Znowu załączam zdjęcie do tagu #fromprzegrywtooskar 11 miesięcy lookmaksingu, gdzie chłop podniósł się o solidne 3 punkty w skali 10. Czy to jest możliwe? Tak. Czy jest trudne? Tak, wymaga to niestety determinacji, świadomości, że należy część życia na niego wyjąć, nie sprawdzać efektów co dwa dni, tylko trenować do samego końca jak rozwijanie muskulatury na siłowni, gdzie po pierwszych 20 pompkach nie będziesz wyglądał jak shwarzenegger za młodu. Najlepsza
Jarkendarion - Znowu załączam zdjęcie do tagu #fromprzegrywtooskar 11 miesięcy lookma...

źródło: 432990959_369954576029345_7586659598828600643_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy brak cycków u kobiety to red flag? Ma jakieś małe, ale co mi po nich. Każda poprzednia miała porządne, na dużą dłoń, konkretne.
Muszę udawać, że mi się podoba, aż dziwne, kobieta powinna mieć c---i, choćby średnie, jeśli nie duże. To jednak jakiś dowód kobiecości.

#heheszki #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #pdk
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@default1: jak jesteś naprawdę przystojny to ciężko wyjść źle na zdjęciu ,a jeśli nie jesteś to ciężko wyjść dobrze na zdjęciu
Skoro zadajesz te pytanie to należysz do tych drugich
  • Odpowiedz
I tak to jest każdy z koszyczkiem z kościoła wraca z rodzinką, szczęśliwe parki normickie, kilka normików z czasów szkolnych wróciło za granicy swoimi samochodami na żółtych holenderskich blachach na święta ze swoimi julkami bo w moim mieście gdzie psy dupami szczekają nie ma żadnych perspektyw a ja przegryw życiowy nieudacznik taka wizja życia jest tylko w moich wyobrażeniach, tylko do sklepu poszedłem po wódke i zagryzke i ide niedługo do wuja
TTedbundYY - I tak to jest każdy z koszyczkiem z kościoła wraca z rodzinką, szczęśliw...

źródło: fghjk

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: Pociesze cię że te przykładne żony masturbują się wibratorami do fantazji o wielkiej knadze Mokebe a z tymi facetami najczęściej są tylko dlatego że zapewniają im stabilizację. Natura.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od niedawna siedzę sobie na grupach dla singli. Są tam ludzie w wieku od 20 lat wzwyż. Co mnie jednak zaskoczyło to fakt, że faceci którzy tam siedzą są nawet atrakcyjni. Dla jasności, jestem osobą biseksualną, więc też potrafię ocenić wygląd faceta przez pryzmat atrakcyjności seksualnej. Oczywiście, sporo tam rynsztoku, po obu stronach zresztą, bo takie grupy to istna wylęgarnia Grażyn i Januszów. Niemniej jednak jest tam także
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wzrost nie ma znaczenia a później jak siedzę jak teraz i patrzę na przechodzących ludzi to nie widzę ani jednej pary gdzie chłop jest niższy albo tego samego wzrostu co laska. A przeważnie większość ma te 180 cm i wiecej

#blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janciopan: ja tam takie pary widuje, ale różowe mają między 180-190, w przedziale 160-180 już s----------e wymagań wzrostowych jest mniejsze, ale dalej jest wymóg, by niebieski był wyższy, a w przedziałach 160 i mniej oraz 190 i więcej wywalone w kosmos typu chłop minimum 40cm wyższy.
  • Odpowiedz
Nikt tak nie podbije polskiego serca (chada zresztą też) jak celtycka nadkobieta z ziemi irlandzkiej, W odróżnieniu od brzydkich (roszczeniowych zresztą też) p0lek.
Piękniejszych kobiet chyba nigdzie indziej nie ma w całej Europie, to tym bardziej.
Przyszłość Polski jest w barwach celtycko-słowiańskich. Natura.
#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #ladnapani #rudeboners
NevermindStudios - Nikt tak nie podbije polskiego serca (chada zresztą też) jak celty...

źródło: irish-girl

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill

Pamiętam że w Szkole była taka dziewczyna ładna i wysoka (wyższa ode mnie chyba ponad 180cm+ miała) Nigdy nie byłem w jej zakochany bo nie umiem się zakochać w kimś ale podobała mi się estetyczne i w sumie to na tyle nie ma żadnej kontynuacji historii Nigdy nie próbowałem zagadać bo w sumie po c--j i tak by się nie udało (truecel here) poza tym byłem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: Bardziej zwłaszcza zważając na reakcję Korwina (uśmiechnął się pod nosem) powiedziałbym, że on powiedział to specjalnie bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego jaki szum zawsze to wywołuje. I w sumie nic dziwnego skoro duża część kobiet ma taka bardzo dziwną manierę, że musza na każdym kroju podkreślać bycie lepszymi od mężczyzn z byle powodu wymyślając co nowsze co głupsze.
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: Napracowałeś się nad tym tekstem. Tipy całkiem konkretne, ja w pierwszej kolejności spróbuję załatwić sobie niższą kategorie wojskową.
W planach mam wycieczkę do Azji by sprawdzić czy ten geomaxing to nie fake. xD
Kasuje tindera i idę w swoją drogę, bez sensu jest pajacować do księżniczek mimo że w głębi serca bardzo bym chciał kochającą kobietę.
Jak na razie w polsce nie trzyma mnie NIC, a już na pewno
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #julka #rozwojosobistyznormikami #normictwo
Byłem jakąś godzinę temu w sklepie dokupić jeszcze coś ze spożywki na święta (tylko podstawy, co brakło a i to niedużo) i to generalnie był zły pomysł, im bliżej jakichkolwiek Świąt, tym ruch coraz większy, w Delikatesach na wsi jakieś małolaty, typowe suczyska julczyska, nie kupiłem przez nie żadnego owocu, bo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noonchodzewsciekly: zawsze przed wielkanocą julczyska suczyska zaczynają się pojawiać. w piątek pod wieczór to już w ogóle całe tabuny wokół dino se alko przed imrpezką kupują. Dlatego wole chodzić do sklepiku w dni robocze w godzinach dla emerytów.
  • Odpowiedz