Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BELM0ND0

BELM0ND0

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10572
  • Znaleziska 264
  • Mikroblog 10308
  • Obserwujący 49
  • Obserwowane 1
BELM0ND0
BELM0ND0 9 min temu
  • 8
Mam jeszcze Jordania - Algieria
#mecz
BELM0ND0 - Mam jeszcze Jordania - Algieria
#mecz

źródło: temp_file423874555376941250

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
8 min temu via Wykop
  • 3
@BELM0ND0:
panDario - @BELM0ND0:

źródło: krzykacz-zlomowisko

Pobierz
  • Odpowiedz
Muko
Muko
Muko
7 min temu via Wykop
  • 4
@BELM0ND0: Odpalaj
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 1 godz. i 11 min temu
  • 16
#mecz
BELM0ND0 - #mecz

źródło: temp_file6355781755250248673

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 1 godz. i 26 min temu
  • 4
Nie żebym się naśmiewał, ale jak on wygląda xD co to są za rękawice xD do kompletu piękna koszulka renomowanej firmy JAKO XD Widać, że się postarali na mundial i zadbali o szczegóły xD no stylówa top
#mecz
BELM0ND0 - Nie żebym się naśmiewał, ale jak on wygląda xD co to są za rękawice xD do ...

źródło: temp_file5070474219568348443

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
1 godz. i 25 min temu via iOS
  • 1
@BELM0ND0: Może to Hitman.
  • Odpowiedz
sheridan97
sheridan97
1 godz. i 22 min temu via Android
  • 1
@BELM0ND0 Chłop wygląda jak bobas z brodą xD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
1 godz. i 56 min temu
  • 10
Norwegia sędziuje chłop co sędziował mecz otwarcia xd
#mecz
wfyokyga - Norwegia sędziuje chłop co sędziował mecz otwarcia xd
#mecz

źródło: temp_file1822080890707249916

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 1 godz. i 55 min temu via Android
  • 12
@wfyokyga
BELM0ND0 - @wfyokyga

źródło: temp_file4287147839477146530

Pobierz
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 2 godz. i 2 min temu
  • 11
Czarno biało, trochę jak na szachownicy to wygląda xD
#mecz
BELM0ND0 - Czarno biało, trochę jak na szachownicy to wygląda xD
#mecz

źródło: temp_file5037656563004242802

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris
1 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@BELM0ND0: Matka Sarr była chyba na imprezie zagranicznej.
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 23 godz. i 7 min temu
  • 17
Eleganckie meczyki nocne, a miały być nudy w tej kolejce. Ogólnie ludzie narzekali, że to będzie c-----y mundial, a póki co dla mnie się podoba. Sporo goli, sporo niespodzianek już. Ten amerykański klimat z pompą też mi siada. Dziwki, d---i, lasery, helikoptery, całe te. A nie jesteśmy nawet w połowie.
#mecz
BELM0ND0 - Eleganckie meczyki nocne, a miały być nudy w tej kolejce. Ogólnie ludzie n...

źródło: temp_file8547692791134711481

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PROponujek
PROponujek
20 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 3
@BELM0ND0: Dla mnie jedynym problemem jest godzina rozgrywania spotkań. Reszta jest git.
  • Odpowiedz
NoMercYYY
NoMercYYY
19 godz. i 9 min temu via Android
  • 2
@BELM0ND0: ja mam odwrotnie. Przed mundialem czułem bardzo duży hype a teraz wszystko opadło tak, że jedynie sprawdzam wyniki i nawet nie mam za bardzo chęci oglądać większości meczy
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 wczoraj, 00:20:55
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
wczoraj, 00:23:06 via Wykop
  • 57
@BELM0ND0: this, beka z tych co coś płaczą że futbolu w tym nie ma czy coś xD
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
wczoraj, 00:23:14 via Android
  • 111
@BELM0ND0: oni by rozjechali naszych patałachów XD
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 17.06.2026, 03:23:37
  • 18
Można iść spać, dobranoc
#mecz
BELM0ND0 - Można iść spać, dobranoc
#mecz

źródło: temp_file2607243606037369613

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xray2304
xray2304
xray2304
17.06.2026, 04:55:06 via Wykop
  • 5
@BELM0ND0: czy to Dani Alves w więzieniu?
  • Odpowiedz
ExtractVitae
ExtractVitae
ExtractVitae
17.06.2026, 02:47:45
  • 5
Komus tez ten z-----y player tvp ciagle obniza jakosc po tym jak ja recznie ustawilem na 1080p? Juz z piec razy poprawiam, a po minucie czy dwoch znow mi zmniejsza do 360p, ochujec mozna
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 17.06.2026, 02:53:57 via Android
  • 0
@ExtractVitae ściągnij wtyczkę video downloader, skopiuj link do 1080p ze strony tvp i odtwórz go w VLC
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 21:01:26
  • 7
Oczekiwania: Belgia czarnym koniem na mundialu

Rzeczywistość:
#mecz
BELM0ND0 - Oczekiwania: Belgia czarnym koniem na mundialu

Rzeczywistość:
#mecz

źródło: temp_file5500789240499229408

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
15.06.2026, 21:10:20 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 20:34:25
  • 40
Kiedyś to były memiczne przerwy na picie xD
#mecz
BELM0ND0 - Kiedyś to były memiczne przerwy na picie xD
#mecz

źródło: temp_file2085076836688101450

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
15.06.2026, 20:36:01 via Wykop
  • 19
@BELM0ND0:
KingOfTheWiadro - @BELM0ND0:

źródło: 1000019859

Pobierz
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 20:31:00
  • 6
Potężny Belg
#mecz
BELM0ND0 - Potężny Belg 
#mecz

źródło: temp_file8787575983521694201

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 19:23:27
  • 4
Belgia i Turcja czarne konie xD za każdym razem
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 18:01:32
  • 116
Spóźniłem się na mecz Hiszpania - RZP i chciałem obejrzeć bramki na tagu #golgif a tu pusto. @Minieri i @uncle_freddie chłopaki co z wami, żyjecie? XD
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potfurov
potfurov
15.06.2026, 18:03:35 via Wykop
  • 45
@BELM0ND0: o boże, o k---a
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
15.06.2026, 18:07:14 via Wypiek
  • 62
@BELM0ND0 Przed meczem wydawało mi się, że ciężko będzie oddech złapać, bo czeka nas nawałnica bramek, ale Hiszpanie wspaniałomyślnie postanowili oszczędzić golgifiarskiego trudu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 17:57:27
  • 5
0:0, ale jakie śmieszne xD dobrze się oglądało ten mecz, mimo braku bramek.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 17:31:42
  • 13
Hydration break
#mecz
BELM0ND0 - Hydration break
#mecz

źródło: temp_file8691900140544395937

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
15.06.2026, 17:32:26 via Wykop
  • 0
@BELM0ND0: to dopiero na koniec miesiąca #pdk
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0 15.06.2026, 17:29:16
  • 2
Ale się męczy ta Barcelona xD wpuścić Robercika, to zawsze działa
#mecz
BELM0ND0 - Ale się męczy ta Barcelona xD wpuścić Robercika, to zawsze działa
#mecz

źródło: temp_file4972718811054804850

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 12.06.2026, 03:16:06
  • 0
Koreańczycy zdecydowanie mają szybsze buty
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 05.06.2026, 21:42:04
  • 5
Dziadek Ostry w porządku, wczuty jak zawsze na każdym koncercie, ale ta publika jest tak losowa xD Wyglądają jakby przyszli na Skolima albo Zenka i nie wiedzieli co się dzieje
#opole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek
05.06.2026, 21:45:34 via Android
  • 1
@BELM0ND0: ciekawe czy było u Nosowskiej "nabij diabła, chmurę śmierci weź..." z chłopakami( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay
05.06.2026, 21:31:17
  • 0
Jak radzicie sobie z niesfornymi rodzicami?

Moi rodzice sa po 50 oboje maja juz jakies problemy zdrowotne i chcialam im pomoc. Nie mieszkam juz z nimi z 8 lat, ale raz na miesiac/dwa przyjezdzam na kilka dni i widze wtedy chodzenie spac po 22 gdzie wstają o 5, bo pracuja fizycznie, posiłki duze, podjadanie po nocy, fizjoterapia, lekarze tez niechętnie .

Nie wiem co ja mam z nimi zrobic, tłumacze, mowie, ale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0 05.06.2026, 21:34:32 via Wykop
  • 1
Flustruje


@Mistymay:
BELM0ND0 - >Flustruje

@Mistymay:

źródło: prof.-Jan-Miodek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.02.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.06.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking