smash78 via Wykop
Level 40 here, etat w korpo. Razem z żoną rocznie na NFZ płacimy około 60k PLN. Korzystamy z publicznej służby zdrowia może raz do roku, najczęściej jakieś szczepienie dzieciaka. Jak mamy katarek to idziemy do Luxmedu. Przewiduję, że za rok moze dwa wywala mnie z obecnego korpo, zastapią skończoną liczbą hindusów + AI. Gdy to nastapi wylogowuje się z tego kraju, nie będę szukał tu pracy tylko wyjeżdżam na 15-20 lat. Nie













