Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
3Djdjfjw482

3Djdjfjw482

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30952
  • Znaleziska 8355
  • Mikroblog 22597
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 14
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
9 min temu
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 7 min temu via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: a Francja?
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 28 min temu
  • 0
Którzy są z Afryki? Wszyscy?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq
wczoraj, 12:49:42
  • 8
#tibia W ramach nudy wpadłem na pomysł zrobienia fizycznego bota na auto heal/mana czy afk runki w depo. Wszytsko na arduino więc nic nie będzie na komputerze zainstalowane. Kamerka skierowana na ekran będzie czytać pasek zdrowia/many i dzięki Pythonowi jak na ekranie pasek zielony albo niebieski spadnie o x% to poruszy serwem i wciśnie odpowiednie klawisze manualnie. Inżynierem się jest a nie bywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Cineczeq - #tibia W ramach nudy wpadłem na pomysł zrobienia fizycznego bota na auto h...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 wczoraj, 15:01:39 via Wykop
  • 0
@Cineczeq: fajna sprawa. Nie chce tutaj być niszczycielem dobrej zabawy, ale czy tutaj nie masz nadal szans na bana? Pewnie mało prawdopodobne, ale gdyby ktoś to zgłosił, to z punktu widzenia innego grajka, wygląda to jak normalny bot. Jedynie antycheaty tego nie wykryją, a dobrych cheatów też nie widzą.
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 23 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@Cineczeq: na 99% tego nikt tam nie analizuje, ale można badać odstępy czasu między kolejnymi skillami, jak szybko reagujesz po odnowieniu many, w jakim zakresie czasu od odnowienia many klikasz skilla etc. Nie ma opcji, żeby ktoś regularnie klikał runy przez nawet godzinę i za każdym razem czekał wpatrzony w ekran aż mana się odnowi. Musiałbyś wprowadzić jakaś losowość np. czasami pozwalasz na odnowienie więcej many i pykasz X runek
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 23 godz. i 39 min temu
  • 1
Kiedy Lakaka wejdzie. Dopiero będzie widowisko.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482
Autor
23 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@matewoosh: ale jest widowiskowy, w negatywnym sensie
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 wczoraj, 17:53:13
  • 0
Oby był remis xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trebeter
trebeter
przedwczoraj, 21:50:56
  • 8
#mecz
trebeter - #mecz

źródło: DC838gyrLENjhpzG5Mcnf6fgmpe2Aczy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 przedwczoraj, 21:52:12 via Wykop
  • 1
@trebeter: Julian ma cały czas przerwę na nawadnianie
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 przedwczoraj, 21:50:35
  • 0
Japońce wzieli ich z zaskoczenia po rożnym. Nikt się nie spodziewał
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 przedwczoraj, 15:53:32
  • 0
Kurakao, mówi to panu coś panie Boczek?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 13.06.2026, 22:35:02
  • 2
Brazylia wygląda tak jakby mieli już 90 minut gry w nogach.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 13.06.2026, 22:25:46
  • 0
Słabiutka ta Brazylia
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 13.06.2026, 22:14:36
  • 1
Kiedy wejdzie winicjusz żunior?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptt_
ptt_
13.06.2026, 22:17:30 via Wykop
  • 0
@3Djdjfjw482: jest równie widoczny jak kontuzjowany Neymar
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 13.06.2026, 22:11:45
  • 0
koko koko maroko spoko
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

laress
laress
10.06.2026, 20:07:35
  • 4
Dzisiaj po dłuższej przerwie odpaliłem sobie Tibulkę. Jakiś knajcik, 86 lvl, zwykły pecik. Dla sportu pobiegłem na PoH pobić sobie parę GSów. Niby nic, ale tak nostalgłem, kiedy przypomniały mi się wyprawy do Dark Cathedral jako 20 lvl z duszą na ramieniu, żeby nie spotkać pająka po drodze, a i zdarzały się gleby od niego, utrata Blue Robe potwornie bolało.

W ogóle co jakiś czas lubię sobie robić takie nostalgia run po
laress - Dzisiaj po dłuższej przerwie odpaliłem sobie Tibulkę. Jakiś knajcik, 86 lvl,...

źródło: 8520

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 11.06.2026, 01:42:11 via Wykop
  • 1
@laress: niby magia i klimat, ale w starą tibie teraz mało kto by chciał grać. Też miałem baardzo długą przerwę. Teraz raz na parę miesięcy kupuję 30-dniowego pacca i sobie trochę pykam.
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 13.06.2026, 19:40:23 via Wykop
  • 0
@laress: grałem w parę roznych mmo, wszystkie poszły w takim samym kierunku. Grupa odbiorcza takich gierek, to już stare dziady. Nikt nie będzie marnował wielu godzin dziennie na jakąś gierkę. Wszystkie zostały mocno uproszczone. Już nawet taki przykład z offline trainingiem w tibii. Bym chyba musiał upaść na głowę, żeby skillować po staremu.
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
12.06.2026, 15:31:00
  • 1
zawsze przy awarii #facebook #messenger przychodzą podstarzałe spierdy i wrzucają bezbekowy content i g---o-nostalgiczne wysrywy pokroju phpbyprzemo czy gg
#z------------------m
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 12.06.2026, 15:50:36 via Wykop
  • 0
@Protectorx: kiedyś to było. Nie to co tera.
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 12.06.2026, 13:56:42
  • 2
Nie działa, a wykop działa.
#messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freddy-Krueger
Freddy-Krueger
Freddy-Krueger
12.06.2026, 14:00:40 via Wypiek
  • 1
@3Djdjfjw482 ziemniak gurą
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
11.06.2026, 19:20:00
  • 0
#mecz myślę, że to będzie ostatni #mundial2026 z sędziami biegającymi po boisku #ai #technologia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 11.06.2026, 19:21:17 via Wykop
  • 0
@nnbart: nie ma opcji. Nie będą chcieli całkowicie eliminować czynnika ludzkiego, nawet jeśli by był tylko po to, żeby przekazać decyzje ai.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
11.06.2026, 19:16:01
  • 1
Teraz tylko nie zapomnieć, że mam p--o w zamrażarce.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 11.06.2026, 19:16:38 via Wykop
  • 0
@Promilus: ustaw sobie budzik z opisem na za X minut
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 11.06.2026, 19:06:38
  • 1
Piłka w grze. Jedziem.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
10.06.2026, 10:30:01
  • 1
#mecz Tego lata odchodzi największy flop transferowy w historii #united a konkurencja wcale nie taka mała, bo Anthony i Hojlund depczą po piętach, ale tam nawet jak była słaba gra to było widać odpowiednią mentalność i chęć do pracy, a tutaj po prostu nic się nie zgadzało. Jeden jedyny dobry moment to brameczka z Liverpoolem. Z perspektywy czasu bardzo jesteście rozczarowani jak to poszło, czy juz przy przy
Rogogon5 - #mecz Tego lata odchodzi największy flop transferowy w historii #united a ...

źródło: HKcV1DEXoAArkd2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 10.06.2026, 13:26:45 via Wykop
  • 0
@Rogogon5: a Antony z ajaxu? Pod względem gry chyba gorzej niż Sancho. Jedynie nie odszedł za darmo, ale też więcej kosztował
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
09.06.2026, 16:54:57
  • 128
Będzie jedzone gyros sos tzatziki kuźwa
PanTuNieMieszkasz - Będzie jedzone gyros sos tzatziki kuźwa

źródło: 22397

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Djdjfjw482
3Djdjfjw482 09.06.2026, 22:19:11 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Zurych

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.02.2026

    Mikroblogger
  • Ekshibicjonista
    od 02.07.2024

    Ekshibicjonista
  • Komentator
    od 08.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking