Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@debi5s Nie da sie
3/5 możesz wyeliminować minimalnym nakładem pracy: dobre kosmetyki (polecam apke INCI Beauty), porządny szampon do włosów a nie szampon 20w1, którym można umyć nawet silnik w gruzie i zwrócenie większej uwagi na to co się je (polecam Fitatu).
#przegryw #przegrywpo30tce #witaminki #p0lka #blackpill
Takie coś mi się wyświetliło na Fejsie. Co ciekawe byłem w tym klubie parę razy, bo pochodzę z tego miasta. Ale ostatni raz tam byłem w 2009 roku. Częstochowa to mentalnie i kulturowo taka duża... Dobra, daruję sobie.
Żeby nie było, że mam jakieś uprzedzenia, ci dwaj panowie wyglądają na sympatycznych.
Wrzucam
Takie coś mi się wyświetliło na Fejsie. Co ciekawe byłem w tym klubie parę razy, bo pochodzę z tego miasta. Ale ostatni raz tam byłem w 2009 roku. Częstochowa to mentalnie i kulturowo taka duża... Dobra, daruję sobie.
Żeby nie było, że mam jakieś uprzedzenia, ci dwaj panowie wyglądają na sympatycznych.
Wrzucam
@Kopytnik_1: co Ty, ich dwa "charaktery" ja kreca.
- 13
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecne pokolenie nie chce mieć dzieci. Czyli kto konkretnie? Bo ja chce mieć ale nie mam z kim je mieć. Trzeba powiedzieć wprost, że (1) sporo kobiet nie chce mieć dzieci, bo to do nich należy decyzja (2) jeśli już chcą mieć to mają zbyt wygórowane wymagania.
Zawsze chciałem mieć rodzinę, dzieci, ułożone życie z odpowiednią partnerką ale skąd mam
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecne pokolenie nie chce mieć dzieci. Czyli kto konkretnie? Bo ja chce mieć ale nie mam z kim je mieć. Trzeba powiedzieć wprost, że (1) sporo kobiet nie chce mieć dzieci, bo to do nich należy decyzja (2) jeśli już chcą mieć to mają zbyt wygórowane wymagania.
Zawsze chciałem mieć rodzinę, dzieci, ułożone życie z odpowiednią partnerką ale skąd mam
źródło: z28717532AMP,Billboard--Gdzie-sa-te-dzieci---w-Warszawie
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 30
@mirko_anonim: one się JEBIĄ Z PSAMI! czlowieku a ty chcesz rodzinę zakładać
@mirko_anonim niestety masz realnie i statystycznie male szanse na taką rózową bo powodow jest wiele i są to powody, ktorych korzenie sięgają poprzedniego pokolenia. Zaczne od- w mojej ocenie najwazniejszych, mających najwiekszy wpływ na to, że dziewczyny nie chca miec dzieci w mlodym wieku.
1. Media spolecznosciowe. Kreując fałszywy wizerunek kobiety bo "trzeba" sie wyszumieć, wyimprezować, wyfleksowac na zdjeciach z drinkami, kurtkami, butami- próżność.
2. Platformy multimedialne z filmami. Przedstawiane oderwane
1. Media spolecznosciowe. Kreując fałszywy wizerunek kobiety bo "trzeba" sie wyszumieć, wyimprezować, wyfleksowac na zdjeciach z drinkami, kurtkami, butami- próżność.
2. Platformy multimedialne z filmami. Przedstawiane oderwane
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Robert #pasut jest uosobieniem #blackpill a mimo to na wykopie mało kto go ogląda. Nie ogarniam tego, gościu wymiata i jedzie z szonami i wyciska z nich ile się da! Żyje tam jak by chcieli żyć inni, ale nie potrafią. Polski Hugh Hefner albo #andrewtate #polskiyoutube OK no ponoć są jakieś zarzuty, że jest ćpunem, ale nie wiem jak sprawa
Robert #pasut jest uosobieniem #blackpill a mimo to na wykopie mało kto go ogląda. Nie ogarniam tego, gościu wymiata i jedzie z szonami i wyciska z nich ile się da! Żyje tam jak by chcieli żyć inni, ale nie potrafią. Polski Hugh Hefner albo #andrewtate #polskiyoutube OK no ponoć są jakieś zarzuty, że jest ćpunem, ale nie wiem jak sprawa
konto usunięte via Wykop
- 7
@mirko_anonim: Jakbyś miał fejm,hajs 185cm jak patus i dynamine też byś ruchał młode juleczki wiadomo to transakcyjne podejście z obu stron on je pekluje a one maja 5 min fejmu i darmowe żarcie oraz zapewnione emocje i tak to się kręci
- 143
źródło: temp_file2110064179307237464
Pobierzto będziesz pewny siebie i nawet brzydki ryj Ci nie przeszkodzi w tym żeby dymać lochy. To jest w c--j proste.
@mr_ponglish: XDDD, JUST BE COFIDENT BRO. Wy serio myślicie, że jakakolwiek laska będzie miała ochotę na kutasa jakiegoś brzydala, bo jest on pewny siebie? xD. Jaki w ogóle niby jest proces myślowy u kobiet według was wtedy? "No, może jest brzydki, niski i mnie obrzydza, ale pewny siebie do
@mr_ponglish: Marzenie, żeby to tak działało.
Nie wiem dlaczego po napisaniu jakiegoś farmazonu ludzie piszą "sorry" albo coś w tym stylu. Myślisz, że to jest jakaś ciężka, nieoczywista prawda? Albo, że ktoś o tym wcześniej nie
Innej drogi nie ma dla brzydkiego ryja. Sorry
Nie wiem dlaczego po napisaniu jakiegoś farmazonu ludzie piszą "sorry" albo coś w tym stylu. Myślisz, że to jest jakaś ciężka, nieoczywista prawda? Albo, że ktoś o tym wcześniej nie
- 262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file3036566714974334553
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 30
@TypicznyMaciek: @power-weak Pewnie chodzi o obręcz barkową. Można to do pewnego stopnia nadgonić rozwojem mięśni naramiennych, ale koniec końców liczy się również jej stosunek (tej obręczy) do szerokości bioder.
- 11
Jesteś z Ukrainką? Jesteś nienormalny. Jak walczyć z zacofaniem polski poprzez chodzenie do łóżka z obcym ale to działa tylko wtedy kiedy jesteś Polką.Taki m----n czy ortodoksyjny muzułmanin jest bardziej postępowy od ciebie heh #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
źródło: 2024_03_27_11_44_57_841
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
@kabotyno Dopuki ci mokebe kaszanki nie pokaże.
Dużo tu widziałem komentarzy że ludzie dobierają się w związki na tym samym poziomie atrakcyjności, ostatnio siedziałem sobie w jednej galerii czekając na kumpla i tak sobie obserwowałem pary to zawsze facet był o kilka klas wyżej niż kobieta ogólnie to wszędzie tak było
Nawet znajomi co są w związkach to facet o wiele lepiej wygląda niż kobieta (chłop 7/10 laska 4/10). To nie wiem skąd się wzięło wasze myślenie że ludzie
Nawet znajomi co są w związkach to facet o wiele lepiej wygląda niż kobieta (chłop 7/10 laska 4/10). To nie wiem skąd się wzięło wasze myślenie że ludzie
@Przegryw196cm: Bo faceci nie mają żadnych wymagań od kobiet już. Byle, żeby miała dziurę.
@Przegryw196cm: Mordo, skoro zawsze w parze bardziej podoba ci się facet, to mam dla ciebie złą wiadomość (a może dobrą?)
Nigdy, ale to nigdy nie przyjaźnijcie się z kobietami. One mają Was za frajerów, których można wykorzystać do własnych celów. Wy macie robić za tampony, bo czad tylko rócha i zostawia albo jej cudowny przystojny chłopak nie zapewnia czegoś. Przeciętna p0lka ma manipulowanie w kodzie DNA. Tutaj p0lka mówi wam szczerze co o spermiarzach myśli. Doceńcie to, bo za moich czasów tak nie było.
Przypadek z mojej pracy bardzo mi otworzył oczy na
Przypadek z mojej pracy bardzo mi otworzył oczy na
źródło: p0lka exhibit 186745
Pobierzja chociaż normalnie przyjaźnię się i koleguję z kobietami bez zamiarów matrymonialnych.
@GalAnonimowy: jak powiedzieć, że jesteś kukoldem, nie mówiąc, że jesteś kukoldem
@LostHoldenCaulfield: I prawidłowo Bracie!
Jak widzę wschodzącą popularnośc Uniwersum Diuny wśród normictwa to skręca mnie z w--------a, bo nie umiem wyrzucic z glowy jednego z pierwszych dni w szkole średniej kiedy to sie umawiali na integracyjny MELANŻ. To się glośno odezwałem, że skąd wzięli przyprawę z planety Arrakis? Jak doskonale pamiętam te skrzywione mordy patrzące jak na niedorozwoja. Tak. Myślę, że to był słaby żart, ale wiecie z pewnością jak to jest gdy nic nie wydaje
źródło: 333
Pobierz@Maximus_Wykopus_Dickus: Takie jest normictwo, dla nich bycie debilem to styl życia.
Na ile byście go ocenili?
- 5/10 12.9% (8)
- 6/10 12.9% (8)
- 7/10 32.3% (20)
- 8/10 16.1% (10)
- 9/10 11.3% (7)
- Nie wiem 14.5% (9)

- 1
@power-weak: Tak sobie o nim przypomniałem, bo za dzieciaka się grało.
@exystexys Rozumiem
#blackpill wszystkie kobiety to koorvy oprócz twojej i mojej matki ¯\(ツ)/¯ its over. Wszystkie kobiety traktować z szacunkiem, ale patrzeć na nie jakby miało g---o/spermę na brodzie.
@artur-warszawa popieram.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anoncio2111: odpowiedź jest tylko jedna Opie...
źródło: temp_file5508545692258434751
Pobierz@JanTadeusz: ach Anka, ciagle jej malo.
- 5
@mariusz9922: wystarczy.
@typowyWykopekMizogin C---a ti zmieni jak sje ma brzydka morde i nadwagę
- 16
- 10
konto usunięte via Wykop
- 23
- 29
@power-weak: Zajawka na Gwiezdne Wojny to nie jest problem. Po prostu nie jestes przystojny. Mialem kolege co sie przebieral na konwenty i byl nerdem, ale wygladal dobrze i znalazl super dziewczyne mimo introwertyzmu.
@power-weak: A to ok - no to kaplica dla chłopa, nie ma żadnych szans praktycznie na związek z neurotypową kobietą. Z neuroatypową szanse są niewielkie jeżeli jesteś nieogarem w każdym innym aspekcie. Kolegów dasz radę znaleźć na grupach autystycznych.






















Na boo mam premium bo 3 miesiące są za 20 zł to wziąłem na próbe, raz też zdarzyło się kupić boosta na tinderze za pare groszy dosłownie
Efekt 10 par na tinderze chyba boty bo nie odpisują, 2 na badoo i 3 na boo również bez odp, choć boo jest bardziej rozwiniętą aplikacją społecznościową