Pragnę przypomnieć o oszustce i złodziejce Cześć Mirki z #afera #oszukujo #spotify #spotifyfamily #zlodzieje #polska Jakiś czas temu zapłaciłem za dostęp do Spotify. Działało przez jakiś czas i przestało, napisałem wiadomość, obiecała że zapłaci że zapomniała doładować konto. Zdarza się, dzisiaj mail że usunięty z rodziny jestem. Telefonu nie odbiera. Na wiadomości nie odpisuje. Walić te 76 PLN. Ale niech
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#afera #moderacjacontent #moderacja #wykop #drama
Cześć Mirki, piszę to chociaż pewnie i tak nikogo nie obchodzi i niewiele zmieni, ale prosił mnie o to zbanowany użytkownik @Binkanu.

Otóż pokrótce, by nie przedłużać:
1. Kolega założył temat o tym, że w UK policja aresztowała mężczyznę na proteście za okrzyk "kocham bekon": https://wykop.pl/link/7775453/link
2. Jakiś cymbał dodał powiązanie o tytule "informacja nieprawdziwa", gdzie zamieścił
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan998: Miras szacun ze Ci sie chcialo. Ale nic to nie wniesie :D

Moderacja skasowala wpis mirkowi za "obraza innych". Wiesz kogo obrazal? Izabele Łęcką (dosc niepochlebnie ja okreslil). Wiesz "kto" to Izabela Łęcka?

Moderacja ma ujemne IQ i nic z tym nie zrobisz. Im nie chodzi o to czy cos jest prawdziwe czy nieprawdziwe - szekle musza sie zgadzac.
  • Odpowiedz
@EditorTM przestań p-------ć. Między ukrakiem a Polakiem jest przepaść i to tak wielka, że tylko Polak może to zauważyć. Ukraki chcieli by być jak Polacy, ale to swołocz i tyle.
  • Odpowiedz
Ciekawostka z #aliexpress - wystawia się tam "nasz polski" Sferis - wysyłka z polski itp.
(Nie daję linka by nie reklamować, ale do znalezienia Sferis Store bez problemu).
Realnie - jest to "marka handlowa" naszego znanego Action.pl.
No i powstaje tu pytanie - co z takim zakupem podatkowo.
1. sprzedaje podmiot PL, prowadzący działalność handlową w PL, polski nip, polska działanosć itd.
2. kupuje klient PL z PL, chce uzyskać fakturę vat.
hrumque - Ciekawostka z #aliexpress - wystawia się tam "nasz polski" Sferis - wysyłka...

źródło: sferis

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hrumque: sferis to są wałkarze a w dziale reklamacji pracują osoby, które nie ogarniają róznicy pomiędzy zwrotem a reklamacją wadliwego towaru ;)
  • Odpowiedz
Pamiętacie projekt Grażyna Żarko autorstwa Krzyśka Gonciarza? Mam wiele niepotwierdzonych informacji, że ta aktualna drama z Kasią, modelkami, Wonsikiem i całą resztą zaangażowanych, to nowy projekt, na którym się dorobią. Na tą chwilę nie mogę powiedzieć nic więcej, bo właśnie skanuje skrypty, storylajny i scenariusze dramy. Więcej info po 16.00

#gonciarz #grazynazarko #dariadabrowska #kasiuwroc #afera #youtube #polskiyoutube
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cesarz_Polski: on nie był autorem tego projektu z Grażyną, ja tam pamiętam jakichś dwóch kolesi raczej mało znanych lub nieznanych którzy za tym stali, ale nie chce mi się googlować teraz ;)
  • Odpowiedz
  • 1038
@MisterMinister: pamiętam jak w medicoverze i luxmedzie bylo tak samo jak mówisz, specjalista max 2-3 dni, wszystko super, potem jak już ugruntowali pozycję to jakość spadła i w zeszlym roku na specjaliste w luxmedzie nie moglem sie zapisac bo nie bylo terminow, a zeby nie bylo chorych kolejek to kalendarz byl rozpisany na kilka tygodni wprzód, także to że masz teraz dobrze nie oznacza że za 5 lat będzie tak
  • Odpowiedz
Mireczki chyba będzie kroiła się afera!
Podobno w mojej starej szkole szykuje się przedstawienie rodem z teatru absurdu. Delegacja z Niemiec, oficjalne uśmiechy – i nagle ktoś wpada na pomysł, żeby z całej historii wymazać 1 września 1939 roku. Ani słowa o wybuchu wojny, ani słowa o tym, kto najechał, kto walczył, kto ginął. Zamiast prawdy – grzeczny small talk i udawanie, że tak naprawdę wszyscy od zawsze byli kumplami.
Muszę jeszczedostatecznie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@yawa Będzie apel na rozpoczęcie roku szkolnego, tak jak co roku. Jednak teraz ma być bez wspominania drogiej wojny światowej z racji gości z Niemiec, co jest totalnym absurdem.
  • Odpowiedz