Nikt tak nie podbije polskiego serca (chada zresztą też) jak celtycka nadkobieta z ziemi irlandzkiej, W odróżnieniu od brzydkich (roszczeniowych zresztą też) p0lek.
Piękniejszych kobiet chyba nigdzie indziej nie ma w całej Europie, to tym bardziej.
Przyszłość Polski jest w barwach celtycko-słowiańskich. Natura.
#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #ladnapani #rudeboners
NevermindStudios - Nikt tak nie podbije polskiego serca (chada zresztą też) jak celty...

źródło: irish-girl

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill

Pamiętam że w Szkole była taka dziewczyna ładna i wysoka (wyższa ode mnie chyba ponad 180cm+ miała) Nigdy nie byłem w jej zakochany bo nie umiem się zakochać w kimś ale podobała mi się estetyczne i w sumie to na tyle nie ma żadnej kontynuacji historii Nigdy nie próbowałem zagadać bo w sumie po c--j i tak by się nie udało (truecel here) poza tym byłem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: Bardziej zwłaszcza zważając na reakcję Korwina (uśmiechnął się pod nosem) powiedziałbym, że on powiedział to specjalnie bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego jaki szum zawsze to wywołuje. I w sumie nic dziwnego skoro duża część kobiet ma taka bardzo dziwną manierę, że musza na każdym kroju podkreślać bycie lepszymi od mężczyzn z byle powodu wymyślając co nowsze co głupsze.
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: Napracowałeś się nad tym tekstem. Tipy całkiem konkretne, ja w pierwszej kolejności spróbuję załatwić sobie niższą kategorie wojskową.
W planach mam wycieczkę do Azji by sprawdzić czy ten geomaxing to nie fake. xD
Kasuje tindera i idę w swoją drogę, bez sensu jest pajacować do księżniczek mimo że w głębi serca bardzo bym chciał kochającą kobietę.
Jak na razie w polsce nie trzyma mnie NIC, a już na pewno
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #julka #rozwojosobistyznormikami #normictwo
Byłem jakąś godzinę temu w sklepie dokupić jeszcze coś ze spożywki na święta (tylko podstawy, co brakło a i to niedużo) i to generalnie był zły pomysł, im bliżej jakichkolwiek Świąt, tym ruch coraz większy, w Delikatesach na wsi jakieś małolaty, typowe suczyska julczyska, nie kupiłem przez nie żadnego owocu, bo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noonchodzewsciekly: zawsze przed wielkanocą julczyska suczyska zaczynają się pojawiać. w piątek pod wieczór to już w ogóle całe tabuny wokół dino se alko przed imrpezką kupują. Dlatego wole chodzić do sklepiku w dni robocze w godzinach dla emerytów.
  • Odpowiedz
Z jednej strony, owszem, szkoda zmarnowanego potencjału intelektualnego, ale z drugiej, rozumiecie, nie mogłem sobie pozwolić na to, aby musieć się uczyć tyle co inni, użerać się z iksami-dupksami, a i tak być traktowanym jak genetyczne g---o. Albo-albo. Potencjał intelektualny i odbiór społeczny powinny być ze sobą w miarę spójne. Dlatego uważam, że jeśli postrzeganie w społeczeństwie jest kiepskie, to przydałoby się do niego upośledzenie intelektualne, aby nie czuć tragizmu sytuacji. #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: to prawda, brzydki głupol ma dużo lepiej niż mądry brzydal, bo w swym prymitywizmie nie jest ograniczony, że tak powiem strategicznym oglądem spraw i całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek refleksji, takie zwierze właściwie.
  • Odpowiedz
Ostatnio byłem z kumplem na piwie w barze. Tam spotkaliśmy trzeciego kumpla, którego znamy od dzieciństwa, był z dziewczyną, to na chwilę się do nas usiedli.
Dziś mi kumpel pisze, że dziewczyna mu powiedziała, że jestem trochę obleśny, bo mówię niesmaczne żarty, napomknąłem mu, że przecież on powiedział ze 2 albo 3, a ja tylko jeden, a ten za 5 minut mi napisał, że dziewczyna mu powiedziała, "że to co innego".
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bombonier: Jesteś brzydki i zbyt pewny siebie jak na swój wygląd i powinieneś znać swoje miejsce w hierarchii społecznej. Normiki i różowe tak działają podświadomie- ona musi zniszczyć Ci opinię wśród waszego stada, chociaż nie wie dlaczego.
  • Odpowiedz
Ty faceciku z---------j tak jak codziennie żeby kobiety mogły sobie odpocząć, kto to widział żeby musiały jeden dzień więcej patrzyć na tych tfu polusów
  • Odpowiedz