Lekarze się nachapali to i tak mogą żyć pare latek w spokoju. Nic nikomu nie grozi bo zniesione są kary za " na szkodę państwa" ;) ha ha , drzyjmy ta
Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Dwie trzecie Polaków jest za jawnością wszystkich wynagrodzeń lekarzy finansowanych ze środków publicznych wynika z najnowszego sondażu UCE Research. Przeciwnicy ujawnienia zarobków medyków stanowią bardzo niewielki odsetek
z- 112
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















Dodam że do zaoszczędzenia by było pewnie 1/2 budżetu