@isoverr: wybitnie słaby bait, a jeśli nie bait, to współczuję postrzegania świata. Niemniej jednak, trzeba było iść w stronę, że laska wybierze typa na dole dla siana a mokembe dla knagi na boku
  • Odpowiedz
@isoverr: białorycerzyki tak robią nie dlatego, że chcą bronić kobiet, tylko liczą, że w ten sposób podymają. To taka strategia słabych genetycznie samców. Będę pomagał, usługiwał, bronił, wspierał, a może kiedyś się odwdzięczy. Od licbazy to zauważyłem, jak jesteś chadem to możesz być chamem i bucem, jak niżej musisz wielbić kobiety, bo inaczej grupa szybko obierzę Cię za wroga, a kobiety się oddalą. Dlatego sojaki tak bronią bab, bo liczą,
  • Odpowiedz
  • 39
@centerario: też myślałem, że to faktycznie jak rzekomo że ktoś jest miły to może dostanie dostęp do pieroga, ale na szczęście z wiekiem człowiek mądrzeje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Damski przegryw (który nie istnieje):
- Wyjścia z koleżankami na miasto albo wycieczki
- Grono spermiarzy na zawołanie
- liczne związki w przeszłości
- dobra rodzina, wygodna praca biurowa

Trucel:
isoverr - Damski przegryw (który nie istnieje):
- Wyjścia z koleżankami na miasto alb...

źródło: 4104

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@isoverr: cały damski przegryw sprowadza się do tego, że anetka chce chada, a może mieć maksymalnie normika 7 może 8/10, który nie daje jej 100% satysfakcji. Tylko też trzeba zrozumieć, że anetka ma zerowy pociąg do typów poniżej 7/10, więc i tak nie potrafiłaby wytrzymać w takim związku
  • Odpowiedz
@isoverr: i na zdjęciu oczywiście różowa, chociaż jak powiedział Lew Starowicz: "Nie spotkałem się z przypadkiem, by kobieta np. nigdy nie współżyła z powodu niedostatków urody. Mężczyźni, którzy nie są atrakcyjni i w dodatku nie mają wykształcenia, pracy, inteligencji, pozycji, pieniędzy, są w znacznie gorszej sytuacji"
  • Odpowiedz
spektrum autyzmu jest okrutnym schorzeniem, myślisz normalnie i starasz się tak zachowywać, próbujesz to ukrywać, zgrywać normalną osobę i gadać z ludźmi to i tak dla wielu ludzi moja niepełnosprawność jest widoczna od razu, nie da się tego ukryć mimo że marzę o tym, wsm to c--j wie po czym, dlatego nie mam nawet szans na normalne życie, zwłaszcza że mam jeszcze deformacje twarzy, więc jest mocne kombo . I w sumie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@cocklush69: x k---a d...
Weź se ugotuj obiad, weż po sobie posprzątaj, idź zrobić koło domu i nagle jest 22, trza się szykować następny dzień do kołchozu... Rzeczywiście 0 ogarniania...

@krenciszkorbom jak znajdziesz taką 9/10, która ma coś więcej ponad wygląd to daj znać, chcę zobaczyć takiego jednorożca.
  • Odpowiedz
@cocklush69: Ale cope XD
Czyli nic jako kobieta do związku nie miała do zaoferowania,a ty musiałeś wymyślić jakieś pierdy,które kobieta w ogóle nie bierze pod uwagę w doborze pantera.

Sorry, ale dla kobiet jedyne co się liczy (twojej też ) to wygląd genetyczny,bajera/dynamina i kasa. Kobiety maja w------e na jakieś tam hobby czy "inteligencje emocjonalne" u faceta.
  • Odpowiedz
Bez beki i trollowania ile tak realnie myślicie można powiększyć swój wygląd tymi wszystkimi poradami typu kup dopasowane jeansy, pasek, perfumy, fryzura, niski % body fat itp? Czy z takiego typowego przegrywa 3/10 można zrobić znośnego normika 7/10 czy ni ch*ja? Z tego co zauważyłem to jak chłop ma ładną twarz i włosy to może ubrać worek po kartoflach z gówna, a i tak będzie wyglądał dobrze, w drugą strone ciężko mi
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach