Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
printf

printf

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 51026
  • Znaleziska 19154
  • Mikroblog 31872
  • Obserwujący 36
  • Obserwowane 27
printf
printf 5 godz. i 46 min temu
  • 8
Prezes zamiast ze srejle to nagraj z malpcinem gotowanie z breji z bejem to by było lepsze noz kolejny wywiad z polakiem mieszkajacym w kampuczy. Albo sam postaraj sie odtworzyć przepis beja na breje warzywną

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
5 godz. i 43 min temu via iOS
  • 10
@printf: potwierdzam. lajty pijackie z klapkiem to byly lepsze chwile uniwersum
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
5 godz. i 38 min temu via iOS
  • 4
@marcin-zmy: pan prezes marcin wlada szlachetna polszczyzna bez limitu w promilach prosze pana.
  • Odpowiedz
printf
printf 5 godz. i 50 min temu
  • 2
Jazda z pastuchami z Anglii #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

431

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 16 godz. i 28 min temu
  • 145
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
printf
printf 11 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 9
Rzad w którego skład wchodzi PO która tak mocno krytykowała ten podatek zamiast go znieść będzie go podnosić 10 krotnie no toż to szok ( ͡º ͜ʖ͡º) Pewnie tych 2 miliardów na TVP co miały iść na onkologie to tez po wyborach nie zmienili to pewnie jakaś propaganda bo donald zawsze robi to co mówi i nie skłamał by obiecująć nie wiem 100 konkretów czy coś
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

889

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 15 godz. i 52 min temu
  • 190
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
printf
printf 11 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
Zagrania propagandowe w stylu Putina albo Łukaszenki ze jedzie do kołchozu i opierdziela wszystkich a wszystko transmitują w TV. Kto się na te propagandę łapie chyba tylko ameby z neuropy xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

printf
printf 15 godz. i 11 min temu
  • 30
Zabawne jest to ze kleszcz od kiedy gaz zdrożał w Kampuczy dość ostro to przeniósł swoje tuszenie do zoo. Jak benzyna była droga to pożyczał motor od wąsatej bo jego w naprawie

#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pikaczex
pikaczex
15 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 25
@printf: to podobny motyw jak musiałby sam płacić za jedzenie - wtedy się aktywuje protokół "bejbi ajm full". No chyba ze płaci ktoś inny to żre i pije do odciny.
  • Odpowiedz
Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
15 godz. i 4 min temu via Android
  • 14
@printf: dawno temu mówił że jedzenie wychodzi taniej na mieście
  • Odpowiedz

285

Rada Ministrów zajmie się zarobkami lekarzy. Tusk: musimy to przeciąć

Afera z wysokimi zarobkami warszawskiego radnego-lekarza. Projekt przewiduje możliwość analizowania wynagrodzeń medyków z wykorzystaniem numerów PESEL i numerów prawa wykonywania zawodu

warsaw
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 13:56:50
  • 61
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
printf
printf 23 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@camelinthejungle: troche jak putin albo lukasenka co jedzie do kołchozu pokazqc ze to bojazy zli a pan dobry xD kto sie na te propagande nabiera chyba tylko neuropki
printf
printf 23 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
@typ53B: jak w rosji albo na Białorusi xD ten sam schemat
tygrys12345
tygrys12345
tygrys12345
przedwczoraj, 19:06:04
  • 12
#raportzpanstwasrodka Pieczarka to jednak ma kapelusz. Wnęki okienne były za nisko, to aby były wyżej zamurował część dolną. Wiem, że nadproża okienne go nie puszczały (aby podnieść całość), ale gdzie tu sens i logika. Ktoś policzył (lub nie) ile światła potrzebuje na rzut powierzchni podłogi w stosunku do nasłonecznienia zależnego od strony świata, a on będzie mieszkał w jaskini. To się nazywa mistrz projektów.
tygrys12345 - #raportzpanstwasrodka Pieczarka to jednak ma kapelusz. Wnęki okienne by...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 205755

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf wczoraj, 00:55:00 via Wykop
  • 0
@tygrys12345: ciekaw jestem czy tam jest jakieś nadproze
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 20:24:08
  • 1
✨️ Zbratanie atencjusza Billego z królem filtrów z Birmingham Ⓘ
Jak oceniasz zbratanie się naszego tagowego atencjusza Billego z królem filtrów z Birmingham?

a) Jest mi to obojętne i nie ma wpływu na postrzeganie tego fleksiarza

b) To srogi pszypau, przestał być już wiarygodny (jeśli kiedykolwiek był) wchodząc w biznesowy kontakt z tak kontrowersyjnym członkiem uniwersum
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf wczoraj, 00:48:25 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: on przestal byc wiarygodny od czasu rozmów z łysym ale kogo on obchodzi xD jak taguje swoje wysrywy to mam to w dupie ze jest atencjuszem ktory szuka kolegów
  • Odpowiedz

457

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Badanie kontrfaktyczne wskazuje, że gdybyśmy przyjęli euro w 2007 roku nasz wzrost gospodarczy byłby zauważalnie niższy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 15.06.2026, 18:25:27
  • 224
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
printf
printf przedwczoraj, 15:30:34 via Wykop
  • 3
Ale to logiczne ze pracą rolowali bysmy dlugi krajów ktore sa już w euro
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

printf
printf przedwczoraj, 15:33:13 via Wykop
  • 17
@szmichal: raczej pożyczała do tego stopnia że żaden z portów juz nie nalezy do Greków
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
14.06.2026, 20:32:56
  • 4
#raportzpanstwasrodka @Haussman_KW https://bingo.billy.com.pl i szanowni koledzy i kolezanki wykopkowi :) obstawiac bingo :)
+ przypomnam to powstalo dla zabawy i nikt na tym nie zarabia :)
bawcie sie dobrze !
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 15.06.2026, 06:32:17 via Wykop
  • 0
@oesucotusieodwala: taguj to tak zeby to czarnolistować
  • Odpowiedz
3g4w4re3ewedw
3g4w4re3ewedw
14.06.2026, 09:27:49
  • 332
Kolejne zwolnienia w polskim #korposwiat. Tym razem #wroclaw, firma zaczynająca się na 3 a kończąca na M. Wg mnie załatwili sprawę "lepiej" niż Allegro... W celu obejścia przepisów oraz uniknięcia wypłacania odpraw, na czas przenosin procesów do Indii przenoszą 3/4 załogi (ok. 750 osób) do kontraktornii znanej tylko z bycia pośrednikiem w outsourcowaniu pracy w dorzecze Gangesu. Pozostałych szczęśliwców (ci, których pracy nie można przenieść w
3g4w4re3ewedw - Kolejne zwolnienia w polskim #korposwiat. Tym razem #wroclaw, firma z...

źródło: 77s27u

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 14.06.2026, 11:01:26 via Wykop
  • 0
@mp3-10: optymalizacja podatkowa bo to koszt
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
14.06.2026, 07:14:44
  • 18
#raportzpanstwasrodka
Te wymiary w rzeczywistości chyba wyszły im inne, to co pokazywał na gniocie to jakieś klitki
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Te wymiary w rzeczywistości chyba wyszły im inne, ...

źródło: 1000098493

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 14.06.2026, 07:37:05 via Wykop
  • 2
@Knoblauch: nie ma symiaru na szerokosc kibla to zrobili tak jak im pasowalo xD
  • Odpowiedz
printf
printf 14.06.2026, 07:37:58 via Wykop
  • 3
@Cyclonus: to chyba sam prezes narysowal bo mowil ze to jego projektu xD
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
13.06.2026, 05:56:31
  • 322
Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu? Wczoraj całe gorące były zawalone tym fejkiem.

PS. Oczywiście walić Rosję, ale raczej powielanie fejków o tym jak wygrywamy w niczym nie pomoże.

#rosja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
Javert_012824 - Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie ...

źródło: 1000059992

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 13.06.2026, 10:49:53 via Android
  • 1
@Grzesiok: łykasz frjni i propagande jak pelikan i teraz udajesz ze jestes ponad to xD
  • Odpowiedz
printf
printf 13.06.2026, 11:42:06 via Android
  • 2
@Grzesiok: no tak mykola tak jest juz od kilku lat bawi mnie jak ty rmi ro ercik jestescie podatni na fejury i propagandę. Jak tam duch kijowa lata jeszcze xD mysle ze musza ci placic bo nikt nie jest tak glupi zeby ro ic to co ty robisz charytatywnie xD szkoda czasu po prostu.
  • Odpowiedz
printf
printf 14.06.2026, 04:53:00 via Android
  • 0
@Grzesiok: no cuda.ktore kolportowales amebo
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
13.06.2026, 08:42:18
  • 337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 13.06.2026, 10:46:35 via Android
  • 8
@dobry-informatyg: pic musza wszyscy a woda darmowa nie jest
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
12.06.2026, 09:04:45
  • 289
Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #tinder
operatorkatapulty - Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie...

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 12.06.2026, 19:51:40 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
11.06.2026, 17:01:17
  • 273
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 11.06.2026, 20:32:33 via Android
  • 3
- ustawa o pomocy Ukraińcom - wetując tą ustawę utrudnił życie legalnie tu przebywającym obywatelom Ukrainy, wygasły ich świadczenia na renty, refundację środków pomocniczych


@ProstyKrzywy: i słusznie czas żyć na wlasny rachunek
  • Odpowiedz
printf
printf 12.06.2026, 06:37:20 via Android
  • 0
@lisek_cytrusek: nie zostali zmuszeni zakarpacie jest duze zmieszcza sie tam a jesdzenie do polski jako do lecznicy to absurd. Doplaty do mieszkan tez byly absurdem i weto jest słuszne
  • Odpowiedz
printf
printf 12.06.2026, 10:05:20 via Wykop
  • 1
ludzie z ukrainy bez jezyka sa dla ciebie konkurencja do pracy


@lisek_cytrusek: Nie są i nigdy nie będą konkurencją ale nie mam zamiaru na nich płacić złamanego gorsza, co więcej ich ilość powoduje obniżenie jakości życia bo darcie mordy i pice na ławkach to ich "KULTURA". W komunikacji miejskiej tez sie nie potrafią zachować jak ludzie tylko jak zwierzęta które non stop muszą oglądać tiktoki albo wydzierać sie do telefonu.
  • Odpowiedz
printf
printf 12.06.2026, 15:48:09 via Wykop
  • 1
bo mnie sie przydarzyło ze ktos rozmawial glosno przez telefon


@lisek_cytrusek: tobie nie a mnie cały czas. To zwykły brak wychowania. I nie udawaj ze to iz ty nie doświadczyłeś oznacza ze problemu nie ma. Ta niechec to wypadkowa takich zachowań. Jak na poczatku wspierałem te zbiórki tak po wynurzeniach tego klauna co go maja na prezydenta, ich ministra rolnictwa, kolesi którzy hajs z eu kradli i uciekali przez Rzeszów
  • Odpowiedz

996

Czarny bezdomny w centrum Katowic - robi się europejsko

Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.

Manah
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 04:32:46
  • 217
  • #
    afryka
  • #
    katowice
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
printf
printf 12.06.2026, 09:58:43 via Wykop
  • 6
@Diabolos: i ich liczba tyko wzrosła bo ukraincy nie sa w tym zestawieniu juz brani i jest rzekomy spadek z 500 do 300 gdzie ukrów było 300 co daje wzrost o 100 tysięcy
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
12.06.2026, 06:11:41
  • 240
Na zrzutce na autobusy dla Winnicy mamy w tej chwili po nieco ponad dobie 185 tysięcy i 2200 wspierających. Pisze o nas (pierwszy raz ever) Wyborcza. Zrzutka żyje własnym życiem. To wszystko jest niezwykłe, bo nikt z nas nie ma jakichś dużych zasięgów. Wykop się na pewno swoje dołożył - dzięki! Chyba kupimy te autobusy.

A zaczęło się jak poniżej.

Róbcie tak dalej!

https://zrzutka.pl/4rcks2
sikorkinaukrainie - Na zrzutce na autobusy dla Winnicy mamy w tej chwili po nieco pon...

źródło: 722225511_10243419611527828_8411699566896962716_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 12.06.2026, 08:04:35 via Android
  • 0
@sikorkinaukrainie: promuj to na telegramie
  • Odpowiedz
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2684
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 12.06.2026, 07:22:56 via Android
  • 38
Z opisu zakladam panczo xD
  • Odpowiedz
chryzantem_zlocisty
chryzantem_zlocisty
chryzantem_zlocisty
11.06.2026, 19:58:49
  • 4
#raportzpanstwasrodka Raz na jakiś czas pada pytanie kogoś niewtajemniczonego - o co chodzi w tym uniwersum. Ja już myślałem że jestem wtajeminczony (gdzieś tak od września tamtego roku). Ale kim jest ten haussman? O co chodzi z tymi filtrami i skąd to życie na tagu? Na przewodniku nic o nim nie ma, do tego widzę że ma tu konto, i faktycznie wygląda jakby sibi przed nim ucieł :d
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf 11.06.2026, 20:43:45 via Android
  • 9
@lskx: wszędzie ten gowno kanal i ai slop wcisniesz xD żałosne jest pisanie o sobie w trzeciej osobie xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Janusz taki typowy

  • printf('Hello Janusze !');
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.03.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.11.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia