Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3690
  • Znaleziska 1639
  • Mikroblog 2051
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 49
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije przedwczoraj, 23:37:16
  • 3
Mirko spod tagu #psychologia #psychiatria no i troche #kino i #film - ogladaliscie klasyki kina jak Dentysta i Dentysta 2? Juz wtedy wiadomo bylo, ze dla baby nawet ile bys nie dal to i tak pojdzie sie lajdaczyc z byle kim, byle ja bil po mordzie a nie przychdzil jak przykladny maz do domu i calowal w buzi na dobranoc. Teraz probuja jeszcze bardziej
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - Mirko spod tagu #psychologia #psychiatria no i troche #ki...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
23 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: to se obejrzyj tluku xD
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
7 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@wesolymarcin: https://youtu.be/ECLSXLYnSRg?si=LQllKyVupVtdj2UZ

na cda jest z lektorem PL
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - @wesolymarcin: https://youtu.be/ECLSXLYnSRg?si=LQllKyVupV...
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
4 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@wesolymarcin: i jak mirku, obejrzales?
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
4 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@wesolymarcin druga czesc, po tym jak wyszedl z psychiatryka: https://www.youtube.com/watch?v=unOAStPW9l4
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - @wesolymarcin druga czesc, po tym jak wyszedl z psychiatr...
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
30.05.2026, 16:44:34
  • 2
Ogólnie jeżeli lubicie dymy i ogień to po meczu PSG - Arsenal zapraszam was na tag #francja / #paryz
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 04.06.2026, 18:24:09 via Wykop
  • 1
@matewoosh: no i co sie w Polsce stalo? Bo we FR rozyebali prawienie stolice 2 dni az "swietowali" xD https://www.tscheldt.be/breaking-totale-barbarij-in-parijs-verbijsterende-beelden-alleen-bij-tscheldt/
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 23 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@czahrolek98: no odpiszesz cos insemintorze czy nie? Czy ci gowno po nogawgach w kloace po spotkaniu z kumplami z antify polecialo.
  • Odpowiedz

462

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Everest po raz kolejny dostarczył historii cudownego przetrwania.

WstretnyOwsik
z
wspinanie.pl
dodany: 04.06.2026, 11:20:36
  • 93
  • #
    himalaje
  • #
    gory
  • #
    himalaizm
  • #
    wspinaczka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 23 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
no i?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykop
wykop
przedwczoraj, 18:05:51
  • 61
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀

Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije przedwczoraj, 23:29:36 via Wykop
  • 1
@wykop: Uwaga podaje prompt:

prrrrrrt
  • Odpowiedz

715

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Pokaż treści 18+

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Dzieci twierdziły, że mężczyźni zagadywali je m.in. tekstami typu: "szukamy kochanek za pieniądze". Ostatecznie dzieci opuściły lodziarnię dopiero w momencie, gdy mężczyźni, którzy je obserwowali, oddalili się.

dartyr
z
epoznan.pl
dodany: przedwczoraj, 18:21:36
  • 112
  • #
    polska
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije przedwczoraj, 21:16:10 via Wykop
  • 27
@kinlej: dokladnie, "lowcy pedofilow" hahaha xDD
jfrost
jfrost
29.05.2026, 11:47:57
  • 969
rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka
jfrost - rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 30.05.2026, 00:17:22 via Wykop
  • 2
@jfrost: "dziecko" xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 27.05.2026, 09:31:12
  • 1
Francja elegancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - Francja elegancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
27.05.2026, 10:29:43 via Wykop
  • 1
@Yans_Zoon: krol zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 25.05.2026, 10:53:21
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 11:48:34 via Wykop
  • 0
@spere: no tu mnie zlapales, granica miedzy "sprobowaniem" a uzaleznieniem jest niewidoczna prawie, dlaczego kontynuuowalem taki tryb zycia, ze do 3 rano siedzialem z ziomkiem pijac 0,7 i walac koke, wracajac taxi do domu o 9 rano bylem w biurze jakby nigdy nic? Nie wiem. Nie brakuje mi koki, nie mysle o niej, nawet jak o niej mysle to nie sprawia mi to zadnego "poprawy nastroju" wiec czuje, ze jednak
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 11:52:33 via Wykop
  • 0
@Adorator: probowales medikinet zamiast amfy? Podobnie dziala jak koka, trzeba kruszyc te tabsy ale jest pobudzenie 24/7, j---c koke i amfe.
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 11:59:21 via Wykop
  • 1
@Adorator: Twoja historia, to co opisales w tych kilku zdaniach jest dla mnie znajome poniewaz ja rowniez nie uznaje sie za uzaleznionego a "lubiacego". Tylko gdzie jest ta j----a granica?
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 23:41:11 via Wykop
  • 1
@Adorator: oj mega mega chlopien nie psoiedziwalem sie takiej odpowieedzi.
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
26.05.2026, 11:03:28 via Wykop
  • 0
@Adorator: jakiego typu uzywki brales, jak dlugo?
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
26.05.2026, 16:45:50 via Wykop
  • 1
@Adorator: alko j---e banie, uzywki chyba nie sa tak wyniszczajace jak alko.
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
19.05.2026, 15:01:42
  • 0
Użytkowniczka @Kitku_Karola doradziła mi jak zmieniać temat w niechcianych rozmowach o randkowaniu, niestety nie zadziałało w moim przypadku. Myślałem, że raz wystarczy zapytać i rozmówca będzie mówił tylko o sobie. Ale jak już napisałem szczerze to dostałem spokój.
#tinder #relacje #logikarozowychpaskow
przegropisarz - Użytkowniczka @KitkuKarola doradziła mi jak zmieniać temat w niechcia...

źródło: 1000042392

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 26.05.2026, 14:12:56 via Wykop
  • 0
@Kitku_Karola: odblokuj mnie
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
25.05.2026, 09:08:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 26.05.2026, 13:54:10 via Wykop
  • 0
@Kitku_Karola: odblokuj mnie
  • Odpowiedz
Kitku_Karola
Kitku_Karola
10.08.2023, 19:09:06
  • 0
#warszawa #aparatortodontyczny #dentysta #ortodoncja #zeby czy operacje szczęki są często stosowanie przy leczeniu ortodontycznym gdy ma się trochę cofnięta szczękę? Pytam ponieważ byłam u dwóch różnych ortodontow i jeden stwierdził ze bez operacji się nie obędzie a drugi ze operacja jest całkowicie zbędna. Nie wiem jak sprawdzić która opinia jest ta właściwa przed zaczęciem leczenia. Czy znacie jakieś sprawdzone dobre kliniki?

Ogólnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 26.05.2026, 13:42:11 via Wykop
  • 0
@Kitku_Karola: aparat na zeby jest sexy, serio; nie wiem dlaczego uwazasz to za cos oszpecajacego. Sam mialem aparat przez 2 lata, niestety, zepsul mi on gorne zeby, starly mi sie one przez co musze dokonac zabiegu "licowki".

PS. nie wiem dlaczego mnie zablokowalas, chodzi mi o wymiane pogladow, nie wiem czym Cie urazilem.
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 24.05.2026, 21:26:36
  • 1
Kiedy bylem mlodym chlopakiem, ustawialem sie z moimi ziomkami na p--o, pewnego razu nasza uwage przykulu p--o o marce "Gordon". Od tego momentu, po piciu, rano mielismy "gordonianke", tak wtedy nazywalismy biegunke spowodowana nadmiernym spozyciem tego produktu.

PS. wlasnie to pije.

#truestory #belgia
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - Kiedy bylem mlodym chlopakiem, ustawialem sie z moimi zio...

źródło: gordon-finest-gold

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 09:45:59 via Wykop
  • 0
@galonim: platinum tez ujdzie, ale Goldy lepiej "smakuja". Platinum jest jakby nie do picia, trzeba sie nameczycy zeby to w siebie wlac, zalatuje spirytusem.
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 11:50:32 via Wykop
  • 0
@galonim: wiesz, ze sa wersje 16%? Piles to kiedys? K---a, nie bez zatkania nosa.
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
Autor
25.05.2026, 13:32:36 via Wykop
  • 1
@galonim: hahahahha XD Takie realia, pozdro.
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
25.05.2026, 09:40:03
  • 384
Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zamiast wpisywać hasła?
#gielda #technologia
PozdroMleczny - Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zam...

źródło: 1000020469

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 25.05.2026, 10:56:59 via Wykop
  • 0
@PozdroMleczny:
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - @PozdroMleczny:
  • Odpowiedz
Moseva
Moseva
22.05.2026, 23:13:02
  • 77
Jaką ściemę wciskasz sobie od lat?

Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 25.05.2026, 10:48:57 via Wykop
  • 1
@Moseva: przestaje pic
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 24.05.2026, 21:13:50
  • 1
Ktos wie kim jest ta julka z filmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#janlos #szkolna17 #kononowicz #patostreamy #majorsuchodolski
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - Ktos wie kim jest ta julka z filmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#janlos ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kafau
Kafau
24.05.2026, 21:18:03 via Wykop
  • 1
@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: julką
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
25.05.2026, 13:16:48 via Wykop
  • 0
@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: US17... najspanialsza część polskiej jutuby uguem to byli dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/u1JMZP5qQPU?si=--2UA3vLa6zg7FhS
mateo7-pl - @WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: US17... najspanialsza część polskiej jutuby u...
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 24.05.2026, 18:15:23
  • 4
Czy rozwazaliscie juz dokonania zakupu magicznej opaski doktora Levina?

#bekazpodludzi #mango #telezakupymango #sport
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - Czy rozwazaliscie juz dokonania zakupu magicznej opaski d...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 24.05.2026, 18:12:02
  • 9
"Chcę ich pozdrowić wszystkich, debesta tu tego, Łoszyngoł, jak to się mówi, jeszcze na starej może zasadzie, bo na nowej to jeszcze mało kto mnie zna, ale na starej to bym z miłą chęcią pozdrawiał wszystkich chłopaków, którzy debest są na dzień dzisiejszy."

#janlos #szkolna17 #kononowicz #patostreamy #majorsuchodolski
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - "Chcę ich pozdrowić wszystkich, debesta tu tego, Łoszyngo...

źródło: fetch

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

497

Dlaczego inteligentni ludzie nie znoszą hałasu? Filozofowie wiedzieli to już 200

Dlaczego inteligentni ludzie nie znoszą hałasu? Filozofowie wiedzieli to już 200

Niektórzy potrafią zasnąć przy włączonym telewizorze, pracować w głośnej kawiarni i prowadzić rozmowę, kiedy obok ktoś o

bylem_bordo
z
zwierciadlo.pl
dodany: 24.05.2026, 02:10:40
  • 210
  • #
    halas
  • #
    zdrowie
  • #
    filozofia
  • #
    ciekawostki
  • #
    psychologia
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 24.05.2026, 14:54:27 via Wykop
  • 1
@ProstyHuop: potwierdzam, ja jako inteligentny czlowiek rowniez nie moge zniesc tego "gowna" panoszacego sie dookola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
23.05.2026, 20:59:44
  • 326
Dziękuję Panie Robercie.
To był zaszczyt

#mecz
RenkaRenkeMyje - Dziękuję Panie Robercie. 
To był zaszczyt 

#mecz

źródło: 1000041827

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 23.05.2026, 22:58:25 via Wykop
  • 4
@GondorShumway: ania pewnie potrojna baczate "tanczyla" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 24.05.2026, 00:25:47 via Wykop
  • 7
@Oart1: bez kitu, lewy to facet bez jaj, nie ujmujac mu jego osiagniec i niczego ale z kobieta nie dal rad, wstyd i ponizenie, nawet nie smiech a zal chlopa.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
23.05.2026, 22:00:00
  • 36
00:00:00 lista osób balująca w sobotni wieczór na portalu wykop kropka peel
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije 23.05.2026, 23:07:39 via Wykop
  • 1
@matixrr: ja jestem, kupiem 3 piwa 10% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oskariat pewnie obraca juleczki az kondomy pekaja, eeeh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Zezowaty Cyklop

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.05.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 21.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia