No i sypie się spin o salonie VIP, zabijaniu ludzi, badaniach tomografem zmarłych itp. Po prostu ktoś śmiał zawracać dupę panom z chirurgii.
Jedyne co jest na tą chwilę pewne to to, że dwójka skonfliktowanych lekarzy naciągała szpital na grubą kasę oraz to, że strona pod referendum o odwołaniu Trzaskowskiego została zarejestrowana w czasie kiedy kanał ziobro wypuszczał pierwsze info o szpitalu (taki mały przypadek).

#lekarz100k #afera #
adi0 - No i sypie się spin o salonie VIP, zabijaniu ludzi, badaniach tomografem zmarł...

źródło: 1000077253

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy ktoś zauważył, na stronie inicjatywy, która chce zebrać podpisy za referendum był licznik zgłoszeń osób do zbiórki podpisów, ale liczba chętnych była tak śmiesznie niska, że go usunęli XD
#warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wies #miasto #warszawa #wyglad #atrakcyjnosc #polska

Ktoś jest w stanie w racjonalny sposób wyjaśnić, czemu na wsi jest tak wiele brzydkich osób, a w mieście praktycznie niemożliwe jest spotkanie kogoś brzydkiego, a jak już się spotka to jest to jedna na kilkaset osób. Mieszkam na wsi i tutaj mam wrażenie, że często wyglądam ponad przeciętnie, lepiej od większości, ale pojadę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonimuspolak: bo do miasta jak się jedzie to trzeba się wystroić. Od zawsze tak ludzie w Polsce myśleli.
U mnie w powiatowym ludzie wyglądają normalnie, ani brzydko ani pięknie.
  • Odpowiedz
@WolnyBLN: Hoho, widzę że najcięższe działa zostały wyciągnięte. Ale spokojnie, współczuje ci, ja wiem że to projekcja z domu rodzinnego. Co ja poradzę, że takie standardy są w rodzinach kibiców z Konwiktorskiej xD
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was regularnie dojeżdża do pracy hulajnogą elektryczną? Daje to radę? Moja trasa wygląda tak: 700 metrów na stację PKP, następnie przesiadka 200 metrów na tramwaj i z tramwaju 600 metrów do pracy. Łącznie 1.5 km w jedną stronę. Możecie jakąś polecić? Zależy mi na niskiej wadze i żeby łatwo była ją złożyć, a po złożeniu nie przeszkadzała w tramwaju/pociągu.

#hulajnoga #hulajnogaelektryczna #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z wawy o co tu chodzi bo własnym oczom nie dowierzam. Zrobiłem rezerwację w klubie SEN na parę osób i właśnie przyszedł mi SMS potwierdzający. Cena? 5000 ZŁ. O co tutaj biega i skąd ta cena?

#warszawa #kluby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Chwile wcześniej były tam jakieś ćwiczenia z ratownictwa medycznego i ppoż, obok byli doświadczeni ratownicy. Szkoda że mimo szybkiej pomocy nie udało się uratować tych ludzi
  • Odpowiedz
@ajzaofficial: a jaka bransoleta? Łatwiej jest kupić sobie śrubokręt precyzyjny i samemu zrobić. Ostatnio kupowałem w kruku nowy sikor to mówię "wie pan a czy dałoby się skrócić (jubilee) w tym" i podaje mu DJ. Wracam po godzinie "no wie pan nie udało się bo do rolexów są specjalne śrubokręty bla bla" xD
Myślę chłopie co ty gadasz. Wróciłem do domu kupiłem se w Chinach zestaw wkrętaków precyzyjnych za 56zł
  • Odpowiedz
Skoro atmosfera w narodzie zrobiła się antylekarska, to z chęcią opowiem wam swoją historię o tym, jak zostałam fizycznie zaatakowana przez lekarkę na nocnej opiece medycznej xd

Typiara typowa patuska. Wielkie usta, ogromne rzęsy-gąsienice, głos chrypiący niemiłosiernie. Myślę sobie: będzie grubo. No i było.

Lekarka nie chciała mnie przyjąć i w--------m, podniesionym tonem zakomunikowała, że nie ma mnie w systemie. Odpowiedziałam, że się rejestrowałam i powinnam tam być, więc niech wyjaśni sprawę z recepcją.

Nie
Lallable - Skoro atmosfera w narodzie zrobiła się antylekarska, to z chęcią opowiem w...

źródło: IMG_4111

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach