Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"
z- 200
- #
- #
- #
- #



















@moll: Wiedząc jak u nas wygląda "współpraca publiczno-prywatna" można domniemywać, że inwestor zabezpieczył sobie w umowie rekompensatę od miasta na wypadek takiego scenariusza.