Prezes zamiast ze srejle to nagraj z malpcinem gotowanie z breji z bejem to by było lepsze noz kolejny wywiad z polakiem mieszkajacym w kampuczy. Albo sam postaraj sie odtworzyć przepis beja na breje warzywną
Rzad w którego skład wchodzi PO która tak mocno krytykowała ten podatek zamiast go znieść będzie go podnosić 10 krotnie no toż to szok ( ͡º͜ʖ͡º) Pewnie tych 2 miliardów na TVP co miały iść na onkologie to tez po wyborach nie zmienili to pewnie jakaś propaganda bo donald zawsze robi to co mówi i nie skłamał by obiecująć nie wiem 100 konkretów czy coś
Zagrania propagandowe w stylu Putina albo Łukaszenki ze jedzie do kołchozu i opierdziela wszystkich a wszystko transmitują w TV. Kto się na te propagandę łapie chyba tylko ameby z neuropy xD
Zabawne jest to ze kleszcz od kiedy gaz zdrożał w Kampuczy dość ostro to przeniósł swoje tuszenie do zoo. Jak benzyna była droga to pożyczał motor od wąsatej bo jego w naprawie
@printf: to podobny motyw jak musiałby sam płacić za jedzenie - wtedy się aktywuje protokół "bejbi ajm full". No chyba ze płaci ktoś inny to żre i pije do odciny.
Afera z wysokimi zarobkami warszawskiego radnego-lekarza. Projekt przewiduje możliwość analizowania wynagrodzeń medyków z wykorzystaniem numerów PESEL i numerów prawa wykonywania zawodu
@camelinthejungle: troche jak putin albo lukasenka co jedzie do kołchozu pokazqc ze to bojazy zli a pan dobry xD kto sie na te propagande nabiera chyba tylko neuropki
#raportzpanstwasrodka Pieczarka to jednak ma kapelusz. Wnęki okienne były za nisko, to aby były wyżej zamurował część dolną. Wiem, że nadproża okienne go nie puszczały (aby podnieść całość), ale gdzie tu sens i logika. Ktoś policzył (lub nie) ile światła potrzebuje na rzut powierzchni podłogi w stosunku do nasłonecznienia zależnego od strony świata, a on będzie mieszkał w jaskini. To się nazywa mistrz projektów.
✨️ Zbratanie atencjusza Billego z królem filtrów z BirminghamⒾ Jak oceniasz zbratanie się naszego tagowego atencjusza Billego z królem filtrów z Birmingham?
a) Jest mi to obojętne i nie ma wpływu na postrzeganie tego fleksiarza
b) To srogi pszypau, przestał być już wiarygodny (jeśli kiedykolwiek był) wchodząc w biznesowy kontakt z tak kontrowersyjnym członkiem uniwersum
@mirko_anonim: on przestal byc wiarygodny od czasu rozmów z łysym ale kogo on obchodzi xD jak taguje swoje wysrywy to mam to w dupie ze jest atencjuszem ktory szuka kolegów
Kolejne zwolnienia w polskim #korposwiat. Tym razem #wroclaw, firma zaczynająca się na 3 a kończąca na M. Wg mnie załatwili sprawę "lepiej" niż Allegro... W celu obejścia przepisów oraz uniknięcia wypłacania odpraw, na czas przenosin procesów do Indii przenoszą 3/4 załogi (ok. 750 osób) do kontraktornii znanej tylko z bycia pośrednikiem w outsourcowaniu pracy w dorzecze Gangesu. Pozostałych szczęśliwców (ci, których pracy nie można przenieść w
@Grzesiok: no tak mykola tak jest juz od kilku lat bawi mnie jak ty rmi ro ercik jestescie podatni na fejury i propagandę. Jak tam duch kijowa lata jeszcze xD mysle ze musza ci placic bo nikt nie jest tak glupi zeby ro ic to co ty robisz charytatywnie xD szkoda czasu po prostu.
- ustawa o pomocy Ukraińcom - wetując tą ustawę utrudnił życie legalnie tu przebywającym obywatelom Ukrainy, wygasły ich świadczenia na renty, refundację środków pomocniczych
@ProstyKrzywy: i słusznie czas żyć na wlasny rachunek
@lisek_cytrusek: nie zostali zmuszeni zakarpacie jest duze zmieszcza sie tam a jesdzenie do polski jako do lecznicy to absurd. Doplaty do mieszkan tez byly absurdem i weto jest słuszne
ludzie z ukrainy bez jezyka sa dla ciebie konkurencja do pracy
@lisek_cytrusek: Nie są i nigdy nie będą konkurencją ale nie mam zamiaru na nich płacić złamanego gorsza, co więcej ich ilość powoduje obniżenie jakości życia bo darcie mordy i pice na ławkach to ich "KULTURA". W komunikacji miejskiej tez sie nie potrafią zachować jak ludzie tylko jak zwierzęta które non stop muszą oglądać tiktoki albo wydzierać sie do telefonu.
bo mnie sie przydarzyło ze ktos rozmawial glosno przez telefon
@lisek_cytrusek: tobie nie a mnie cały czas. To zwykły brak wychowania. I nie udawaj ze to iz ty nie doświadczyłeś oznacza ze problemu nie ma. Ta niechec to wypadkowa takich zachowań. Jak na poczatku wspierałem te zbiórki tak po wynurzeniach tego klauna co go maja na prezydenta, ich ministra rolnictwa, kolesi którzy hajs z eu kradli i uciekali przez Rzeszów
Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.
@Diabolos: i ich liczba tyko wzrosła bo ukraincy nie sa w tym zestawieniu juz brani i jest rzekomy spadek z 500 do 300 gdzie ukrów było 300 co daje wzrost o 100 tysięcy
Na zrzutce na autobusy dla Winnicy mamy w tej chwili po nieco ponad dobie 185 tysięcy i 2200 wspierających. Pisze o nas (pierwszy raz ever) Wyborcza. Zrzutka żyje własnym życiem. To wszystko jest niezwykłe, bo nikt z nas nie ma jakichś dużych zasięgów. Wykop się na pewno swoje dołożył - dzięki! Chyba kupimy te autobusy.
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…
Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD
#raportzpanstwasrodka Raz na jakiś czas pada pytanie kogoś niewtajemniczonego - o co chodzi w tym uniwersum. Ja już myślałem że jestem wtajeminczony (gdzieś tak od września tamtego roku). Ale kim jest ten haussman? O co chodzi z tymi filtrami i skąd to życie na tagu? Na przewodniku nic o nim nie ma, do tego widzę że ma tu konto, i faktycznie wygląda jakby sibi przed nim ucieł :d
#raportzpanstwasrodka