#powodz
Przekroczenie uprawnień przez policję?

Witajcie, chciałbym się podzielić z Wami pewnym wydarzeniem, które mnie spotkało w piątek, jednocześnie przestrzec Was przed polską policją i prosić o pomoc. Czy też tak jak ja uważacie, że policja przekroczyła uprawnienia, a interwencja nie była zgodna z procedurami?
z- 312
- #
- #
- #
- #
- #
- #














Dodam,
" j/w bezpieczniejsze dla policjantów, nie tworzy się zbiegowiska, osoba ujęta na czas interwencji ma zapewnioną prywatność.."
czyli zostal ujety. Ujecie jest zachowaniem skierowanym bezpośrednio przeciwko sprawcy przestępstwa a ten gosc nie zostal nawet wylegitowany, nie byl sprawca przepstwa ani wykroczenia a ujety zostal zapakowany do auta. czyli kolejne naruszenie.
a jak powinien byc zaparkowany pojazd policyjny? bo ten byl "zaparkowany na
@Emill: widze, ze kompromitwoanie sie