem, że skąd wzięli przyprawę z planety Arrakis? Jak doskonale pamiętam te skrzywione mordy patrzące jak na niedorozwoja. Tak. Myślę, że to był słaby żart, ale wiecie z pewnością jak to jest gdy nic nie wydaje
M.....s - Jak widzę wschodzącą popularnośc Uniwersum Diuny wśród normictwa to skręca ...

źródło: 333

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill wszystkie kobiety to koorvy oprócz twojej i mojej matki ¯\(ツ)/¯ its over. Wszystkie kobiety traktować z szacunkiem, ale patrzeć na nie jakby miało g---o/spermę na brodzie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operacja na szczękę, schudnięcie, zmniejszenie ust, korekcja uszu, opercaje nosa, opercaje opadającej powieki, usunięcie ginekomastia, laser na morde, przeszczep włosów i bym wyglądał przynajmniej na 3/10...

#przegryw #blackpill
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak: Zajawka na Gwiezdne Wojny to nie jest problem. Po prostu nie jestes przystojny. Mialem kolege co sie przebieral na konwenty i byl nerdem, ale wygladal dobrze i znalazl super dziewczyne mimo introwertyzmu.
  • Odpowiedz
@power-weak: A to ok - no to kaplica dla chłopa, nie ma żadnych szans praktycznie na związek z neurotypową kobietą. Z neuroatypową szanse są niewielkie jeżeli jesteś nieogarem w każdym innym aspekcie. Kolegów dasz radę znaleźć na grupach autystycznych.
  • Odpowiedz