Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Raul77
Raul77

Raul77

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 268
  • Znaleziska 53
  • Mikroblog 215
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Raul77
Raul77
Raul77 19.06.2026, 08:06:18
  • 1
#gielda Myślicie że kruczysko ma jeszcze potencjał jako bezpieczna dywidendowa przystań?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mar-kar-583
mar-kar-583
mar-kar-583
19.06.2026, 08:21:52 via Wykop
  • 0
@Raul77: Tak
Chyba że się mylę i od dziś nikt już nie będzie miał długów do spłacenia
  • Odpowiedz
ercee
ercee
19.06.2026, 08:33:53 via Android
  • 4
@Raul77: bezpieczna? xD spółka próbująca ściągać nie spłacone chwilówki od ludzi z których niewiele da się ściągnąć to w c--j bezpieczny model biznesowy
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 18.06.2026, 17:38:52
  • 0
#mecz heightmogging przez cały mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
18.06.2026, 17:21:10
  • 1
#mecz zaraz się zemści i będzie 1:1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 18.06.2026, 17:22:00 via Wykop
  • 1
@MrFryteczka: oby, za taki antyfutbol czesi nie powinni z grupy wyjść
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 17.06.2026, 07:57:19
  • 1
#gielda Próbował ktoś się bawić w ETNy na BTC?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
17.06.2026, 07:59:43 via Wykop
  • 28
@Raul77: nie, na tym tagu nie bawimy się w szitcoiny. Masz dedykowany tag dla tych degeneratów.
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
17.06.2026, 08:02:33 via Wykop
  • 24
@Raul77: prosimy o niekalanie świętego tagu giełda swoimi perwersjami
  • Odpowiedz
Dejt2
Dejt2
Dejt2
17.06.2026, 07:31:09
  • 5
Jednak zdycha
#gielda
Dejt2 - Jednak zdycha
#gielda

źródło: 17253

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 17.06.2026, 07:43:28 via Wykop
  • 0
@Dejt2: skąd taki zjazd?
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 16.06.2026, 18:49:14
  • 0
#programista15k próbował ktoś ostatnio wejść w ipbox? warto wgl to rozważać w tym momencie mając na uwadze planowane zmiany? W teorii można odzyskać podatek wstecz więc powinno się opłacać
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umcumcumcbejbe
umcumcumcbejbe
16.06.2026, 18:50:42 via Wykop
  • 2
@Raul77: ja tam sie w to nie bawie bo slyszalem historie jak urzad skarbowy siadal na tego typu jdg. Lepiej swoje 12% zaplacic i miec czysta glowe
  • Odpowiedz
czupek
czupek
czupek
16.06.2026, 22:37:53 via Wykop
  • 1
@Raul77: Imo warto, bo możesz wnioskować do 5 lat wstecz zwrotu.
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
15.06.2026, 13:33:37
  • 14
Szanujesz = plusujesz

#gielda
felakuti - Szanujesz = plusujesz

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 15.06.2026, 13:45:32 via Wykop
  • 1
@felakuti: szanuję, choć bije się z myślami czy po dzisiejszej pompie się z nim nie pożegnać - być może to najlepsza okazja
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 15.06.2026, 13:58:47 via Wykop
  • 0
@felakuti: a kiedy jest?
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 15.06.2026, 14:15:28 via Wykop
  • 0
@felakuti: pytanie jak wybitne te wyniki musiałyby być żeby jeszcze podbiło kurs... chyba ta wycena już jest ogromna
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 15.06.2026, 06:52:52
  • 2
#gielda myślicie że dobrym pomysłem będzie realizacja zysków z pamięciarzy po dzisiejszej pompie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77
Autor
15.06.2026, 07:05:58 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir @Vestor: a nie uważacie że to może być ostatni taki motor napędowy do wzrostów? ostatnie pół roku było bujanie bo każdym tweecie wiadomo kogo, jak się w końcu karuzela zatrzyma to rynek już nie będzie miał na co reagować
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 05.06.2026, 18:48:50
  • 0
#gielda na jaką cene czekacie żeby dokupić microna?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malyburtownik
Malyburtownik
05.06.2026, 18:49:24 via Wykop
  • 3
@Raul77: 800
  • Odpowiedz
magnus_rex
magnus_rex
magnus_rex
05.06.2026, 18:49:39 via Wykop
  • 2
@Raul77: coś około 400$
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
15.05.2026, 14:24:00
  • 2
ICEMAN 18/18
HABIBTI i MAID OF HONOUR tyle bengerów i vibe tracków, że to się w głowie nie mieści…

Niewiarygodne dowiezienie w najgorszym do tej pory muzycznie roku. GOAT uratował 2026.

#drizzymafia #drake #rap #yeezymafia
Tywin_Lannister - ICEMAN 18/18 
HABIBTI i MAID OF HONOUR tyle bengerów i vibe tracków...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 28.05.2026, 17:37:30 via Wykop
  • 1
@Tywin_Lannister: Jak wyszło było naprawdę nieźle ale repeat value jest obłędny, z każdym odsłuchem coraz bardziej doceniam
  • Odpowiedz
Doktor77
Doktor77
28.05.2026, 15:50:41
  • 0
#gielda Zscaler - promocja czy mina? Czy mamy tu jakiegoś eksperta w dziedzinie cybersecurociorzy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 28.05.2026, 16:27:58 via Wykop
  • 0
@jmp_eax: Ogólnie tak, cyber to przyszłość ale niekoniecznie dla wszystkich spółek z tej branży
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 26.05.2026, 10:42:30
  • 1
#motoryzacja
Czy któryś z chińskich producentów oferuje wgl model z nadwoziem coupe? Albo chociaż jakiś mniejszy sedan?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
26.05.2026, 12:56:37 via Wykop
  • 0
@Raul77: tak
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
26.05.2026, 12:58:15 via Wykop
  • 5
@Raul77: BYD Seal 5 czy jakoś tak. Wszyscy inni mają tylko SUVy i MG ma jeszcze hatchbackab
SzubiDubiDu - @Raul77: BYD Seal 5 czy jakoś tak. Wszyscy inni mają tylko SUVy i MG ma...

źródło: byd-seal-5-dm-i-1stBanner-s

Pobierz
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 21.05.2026, 15:11:21
  • 0
#gielda To już jest ta cała pompa?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
21.05.2026, 15:12:26 via Wykop
  • 13
@Raul77: a my w Irence
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
21.05.2026, 15:17:25 via Android
  • 3
@RunningMan: a Irenka wie?
  • Odpowiedz
haxx
haxx
haxx
13.05.2026, 20:38:36
  • 1
zwijam się powoli z półprzewodników, zarzućcie jakimś ciekawym ETFem gdzie wrzucić kasę

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 13.05.2026, 20:40:00 via Wykop
  • 0
@haxx: czemu się zwijasz?
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
06.05.2026, 20:08:31
  • 1
#mecz
rozpoczecie wybiciem na aut xD
a potem przychodzicie na tag jak gra ekstraklasa i sie z poziomu smiejecie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 06.05.2026, 20:09:45 via Wykop
  • 0
@heremorie: w Premier League często tak robią, przenosisz od razu ciężar gry pod bramkę przeciwnika
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
29.04.2026, 17:04:20
  • 10
#gielda kruk tak średnio bym powiedział
HAMSKLOSS89 - #gielda kruk tak średnio bym powiedział

źródło: 1000011889

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 29.04.2026, 17:10:44 via Wykop
  • 26
@ProfesorP1ZDAN: Po tym co sie stało z xtb po zajebistych wynikach, myślę że nie ma sensu nawet tego analizować.
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 28.04.2026, 19:01:43
  • 0
#motoryzacja #samochody #mercedes
Spotkał się ktoś może z problemem w nowszych Mercedesach (u mnie A klasa, W177) gdzie przy jeździe z raczej większą prędkością (najczęściej 70-110 km/h) wyskakuje nagle kontrolka wykryto kolizję czy to z prawej czy lewej strony? Auto zdaje się wtedy lekko wyhamowywać, dodatkowo słychać coś w rodzaju tarcia z kół. Zdarzyło się to już parokrotnie w ciągu 2 lat, teraz już specjalnie nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77
Autor
29.04.2026, 16:12:40 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: diesel jest produkcji renault, ja mam benzynę - zresztą co ma silnik do tego xD to jest ewidentnie problem błędnego działania jednej z asyst tak jak wspomniał @ministertornister Żaden mechanik nic tu raczej nie zdziała, najpewniej to znajde jakiś wątek na redicie jak to wyłączyć i na tym sie skonczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77 13.04.2026, 11:43:40
  • 4
#gielda
Myślicie że z tej blokady wyjdą jakieś większe spadki? Mam wrażenie że rynek zaczął to już lekko olewać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
13.04.2026, 11:58:39 via Wykop
  • 11
@Raul77: zobaczymy czy zacznie olewac jak ropa zacznie rosnąć, a przecież nie spadnie przez blokadę.

Tylko, że Trump opiera się lobby tak samo mocno, jak pijana Julka opiera się na imprezie przed murzy*ską 20cm knagą.

Czyli TACO lada moment.
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
13.04.2026, 12:01:28 via Wykop
  • 1
@Raul77: Szybko się zestarzało
  • Odpowiedz
S33z
S33z
08.04.2026, 20:44:49
  • 4
Nie no, takich bzdur to ja dawno nie czytałem xD Wykop w jakieś bańce żyje Do 170 k to możesz mieć świetne auto hybrydę albo jakiegoś MG lepszej klasy, weźcie takich dyrdymałów tutaj nie piszcie
Chociaż zapomniałem że na wypoku teraz każdy #programista15k eh

#przegryw
S33z - Nie no, takich bzdur to ja dawno nie czytałem xD Wykop w jakieś bańce żyje Do ...

źródło: 1000005580

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 08.04.2026, 21:28:17 via Wykop
  • 1
@S33z: w tym budżecie można kupić też coś europejskiego, nie trzeba się uciekać do chińczyków.

Natomiast w segmencie premium faktycznie może być ciężko coś za tyle kupić, raczej trzeba te minimum 200k wydać.
  • Odpowiedz
RGB_XYZ
RGB_XYZ
01.04.2026, 18:34:15
  • 26
A wrzucę teraz, bo zwykle siedzę w robocie jak Tomasz się aktywuje.
#gielda
RGB_XYZ - A wrzucę teraz, bo zwykle siedzę w robocie jak Tomasz się aktywuje.
#gielda

źródło: bańka

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raul77
Raul77
Raul77 01.04.2026, 18:42:02 via Wykop
  • 4
@KladzSie: w weekend też miało być grubo, i w ten poprzedni weekend też...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking