Szkoda mi chłopów Ukraińskich już pomijając wojny narodowościowe i ze dużo osób nie lubi tego narodu ale wyobrażam sobie że to my i walczymy w okopach walcząc o Zycie a kobiety z naszego kraju wyjechały z kraju do np niemiec i mają nas w dupie a tym co są w małżeństwie przysyłają papiery rozwodowe i prawdopodobnie nigdy nie wrócą do kraju
#przegryw #blackpill
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda mi chłopów Ukraińskich już pomijając wojny narodowościowe i ze dużo osób nie lubi tego narodu ale wyobrażam sobie że to my i walczymy w okopach walcząc o Zycie a kobiety z naszego kraju wyjechały z kraju do np niemiec i mają nas w dupie a tym co są w małżeństwie przysyłają papiery rozwodowe i prawdopodobnie nigdy nie wrócą do kraju


@Henson_: Wojnę na Tobie i innych przeprowadzono. W przeciągu
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: siłownia nie ma jakiegokolwiek znaczenia, liczy się tylko morda i wzrost. Siłownia może cokolwiek dać tylko jeśli ma się już odpowiedni wzrost i twarz, w przeciwnym wypadku jest się tylko gymratem na wyparciu, tracącym czas na dzwiganie żelaztwa
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie grupy kobiet są w największym możliwym (co nie oznacza, że w znaczącym) stopniu sojuszniczkami ogarniętych Mireczków 4-6/10?

Czy odkryliście kiedykolwiek/byliście świadkami "skrótu do kobiecej empatii wobec mężczyzn"? Czy spotkaliście się kiedyś z sytuacją, gdzie kobieta rozumiała głębię męskich problemów, głęboko empatyzowała z nimi, i w autentyczny sposób wspierała?

Jeden kontekst, który przychodzi mi do głowy to matki zaczynające się martwić o los swoich synów w gynocentrycznym świecie, widząc ich
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie grupy kobiet są w największym możliwym ...

źródło: o-MALE-AND-FEMALE-FRIEND-facebook

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Pare lat temu 18 latka poznana na zagranicznym reddicie powiedziala mi, ze lamie jej serce, ze mezczyzni nie moga okazywac uczuc. Niestety miala obsesje na punkcie ekologii. Ale faktem jest, ze bardzo fajnie sie z nia rozmawialo. Nigdy pozniej nie spotkalem kobiety, ktora zrobila by na mnie takie wrazenie. Mam jej ogloszenie wciaz zapisane jakbys chcial.

Masz tu tez wielkiego nosa, ktora jezdzi po p0lkach.

To sa jedyne przypadki
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie kręgi i społeczności, offline i online (poza jakimiś chanami i wykopami) są najbardziej empatycznie i przychylnie nastawione do porządnych i inteligentnych, ale mniej atrakcyjnych mężczyzn (o słabym lub średnim wyglądzie, o słabym lub średnim statusie, o niskiej lub średniej dynamiczności)? W jakich przestrzeniach warto być i gdzie szukać autentycznych sojuszników, zaliczając się do tej grupy?

#pytanie #incel #redpill #blackpill #
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie kręgi i społeczności, offline i online ...

źródło: 7ewqzi

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie kręgi i społeczności, offline i online (poza jakimiś chanami i wykopami) są najbardziej empatycznie i przychylnie nastawione do porządnych i inteligentnych, ale mniej atrakcyjnych mężczyzn (o słabym lub średnim wyglądzie, o słabym lub średnim statusie, o niskiej lub średniej dynamiczności)? W jakich przestrzeniach warto być i gdzie szukać autentycznych sojuszników, zaliczając się do tej grupy?


@mirko_anonim: u mnie i u Boga
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirek 5/10 here, z dość dużymi standardami dot. doboru partnerki i świadomością badań potwierdzających #redpill #blackpill.
Zastanawiam się, czy nie podjąć ostatniej próby szukania miłości według sprytnego planu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Generalnie jestem mało konkurencyjny w dzisiejszych czasach, szczególnie wśród ojkofobiczno-ksenofilnych rodaczek, więc muszę zbierać "bonus points" gdzie indziej i najlepiej tak,
mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirek 5/10 here, z dość dużymi standardami dot...

źródło: ccef1a1d9c77b869236f47dda5d17f9c

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za głupi i nagle zobaczyłem filmik szymooola jak opowiadał o młodości na wsi i zmontowałem wam z tego filmik i mogę się pod tym podpisać 100% co on mówi , chciałbym żebyście przesłuchali ten krótki 5 minutowy filmik i napisali co o tym myślicie a i dla Normików nie nie szukam wymówek ze przez to jestem przegrywem chciałem po
Henson_ - chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie o jakim dorastaniu mówimy, w tym g---o kraju nikt nie wie na czym polega wychowanie dziecka a tym bardziej na wsi, dzieci tu są tylko neoniewolnikami, powinniśmy byli żyć a nie być co najwyżej przedmiotem w rękach tych pożal się boże rodziców
  • Odpowiedz
#przegryw chciałbym, żeby ten tag opierał się na wspieraniu siebie nawzajem zamiast użalaniu się nad sobą i ubliżaniem sobie oraz powielaniu stereotypów z #blackpill
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
Jedna z głownych postac z seri filmów Hary Potter, Emma Watson trzyma się bez przerwy postaci
3-planowych, tych 2 chłopaków z miniaturki. Przypomnę ze w tych filmach są też 2 meżczyzn grających role główne. Wiadomo to przypadek, ze akurat trzymała się z tymi przystojnymi w nagrywanych kulisach, a nie z tamtymi, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
deiceberg - #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
Jedna z głownych postac z seri...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deiceberg: Od razu widać, że dobre charaktery chłopaki mają. Chodzą słuchy, że Patison ma tak zajebisty charakter, że nawet specjalnie nie dbał o higienę, bo laski i tak spijały z jego ust... i nie tylko xD
  • Odpowiedz
Feministki i reprezentantki skrajnej lewicy ciągle sugerują, że gdyby to kobiety rządziły na świecie, a nie mężczyźni, to zapanowałby pokój i nie byłoby wojen. Tymczasem wiele osób, które miały przyjemność pracować z kobietą zajmującą kierownicze stanowisko, doświadcza nadużyć i wykorzystywania wyższej pozycji kobiety w niewłaściwy sposób, kobieta w ten sposób chce pokazać, kto tu rządzi, poniżyć swojego pracownika i upajać się władzą. Nie prowadziłem żadnych badań na ten temat, dysponuję jedynie przykładami
A.....z - Feministki i reprezentantki skrajnej lewicy ciągle sugerują, że gdyby to ko...

źródło: temp_file7676224023560913860

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co do zasady #poliamoria i tzw. otwarte związki to straszny cringe, magnes na osoby o egoistycznych/narcystycznych tendencjach, ciągłe dramy i świat mizandrycznych aktywistek 3/10 z kilkoma orbiterami. Czy jednak stabilne układy KMK (dwie biseksualne kobiety i jeden facet hetero) nie powinny być dającym pewne nadzieje wyjątkiem (nawet w ujęciu #redpill #blackpill)?

- Facet ma zapewnioną różnorodność partnerek i wsparcie drugiej kobiety, gdy
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co do zasady #poliamoria i tzw. otwarte związ...

źródło: polyamory-threesome

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszą mnie chłopy co chodzą na siłownie, oczywiście żaden się nie przyzna że robi to dla kobiet tylko "dla siebie" taa xD. Zwłaszcza popularność siłowni wystrzeliła w kosmos w ostatnich latach akurat jak na rynku matrymonialnym jest coraz gorzej. Nie znam żadnego chłopa, który by dla samego siebie: trzymał restrykcyjną dietę, chodził wcześnie spać żeby się wysypiać, unikał używek, regularnie ćwiczenia, itd. To tak jakby siedzieć w domu
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszą mnie chłopy co chodzą na siłownie, oc...

źródło: comment_1594020841wl8gPE9735Buioa5H5Aahx

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill #redpill

Co autor filmu i asmon nie rozumieją to że feminizm obecnej fali NIE JEST ruchem równościowym, ba nawet to nie jest klasyczna lewica. Przecież ideą lewicy było zajmowanie się kwestiami ekonomicznymi oraz społecznymi, a nie tylko społecznymi. Równe prawa dla mniejszości i kobiet? Tak. Ale głównym targetem lewicy był robotnik i związki zawodowe.

A co robi obecna lewica? Aborcja, prawa kobiet. To nawet nie jest oryginalny
janciopan - #blackpill #redpill

Co autor filmu i asmon nie rozumieją to że feminizm ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Współczesny feminizm zaczął się defacto od Edwarda Bernaysa. To on wymyślił jak to ma działać, co działa na kobiety by więcej konsumowały, jakiej retoryki używać etc (torches of freedom)

A sam Bernays jest najbardziej wpływową osobą XX wieku o której większość ludzi nie słyszała a to on przeniósł hipotezy freuda na praktyczne, bardzo skuteczne manipulowanie masami.
  • Odpowiedz
Jakie to k---a przykre uczucie, gdy widzę na mieście młode łaski, spośród których wszystkie są ode mnie wyższe.
Teraz większość mlodych osób jest bardzo wysoka, bo niscy mężczyźni przestali się rozmnażać. Nie przekazują już c-------h genów karłowości.
#przegryw #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikolajstawrogin: ty ja mam 185 cm i w-----a mnie jak widze jakieś gówniary które są mojego wzrostu, ok pewno większość ma jakieś obcasy czy grube podeszwy ale i tak. Kiedyś jak taką spotkałem to było święto, nawet jak była na obcasach. Nie spotykam ich bez przerwy ale jak pójdę w miejsce typu galeria to na pewno spotkam takie.
  • Odpowiedz
@HuGho: Ogólnie to faktycznie dużo osób jest wyższych, niż kiedyś i teraz takie młodziki co wychodzą podstawówki i idą do średniej to są często wyżsi, niż ja (180cm).

Co do kobiet to bardzo dużo nosi buty z podwyższoną podeszwą dlatego wydają się wyższe.
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: To jeszcze nic. Poczytaj sobie co on mowil po 11 wrzesnia 2001r.... Fischer, podobnie jak kilku innych wybitnych szachistow, w koncu zeswirowal. Nie ma sie co dziwic. Latwiej osiagnac sukces w tej grze jak sie jest autystyczno-introwertycznym z***em. Sam gram calkiem niezle, wiec wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kilka miesięcy minęło, a konto na onlysimps dalej nie skasowane, współcześni chrześcijanie to szczyt naiwności. Z takim społeczeństwem to nie ma szans na zmiany na lepsze.
#przegryw #blackpill
77023 - Kilka miesięcy minęło, a konto na onlysimps dalej nie skasowane, współcześni ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy sponsorowanie lasek jest złe? Mam na myśli stawianie jakiegoś jedzenia, wyjazdy, itp. Nie mówię tu o jakiś top laskach i luksusach ale bardziej takich, dla których wyjście na sushi to już coś :P. Problem jest taki, że jestem przegrywem bez szans na znalezienie kogoś i prawie całe życie przesiedziałem w domu. Dla mnie takie wyjście z dziewczyną to jak terapia - wychodzę do ludzi, w fajne miejsca
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach