Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
@tyrytyty @vladi_putin i co? Weźmiecie go z monitorem i peryferiami do plecaka albo kabinowki?xD I pisze to jako turbo hejter laptopów gamingowych, ale widzę, że ITXiarzy lekko odkleja przypisując swoim skrzyneczkom mobilność xD
Kurna ja to myślałam że jak nie noszę puszek do zwrotu to po prostu dokładam się do budżetu państwa na fundusz ochrony środowiska czy coś w tym stylu a to trafia do Janusza właściciela automatu xD Kto wpadł na ten genialny pomysł, przecież oni mają teraz motywację finansową żeby wiecznie stały "zepsute" xDDDDD #kaucjazabutelki
Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
@Shatter: niezły tam klimat wariacie masz na kwadracie, nie dość, że sąsiedzi imprezują, to jeszcze żona donosicielka. Ja to bym się wymiksował z tego towarzystwa jak najszybciej z fartem
Przez lata Robercik dawał nam coś czego wcześniej nie doświadczaliśmy, czyli poczucie że możemy rywalizować z najlepszymi bo mamy swojego lidera, który na swoich barkach będzie w stanie dźwigać całą kadrę. Strzelał, walczył i brał odpowiedzialność kiedy inni się chowali. Symbol profesjonalizmu, ambicji i ciężkiej pracy. Nazwisko które otwiera small talk w każdym miejscu na ziemi. Pokazał całemu światu, że chłopak z Polski może wejść na absolutny szczyt i rozsiąść się na nim
@Wojciech_Skupien: No z tym „ Strzelał, walczył i brał odpowiedzialność kiedy inni się chowali.” to się nie rozpędzaj bo Messi to to nie jest. Chłop równie często znikał w meczach z lepszym rywalem, a pojawiał się na Wyspach Owczych…
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu. Dzięki Kamil za wszystko! #skoki
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
nie znam za bardzo tego portalu i nie wiem czy piszę dobrze tą wiadomość, w sposób który pozwoli mi do Was dotrzeć, ale mam nadzieję, że się uda.. Nie znam od strony technicznej, ale z opowiadań mojego męża znam doskonale. Chciałam Wam bardzo podziękować za to jak bardzo wspieraliście mojego męża w tej ciężkiej drodze jaką przechodził w ostatnim roku, bardzo się cieszyłam, że
Też czujecie taka bezradność, że Nawrocki mógłby nawet teraz wyjść, zawetować SAFE, ogłosić natychmiastową potrzebe opuszczenia lewackiego NATO i nawiązania sojuszy z Orbanem i Łukaszenką, a i tak 50% j------h debili by do tego klaskało i mówiło, że dobrze bo NIEMCY NIC NIE DOSTANĄ I BOLI ICH SUKCES POLSKI!
50% wyborców w Polsce to kompletne bezmózgie zombie sterowane przez Republikę i Tiktok. Tym zakompleksionym ludziom ta się wcisnąć wszystko jeśli wspomni się
a i tak 50% j------h debili by do tego klaskało i mówiło, że dobrze bo NIEMCY NIC NIE DOSTANĄ I BOLI ICH SUKCES POLSKI!
@Clefairy: dopiero wczoraj pisałem wyznawcy PiS to chorzy ludzie krzyczą precz z Niemcami ale jeżdżą ich samochodami, korzystają z ich chemii ( ͡°͜ʖ͡°)
@MistrzKowalski: ze korzystają z niemieckich aut to ch*j. Niemieckie auto to u nich jeden z ważniejszych elementow statusu. Jedź na Podkarpacie czy Podlasie - tam uznanie jest jedynie jak jezdzisz autem niemieckiej trojcy i to jest fakt nie opinia. Kiedyś moj wujas z Podlasia gdy kupiłem sobie nowe japońskie fajne auto zapytał wprost czy nie lepiej było kupić bmw albo audi xDDDD
@JanTrajbal2: czego się spodziewasz po ludziach, których życiowym wyczynem było skończenie zawodówki gastronomicznej i z-----------e garnków z zakładu pracy?
#rodzicielstwo #dzieci Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko). Jeśli: - lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych - nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas - nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
@laska168234: No właśnie, nie mówisz tego swoim dziwciom, swoim rodzicom, rodzinie czy znajomym, ale na takim portalu gdzie jestes anonimowy możesz to napisac. Nie robi tym nikomu krzywdy, a jest pole do dyskusji
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
#mediolan2026 Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomasiaka nie stoi żaden Małysz, Maciusiak tylko Pan trener WOJCIECH TOPÓR. PLUSIKI dla szkoleniowca który wyszkolił nam wicemistrza olimpijskiego.
@uncle_freddie: To jest kosmos, że drużyna, która wygrywa, posyła bramkarza w pole karne przeciwnika, a ten strzela gola xD Czegoś takiego w futbolu chyba jeszcze nie było! Absolute cinema!
Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska