Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
agsbajahs
agsbajahs

agsbajahs

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2006
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 2002
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 17.06.2026, 20:52:55
  • 0
jest jakis excel z przedmiotami i jak je mozna zdobyc i w jakim momencie? cos jak bylo do kronik? chodzi mi o jakis dobry miecz co mozna w miare szybko zdobyc
#gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata
17.06.2026, 20:56:11 via Android
  • 0
@agsbajahs: z tego co zauważyłem to jest jak w zwykłej jedynce, w drugim rozdziale miecz strachu tylko że nie jako loot z bullita tylko z piwnicy zamku, w trzecim od fiska miecz szeroki. W czwartym w oryginale się zbierało z trupa okyla krzyk wojownika i to była już b--ń do końca gry przed ulepszonym urizielem, ale podejrzewam że w rimejku to zmienili
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 17.06.2026, 11:14:27
  • 0
podbijam https://wykop.pl/wpis/86274889/dubai-musk-flakon-50ml-z-3x-poszedl-global-wiec-pe
moge dzisiaj wyslac jak ktos kupi za 250 z shipem
#perfumy
@agsbajahs 0
Dubai Musk, flakon 50ml, z 3x poszedł global więc pewnie z 48-49 ml. Sprzedam za 300 z shipem po mojej stronie
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Al-Ambra/Dubai-Musk-91361.html
kupiłem tutaj https://www.amazon.pl/dp/B08K8PHKDB?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title

#perfumy
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 01.06.2026, 14:27:43
  • 0
podbijam jak ktoś szuka alternatywy dla musk therapy, sprzedam za 290 z shipem
https://wykop.pl/wpis/86274889/dubai-musk-flakon-50ml-z-3x-poszedl-global-wiec-pe
#perfumy
@agsbajahs 0
Dubai Musk, flakon 50ml, z 3x poszedł global więc pewnie z 48-49 ml. Sprzedam za 300 z shipem po mojej stronie
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Al-Ambra/Dubai-Musk-91361.html
kupiłem tutaj https://www.amazon.pl/dp/B08K8PHKDB?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title

#perfumy
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 29.05.2026, 10:56:19
  • 0
podbijam
https://wykop.pl/wpis/86274889/dubai-musk-flakon-50ml-z-3x-poszedl-global-wiec-pe
#perfumy
@agsbajahs 0
Dubai Musk, flakon 50ml, z 3x poszedł global więc pewnie z 48-49 ml. Sprzedam za 300 z shipem po mojej stronie
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Al-Ambra/Dubai-Musk-91361.html
kupiłem tutaj https://www.amazon.pl/dp/B08K8PHKDB?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title

#perfumy
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 28.05.2026, 13:54:05
  • 0
Dubai Musk, flakon 50ml, z 3x poszedł global więc pewnie z 48-49 ml. Sprzedam za 300 z shipem po mojej stronie
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Al-Ambra/Dubai-Musk-91361.html
kupiłem tutaj https://www.amazon.pl/dp/B08K8PHKDB?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek1122012
radek1122012
radek1122012
23.05.2026, 17:04:19
  • 0
Odlewa ktoś Bortnikoff Moss Cologne i/lub Amber Cologne? Wziąłbym po 3ml, najlepiej od jedne osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 24.05.2026, 10:00:15 via Wykop
  • 0
@Frufruf: hej 3ml byś odlał?
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 21.05.2026, 20:10:33
  • 0
Ma ktoś flaszkę Roja Oceania ubytkowa? Kiedyś tutaj coś latało
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs
Autor
21.05.2026, 20:24:06 via Wykop
  • 0
@Omniscient: aj waj, co wgl jest z nimi ze ich nigdzie nie ma? znaczy cena jest jakas kosmiczna retailowo
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
17.05.2026, 10:51:58
  • 0
#perfumy

Który zapach z rodziny Allure siedzi wam najbardziej? Rozważam wzięcie Superleggera albo Eau Extreme. Jaki wasz faworyt z całej linii?
hydrant123 - #perfumy

Który zapach z rodziny Allure siedzi wam najbardziej? Rozważam...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 17.05.2026, 13:04:22 via Wykop
  • 0
@hydrant123: a sport cologne? mi blanche > sport cologne > sport > eau extreme > superleggera
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 06.05.2026, 08:40:17
  • 2
argosy są gdzieś stacjonarnie w Wawie?
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutrobedzieinaczej
jutrobedzieinaczej
06.05.2026, 09:05:32 via Android
  • 23
@agsbajahs: w Lidlu
  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
06.05.2026, 10:43:21 via Wykop
  • 2
@agsbajahs: niedawno łaziłem tam po smrodzialniach - raczej nie ma
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 02.05.2026, 16:46:48
  • 0
roja oceania już nie jest produkowana i została tylko wersja parum? czy o co chodzi z tymi cenami?
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Omniscient
Omniscient
02.05.2026, 16:59:15 via Wykop
  • 1
@agsbajahs: sądzę, że jedynie chwilowa niedostępność. Dla pewności możesz napisać do Roji, odpisują w ciągu doby, a wtedy masz info prosto ze źródła, bez domysłów
  • Odpowiedz
lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
02.05.2026, 17:32:36 via Wykop
  • 0
@agsbajahs: sezon się zaczął więc wiele ludzi kupiło flaszkę = dostępność spadła = ceny w górę
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
01.05.2026, 13:07:33
  • 2
#perfumy
witam fanow klimatow tygarowych

chetnie poslucham jak waszym zdaniem na tle aqua de dory oraz LV limensitę wypada sospiro vibrato
(aqua de dore i LV znam, vibrato nie testowalem)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 02.05.2026, 07:47:15 via Wykop
  • 1
@michalkichal123: dla mnie osobiście tygar najlepszy bo sam grejpfrut i ambroxan mi wystarcza, vibrato jest spoko i gdybym nie miał flaszki tygara to pewnie bym w niego szedł, w bazie robi się bardziej kwiatowo i to się podoba otoczeniu, szczególnie laskom. Aqua de dora za słodka dla mnie. Testowałem jeszcze kajal iii który był totalnym kiepszochem, hedonista extrait który też miał ten vibe w słodsze piżmo, bardziej damskie i on
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
30.04.2026, 07:59:32
  • 2
#perfumy

dużo jest perfum w klimacie mydła/proszku do prania ale krol tych kategorii jest jeden
michalkichal123 - #perfumy 

dużo jest perfum w klimacie mydła/proszku do prania ale ...

źródło: images-13

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 30.04.2026, 12:01:15 via Wykop
  • 0
@michalkichal123: ten akurat jest kiepski, orage tez kiepszczoch
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 30.04.2026, 14:34:04 via Wykop
  • 0
@michalkichal123: immensite fajny fakt, i parametr ok
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
28.04.2026, 18:36:23
  • 8
Paczka odlewek Nous Tous od @szfeps doszła, część zapachów miałem już wcześniej, więc postanowiłem napisać kilka słów o każdym. Starałem się spojrzeć obiektywnie, zapominając o krzywych akcjach marketingowych firmy.

Aurora Siciliana - otwarcie kwiatowo-owocowe. Przypomina mi zapach żelków albo płynu do mycia naczyń. Niby przyjemne, ale nikt nie chce pachnieć jak płyn do mycia podłóg lub kostka toaletowa. Po czasie zostaje chaotyczna, chemiczna, slodko-brudna baza. Boli mnie głowa.

Casa di Capri
Pawfcb - Paczka odlewek Nous Tous od @szfeps doszła, część zapachów miałem już wcześn...

źródło: 1000018330

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 28.04.2026, 18:41:25 via Wykop
  • 1
@Pawfcb: to samo mi sie wydaje ze czuc cos podobnego xD tajemniczy skladnik wujka rady. ja od siebie moge dodac: Aurora na mnie pachnie jak dezodorant sportowy adidas ktorego kazdy uzywal w szatni po wf, jak sie n------o pod pache tyle ze zostawal taki bialy proszek to tak wlasnie pachnie Aurora xD Secco di Como ma super otwarcie potem sie robi za bardzo kwiatowy i idzie imho w damką, wali
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 30.04.2026, 12:07:04 via Wykop
  • 1
@WujekRada: to moze wysokie stezenia nie sa dobra droga? z tych co testowalem globalnie i jak sie ukladaly na mojej skorze to bym wcale nie powiedzial ze to sa atomowe parametry i dusimy otoczenie wiec jaki jest case uzycia takiego stezanie (cos innego niz mowienie o elixir i ze najwyzszy poziom xD) mam sporo zapachow ktore sa edt/edp wiec stezenie conajmiej x2 jak nie x3 mniejsze, a potrafia trzymac podobnie
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 30.04.2026, 12:08:33 via Wykop
  • 1
Ale każdy nos odbiera zapach inaczej i totalnie szanuję, że coś może nie podejść. Ale żeby pójść jeszcze wyżej pod kątem naturalności, trzeba by wchodzić już mocno w naturalne absoluty, a powiedzmy sobie szczerze - w tej półce cenowej praktycznie nikt tak nie robi, bo cena finalna musiałaby być zupełnie inna. XD


@WujekRada: w cenie 9zl za ml bo taki jest retail to jestem w stanie znalezc sporo naturalnych zapachow,
  • Odpowiedz
semien-johny
semien-johny
26.04.2026, 14:06:55
  • 1
Witam będę mieć jeszcze do odlania 20 ml
M.Micalef Gntonik 4,61 ml
Flakon powinien być w tygodniu
Wysyłka InPost mini/DPD
#perfumy
semien-johny - Witam będę mieć jeszcze do odlania 20 ml 
M.Micalef Gntonik 4,61 ml 
F...

źródło: 1000013635

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 26.04.2026, 15:31:44 via Wykop
  • 0
@semien-johny: jak to pachnie? to coś ciekawego?
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 26.04.2026, 15:47:41 via Wykop
  • 1
@semien-johny: kurde brzmi fajnie
  • Odpowiedz
Omniscient
Omniscient
24.04.2026, 11:13:27
  • 0
#perfumy ktoś zna jakiegoś innego sprawdzonego, równie taniego pośrednika co bodycara1, albo borykał się z tym zasranym LV niemieckim?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 24.04.2026, 12:25:17 via Wykop
  • 1
@Omniscient: a z vitkaca nie mozesz?
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 24.04.2026, 17:30:26 via Wykop
  • 0
@Omniscient: a ile wychodzi?
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
23.04.2026, 18:09:49
  • 0
#perfumy
kojarzy ktoś sprzedawcę o nazwie ,,amisell'' na allegro?

wg. perfumehub legit a pytam, bo mają jakiś rabat na swojej perfumerii internetowej -35% na parfums de marly i pierwszy raz widzę PDM w tak niskich cenach xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 23.04.2026, 19:20:11 via Wykop
  • 3
@michalkichal123: lucek w presale potrafi miec jeszcze taniej pdm xD
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 23.04.2026, 19:37:42 via Wykop
  • 1
@michalkichal123: castley 125 ostatnio był za 600+-
  • Odpowiedz
b.....k
b.....k
konto usunięte 23.04.2026, 06:44:20
  • 0
Szukam rekomendacji zapachu, od ekspertów (was) na studia.
Mainstream, bezpieczny, który spodoba sie kazdemu. Kupiłem szarego bosika, podoba mi sie początek i środkowa faza, ale kompletnie nie pasuje mi to w co zamienia sie na koniec.

Mam dużo zapachów na zime i ogólnie wieczory. Brakuje mi czegoś na co dzień.

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 23.04.2026, 08:04:36 via Wykop
  • 0
@botjezykk: nous tous casa di Capri sprawdzi się idealnie, zaperfumowanie ELIXIR. Tak się składa że mam na sprzedaż niewielki ubytek za 180 z shipem XD proszę weźcie to ode mnie
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
22.04.2026, 09:08:50
  • 4
#perfumy
jak lubicie DNA aventusa i nutę mango w perfumach i nie znacie mindgames blockade to poznajcie

mega fajne
michalkichal123 - #perfumy 
jak lubicie DNA aventusa i nutę mango w perfumach i nie z...

źródło: Blockade_final

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 22.04.2026, 09:43:11 via Wykop
  • 1
@michalkichal123: odlewasz?
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 22.04.2026, 11:23:55 via Wykop
  • 0
@khetar: a podeślij
  • Odpowiedz
agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs 22.04.2026, 09:48:04
  • 0
Chętny ktoś powinąć nous tous casa di Capri? Kilka psikow pewnie z 1-2 poszło. Sprzedam za 180 z shipem
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agsbajahs
agsbajahs
agsbajahs
Autor
22.04.2026, 10:55:51 via Wykop
  • 1
@Czypsy: mam odlewki jeszcze kilku flaszek i eterno nero jest całkiem ok. Reszta no przemilczę xD ogólnie każdy z zapachów ma jedną i taką samą nutę która mi nie pasuje, nwm co to jest ale to może sekretny składnik wujka rady
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking