@winsxspl: no i co z tego jak ze złamanym palcem czekałem 9h na dokładnie tym SORze ? Jeszcze ortopeda przede mną przyjął chłopa co miał rehabilitacje na nogę i delikatnie mu spuchła więc przyjechał żeby lekarz ją obczaił, a mnie w tym czasie wyginało mimo że wziąłem całe opakowanie ketanolu. Już nie mówię o tym, że ten sam lekarz pierw mi wmawiał że palec nie jest złamany, a się okazało
  • Odpowiedz
KE jak mafia. "7 mld euro poszło na walkę z rolnikami".

https://wykop.pl/link/7777059/ke-jak-mafia-7-mld-euro-poszlo-na-walke-z-rolnikami/

Stowarzyszenie Podatników Europy (TAE) złożyło zawiadomienie do prokuratury w Monachium. Zarzuty dotyczą wydatkowania przez Komisję Europejską 7 mld euro w latach 2019-2024 na działania lobbingowe i wpływania na decyzje Parlamentu Europejskiego w kontekście Zielonego Ładu i umowy z Mercosur.

#neuropa #4konserwy #uniaeuropejska #kpo #finanse #pieniadze #afera
Pokojowa - KE jak mafia. "7 mld euro poszło na walkę z rolnikami".

https://wykop.pl/...

źródło: temp_file7464961970764848922

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pokrzyczeli pojęczeli parę dni o dotacjach, a jachty zostały ( ͡º ͜ʖ͡º) #kpo #polska
A jutro kolejna odsłona tego serialu #afera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Treda: Dawałem dwa-trzy dni i wykopki odpuszczą i w sumie to miałem rację. Teraz walka z wiatrakami i kaucją za butelki, a razem z tematem kaucji powrócił największy wróg wykopka, przytwierdzone nakrętki xD
  • Odpowiedz
@cyganztorunia: YT pozbywa się czasem jakiś niewygodnych rzeczy/ludzi albo bardziej sprawia by algorytm czegoś aż tak nie promował jednak filmiki z "ratowania" zwierząt mają się tam tak samo dobrze jak na fb/insta.
  • Odpowiedz