✨️ Jak zainwestować 5000 zł miesięcznie i osiągnąć milion?
Mirki mam 5k na inwestycje miesiecznie, chciałbym ułożyć sensowny plan, żeby w ciągu 3 lat dojść do 500k kapitału, a jak już marzyć, to najlepiej do miliona i jeszcze przejąć kilka banków po drodze.

Jak byście to rozegrali?

ETF-y? Obligacje? Akcje dywidendowe? Krypto? A może własny biznes?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego potrzebujemy większej kontroli nad brokerami inwestycyjnymi?
Dlaczego nie ma większych kar albo kontroli KNF nad tymi wszystkimi brokerami inwestycyjnymi? Pomijając już że nie wiadomo jak działają tam algorytmy i czy nie wprowadzają gracza w błąd to te wszystkie instrumenty cfd są za bardzo promowane i sugerowane co dla przeciętnego gracza zazwyczaj są zbyt skomplikowane i nie jest świadomy ryzyka jakie się z tym wiążą. Kolejne narzędzie do skubania Polaków z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kromeczek dla mnie po prostu jest dziwne że ktoś może w----ć kase nawet nie sprawdzając w co i jak działa wystra zy wpisać cfd w google by ci pokazalo że cfd się nie tyka bo ci rączki u-------i
  • Odpowiedz
A Wystarczylo w 2015 zaczac budowac elektrownie jadrowe, tak 2-4 odrazu.
Komandosow z GROMU wyslac do Nigru, i zajac kopalnie uranu po franuzach,
A wojskowe samoloty zamiast latac po wdowy polki z GAZY do Egiptu to stacjonowac w Nigrze,

Dodatkowo z Koreancami z poludnia sie dogadac ze dadza znizki na elektrownie a my kupimy od niech ogromne ilosci samolotow wojskowych. Ktore w sumie kupilismy.
Akurat Elektrownie byly by juz skonczone, i prad bylby najtanszy w okolicznych
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spioszeq: Co stymuluje? Kasa wydawana na zyski zagranicznych korpo w sporej czesci,
A elektrownie atomowe zbudujesz i kasa zostaje w polsce, bo polscy podwykonawcy ja maja budowac przy pomocy koreancow,
Oraz pozniej kasa splywa do polski z sprzedazy energii elektrycznej oraz z podatkow korpo ktorym by sie stawialo WARUNKI bo mialo by sie tani prad wiec oni by tu z pocalowanie raczki sie zgadzali na placenie podatkow zjezdzali.
  • Odpowiedz
Myslicie, ze jaki % ludzi w Polsce posiada jakiekolwiek akcje?

Przejrzalem oswiadczenia ministrow i akcje ma tylko Sikorski, Pelczynska i Domanski.

Przejrzalem oswiadczenia radnych z mojej okolicy i ZERO.

Kroluje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach