W zdrowym europejskim państwie nie byłoby ani #konfitura, ani #wosp, ani akcji #latwogang, bo nie byliby do niczego potrzebni.
#takaprawda
#takaprawda

Przestań być dzbanem
wykroczenie = zbrodnia przeciw ludzkości
jakiś sepleniący pajac = mesjasz
rzetelny program obrazujący odbiór materiałów = paszkwil
jakiś sepleniący pajac
źródło: 1000033821
PobierzJak ma usunąć źle postawiony samochód?
kogo rozjechał?
to dlaczego blokuję samochód konfitura, skoro od wymierzania sprawiedliwości jak sam powiedziałeś jest policja

gdzie ludzie żeby dojacjac do celu muszą przejechać przez chodnik

źródło: obraz
Pobierzwysadzanie dziecka z fotelika od strony jezdni jest niebezpieczne
źródło: IMG-20260427-WA0000
Pobierzale czasem zdarza mi sie przejsc na czerwonym swietle, nie przejsc na pasach i tego typu rzeczy. Wobec czego uwazam ze nie mam wtedy prawa oceniac innych.
powiedz mi co zrobisz jak ktoś ci zajmie twoje prywatne miejsce parkingowe?
Twórcy programu Państwo w Państwie usunęli sondę, która nie pasowała do z góry założonej tezy programu - że działania konftury nie podobają się większości społeczeństwa. W momencie usunięcia sondy około 70% ankietowanych popierało działania konfitury przy około 20 tysiącach głosów ;)
zto radzisz sobie jak mozesz

czyli potwierdzasz, że infrastruktura tam jest do bani.
Kapusiów nikt nie lubi, policja nimi gardzi, straż miejska
Przeprowadził bardzo rzeczową rozmowe
Rocznica
od 22.04.2026
Gadżeciarz
od 21.04.2015
Mikroblogger
od 27.07.2023
Komentator
od 15.01.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#konfitura