Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lemix

lemix

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2176
  • Znaleziska 1012
  • Mikroblog 1164
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 8
  • Dodane (65)
  • Komentowane (124)
  • Plusowane (975)
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2472
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
03.05.2026, 08:13:18
  • 1946
#memy #pcmasterrace
HardWax - #memy #pcmasterrace

źródło: 27

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

101101101
101101101
03.05.2026, 08:33:28 via Wykop
  • 332
@HardWax: Jeszcze brakuje temu psu stoperów do uszu, bo laptop gejmibgowy przeważnie wyje majac ponad 50dB
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
03.05.2026, 09:14:56 via Android
  • 578
@tyrytyty @vladi_putin i co? Weźmiecie go z monitorem i peryferiami do plecaka albo kabinowki?xD
I pisze to jako turbo hejter laptopów gamingowych, ale widzę, że ITXiarzy lekko odkleja przypisując swoim skrzyneczkom mobilność xD
  • Odpowiedz
kaspil
kaspil
21.04.2026, 15:36:33
  • 1050
Kurna ja to myślałam że jak nie noszę puszek do zwrotu to po prostu dokładam się do budżetu państwa na fundusz ochrony środowiska czy coś w tym stylu a to trafia do Janusza właściciela automatu xD Kto wpadł na ten genialny pomysł, przecież oni mają teraz motywację finansową żeby wiecznie stały "zepsute" xDDDDD #kaucjazabutelki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolnyityle
Wolnyityle
21.04.2026, 15:52:25 via Wykop
  • 350
@kaspil: lepiej jak oddasz to nie zapłacisz tym bonem w sklepie
bo nie, bo system ble ble za szybko ble.

A był tutaj mirek co wrzucił linka do żalów gościa że mu sie te bileciki przeterminowały XD

Tylko PL takie góno mozna bylo wymyślić
  • Odpowiedz
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
21.04.2026, 16:59:42 via Wykop
  • 358
@kaspil: nie do wlasciciela automatu tylko do operatora systemu kaucyjnego
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
06.04.2026, 06:51:09 via Wykop
  • 486
Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję


@Shatter: niezły tam klimat wariacie masz na kwadracie, nie dość, że sąsiedzi imprezują, to jeszcze żona donosicielka.
Ja to bym się wymiksował z tego towarzystwa jak najszybciej
z fartem
  • Odpowiedz
ziomus13
ziomus13
ziomus13
06.04.2026, 06:51:43 via iOS
  • 1671
@Shatter: rozpoczynaj alternatywą imprezę w niedzielę o 5:00
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
01.04.2026, 05:48:40
  • 672
Przez lata Robercik dawał nam coś czego wcześniej nie doświadczaliśmy, czyli poczucie że możemy rywalizować z najlepszymi bo mamy swojego lidera, który na swoich barkach będzie w stanie dźwigać całą kadrę. Strzelał, walczył i brał odpowiedzialność kiedy inni się chowali.
Symbol profesjonalizmu, ambicji i ciężkiej pracy. Nazwisko które otwiera small talk w każdym miejscu na ziemi. Pokazał całemu światu, że chłopak z Polski może wejść na absolutny szczyt i rozsiąść się na nim
Wojciech_Skupien - Przez lata Robercik dawał nam coś czego wcześniej nie doświadczali...

źródło: uid_db06c917639ed8766456e3cef5edffa81670231865032_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_robert-lewandowski-fot-getty

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas
01.04.2026, 05:54:18 via Wykop
  • 86
@Wojciech_Skupien: No z tym „ Strzelał, walczył i brał odpowiedzialność kiedy inni się chowali.” to się nie rozpędzaj bo Messi to to nie jest. Chłop równie często znikał w meczach z lepszym rywalem, a pojawiał się na Wyspach Owczych…
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
Autor
01.04.2026, 05:59:57 via Wykop
  • 744
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
smialson
smialson
29.03.2026, 07:41:10
  • 2511
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie.
2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu.
Dzięki Kamil za wszystko!
#skoki
smialson - Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 
2 Kryształo...

źródło: soczi_2014_zimowe_igrzyska_olimpijskie_016_skoki__kamil_stoch

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
29.03.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 610
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
Autor
29.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • 460
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
  • Odpowiedz
gnida84
gnida84
29.03.2016, 21:56:45
  • 11234
#gnidamabialaczke #gnidawalczy

Witajcie Kochani Wykopowicze,

nie znam za bardzo tego portalu i nie wiem czy piszę dobrze tą wiadomość, w sposób który pozwoli mi do Was dotrzeć, ale mam nadzieję, że się uda.. Nie znam od strony technicznej, ale z opowiadań mojego męża znam doskonale. Chciałam Wam bardzo podziękować za to jak bardzo wspieraliście mojego męża w tej ciężkiej drodze jaką przechodził w ostatnim roku, bardzo się cieszyłam, że
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....w
P.....w
konto usunięte 29.03.2016, 21:59:22
  • 1605
Aż mnie ciarki przeszły jak w aktywnych zauważyłem wpis Gnidy
  • Odpowiedz
sortris
sortris
29.03.2016, 21:59:44
  • 1227
zw
sortris - zw

źródło: comment_ivUzjsVQlO8zLWJ0nhy9gyv6vHXD0doI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
13.03.2026, 07:44:46
  • 931
Też czujecie taka bezradność, że Nawrocki mógłby nawet teraz wyjść, zawetować SAFE, ogłosić natychmiastową potrzebe opuszczenia lewackiego NATO i nawiązania sojuszy z Orbanem i Łukaszenką, a i tak 50% j------h debili by do tego klaskało i mówiło, że dobrze bo NIEMCY NIC NIE DOSTANĄ I BOLI ICH SUKCES POLSKI!

50% wyborców w Polsce to kompletne bezmózgie zombie sterowane przez Republikę i Tiktok. Tym zakompleksionym ludziom ta się wcisnąć wszystko jeśli wspomni się
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
13.03.2026, 07:48:16 via Wykop
  • 202
a i tak 50% j------h debili by do tego klaskało i mówiło, że dobrze bo NIEMCY NIC NIE DOSTANĄ I BOLI ICH SUKCES POLSKI!


@Clefairy: dopiero wczoraj pisałem wyznawcy PiS to chorzy ludzie krzyczą precz z Niemcami ale jeżdżą ich samochodami, korzystają z ich chemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix
13.03.2026, 08:39:02 via Wykop
  • 175
@MistrzKowalski: ze korzystają z niemieckich aut to ch*j. Niemieckie auto to u nich jeden z ważniejszych elementow statusu. Jedź na Podkarpacie czy Podlasie - tam uznanie jest jedynie jak jezdzisz autem niemieckiej trojcy i to jest fakt nie opinia.
Kiedyś moj wujas z Podlasia gdy kupiłem sobie nowe japońskie fajne auto zapytał wprost czy nie lepiej było kupić bmw albo audi xDDDD
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
07.03.2026, 16:47:29
  • 1331
Pan Radek pięknie jedzie kutasem po kratach chlewu pełnego pisowskich i konfokacapskich knurów

#bekazpisu #bekazkonfederacji #pis #wybory #polityka
Salam-Abdul-Al-Stulejari - Pan Radek pięknie jedzie kutasem po kratach chlewu pełnego...

źródło: 1000031160

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
07.03.2026, 17:03:34 via Wykop
  • 330
@Salam-Abdul-Al-Stulejari:
gdyby nie Tusku to Sikorski byłby prezydentem
Tusk wygrywa dzięki mobilizacji ludzi
ale potem ma ich w dupie
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Autor
07.03.2026, 17:38:27 via Android
  • 241
@JanTrajbal2: czego się spodziewasz po ludziach, których życiowym wyczynem było skończenie zawodówki gastronomicznej i z-----------e garnków z zakładu pracy?
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
05.03.2026, 10:35:14
  • 1287
„NIKT NIE CHCE UMRZEĆ ZA IZRAEL”

Amerykański żołnierz piechoty morskiej Brian McGinnis został wyrzucony z posiedzenia senatu za to, że wstał i powiedział to, co wszyscy myślą.

#izrael #iran #usa #wojna #geopolityka #trump #swiat #bekazprawakow
saakaszi - „NIKT NIE CHCE UMRZEĆ ZA IZRAEL”

Amerykański żołnierz piechoty morskiej B...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
05.03.2026, 10:52:21 via Wykop
  • 800
@saakaszi: złamali mu przy tym rękę.
  • Odpowiedz
alaniedajemupaly
alaniedajemupaly
05.03.2026, 11:37:46 via Android
  • 1028
@saakaszi: A potem Musk pierdzi coś o wolności słowa w UE
  • Odpowiedz
mckk
mckk
mckk
05.03.2026, 05:41:21
  • 963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
- nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

laska168234
laska168234
laska168234
05.03.2026, 05:43:49 via Wykop
  • 901
@mckk: cieszę się, że nawet jeśli mój ojciec tak myślał to nie musiał tego przedstawić całemu światu.
  • Odpowiedz
Grubyzaur
Grubyzaur
Grubyzaur
05.03.2026, 06:12:47 via Wykop
  • 1546
@laska168234: No właśnie, nie mówisz tego swoim dziwciom, swoim rodzicom, rodzinie czy znajomym, ale na takim portalu gdzie jestes anonimowy możesz to napisac. Nie robi tym nikomu krzywdy, a jest pole do dyskusji
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.02.2026, 08:44:00
  • 3389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
23.02.2026, 08:46:52 via Wykop
  • 924
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 08:55:36 via Wykop
  • 1893
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
16.02.2026, 11:48:39
  • 1321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n0xx
n0xx
n0xx
16.02.2026, 11:50:54 via Wykop
  • 858
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
16.02.2026, 11:57:52 via Wykop
  • 248
@nowszyja: Przynajmniej tyle że na fanpeju z którego wziąłeś to zdjęcie, ludzie mają trochę przyzwoitości
kacappylon - @nowszyja: Przynajmniej tyle że na fanpeju z którego wziąłeś to zdjęcie,...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-16 125436

Pobierz
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
10.02.2026, 18:19:20
  • 341
#mediolan2026
Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomasiaka nie stoi żaden Małysz, Maciusiak tylko Pan trener WOJCIECH TOPÓR.
PLUSIKI dla szkoleniowca który wyszkolił nam wicemistrza olimpijskiego.
wiktor-wkpl - #mediolan2026 
Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomas...

źródło: 5028

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cosipi
Cosipi
10.02.2026, 18:22:28 via Wykop
  • 47
@wiktor-wkpl: Jeszcze Robert Mateja xdddddd
  • Odpowiedz
windows95
windows95
10.02.2026, 19:24:12 via Wypiek
  • 79
@wiktor-wkpl szarą eminencją kryjącą się za sukcesem tego młodego chłopaka jest Dominika Tajner i jej były mąż Michał Wiśniewski
  • Odpowiedz
codeq
codeq
09.02.2026, 19:50:34
  • 616
VICE MISTRZ OLIMPIJSKI,19-LETNI KACPER TOMASIAK!
Brawo!

#mediolan2026 #skoki #sport #polska
codeq - VICE MISTRZ OLIMPIJSKI,19-LETNI KACPER TOMASIAK!
Brawo!

#mediolan2026 #skoki...

źródło: 20260209_204936

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_
09.02.2026, 22:27:23 via Wykop
  • 64
@codeq: gratulacje ale czym to jest wobec SKOKU WOJCIECHA FORTUNY W 1972 ROKU NA OKURAYAMIE
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
09.02.2026, 19:48:28
  • 1199
#skoki #sport #mediolan2026 #polska

Historyczna lista obecności! SREBRNY MEDAL DLA KACPRA TOMASIAKA NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH MEDIOLAN 2026 NA SKOCZNI NORMALNEJ!
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
09.02.2026, 19:49:45 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KisielRock
KisielRock
09.02.2026, 19:51:14 via Wykop
  • 109
@202492: czyli co, jednak nie cieszymy się że srebra młodzika?
  • Odpowiedz
Misaka
Misaka
04.02.2026, 12:43:41
  • 1476
xD

XDDDD
#epstein #trump
Misaka - xD

XDDDD
#epstein #trump

źródło: HASb0chaEAAa05p

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShineLow
ShineLow
04.02.2026, 14:31:35 via Android
  • 464
@Misaka: Teraz rozumiem jak dużo wspólnego ma Trump z naszym polskim Leszke
ShineLow - @Misaka: Teraz rozumiem jak dużo wspólnego ma Trump z naszym polskim Leszk...

źródło: 1000003284

Pobierz
  • Odpowiedz
szejas
szejas
04.02.2026, 14:46:44 via Wykop
  • 456
@ShineLow: Chodzi o ciekawostkę, że Wałęsa nie mówi biegle w żadnym języku.
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
28.01.2026, 22:09:40
  • 793
Benfica [4] - 2 Real Madryt; bramkarz Turbin w ostatniej akcji meczu daje Benfice awans do baraży Ligi Mistrzówつ──☆*:・

MIRROR 1: https://streamin.link/v/5e56a551
MIRROR 2: https://streamff.link/v/d6c97d2b

#mecz #golgif #ligamistrzow #benfica #realmadryt
uncle_freddie - Benfica [4] - 2 Real Madryt; bramkarz Turbin w ostatniej akcji meczu ...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
28.01.2026, 22:11:07 via Wykop
  • 193
@uncle_freddie: ależ p--------ł właśnie madrycki balonik xD haha.
  • Odpowiedz
gumol
gumol
gumol
28.01.2026, 22:15:07 via Wykop
  • 468
@uncle_freddie: To jest kosmos, że drużyna, która wygrywa, posyła bramkarza w pole karne przeciwnika, a ten strzela gola xD
Czegoś takiego w futbolu chyba jeszcze nie było! Absolute cinema!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 55
  • Strona 1 z 55
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.05.2016

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking