• 0
@1-1-1-1: ale jak to możliwe? Przecież on nie ma pieniędzy i jest zwykłym sprzedawcą kukurydzy. Redpillakom się styki przepalają właśnie
  • Odpowiedz
  • 1
@1-1-1-1: Szkoda ze te tepe cipy nie rozumieje ze on jest tu po to zeby dostac obywatelstwo i sciagnac swoich braci,siostry i dziesiec żon z dziecmi
  • Odpowiedz
✨️ Jak radzić sobie z mobbingiem w pracy?
Jak jest się facetem słabym posturą albo nieatrakcyjnym fizycznie i samemu z siebie odpuści się relacje z ludźmi to niestety nadal nie gwarantuje to spokoju w życiu
Przykładowowo ja jestem takie 3, może 4/10 z ryja i szczupły bo trenuję sobie jedynie pod maratony biegowe które lubię
Dwa lata temu kończąc szkołę poszedłem do pierwszej pracy która była lokalna pizzeria. Chciałem tam po prostu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill #pytaniedorozowychpaskow #przegryw #pytanie

Ten typ jest naprawdę przystojny? Czy zadziałał efekt 190 cm wzrostu?
Strasznie dużo damskich stulejek w komentarzach i rzucają się na chłopa xD
Fajnie jakby jakiś #rozowypasek szczerze odpowiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy po prostu w miarę "normalny" Oskarek z mordy, szczupły i to o
strike_lucky - #blackpill #pytaniedorozowychpaskow #przegryw #pytanie

Ten typ jest n...

źródło: FireShot Capture 004 - (3) Facebook - www.facebook.com

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@termiantor: przecież młody jesteś, jeszcze masz szansę, ale jak nie pokochasz sam siebie i nie jarasz się sam sobą to ciężko będzie. Baby przychodzą, odchodzą, no i baby nie rozwiązują problemów, a z reguły zwiekszają ich ilość
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: No u mnie na szczęście brat ma dzieci, więc nie ma na mnie nałożonej żadnej presji. Mama nawet ostatnio zaczęła mnie próbować pocieszać mówieniem że samotność wcale nie jest taka zła i że w dzisiejszych czasach to norma. Inna kwestia, że jako osoba otoczona przez wianuszek różnych ludzi, która w dodatku w okolicach 60tki znalazła sobie nowego chłopa po śmierci taty, nie jest w tej kwestii jakoś szczególnie przekonująca.
  • Odpowiedz
Ogólnie słychać o cudzołóstwie między wami i to o takim cudzołóstwie, które nawet wśród pogan nie jest nazywane; że ktoś ma żonę swojego ojca. A wy jesteście nadęci próżnością oraz wcale, bardziej się nie smucicie, aby spośród was pozbyć się sprawcy tego czynu? Bo oto ja, będąc nieobecny ciałem, ale obecny duchem, więc jak gdyby będąc obecny – już oddzieliłem tego, który tak to uczynił, w imieniu Pana naszego Jezusa Chrystusa oddajcie
Zopyross - >Ogólnie słychać o cudzołóstwie między wami i to o takim cudzołóstwie, któ...

źródło: Pawel

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiele razy o tym mowilem

Jeżeli któremukolwiek uda się wyjść na powierzchnie
Siłownia dieta
Wykształcenie hajs
M2 auto itp
elofrytki - Wiele razy o tym mowilem

Jeżeli któremukolwiek uda się wyjść na powierzc...

źródło: IMG_6472

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie bierzcie baby po kims


@elofrytki: INTZELU !! Chcesz sobie brać dziewicę? Pewnie boisz się że jesteś kiepski w łóżku i doświadczona kobieta będzie porównywała cię ze swoimi 15 ex w związku, 6 z ons i 4 z erasmusa. Dorośnij !!
  • Odpowiedz
  • 6
@De_Fault: dosw w łóżku ja j---e
Jakby to była jakaś umiejętność którą trzeba rozwijać itp
Większość mężatek nie umie obciaganc
Ew po ślubie nagle dead bedroom

Często 4 lata z beciakiem i g---o a chad obok i robi fikołki
  • Odpowiedz
@Anonim5 Absurdalne pytanie, udowadniające że kobiety nie potrafią kochać i patrzą przedmiotowo na mężczyznę. Ja bym chciała szarą myszkę po to, że by kochać i być kochany, gołą stopą chodzić po łące trzymając się za ręce, takie jest moje marzenie, ale raczej na pewno nie do spełnienia, it's over.
  • Odpowiedz
@D00M666: Jesteśmy na Wykopie i tagach wyżej, które nie sprzyjają radosnemu związkowi, ale tak - myślę, że taki związek w dorosłości jest wysoko nierealny. To zarezerwowane dla nastoletniego wieku, odkrywania, pierwszej miłości. Później dochodzi pragmatyczna sfera.

@choochoomotherfucker podkreślasz często, że nie wszystkie kobiety takie są jak Wykop opisuje itd., ale wizja OP wyżej wydaje Ci się realna?
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: wszystkie te ich bycie niemiłym, hate all men, facet płaci itp. przemijają kiedy pojawi się chad. Wtedy im nic nie przeszkadza, może nie płacić, ba może być nawet nazistą, mordercą. Ich zdanie jest nic nie warte.
  • Odpowiedz