Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stndix

stndix

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1810
  • Znaleziska 1110
  • Mikroblog 700
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
przedwczoraj, 09:04:30
  • 1311
Szukam pracy jako pilot. Moje warunki:
- wynagrodzenie: 50-70% pieniędzy z biletów
- mile widziane: opcja pilotowania 2 samolotów jednocześnie
- zatrudnienie na 78h lotu tygodniowo (11 dziennie nie licząc odpoczynku)
- ważność uprawnień: całe życie, likwidacja corocznej rewalidacji type ratingu na symulatorze
- wprowadzenie limitów liczby uczniów w szkołach pilotażu
tomasztomasz1234 - Szukam pracy jako pilot. Moje warunki:
- wynagrodzenie: 50-70% pie...

źródło: female-pilot-wearing-a-facemask-next-to-an-airplane

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix wczoraj, 08:30:38 via Wykop
  • 1
@tomasztomasz1234: przypomniałeś przy okazji jak nagle na stocku musieli wklejać do każdej możliwej fotki człowieka maseczkę, żeby było na czasie xD Te chamsko wklejane maseczki to był hit epoki kowida
  • Odpowiedz
stndix
stndix 23.06.2026, 09:16:26
  • 25
#2137

nabijaliście się ze mnie w internecie to teraz macie, wykopki
stndix - #2137

nabijaliście się ze mnie w internecie to teraz macie, wykopki

źródło: papiez termiczny

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
23.06.2026, 09:26:32 via Wykop
  • 17
@stndix: żółty alert nad polską
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
23.06.2026, 09:35:00 via Wykop
  • 12
@stndix: okrutnik
  • Odpowiedz

2357

Dostosuj się albo wyjedź. Dania zaostrza wojnę z burkami

Zwolennicy zaostrzenia podkreślają, że osoby mieszkające w Danii powinny dostosować się do kultury albo wyjechać. Ich zdaniem zasłanianie twarzy jest symbolem separatyzmu i utrudnia integrację, komunikację oraz budowanie spójnego społeczeństwa opartego na duńskich wartościach świeckich i równości.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 18.06.2026, 07:19:26
  • 260
  • #
    dania
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    muzulmanie
  • #
    religia
stndix
stndix 18.06.2026, 12:51:31 via Wykop
  • -1
Hmmm, w gruncie rzeczy to dużo prościej byłoby po prostu wprowadzić nakaz zakrywania twarzy i ustanowić to nową normą społeczną, już raz się udało i się wszyscy grzecznie dostosowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamiast tego wybrali drogę wyzwalania kobiet, które nie chcą być wyzwalane bo nie czują się zniewolone, albo fetyszyzują swoje bycie dewotkami (polecam troche poobserować na socjalach laski które przeszły na islam, zachowują się jak dziecko
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stndix
stndix 18.06.2026, 06:06:35
  • 292
#budownictwo #prl #ciekawostki
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w Polsce w latach 80, w gospodarce wiecznych niedoborów negatywy z produkcji różnych blaszanych rzeczy "od sztancy" miały bardzo często zastosowanie jako elementy dekoracyjne w budownictwie, szczególnie przy ogrodzeniach. Sam zwróciłem na to uwagę niedawno (kupiłem dom z ogrodzeniem, które było z negatywu - jak się później dowiedziałem - jakiegoś elementu karoserii od FSC Żuka) i
stndix - #budownictwo #prl #ciekawostki
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w...

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix
Autor
18.06.2026, 08:15:17 via Wykop
  • 40
@murdoc: Te bramy są wątpliwej urody to fakt, ale każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób i są żywym świadectwem zaradności i pomysłowości naszych rodaków na przestrzeni dziejów. Przypominają o czasach, gdzie w każdej wsi był kowal robiący takie dzieła w swoim autorskim stylu, a zastosowany materiał często wynikał ze specjalności lokalnego przemysłu. W Lublinie miałeś bramy ze śmieci po FSC, w Warszawie po FSO, tam (miejscowość w okolicy
  • Odpowiedz
stndix
stndix
Autor
18.06.2026, 10:42:47 via Wykop
  • 11
@murdoc: 90% tego co napisałeś to Twoja nadinterpretacja. Ja tylko wskazuje, że z punktu widzenia wartości historycznej to taka brama ma tam jakiś potencjał i stanowi żywy eksponat - świadectwo dawnych czasów. W odróżnieniu od masowo produkowanej bramy z fabryki bram i ogrodzeń jest rękodziełem uspawanym ze śmieci. Na stworzenie czegoś takiego w dzisiejszych czasach nikt by nie miał czasu i nie chciałoby się nikomu rzeźbić w gównie.

Gdyby w
  • Odpowiedz
stndix
stndix
Autor
18.06.2026, 12:42:21 via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: ziom o czym ty pitolisz, moja brama juz dawno na złomie leży xD zostawiłem tylko furtkę na czas remontu budynku
  • Odpowiedz

4810

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
stndix
stndix 16.06.2026, 04:24:53 via Wykop
  • 4
Trzeba też pamiętać, że te kutafony w kitlach nigdzie indziej łatwo się nie zainstalują, nie mogą wzorem niektórych branż wsiąść w samochód i pojechać robić to samo w Niemczech czy Francji - ostatecznie to Polska i Polacy powinni trzymać ich za mordę, a obecnie jest na odwrót
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
stndix
stndix 16.06.2026, 04:19:51 via Wykop
  • 0
Myślę że dotkliwa kara finansowa w wysokości 1000 zł da mu na długo do myślenia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sk0czi
Sk0czi
11.06.2026, 20:42:47
  • 2
Tak sobie rzeźbię i rzeźbię nad swoim serwerem Mu Online ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czas na Launcher! Można odpalić w jednym „oknie” kilka klientów gry. Gra działa w 60 FPS (ʘ‿ʘ)

Pracę są na finiszu, najbardziej się cieszę że mam kod źródłowy serwera i klienta dzięki czemu wszystko mogę zrobić
Sk0czi - Tak sobie rzeźbię i rzeźbię nad swoim serwerem Mu Online ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czas n...

źródło: IMG_0791

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix 12.06.2026, 04:18:08 via Wykop
  • 0
Czekam z niecierpliwością. Kiedy live?
  • Odpowiedz

55

Próba odcięcia głowy nożem w Belfaście.

Póki co w mediach angielskich nic na ten temat nie ma.

Niemampolskiegonumeru
z
news.com.au
dodany: 09.06.2026, 07:24:54
  • 14
  • #
    uk
  • #
    irlandia
  • #
    atak
  • #
    belfast
  • #
    napad
stndix
stndix 09.06.2026, 10:01:54 via Wykop
  • 1
taka jest cena zycia w pierwszym swiecie, może ci jakiś ulung obciąć łeb na ulicy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix 08.06.2026, 08:28:24 via Wykop
  • 1
https://www.youtube.com/watch?v=VI__EW_fPJs

że tego tutaj nie ma jeszcze to zbrodnia
stndix - https://www.youtube.com/watch?v=VI_EWfPJs

że tego tutaj nie ma jeszcze to z...
  • Odpowiedz

582

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Wyjątkowe święto, wyjątkowa noc i wyjątkowa sytuacja. Nagromadzenie drogowej patologii jest w tym odcinku niesamowite. Mimo wolnych miejsc postojowych oddalonych o 100 metrów, dla wielu kierowców wjechanie pod samo wejście cerkwi jest najwyższym honorem.

o__0
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 07:01:25
  • 180
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
stndix
stndix 25.05.2026, 06:39:12 via Wykop
  • -1
@mvmxks: jak pies ukraiński donosił na mnie na policje załączając zmanipulowane nagranie z kamerki (usuniety dzwiek) i dawał na papier faramazony ze niby go od ukraińskich szmat zwyzywałem to też sobie zadawałem to pytanie. Do dzisiaj nie rozumiem co taki energiczny, rzutki młody chłopak robi w hybrydzie oklejonej napisami bolt zamiast występować w roli głównej filmiku z kamerki drona FPV na jakimś ruskim telegramie

ps ogólnie znam paru Ukrainców i
tfuj_pszyjaciel
tfuj_pszyjaciel
24.05.2026, 14:47:03
  • 17
Ciekaw jestem jakie sa statystyki leczenia takich i podobnych nieuleczalnych chorob w USA i innych krajach. Czy te miliony kogokolwiek uratowały?

#latwogang
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix 24.05.2026, 15:00:35 via Wykop
  • 33
@tfuj_pszyjaciel: skuteczność tych terapii jest znikoma i często podawane są one wbrew aktualnej wiedzy medycznej, bez spełnienia podstawowych warunków takich jak maksymalny wiek czy waga pacjenta.

To jest nic innego jak sprzedawanie nadziei ludziom w beznadziejnej sytuacji. Straszne s-----------o te kliniki z Bantustanu wykorzystujące to, że w imię miłości do dziecka człowiek oddałby wszystko
  • Odpowiedz

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
stndix
stndix 19.05.2026, 05:54:09 via Wykop
  • 4
Nalepsze lekarstwo (w 9 na 10 przypadków wg IDZD) na niechęć do dzieci to wpadka z małżonką, wyleczeni jesteśmy oboje i aktualnie uwielbiamy dzieci xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
15.05.2026, 06:05:59
  • 259
Ja mam jedno pytanie: CO SIĘ STAŁO Z DEMOGRAFIĄ WŁAŚCICIELI BMW?????

Dawniej typowo spotykanym kierowcą BMW to był sebix czy inny dresiarz łysa pała.

Aktualnie najczęściej za kierownicą bmw widzę jakieś Grażynki lat 40 lub alternatywki.

#motoryzacja
SzubiDubiDu - Ja mam jedno pytanie: CO SIĘ STAŁO Z DEMOGRAFIĄ WŁAŚCICIELI BMW?????

D...

źródło: beemiarze

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix 15.05.2026, 09:41:29 via Wykop
  • 10
@SzubiDubiDu: co ty p--------z, gówniarzeria jezdzi teraz d--------i BMW, 20-25 latki nagrywają tiktoki na których scigaja sie po 250 km/h, pierwsza robota, wycyganiona kasa od starych/babci i zaraz jest wożonko w zajechanej trzystukonnej furze za 60k, znam multum takich przypadków bo finalnie jak sie te gówna im psują to trafiają do mnie
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
13.05.2026, 13:29:56
  • 1043
#trzecieoko serio?
trebeter - #trzecieoko serio?
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stndix
stndix 14.05.2026, 05:34:08 via Wykop
  • 1
Na szlabanach powinno być napisane "W RAZIE ZAGROŻENIA WYŁAM ROGATKĘ - WYJDZIE TANIEJ NIŻ NAPRAWA POCIĄGU"
  • Odpowiedz

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
stndix
stndix 07.05.2026, 06:02:36 via Wykop
  • 8
koleś który stworzył nić porozumienia między pokoleniami, u mnie w robocie chłopy w przekroju wiekowym 40-25 mają wspólny język, a z babami i tak nikt normalny nie gada w robocie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

744

Obywatele Zimbabwe przejmują Lublin?

Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku, Plac Litewski najfajniejszy, a Doda królowa. Tak o Lublinie mówią przybysze z Zimbabwe. W Lublinie mieszka już prawie 1200 obywateli Zimbabwe trzecia największa mniejszość po Ukraińcach i Białorusinach

freedomseeker
z
x.com
dodany: 02.05.2026, 11:53:58
  • 186
  • #
    lublin
  • #
    afryka
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
  • #
    polska
stndix
stndix 03.05.2026, 12:50:14 via Wykop
  • 1
Zimbabwe to ten pseudokraj który zrobili w miejscu Rodezji?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

989

Dziad z jeepa w ciągu minuty popełnia 10 wykroczeń. W komentarzach pochwały

Dziad z jeepa w ciągu minuty popełnia 10 wykroczeń. W komentarzach pochwały

Katalog przestępstw i wykroczeń tego osobnika starczyłby na kilka osób: od jazdy po chodnikach i braku pasów, po potrącenie pieszego i ucieczkę. Jednak prawdziwy ściek wybija w komentarzach ludzie z otwartymi przyłbicami chwalą te bandyckie zachowania. Czy w tym kraju prawo istnieje tylko teoretyc

zonley
z
facebook.com
dodany: 30.04.2026, 14:44:11
  • 271
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
stndix
stndix 01.05.2026, 22:58:25 via Wykop
  • 1
@CREATE_USER: samochodziarz here. Mam w tej chwili 4 samochody, projekty, silnik na stojaku robi się powoli na ok. 300 koni, auto zrobione na ostrą jazdę po torze, uwielbiam szybkie zakręty i jazdę na granicy przyczepności.

Konfiturze i audytorowi płacę na patronie co miesiąc bo moim zdaniem robia boską robotę, a całe samochodziarskie community w Polsce to większości ludzie upośledzeni umysłowo. Dojeżdżać was bez litości aż się obsmarkacie, szczyle.

816

Butelki po mleku są bez kaucji bo... śmierdzą. Oficjalne stanowisko ministerstwa

Butelki po mleku są bez kaucji bo... śmierdzą. Oficjalne stanowisko ministerstwa

- Wyłączenie produktów mlecznych wynikało przede wszystkim ze względów sanitarnych. Obawialiśmy się, i chyba słusznie, że psujące się resztki mleka w automatach będą generować brzydki zapach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu wyjaśnia wiceminister Sowińska.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 28.04.2026, 12:40:56
  • 198
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ekologia
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    klimat
stndix
stndix 28.04.2026, 13:21:21 via Wykop
  • -3
@brygadzistausmiechnietejpolski: niemcy tak robią od lat ale to kraj autystów
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Muskosceptyk. Mechanik hobbysta. Parch z mossadu. Laureat nagrody Forbes w kategorii Top100 najgorzej zarabiających Polaków.
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking