@power-weak: Zajawka na Gwiezdne Wojny to nie jest problem. Po prostu nie jestes przystojny. Mialem kolege co sie przebieral na konwenty i byl nerdem, ale wygladal dobrze i znalazl super dziewczyne mimo introwertyzmu.
  • Odpowiedz
@power-weak: A to ok - no to kaplica dla chłopa, nie ma żadnych szans praktycznie na związek z neurotypową kobietą. Z neuroatypową szanse są niewielkie jeżeli jesteś nieogarem w każdym innym aspekcie. Kolegów dasz radę znaleźć na grupach autystycznych.
  • Odpowiedz
Właśnie obejrzałem tiktoka, w którym dziewczyna opowiada o zagadywaniu do jej koleżanek przez facetów.
Kiedy koleżanki mówią jej, że jakiś creep do nich zagadał, ona dopytuje co takiego w nim było creepy.
Oczywiście odpowiadają wymijająco, że zadawał jakieś dziwne pytania, typu czy nie chciała by się poznać albo co porabia itp.
Na końcu dochodzi do wniosku, że po prostu jej się nie podobał xDDDD Kuźwa, przecież to jest kwintesencja memów internetowych i blackpillu.

Nie ważne
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PolishPsycho: Jak trakujesz przecietnego różowego paska poważnie to prosisz się o nieszczęście. Kobiety nienawidzą jak mężczyzna jest inteligentny, bo taki widzi ich kłamstwa i manipulacje. Natomiast taki czad-debil co w życiu książki nie przeczytał jest największym obiektem westchnień. System wartości kobiet to jest ściek. To mężczyźni stworzyli etykę i system moralny. Ze wzglądu na to, że jest rozluźnienie zasad moralnych, wychodzi cała prawda o p0lkach.
  • Odpowiedz
@akaisterne: Sęk w tym, że facetom na głodzie prawie każda będzie się podobać- stąd powiedzenia jak
potwór, nie potwór ważne że ma otwór
każda potwora znajdzie swego amatora.
No a kobiety są z natury wybredne i z wyglądu podoba im się topka mężczyzn, albo chociaż ponad przeciętni wyróżniający się w tłumie na tle wszystkich mężczyzn. Wcześniej w czasach biedy po prostu kobiety były zmuszone do parowania się, żeby przeżyć- teraz
  • Odpowiedz
Klasyczny komentarz pod postem polki która opowiada o tym że była z Hindusem(już nie jest ma teraz Polaka) i mnóstwo takich komentarzy, polki które piszą że mają chłopaków którzy są z mali,Indonezji,Arabowie itp i takie które były bite w tych związkach mają teraz Polaków XD powinni pokazywać takie filmy i komentarze każdemu przed pójściem na front #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
sakiro12 - Klasyczny komentarz pod postem polki która opowiada o tym że była z Hindus...

źródło: Screenshot_2024-03-26-13-25-10-071_com.zhiliaoapp.musically

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakiro12: Tutaj dochodzi do pewnego paradoksu, w social mediach bardzo często jedzie się po polskich mężczyznach, że obcokrajowcy są lepsi. Natomiast kiedy polski mężczyzna powie ok i wybierze sobie laskę z innego kraju lub nawet inną laskę z polski to już jest zdziwiony Pikachu.
  • Odpowiedz
Byłem w sklepie i znowu wszyscy mnie przerastali :(. Mogging genetyczny mojego wzrostu 170cm. Jedynie niektóre baby niższe.

O rany rany jestem moggowany
Wzrostem na zawsze przegrany

#przegryw #blackpill #manlet
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@qew12

No niestety znacznie to psuje jakość życia jako facet, jeszcze gorzej jak już w latach edukacji jesteś zawsze tym najniższym w klasie/grupie. Jeszcze później normictwo powie, że wzrost nie ma dużego znaczenia. Niezliczone ilości razy ktoś wytykał mój wzrost wprost, często też kobiety, a ciekawe ile razy za plecami albo podejmował decyzje wobec mnie bazując tylko na tym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@debi5s to chyba jedna kultura

@Szyszkalogin raz do dwóch razy w roku ktoś do mnie napisze żeby sprawdzić czy jeszcze magik nie miał miejsca, jest to jedyny możliwy kontakt tych ludzi do mnie
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill

Ładne osoby Nigdy nie rozumieją trudu osób brzydkich lub nawet przeciętnych w życiu szczególnie dotyczy się to ładnych dziewczyn co przez całe życie Cuckoldy białorycertwo i Beciaki lizały im d--y przez całe życie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę tu posty od mężczyzn, którzy pracują nad sobą i nic z tego nie mają. Ja też dużo nad sobą pracowałem, ale pod względem intelektualnym. Mnóstwo książek przeczytałem i cieszę, że to zrobiłem, bo jestem lepszym człowiekiem, ale jeśli myślisz, że poprawi to relację z kobietami to sie srogo rozczarujesz. Kobiet nie interesuje co masz w głowie, czy jesteś dobrym człowiekiem itp. Zawsze gościu z ujemnym IQ jeśli jest przystojny będzie rozchwytywany
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grizzzly: O to chodzi, że jak mega chad, legendarny Oskar Deweloperski, bohater "harlekinów dla przegrywów" opowiadających o peklowaniu młodych Julek jest dla ciebie tylko "nawet niezły" to taki przeciętny wykopek jest pewnie -1/10
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychpaskow #samotnosc

Pieniądze są dla kobiet ważniejsze niż wygląd faceta. Zwłaszcza im kobieta starsza. Nie mam o to do nich pretensji, tak już jest skonstruowany ten świat.

Jako samotny 35-latek mogę śmiało powiedzieć, że jak nie masz pieniędzy, to nie istniejesz dla większości kobiet.

Nie wszystkim jest pisany sukces materialny. Dlatego ja, biorąc
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychp...

źródło: Screenshot_20240326-094309~2

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Mając kasę możesz sobie pozwolić na prostytutki a nawet jakiś układ sponsorowany. Mając kasę i biorąc babę w twoim wieku zostaniesz betabucksem- betabankomatem, który posłuży do oskubania przez pańcię.
Najważniejsze są geny- wzrost, morda, włosy, kości i testosteron. Jakbyś był Michałem Aniołem czy innym Adonisem w swoim wieku to peklowałbyś po same kule- nawet przeciętny k---s nie przeszkadzałby za bardzo. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jak masz kasę to możesz się hajtnąć, wykończyć dom czy mieszkanie no i tam spłodzić dzieci, żeby później to stracić wszystko i po rozwodzie płacić alimenty na dzieciaki. ¯\(ツ)/¯


@Nowystaryziel: hah typowy scenariusz brzydkiego kolesia, który sie dorobil i wzial za zone przechodzona księżniczkę mocno po 30
  • Odpowiedz
Typowe, kiedy p0lka MYŚLI, że daje szanse polakowi, a tak naprawdę waży 65-70kg i jest średnie 5-6/10.
Ale w jej umyśle przez obecny rynek matrymonialny i masę simpów ONA DAJE MU SZANSE XD I później musi się żalić na wykopie, że ktoś ją odrzucił.
Gdzie jeszcze 20 lat temu by się cieszyła, że chłop nie pije i wraca do domu po pracy.
Tak, mowa tutaj o Zenującej, tak zwanej Julii ( ͡
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PolishPsycho: oczym tu gadasz jak lochy plus size dostają atencje liczoną w setkach, dziesiątkach tysięcy albo niekiedy i wiecej na niektórych stronach.

Internet #!$%@?ł ludzkie relacje taka jest prawda.
  • Odpowiedz
#blackpill Ten tag to takie szambo spermiarstwa zmieszanego z samobiczowaniem, użalaniem i hipokryzją, że ciężko to ubrać w słowa. Biedny mireczek na celowniku całego świata. M----n i arab rucha polke, natura mały kutong i nic nie mógł nigdy zrobić żeby nie rabotać na magazynie za poniżej minimalnej z jego największym osiągnięciem będącym znajomość angielskiego na poziomie calloutów z csa.

Żadna turbodymomanomina, ryneczek matrymonialny lidla, hiperboreagamia czy inne wysrywy zaruchać idzie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dazo

Argument ad "problem jest w twojej glowie incelu"

Dziennie mamy setki swiadectw natury kobiet na tagu. Dziennie chlopy doswiadczaja natury polek i kobiet. Ale nie, normictwo potrzebuje dowartosciowac sie przez d-----------e nam, po to aby poczuc sie, ze wygrywaja zycie z zona co daje im raz na miesiac i z praca w korpo za grosse wzgledem reszty swiata, przy co najmniej takim samym nakladzie pracy.
  • Odpowiedz
@Dazo: Ale to ty dzwonisz.

Żadna turbodymomanomina, ryneczek matrymonialny lidla, hiperboreagamia czy inne wysrywy zaruchać idzie w najbardziej przypadkowych okolicznościach nawet takim grubasom co na widok kobiety stają słupem jak sarny.


Tak, tak. Normalnie każdy facet może r----ć laski, wystarczy wyjść i zagadać ( ͡°
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok: O k---a, jakiś troll bez kitu się postarał wymyślając takie pierdy. Czas na odwrotną sytuację o propozycji męża na znalezienie surogatki, żeby małżonka nie musiała się męczyć 9 miesięcy w ciąży i cierpieć w trakcie porodu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Co tu mówić- natura. Już nie raz w czasach młodości słyszałem jak babcia gadała z jakąś sąsiadką czy nawet ciotki, że "heheh Halinka to się goniła nieźle za młodu- ten dzieciak nie jest jej męża tylko tego (tu wstaw jakiś lokalny chadzik).


@Nowystaryziel: o to tak tak. Matka opowiadała parę takich historii, czasami nawet mężowie wiedzą, że ten środkowy to nie jest ich tylko jakiegos chada budowlanca co im akurat
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytam sobie codziennie tagi #nieruchomosci #pracbaza oraz #blackpill pomimo ze mieszkam na #emigracja i nawet nie uwierzycie jak ludzie na calym swiecie sa identyczni i maja dokladnie te same przemyslenia.

Czytam sobie wiele strone z wiadomosciami oraz subreddity /r/canada /r/france /r/finanzen /r/PurplePillDebate /r/REbubble /r/economics /r/vosfinances /r/ireland /r/australia /r/UKPersonalFinance /r/antiwork

I wszyscy co do ostatniej joty maja te same przemyslenia.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio, od 2020 mam wrazenie ze wszyscy wreszcie zauwazyli ze swiat jest w calkowitym /r/collapse i coraz mocniej i szybciej upada. I nie ma ratunku niestety...


@mirko_anonim: Tak. Dobrze to też widać po statystykach demograficznych które lecą na łeb na szyję we wszystkich krajach.

Ludzie historycznie w czasach takich kryzysów nie mieli wyjścia i nadal się rozmnażali, bo nie było antykoncepcji - dzisiaj po prostu nie płodzą dzieci i lecimy
  • Odpowiedz
ANKIETA:
Dobra to tak. Najlepsze d--y to wiadomo, ze te, ktore lataja w rozmiarze XS. A ja mam do was nastepujace pytanie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od jakiego rozmiaru zaczyna sie gruba baba?

  • S 8.2% (29)
  • M 20.6% (73)
  • L 48.6% (172)
  • XL 22.6% (80)

Oddanych głosów: 354

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tag #przegryw to bagno, wchodzenie w to miejsce to jak branie narkotyków. Człowiekowi umiera przysłowiowa dusza, traci resztki wiary w siebie i jest utrzymywany w przekonaniu że jest zerem przez "kolegów". Część z was członków tagu to wie i wchodzi na ten tag trollować, część jednak bierze to miejsce na poważnie wyrządzając sobie bardzo mocną krzywdę. Chciałbym żeby wstawili się za mną ludzie którzy to miejsce opuścili czy też ograniczyli
niemalala7 - Tag #przegryw to bagno, wchodzenie w to miejsce to jak branie narkotyków...

źródło: odciecie_od_tagu_szumikka

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach