Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
r0bs0n

r0bs0n

Dołączył 18 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7153
  • Znaleziska 1516
  • Mikroblog 5637
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 46

690

Nie kupujmy produktów firmy Roshen.

Właściciel jest skrajnie nieprzychylny Polakom.

jaros69-ja
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 05:36:08
  • 139
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    banderowcy
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
r0bs0n
r0bs0n wczoraj, 09:45:34 via Wykop
  • 8
no chyba że akurat promocja 1+1 to wtedy jest wyjątkowa sytuacja. ale tak normalnie to nie. ha tfu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

436

Otwarto Konsulat Honorowy Izraela. Adres? Tajny.

Otwarto Konsulat Honorowy Izraela. Adres? Tajny.

"Ale po co o tym mówić. To niedobra jest."

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 24.06.2026, 13:26:51
  • 38
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    izrael
r0bs0n
r0bs0n przedwczoraj, 11:21:22 via Wykop
  • 26
fejk. oni nie mają honoru.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

391

Nie znasz niemieckiego? Nie wejdziesz na kąpielisko.

Nie znasz niemieckiego? Nie wejdziesz na kąpielisko.

Szef kąpieliska Heidebad w Halle podjął decyzję o nie wpuszczaniu osób nie znających języka.

r0bs0n
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 09:46:27
  • 92
  • #
    niemcy
  • #
    imigranci

6

Eutanazja dziecka w Holandii

Eutanazja dziecka w Holandii

Po raz pierwszy w Holandii lekarz zakończył życie nieuleczalnie chorego małego dziecka.

r0bs0n
z
rmf24.pl
dodany: 23.06.2026, 07:49:26
  • 2
  • #
    eutanazja
  • #
    wiara
Krs90
Krs90
17.06.2026, 06:37:48
  • 50
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #niemcy #tvrepublika #bakiewicz
Podobno prawica ma beatyfikować Bąkiewicza, prawda to? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomnik w trakcie tworzenia.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #niemcy #tvrepublika #bakiewicz
Podobno p...

źródło: obraz_2026-06-17_083607072

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r0bs0n
r0bs0n 17.06.2026, 07:15:44 via Wykop
  • 0
@Krs90: "Polscy Bohaterowie"


Ja p------e (ʘ‿ʘ)


@Shadovek: narodowi czempioni XD
  • Odpowiedz
r0bs0n
r0bs0n 17.06.2026, 07:30:03 via Wykop
  • 3
@Shadovek:

Wanda Traczyk-Stawska, sanitariuszka Powstania Warszawskiego w 2021 do bąka:
"Milcz głupi chłopie! Milcz! Chamie skończony"

W 2024 (po namalowaniu przez chuligana zniekształconego symbolu Polski Walczącej) bohaterka Powstania Warszawskiego stwierdziła, że swoją postawą bąkiewicz niszczy to, co w polskim narodzie jest najcenniejsze.
  • Odpowiedz
r0bs0n
r0bs0n 17.06.2026, 08:18:15 via Wykop
  • 0
@Krs90: oszczane portki będą relikwią
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
17.06.2026, 07:43:06
  • 9
Sytuacja eskaluje dosyć szybko. Już są na etapie nawoływania do linczu
#bekazpis #bekazprawakow #bakiewicz #polityka
Distracted93 - Sytuacja eskaluje dosyć szybko. Już są na etapie nawoływania do linczu...

źródło: 1000034786

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r0bs0n
r0bs0n 17.06.2026, 08:17:20 via Wykop
  • 1
@Distracted93: straż narodowa to jakaś formacja złożona z osób nieprzyjętych do ochrony w auchan?
  • Odpowiedz

1033

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
r0bs0n
r0bs0n 04.06.2026, 12:41:38 via Wykop
  • 619
@puretech: racja. Ale seby nie szkoda
r0bs0n
r0bs0n 04.06.2026, 14:49:05 via Wykop
  • 1
ale jak kiedyś na wolności udowodni problemy zdrowotne


@puretech: najpierw niech trafi do więzienia a później niech pozywa

355

Rzeszów bierze przykład z Krakowa - aż dwa wnioski o referendum

Sesja Rady Miasta Rzeszowa z 26 maja 2026 roku zapisze się w historii lokalnego samorządu. W atmosferze głębokiego kryzysu zaufania, ostrych spięć personalnych i protestów społecznych, opozycja zdecydowała się na sięgnięcie po polityczną opcję atomową. Na dodatek aż dwa razy.

kepmip_pl
z
rzeszow-news.pl
dodany: 26.05.2026, 18:22:51
  • 78
  • #
    rzeszow
  • #
    referendum
  • #
    krakow
  • #
    fijolek
  • #
    polityka
r0bs0n
r0bs0n 27.05.2026, 07:21:47 via Wykop
  • 4
w #czestochowa tak się zebrali do zbierania podpisów o referendum, że zrobiły się dwie czy trzy grupy które ze sobą nie współpracowały. banda nieudaczników.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
r0bs0n
r0bs0n 26.05.2026, 12:01:58 via Wykop
  • 16
r0bs0n

źródło: 14c9bd81b34f5c1b04843c5ec68e72e9f3ee4308085e6e5065431e5557b85041

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

412

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Inkluzywność, różnorodność itd... ale jak nie jesteś bialy/biała - bo kulturę białych można zawłaszczać To właśnie powód, dla którego Odyseja Nolana jest ostro krytykowana przez Greków. Grecki serwis ma dość hipokryzji Hollywood. P.s. i tam pójdziecie do kina...

Mirek_Cebula
z
gram.pl
dodany: 26.05.2026, 06:35:32
  • 141
  • #
    kino
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
r0bs0n
r0bs0n 26.05.2026, 11:44:41 via Wykop
  • 120
r0bs0n

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3360

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 619
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
r0bs0n
r0bs0n 25.05.2026, 14:28:35 via Wykop
  • 0
@JanPustostan: od kiedy obcokrajowcy dostają punkty karne?
Monsieur_V
Monsieur_V
20.05.2026, 12:19:32
  • 0
#astronomia #kosmos #ankieta

Jaka jest twoja ulubiona planeta oprócz Ziemi?

  • Merkury 3.3% (2)
  • Wenus 8.2% (5)
  • Mars 18.0% (11)
  • Jowisz 23.0% (14)
  • Saturn 31.1% (19)
  • Uran 4.9% (3)
  • Neptun 11.5% (7)

Oddanych głosów: 61

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r0bs0n
r0bs0n 20.05.2026, 15:31:33 via Wykop
  • 0
@Monsieur_V: czemu tak mało? Gdzie Nibiru? Czemu nie ma planet spoza naszego układu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
20.05.2026, 14:54:31
  • 2
Co oni z Tobą zrobili.. (╥﹏╥)
#czestochowa #pkp #podrozujzwykopem #pociagi
LukaszTV - Co oni z Tobą zrobili.. (╥﹏╥)
#czestochowa #pkp #podrozujzwykopem #pociagi

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
r0bs0n
r0bs0n 20.05.2026, 15:29:12 via Wykop
  • 3
@LukaszTV: oby jak najszybciej zakończyli tą rozbiórkę bo już się niedobrze robi od tego zesrania fanów poprzedniego dworca. Jakby piramidy wyburzyli. A zabytkowym kiblem nikt się nie przejmuje.
  • Odpowiedz

1724

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Czas mija, fundacja przytuliła kasę. Kupa ludzi zrobiła sobie debilne tatuaże, warto śledzić na co idzie kasa po zakończonej euforii. Zanim wszyscy zapomną.

Etman1939
z
facebook.com
dodany: 20.05.2026, 10:39:11
  • 259
  • #
    polska
  • #
    fundacja
r0bs0n
r0bs0n 20.05.2026, 14:54:45 via Wykop
  • 1
OP chyba chciałby żeby fundacja ogłosiła wynalezienie leku na raka...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

413

A jednak! Odwołany dyrektor muzeum w Wilanowie

A jednak! Odwołany dyrektor muzeum w Wilanowie

Paweł Jaskanis - dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - został odwołany z funkcji. To pokłosie zorganizowanego na dziedzińcu muzeum koncertu muzyki techno. Informację o odwołaniu Jaskanisa przekazał wiceminister kultury Maciej Wróbel.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 14.05.2026, 14:28:08
  • 98
  • #
    warszawa
  • #
    techno
  • #
    zabytki
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
r0bs0n
r0bs0n 15.05.2026, 07:29:14 via Wykop
  • 13
zarób na imprezie 100 tysięcy
dostań rachunek za sprzątanie po imprezie na 250 tysięcy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
13.05.2026, 16:43:42
  • 15
typowy dzień na mediach #kanalzero

#tvpiscodzienny #kanalpisowski #stanowski #mariuszzbrighton
eSUBA94 - typowy dzień na mediach #kanalzero 

#tvpiscodzienny #kanalpisowski #stanow...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r0bs0n
r0bs0n 13.05.2026, 16:57:37 via Wykop
  • 23
@eSUBA94: TV Republika Junior
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
08.05.2026, 10:37:56
  • 1
Kiedy wychodzi ostatni tom audiobooka. Trzeba zrobić coroczny maraton z wiedźminem, akurat się wyrobie z książkami i grami do premiery nowego dodatku #wiedzmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r0bs0n
r0bs0n 08.05.2026, 11:19:09 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Pani Jeziora ma być ale nie wiadomo kiedy. Wcześniej ma powstać Rozdroże Kruków. Dodatek do gry to jak na razie tylko plotka.
  • Odpowiedz

6

Kukiz przyjął ofertę Nawrockiego. "Jedna z najpiękniejszych wiadomości od lat"

Kukiz przyjął ofertę Nawrockiego. "Jedna z najpiękniejszych wiadomości od lat"

Paweł Kukiz przyjął ofertę prezydenta Karola Nawrockiego i dołącza do Rady Nowej Konstytucji.

r0bs0n
z
rmf24.pl
dodany: 07.05.2026, 17:43:03
  • 6
  • #
    kukiz
  • #
    polska

544

Rachunki za prąd nareszcie czytelne. Minister szykuje przełom, na który czekaliś

Rachunki za prąd nareszcie czytelne. Minister szykuje przełom, na który czekaliś

Można powiedzieć, że lepiej późno niż wcale, ale w tym wypadku to powiedzenie nie ma zastosowania, gdyż nikt nie wie, dlaczego rząd dopiero teraz bierze się za uregulowanie tak kluczowej dla milionów mieszkańców naszego kraju kwestii. Tymi zmianami zajmuje się minister energii Miłosz Motyka, a proje

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 07.05.2026, 09:48:58
  • 172
  • #
    deregulacja
  • #
    energiaelektryczna
  • #
    rachunki
  • #
    rzad
r0bs0n
r0bs0n 07.05.2026, 12:28:40 via Wykop
  • 13
przecież jest czytelnie. jest podane zużycie oraz 3 pozycje:

1. zużycie energii
2. koszty dodatkowe
3. zużycie energii + koszty dodatkowe

a poniżej rozpisanie kosztów dodatkowych których i tak się nie jest w stanie zrozumieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
r0bs0n - przecież jest czytelnie. jest podane zużycie oraz 3 pozycje:

1. zużycie ene...

źródło: RmzJn7bBlB2JP83c

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking