Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 29
@power-weak: Zajawka na Gwiezdne Wojny to nie jest problem. Po prostu nie jestes przystojny. Mialem kolege co sie przebieral na konwenty i byl nerdem, ale wygladal dobrze i znalazl super dziewczyne mimo introwertyzmu.
@power-weak: A to ok - no to kaplica dla chłopa, nie ma żadnych szans praktycznie na związek z neurotypową kobietą. Z neuroatypową szanse są niewielkie jeżeli jesteś nieogarem w każdym innym aspekcie. Kolegów dasz radę znaleźć na grupach autystycznych.
- 367
Właśnie obejrzałem tiktoka, w którym dziewczyna opowiada o zagadywaniu do jej koleżanek przez facetów.
Kiedy koleżanki mówią jej, że jakiś creep do nich zagadał, ona dopytuje co takiego w nim było creepy.
Oczywiście odpowiadają wymijająco, że zadawał jakieś dziwne pytania, typu czy nie chciała by się poznać albo co porabia itp.
Na końcu dochodzi do wniosku, że po prostu jej się nie podobał xDDDD Kuźwa, przecież to jest kwintesencja memów internetowych i blackpillu.
Nie ważne
Kiedy koleżanki mówią jej, że jakiś creep do nich zagadał, ona dopytuje co takiego w nim było creepy.
Oczywiście odpowiadają wymijająco, że zadawał jakieś dziwne pytania, typu czy nie chciała by się poznać albo co porabia itp.
Na końcu dochodzi do wniosku, że po prostu jej się nie podobał xDDDD Kuźwa, przecież to jest kwintesencja memów internetowych i blackpillu.
Nie ważne
@PolishPsycho: Jak trakujesz przecietnego różowego paska poważnie to prosisz się o nieszczęście. Kobiety nienawidzą jak mężczyzna jest inteligentny, bo taki widzi ich kłamstwa i manipulacje. Natomiast taki czad-debil co w życiu książki nie przeczytał jest największym obiektem westchnień. System wartości kobiet to jest ściek. To mężczyźni stworzyli etykę i system moralny. Ze wzglądu na to, że jest rozluźnienie zasad moralnych, wychodzi cała prawda o p0lkach.
@akaisterne: Sęk w tym, że facetom na głodzie prawie każda będzie się podobać- stąd powiedzenia jak
potwór, nie potwór ważne że ma otwór
każda potwora znajdzie swego amatora.
No a kobiety są z natury wybredne i z wyglądu podoba im się topka mężczyzn, albo chociaż ponad przeciętni wyróżniający się w tłumie na tle wszystkich mężczyzn. Wcześniej w czasach biedy po prostu kobiety były zmuszone do parowania się, żeby przeżyć- teraz
potwór, nie potwór ważne że ma otwór
każda potwora znajdzie swego amatora.
No a kobiety są z natury wybredne i z wyglądu podoba im się topka mężczyzn, albo chociaż ponad przeciętni wyróżniający się w tłumie na tle wszystkich mężczyzn. Wcześniej w czasach biedy po prostu kobiety były zmuszone do parowania się, żeby przeżyć- teraz
- 15
@mateusz_dzordan5656: co sie prujesz
@Henson_: pewnie ma powiedzenie i to dużo, ale nie takich, jakie mu się marzą. Albo zaledwie drugi miesiąc szuka dziewczyny i płacze, że żadna go nie chce.
@dotankowany_noca: co za dramat
Te oczy wyglądają jakby chciały coś ukraść XD
- 7
Klasyczny komentarz pod postem polki która opowiada o tym że była z Hindusem(już nie jest ma teraz Polaka) i mnóstwo takich komentarzy, polki które piszą że mają chłopaków którzy są z mali,Indonezji,Arabowie itp i takie które były bite w tych związkach mają teraz Polaków XD powinni pokazywać takie filmy i komentarze każdemu przed pójściem na front #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
źródło: Screenshot_2024-03-26-13-25-10-071_com.zhiliaoapp.musically
Pobierz@sakiro12: I dobrze niech ten naród wyginie, jakim śmieciem trzeba być żeby brać po Hindusie.
@sakiro12: Tutaj dochodzi do pewnego paradoksu, w social mediach bardzo często jedzie się po polskich mężczyznach, że obcokrajowcy są lepsi. Natomiast kiedy polski mężczyzna powie ok i wybierze sobie laskę z innego kraju lub nawet inną laskę z polski to już jest zdziwiony Pikachu.
- 38
@qew12: Przegrywowi bez reszty oddany
@qew12
No niestety znacznie to psuje jakość życia jako facet, jeszcze gorzej jak już w latach edukacji jesteś zawsze tym najniższym w klasie/grupie. Jeszcze później normictwo powie, że wzrost nie ma dużego znaczenia. Niezliczone ilości razy ktoś wytykał mój wzrost wprost, często też kobiety, a ciekawe ile razy za plecami albo podejmował decyzje wobec mnie bazując tylko na tym.
No niestety znacznie to psuje jakość życia jako facet, jeszcze gorzej jak już w latach edukacji jesteś zawsze tym najniższym w klasie/grupie. Jeszcze później normictwo powie, że wzrost nie ma dużego znaczenia. Niezliczone ilości razy ktoś wytykał mój wzrost wprost, często też kobiety, a ciekawe ile razy za plecami albo podejmował decyzje wobec mnie bazując tylko na tym.
- 0
@Szymif: nie jestem pontoniarzem więc już -50% do atrakcyjności w oczach kobiet ze wschodniej europy
- 1
@debi5s to chyba jedna kultura
@Szyszkalogin raz do dwóch razy w roku ktoś do mnie napisze żeby sprawdzić czy jeszcze magik nie miał miejsca, jest to jedyny możliwy kontakt tych ludzi do mnie
@Szyszkalogin raz do dwóch razy w roku ktoś do mnie napisze żeby sprawdzić czy jeszcze magik nie miał miejsca, jest to jedyny możliwy kontakt tych ludzi do mnie
- 50
@power-weak to prawda, na imprezie firmowej w pierwszej pracy julka z hr przyznala mi sie że dostalem pracę bo jestem przystojny
Widzę tu posty od mężczyzn, którzy pracują nad sobą i nic z tego nie mają. Ja też dużo nad sobą pracowałem, ale pod względem intelektualnym. Mnóstwo książek przeczytałem i cieszę, że to zrobiłem, bo jestem lepszym człowiekiem, ale jeśli myślisz, że poprawi to relację z kobietami to sie srogo rozczarujesz. Kobiet nie interesuje co masz w głowie, czy jesteś dobrym człowiekiem itp. Zawsze gościu z ujemnym IQ jeśli jest przystojny będzie rozchwytywany
@LostHoldenCaulfield: samorozwój mentalny jak i fizyczny powinien zawsze być na pierwszym miejscu, kobiety same przyjdą jak masz co pokazać
@LostHoldenCaulfield: podpisuję się pod Twoimi słowami.
To jest ten mityczny Fabian Deweloperski - ojciec Oskara, który dorobił się w latach `90 na przekrętach?
#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill
#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill
źródło: oskar i fabian
Pobierz- 2
@Grizzzly: O to chodzi, że jak mega chad, legendarny Oskar Deweloperski, bohater "harlekinów dla przegrywów" opowiadających o peklowaniu młodych Julek jest dla ciebie tylko "nawet niezły" to taki przeciętny wykopek jest pewnie -1/10
- 3
@qyk: Nie obrażaj Oskara, pewnie skończył studia na ekskluzywnej prywatnej uczelni w masetsusets, w której czesne wynosi 200k dolarów rocznie
- 39
kiedyś miałam chłopaka przegrywa bo myślałam że taki będzie wierny, wszystko mu kupowałam i utrzymywałam a on mnie zdradził. Typowy p0lak.
Był naprawdę brzydki, do tego stopnia że nawet wrzucili jego zdjęcie na stronie o brzydkich mężczyznach
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
Był naprawdę brzydki, do tego stopnia że nawet wrzucili jego zdjęcie na stronie o brzydkich mężczyznach
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
źródło: IMG_1894
Pobierz- 15
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychpaskow #samotnosc
Pieniądze są dla kobiet ważniejsze niż wygląd faceta. Zwłaszcza im kobieta starsza. Nie mam o to do nich pretensji, tak już jest skonstruowany ten świat.
Jako samotny 35-latek mogę śmiało powiedzieć, że jak nie masz pieniędzy, to nie istniejesz dla większości kobiet.
Nie wszystkim jest pisany sukces materialny. Dlatego ja, biorąc
Pieniądze są dla kobiet ważniejsze niż wygląd faceta. Zwłaszcza im kobieta starsza. Nie mam o to do nich pretensji, tak już jest skonstruowany ten świat.
Jako samotny 35-latek mogę śmiało powiedzieć, że jak nie masz pieniędzy, to nie istniejesz dla większości kobiet.
Nie wszystkim jest pisany sukces materialny. Dlatego ja, biorąc
źródło: Screenshot_20240326-094309~2
Pobierz@Kopytnik_1: Mając kasę możesz sobie pozwolić na prostytutki a nawet jakiś układ sponsorowany. Mając kasę i biorąc babę w twoim wieku zostaniesz betabucksem- betabankomatem, który posłuży do oskubania przez pańcię.
Najważniejsze są geny- wzrost, morda, włosy, kości i testosteron. Jakbyś był Michałem Aniołem czy innym Adonisem w swoim wieku to peklowałbyś po same kule- nawet przeciętny k---s nie przeszkadzałby za bardzo. ¯\(ツ)/¯
Najważniejsze są geny- wzrost, morda, włosy, kości i testosteron. Jakbyś był Michałem Aniołem czy innym Adonisem w swoim wieku to peklowałbyś po same kule- nawet przeciętny k---s nie przeszkadzałby za bardzo. ¯\(ツ)/¯
Jak masz kasę to możesz się hajtnąć, wykończyć dom czy mieszkanie no i tam spłodzić dzieci, żeby później to stracić wszystko i po rozwodzie płacić alimenty na dzieciaki. ¯\(ツ)/¯
@Nowystaryziel: hah typowy scenariusz brzydkiego kolesia, który sie dorobil i wzial za zone przechodzona księżniczkę mocno po 30
- 15
Typowe, kiedy p0lka MYŚLI, że daje szanse polakowi, a tak naprawdę waży 65-70kg i jest średnie 5-6/10.
Ale w jej umyśle przez obecny rynek matrymonialny i masę simpów ONA DAJE MU SZANSE XD I później musi się żalić na wykopie, że ktoś ją odrzucił.
Gdzie jeszcze 20 lat temu by się cieszyła, że chłop nie pije i wraca do domu po pracy.
Tak, mowa tutaj o Zenującej, tak zwanej Julii ( ͡
Ale w jej umyśle przez obecny rynek matrymonialny i masę simpów ONA DAJE MU SZANSE XD I później musi się żalić na wykopie, że ktoś ją odrzucił.
Gdzie jeszcze 20 lat temu by się cieszyła, że chłop nie pije i wraca do domu po pracy.
Tak, mowa tutaj o Zenującej, tak zwanej Julii ( ͡
konto usunięte via Wykop
- 7
@PolishPsycho: oczym tu gadasz jak lochy plus size dostają atencje liczoną w setkach, dziesiątkach tysięcy albo niekiedy i wiecej na niektórych stronach.
Internet #!$%@?ł ludzkie relacje taka jest prawda.
Internet #!$%@?ł ludzkie relacje taka jest prawda.
- 0
#blackpill Ten tag to takie szambo spermiarstwa zmieszanego z samobiczowaniem, użalaniem i hipokryzją, że ciężko to ubrać w słowa. Biedny mireczek na celowniku całego świata. M----n i arab rucha polke, natura mały kutong i nic nie mógł nigdy zrobić żeby nie rabotać na magazynie za poniżej minimalnej z jego największym osiągnięciem będącym znajomość angielskiego na poziomie calloutów z csa.
Żadna turbodymomanomina, ryneczek matrymonialny lidla, hiperboreagamia czy inne wysrywy zaruchać idzie
Żadna turbodymomanomina, ryneczek matrymonialny lidla, hiperboreagamia czy inne wysrywy zaruchać idzie
@Dazo
Argument ad "problem jest w twojej glowie incelu"
Dziennie mamy setki swiadectw natury kobiet na tagu. Dziennie chlopy doswiadczaja natury polek i kobiet. Ale nie, normictwo potrzebuje dowartosciowac sie przez d-----------e nam, po to aby poczuc sie, ze wygrywaja zycie z zona co daje im raz na miesiac i z praca w korpo za grosse wzgledem reszty swiata, przy co najmniej takim samym nakladzie pracy.
Argument ad "problem jest w twojej glowie incelu"
Dziennie mamy setki swiadectw natury kobiet na tagu. Dziennie chlopy doswiadczaja natury polek i kobiet. Ale nie, normictwo potrzebuje dowartosciowac sie przez d-----------e nam, po to aby poczuc sie, ze wygrywaja zycie z zona co daje im raz na miesiac i z praca w korpo za grosse wzgledem reszty swiata, przy co najmniej takim samym nakladzie pracy.
@Dazo: Ale to ty dzwonisz.
Tak, tak. Normalnie każdy facet może r----ć laski, wystarczy wyjść i zagadać ( ͡°
Żadna turbodymomanomina, ryneczek matrymonialny lidla, hiperboreagamia czy inne wysrywy zaruchać idzie w najbardziej przypadkowych okolicznościach nawet takim grubasom co na widok kobiety stają słupem jak sarny.
Tak, tak. Normalnie każdy facet może r----ć laski, wystarczy wyjść i zagadać ( ͡°
źródło: ubnPy0OxYT63aJuB
Pobierz@Raz_na_ruski_rok: O k---a, jakiś troll bez kitu się postarał wymyślając takie pierdy. Czas na odwrotną sytuację o propozycji męża na znalezienie surogatki, żeby małżonka nie musiała się męczyć 9 miesięcy w ciąży i cierpieć w trakcie porodu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Co tu mówić- natura. Już nie raz w czasach młodości słyszałem jak babcia gadała z jakąś sąsiadką czy nawet ciotki, że "heheh Halinka to się goniła nieźle za młodu- ten dzieciak nie jest jej męża tylko tego (tu wstaw jakiś lokalny chadzik).
@Nowystaryziel: o to tak tak. Matka opowiadała parę takich historii, czasami nawet mężowie wiedzą, że ten środkowy to nie jest ich tylko jakiegos chada budowlanca co im akurat
- 15
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytam sobie codziennie tagi #nieruchomosci #pracbaza oraz #blackpill pomimo ze mieszkam na #emigracja i nawet nie uwierzycie jak ludzie na calym swiecie sa identyczni i maja dokladnie te same przemyslenia.
Czytam sobie wiele strone z wiadomosciami oraz subreddity /r/canada /r/france /r/finanzen /r/PurplePillDebate /r/REbubble /r/economics /r/vosfinances /r/ireland /r/australia /r/UKPersonalFinance /r/antiwork
I wszyscy co do ostatniej joty maja te same przemyslenia.
Czytam sobie codziennie tagi #nieruchomosci #pracbaza oraz #blackpill pomimo ze mieszkam na #emigracja i nawet nie uwierzycie jak ludzie na calym swiecie sa identyczni i maja dokladnie te same przemyslenia.
Czytam sobie wiele strone z wiadomosciami oraz subreddity /r/canada /r/france /r/finanzen /r/PurplePillDebate /r/REbubble /r/economics /r/vosfinances /r/ireland /r/australia /r/UKPersonalFinance /r/antiwork
I wszyscy co do ostatniej joty maja te same przemyslenia.
Serio, od 2020 mam wrazenie ze wszyscy wreszcie zauwazyli ze swiat jest w calkowitym /r/collapse i coraz mocniej i szybciej upada. I nie ma ratunku niestety...
@mirko_anonim: Tak. Dobrze to też widać po statystykach demograficznych które lecą na łeb na szyję we wszystkich krajach.
Ludzie historycznie w czasach takich kryzysów nie mieli wyjścia i nadal się rozmnażali, bo nie było antykoncepcji - dzisiaj po prostu nie płodzą dzieci i lecimy
@PfefferWerfer: i bardzo k---a dobrze, za te zamordyzmy i traktowanie ludzi jak bydło, które można zamykać w domu bez konsekwencji niech to wszystko p--------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ANKIETA:
Dobra to tak. Najlepsze d--y to wiadomo, ze te, ktore lataja w rozmiarze XS. A ja mam do was nastepujace pytanie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra to tak. Najlepsze d--y to wiadomo, ze te, ktore lataja w rozmiarze XS. A ja mam do was nastepujace pytanie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jakiego rozmiaru zaczyna sie gruba baba?
- S 8.2% (29)
- M 20.6% (73)
- L 48.6% (172)
- XL 22.6% (80)
@JulianGangol: 55 kg
- 9
@deiceberg: @PolishPsycho rozmawiamy o rozmiarach. Co wam dadza te kg jak swinia majaca 185 cm wzrostu bedzie zupelnie inna niz 155 cm. Dla 155 cm 70 kg to bedzie za duzo a dla 185 cm w sam raz.
Jest szansa dla choupa.Nie poddajemy się!
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #hipergamia #blackpill #przegryw
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #hipergamia #blackpill #przegryw

@Kodzirasek
Na bynie TikTokową maskotką do nagrywania gówna? Nigdy w życiu. Wy się chłopy zastanówcie trocha nad sobą. Mieć babę z TikTokiem to jak cieszyć się z raka jąder, bo rosną
Na bynie TikTokową maskotką do nagrywania gówna? Nigdy w życiu. Wy się chłopy zastanówcie trocha nad sobą. Mieć babę z TikTokiem to jak cieszyć się z raka jąder, bo rosną
@Kodzirasek: zydzior
Tag #przegryw to bagno, wchodzenie w to miejsce to jak branie narkotyków. Człowiekowi umiera przysłowiowa dusza, traci resztki wiary w siebie i jest utrzymywany w przekonaniu że jest zerem przez "kolegów". Część z was członków tagu to wie i wchodzi na ten tag trollować, część jednak bierze to miejsce na poważnie wyrządzając sobie bardzo mocną krzywdę. Chciałbym żeby wstawili się za mną ludzie którzy to miejsce opuścili czy też ograniczyli
źródło: odciecie_od_tagu_szumikka
Pobierz@niemalala7: wez gosciu, dajesz mi za przyklad jakiegos programiste jak ja zmieniam kolchoz na maka
@niemalala7: CHŁOP UMIE ZROBIC Drop Table i WIELKI PROGRAMISTA xD


































#przegryw #blackpill
@kamsher: ok oski
źródło: kiedy-do-autobusu-wsiadzie-ladna-dziewczyna-i-okazuje-sie-ze-woli-usiasc-kolo-zula-niz-obok-ciebie
Pobierz