Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
autysta_kombinator via Wykop
- 24
@Serghio: do tego combo jeszcze dorzucić policjantkę, która odznakę chyba w chipsach znalazła. Normalnie podchodzi do Wojtka i pierwsze co, to pyta DLACZEGO KOPAŁ PAN W SAMOCHÓD I STRASZYŁ DZIECKO??? Czyli wysłuchała psychicznej karyny i stwierdziła że to prawda, c--j z tym co Wojtek ma do powiedzenia xD
- 378
źródło: 1000030538
Pobierz
autysta_kombinator via Wykop
- 0
@splinter96: milson
autysta_kombinator via Wykop
- 2
@Autohandel_lawety24pl: przyszedłem rozdać trochę pozytywnej energii
rowerzyści są spoko i samochodziarze też
uśmiechnijcie się wszyscy i nie kłóćcie :3
rowerzyści są spoko i samochodziarze też
uśmiechnijcie się wszyscy i nie kłóćcie :3
autysta_kombinator via Wykop
- 0
@BezbronnyZydek: bo to jemu
- 96
autysta_kombinator via Wykop
- 4
@Goijden: takie mądre te julki z HR, a średnio 3x w tygodniu spamują mi ofertami pracy które kompletnie nie pokrywają się z tym co robię. Mógłbym im odpisać taki sam wysryw jak ten na screenie.
- 442
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
autysta_kombinator via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 86
autysta_kombinator via Wykop
- 0
@Pulkownik_Wolodyjowski: *dla 5 widzów którzy go specjalnie p---------ą i 2000 botów xd
- 241
Bancwoł @BrightBeamBuddha mnie namówił na iceberga. Okazało się, jak zawsze, że wątków jest x10 więcej.
Czy dobrze jest być skrybą tagu? Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to,
Czy dobrze jest być skrybą tagu? Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to,
źródło: iceberg
Pobierz
autysta_kombinator via Wykop
- 4
@123_: jeszcze wyjasnienie shortów i longów dorzucić warto xD
- 246
źródło: temp_file118440627767015163
Pobierz
autysta_kombinator via Wykop
- 11
- RDR2 jest nudne, monotonne i sorry ale nie potrafię się zachwycać jakimiś detalami, że koniowi się jaja kurczą w zimie.
- Wiedźmin 3 jest drewniany i nudny. Całą grę można przejść waląc ten jeden czar na obezwładnienie (chyba Quin czy coś) + atak. Dialogi nie są ciekawe, a humorystyczne wstawki zajeżdżają podpitym wujkiem z wesela. Walka i movement już w Assassin's Creed 1 były bardziej zaawansowane i płynne. Znam ludzi, którzy ukończyli
- Wiedźmin 3 jest drewniany i nudny. Całą grę można przejść waląc ten jeden czar na obezwładnienie (chyba Quin czy coś) + atak. Dialogi nie są ciekawe, a humorystyczne wstawki zajeżdżają podpitym wujkiem z wesela. Walka i movement już w Assassin's Creed 1 były bardziej zaawansowane i płynne. Znam ludzi, którzy ukończyli
autysta_kombinator via Wykop
- 0
@MariuszLowKick:
Te przykłady co napisałeś, to są jeszcze gorzej niż nudne, są w---------e xD
Nie wiem co inni mieli na myśli, ale ja jako nudne uważam gry, które mnie nie wciągnęły i je porzuciłem po max 3 godzinach. Fabuła w Baldur's
to ja się zastanawiam co nudne nie jest? Dungeon crawling z Skyrimie bez jakiegokolwiek celu i realnej nagrody? Odhaczanie wież czy innych outpostów w dowolnej grze Ubisoftu od 2013?
Te przykłady co napisałeś, to są jeszcze gorzej niż nudne, są w---------e xD
Nie wiem co inni mieli na myśli, ale ja jako nudne uważam gry, które mnie nie wciągnęły i je porzuciłem po max 3 godzinach. Fabuła w Baldur's
autysta_kombinator via Wykop
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 57
Zamówiłem sobie zimową kurtkę. Dawniej to się kupowało rzeczy z ciucholandu, a teraz po raz pierwszy od kilku lat, kupiłem nową. Strasznie się cieszę :))
autysta_kombinator via Wykop
- 2











- niektóre high-endowe modele rozwijają prędkości do 160km/h, na jednym filmie chłop jechał 120km/h na jednym kole
- jeżdżą po chodnikach, DDR, jezdniach, torowiskach, k---a wszędzie
- palenie gumy na chodnikach i
Ot brak rejestracji i OC
@autysta_kombinator: raczej brakuje świadomości wśród ludzi jakie są obecnie przepisy. Widzę codziennie "rowery", które podejrzanie szybko jeżdżą chodnikami i drogami rowerowymi, ale jak ktoś ma zwrócić uwagę skoro przeciętny człowiek nie wie jakie jest obecnie prawo?