W------i mnie z roboty #programista15k Realnie nie liczac amortyzacji samochodu i napraw ale liczac benzyne i podatki ile mozna zarobic na #uber w tej #warszawa przy 200h miesiecznie na wlasnej nowej corolli?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest niesamowite co tu się wydarzyło:
- Agresywny patus bez żadnego ostrzeżenia atakuje człowieka, który zwrócił mu uwagę, że źle zaparkował.
- Zaatakowany człowiek używa gazu pieprzowego, żeby odeprzeć atak.
- Agresor i jego karyna mają żal do zaatakowanego człowieka, że nie dał się pobić, tylko śmiał się bronić. Zero refleksji z ich strony, że lepiej nie atakować przypadkowych ludzi, bo różnie może się to skończyć.
- Przyjeżdża policja i poucza zaatakowanego człowieka, że to
CrazyZdzich - To jest niesamowite co tu się wydarzyło:
- Agresywny patus bez żadnego ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdjęcie z miejscowej grupy osiedlowej.

30 stopni, susza hydrologiczna, prognozy na następne dni zapowiadają ciągłe upały bez ani jednej chmurki i temperatury dochodzące do 29 stopni.

Co robi spółdzielnia mieszkaniowa? Jedyny sensowny scenariusz - ścina trawę do samej ziemi ¯\(ツ)/¯ (wiem wiem, na zdjęciu nie widać ale w dolnej części lata typ z kosiarką)

Czy
ATAT-2 - Zdjęcie z miejscowej grupy osiedlowej. 

30 stopni, susza hydrologiczna, pro...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: czego ty chcesz ?
Mają w grafiku koszenie tego miejsca to robią.
Nawet się cieszą, że jest susza - następne koszenie będzie np za 3 a nie 2 tygodnie. Oszczędności.
To działa tak samo jak z odśnieżaniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
nawet nie macie pojęcia jak bardzo ależ to bardzo mnie to W-----A


@Lawsonik: dokaldnie, szczególnie w miejscach gdzie trawa jest nedzna i plackowata. A po takim ścięciu wygląda jak gunwo
  • Odpowiedz
Co jest nie tak z dziećmi w Warszawie…??u nje normalnie chodzą ładnie ubrane..s co lidnie ….a w tej warszaaie jakies kolorowe wlosy dziwne ciuchy…nie dziwie sie ze nazywana stolica lgbt 🤣🤣🤣🤣🤭🤭🤭
#warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach