Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nobody32

Nobody32

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13423
  • Znaleziska 4518
  • Mikroblog 8905
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 11
Nobody32
Nobody32 2 godz. i 24 min temu
  • 23
W Stalowej Woli odbył się marsz dla życia i rodziny. Jakieś 80% uczestników to emeryci. W komentarzach na fejsie wiele wpisów, że Ci starsi to ostatnie normalne pokolenie które miało dzieci i teraz cieszą się wnukami.
Ale jak się stwierdzi, że to oni przecież tak wychowali własne dzieci, że z jakichś powodów nie chcą się teraz rozmnażać albo mają max po jednym dziecku to oczywiście dostaniesz odpowiedź, że to wina propagandy a
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
2 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 6
@Nobody32: co ty pier**lisz
  • Odpowiedz
arsze_nick
arsze_nick
arsze_nick
1 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 19
@Nobody32: Akurat stare baby to robiły aborcję aż huczało xd, a teraz święte zgrywają. Kiedyś aborcja była legalna i stosowana jako późny środek antykoncepcyjny.
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 15 godz. i 39 min temu
  • 2
Mam wrażenie, że od covidu ilość szurów znacznie się powiększyła. Pod każdym artykułem/filmikiem o kleszczach pełno takich komentarzy. Jeszcze się dowiedziałem, że boreliozę wymyśliło CIA w latach 60.
#bekazpodludzi #szury #teoriespiskowe
Nobody32 - Mam wrażenie, że od covidu ilość szurów znacznie się powiększyła. Pod każd...

źródło: IMG_0301

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32 11.06.2026, 17:07:23
  • 0
Szukam sobie Icewind Dale (Enhanced Edition) na enebie i widzę, że wersja na #steam jest po 5 zł a na #gog po około 40zł. Skąd taka różnica?

#gry #eneba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek_1984
wacek_1984
11.06.2026, 17:08:52 via Wykop
  • 3
@Nobody32: na enebie sprzedają klucze z bundli
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
11.06.2026, 17:48:48 via Wykop
  • 2
@Nobody32: @wacek_1984 ja bym zaokrąglił, że na enebie to sprzedają klucze niewiadomego pochodzenia. Ze 2-3 razy przejechałem się na takich stronkach, ale zawsze kasę odzyskałem.
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 11.06.2026, 16:12:23
  • 6
Jeszcze chwila i zaczynamy
#mecz #pilkanozna
Nobody32 - Jeszcze chwila i zaczynamy 
#mecz #pilkanozna

źródło: IMG_0296

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32 03.06.2026, 11:09:05
  • 0
#tenis Kiedy ostatni raz ktoś z kwalifikacji do Roland Garros doszedł do półfinału w WTA?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fabcio93
fabcio93
03.06.2026, 11:10:21 via Wykop
  • 1
@Nobody32: Nadia Podoroska 2020
  • Odpowiedz
factoryoffaith_
factoryoffaith_
03.06.2026, 11:12:34 via Wykop
  • 1
@Nobody32: rok temu Boisson z czwartej setki - dostała dziką kartę, więc nie grała w kwalifikacjach, ale była w rankingu dalej niż Maja :)
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
25.05.2026, 18:28:44
  • 6
Z dedykacją dla absolwentów akademii chłopskiego rozumu, twierdzących, że na klimat ma wpływ przede wszystkim słońce albo metan.
#globalneocieplenie #klimat
kartofel - Z dedykacją dla absolwentów akademii chłopskiego rozumu, twierdzących, że ...

źródło: 1000024880

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32 28.05.2026, 16:27:34 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry:
Nobody32 - @DanteTooMayCry:

źródło: IMG_0281

Pobierz
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 28.05.2026, 16:01:04
  • 225
Kwestia dopłat do emerytur artystów niestety znowu pokazuje jak rząd przegrywa z PiSem. Mogą podpisywać ważne umowy obronne z innymi państwami, podpisywać dobre gospodarcze umowy w Azji, wykluczyć Polskę z niektórych obowiązków w UE np. kwestia podatku od aut spalinowych czy też pozyskać kasę z SAFe a na końcu i tak to wszystko zostaje częściowo przykryte przez takie rzeczy jak te nieszczęsne emerytury bo rząd nie potrafi w internety.
#polska
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32
Autor
28.05.2026, 16:09:59 via Wykop
  • 5
@elo345: Chodziło mi o to, że przegrywa z PiSem który z jednej strony broni przywilejów górników na których państwo daje dużo więcej niż ma dać na artystów a z drugiej stronie wali w artystów że są nierobami i pasożytami.
PiS po prostu potrafi być w dwóch miejscach jednoczesnie a rząd nie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
Autor
28.05.2026, 16:12:34 via Wykop
  • 0
@berlinale: @mhmhmhmhm To akurat prawda, że PO ma chyba trochę zbyt „warszawskie” myślenie i trochę nie czują ludzi w miastach powiatowych czy wsiach. Dlatego mogliby bardziej włączyć do polityki tych którzy ogarniają. Mają jeszcze rok…
  • Odpowiedz

422

Referendum już w tę niedzielę. W KO irytacja. "Chciałeś rower, to pedałuj"

Referendum już w tę niedzielę. W KO irytacja. "Chciałeś rower, to pedałuj"

Kraków. Nikt nie broni Miszalskiego przed samym głosowaniem. Tusk zapewniał miesiące temu o wsparciu dla prezydenta Krakowa, Trzaskowski go wcześniej promował, a teraz żaden z nich nie chce go wesprzeć przed ciszą wyborczą. Rośnie obawa, że za Krakowem pójdą kolejne miasta: Wrocław, Rzeszów, Tarnów.

planarize
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 18:33:01
  • 80
  • #
    krakow
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    wybory
Nobody32
Nobody32 23.05.2026, 13:59:41 via Wykop
  • 32
@the_qwert: Niestety ale to głupi pomysł. Najpierw na kogoś głosowało 100 tys osób i wygrał wybory a potem 10 tys będzie mogło go odwołać? Wiadomo, że elektorat negatywny jest zwykle bardziej zdeterminowany niż pozytywny. Frekwencja pozwala uznać, że niezadowolonych jest odpowiednio dużo aby kogoś odwołać i jest to „wola ludu” a nie garstki mieszkańców.
Nobody32
Nobody32 23.05.2026, 13:45:27
  • 5
Jeden z postów pod artykułem TVN24 o znalezieniu ciała 12 latki w lesie ( w domyśle samobojstwo).
#bekazpodludzi #depresja #polska #kiedystobylo #psychologia
Nobody32 - Jeden z postów pod artykułem TVN24 o znalezieniu ciała 12 latki w lesie ( ...

źródło: IMG_0264

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
23.05.2026, 13:46:50 via Android
  • 4
To jest ta słynna empatia kobieca.
  • Odpowiedz
Synco
Synco
23.05.2026, 14:48:51 via Wykop
  • 3
@Nobody32: przynajmniej napisała poprawnie BEZSTRESOWE. Ogólnie to pojęcie jest dla bumerów bitych w dzieciństwie ulubionym i często piszą BESSTRESOWE
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 19.05.2026, 20:27:42
  • 12
#mecz To teraz jeszcze pierwsza w historii klubu Liga mistrzów i mamy historyczny sezon dla Arsenału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
19.05.2026, 20:28:45 via Android
  • 3
@Nobody32 we trust.
  • Odpowiedz
Bully37
Bully37
Bully37
19.05.2026, 22:00:49 via Wykop
  • 0
@Nobody32: a na deser spurs spadek xD
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 14.05.2026, 14:13:06
  • 4
Boomerzy: kiedyś dzieci szanowały rodziców i opiekowali się nimi na starość, a teraz to zero szacunku.

Realia -
Schorowani i nieproduktywni rodzice nie byli użyteczni, a ich przeznaczeniem były izolacja i samotność. Wegetowali w oczekiwaniu na śmierć. Dla bliskich stawali się tylko obciążeniem i nie mogli liczyć na współczucie. „Nażył się — wystarczy mu” — powiadano.

Starszy rodzic nie wytwarzał dóbr, tylko je konsumował. Dla takich nie było miejsca w gospodarce nieustannego niedoboru.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Henson_
Henson_
14.05.2026, 16:32:33 via Wykop
  • 0
@Nobody32: albo mam slaba pamiec albo ktos kiedys pisal ze jak kiedys nie bylo emerytur tl starszych osob sie pozbywano ale nie pamietam w jaki spsoob ale za nic nie wiem ile w tym prawdy
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 10.05.2026, 15:40:07
  • 3
Niby sobie lubimy pośmieszkować z #ekstraklasa ale tak realnie to zajmiemy bardzo fajne miejsce w Europie.
#mecz #pilkanozna
Nobody32 - Niby sobie lubimy pośmieszkować z #ekstraklasa ale tak realnie to zajmiemy...

źródło: IMG_0238

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32
Autor
10.05.2026, 15:43:12 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: Wiem, że to już wiadomo od jakiegoś czasu ale nadal fakt jest taki, że wielu Polaków uważa naszą ligę za słabą a w skali Europy zajmujemy bardzo mocne miejsce i warto to przypominać
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
Autor
10.05.2026, 15:44:54 via Wykop
  • 1
@plusikdziczku: Biorąc pod uwagę Europę to masz 5 bardzo mocnych lig, potem 4 w miarę mocne i potem jest cała reszta. Jeśli zajmujemy 11 miejsce na 55 to co napiszesz o innych ligach?
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 08.05.2026, 15:23:15
  • 5
#heheszki #kapitanbomba #pdk

Samo gęste poszło XD
Nobody32 - #heheszki #kapitanbomba #pdk 

Samo gęste poszło XD

źródło: IMG_0236

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
08.05.2026, 15:34:16 via Wykop
  • 5
@Nobody32: aż się paski w pompie grzeją. Szambo trzeba regularnie opróżniać. Nieodpowiedzialni ludzie
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
08.05.2026, 21:35:46 via Wykop
  • 2
@Nobody32: pa pa panie staaaaaaszku
Ta ta taam coś jest
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 06.05.2026, 19:03:12
  • 18
Prawica w USA (i nie tylko) najpierw się darła, że Trump najlepszy, śmiali się z centrystów i lewakow którzy ostrzegali przed nim (byle ich d--a bolała), a jak już smród osiągnął odpowiedni poziom to nagle się wycofują i większość się nawet tego Trumpa wyparło, że przecież to nie ich wina że on teraz rządzi. Wiadomo, że każdy może się pomylić, ale są jakieś granice i jedną z nich było myślenie że Trump
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
06.05.2026, 20:59:18 via Wykop
  • 4
, śmiali się z centrystów i lewakow którzy ostrzegali przed nim


@Nobody32: Ogólnie najbardziej zabawne jest to, że Trump też kiedyś próbował startować z ramienia tej lewicowej partii, ale mu się zwyczajnie nie udało z czego zapewne większość z tych ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy xD To jest akurat prawda każdy kto pisał od początku jak to się skończy (i mial rację), że po dupie najbardziej dostaną zwykli amerykanie
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 06.05.2026, 08:22:05
  • 931
To mu nawet wyszło XD
#heheszki #polityka #bekazpisu
Nobody32 - To mu nawet wyszło XD
#heheszki #polityka #bekazpisu

źródło: IMG_0228

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32
Autor
06.05.2026, 09:53:58 via Wykop
  • 0
@GULO666: Urban już nie żyje parę lat
  • Odpowiedz
1X6D
1X6D
02.05.2026, 04:32:12
  • 21
Kurde, pani kasjerka z lidla sie pomylila i policzyla mi tansze ziemniaki, w ten sposob sklep stracil 4zl
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32 02.05.2026, 06:17:11 via Wykop
  • 6
@1X6D: Zrobiłeś więcej w sprawie reparacji niż politycy XD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.05.2026, 04:22:36
  • 123
Cóż mogę rzec? Połowę służb tych ochroniarskich bym zwolnił w p------c, połowę policji i tę straż miejską bym wyebau, oni nie powinni tu blokować
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32 02.05.2026, 06:16:23 via Wykop
  • 6
@Mega_Smieszek: pińcet złotych renty, za 35 lat pracy?! Oszukali mnie banda złodzieji polskich, decydentów kurla
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32 29.04.2026, 10:08:40
  • 0
Mam ekspres Delonghi Dinamica. Jakie polecacie ustawienia pod espresso z ciemno palonych ziaren? Obecnie mam temp - wysoka (poziom 3 z 4), stopień mielenia 3 ( skala do 7), aromat 4 (skala 1-5). Główny problem to słaba pianka, jednak nie wiem na ile jest to wina ustawień a na ile kwestia możliwości ekspresu.
#kawa #kawatime #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nobody32
Nobody32
Autor
29.04.2026, 10:16:29 via Wykop
  • 0
@Vimes: Obecna (końcówka) w lutym. Teraz będę otwierał paczkę gdzie była palona w zeszłym tygodniu. Wiem, ze to też ma wpływ, ale jak zaparzałem kawę ze świeżych to piana była lepsza o jakieś 10%. Także ogromne różnicy nie było.
  • Odpowiedz

358

Demograficzna katastrofa to nie tylko mniejsza populacja. To zmiana struktury

Demograficzna katastrofa to nie tylko mniejsza populacja. To zmiana struktury

W 2040 w Polsce będzie mieszkało 34,660 mln osób. Będzie zatem coraz mniej pracujących czyli ludzi generujących dobrobyt, płacących podatki i mogących posiadać dzieci i coraz więcej starców będących na utrzymaniu ludzi aktywnych zawodowo (poprzez ZUS i NFZ).

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 28.04.2026, 07:28:15
  • 213
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
Nobody32
Nobody32 28.04.2026, 16:51:53 via Wykop
  • 0
@znam-prawde: w którym kraju demografia jest coraz większa?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.03.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking