Zamówiłem posiłek - miałem informację, że czas dostawy 15-30 minut. Zakładam niedziela, będzie dłużej, ale mam info, że dostanę za 4h!! Co to w ogóle jest?!
Zamówiłem posiłek - miałem informację, że czas dostawy 15-30 minut. Zakładam niedziela, będzie dłużej, ale mam info, że dostanę za 4h!! Co to w ogóle jest?!













#torrent
źródło: 2i5w961f0p8h1
Pobierz