Wpis z mikrobloga

  • 3
@Redbulltabak: moje maja taki jak tez tego filmiku, maja przedsionek (korytarz i komore glowna - gdzie dzieki temu,ze jest oddzielona od wejscia jest ciemno i jeze moga tam sobie naznosic roznych rzeczy zeby zrobic swoje gniazdo - a jesli nie naniosa, to i tak maja tam ciemno i cieplo - bo nie ma bezposredniego wejscia do domu - latem mysle,ze spia w tym przedzionu bo chlodniej - ale wiadomo -
Riannon86 - @Redbulltabak: moje maja taki jak tez tego filmiku, maja przedsionek (kor...
  • Odpowiedz
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: mysle,ze przychodza i sprawdzaja, czy spelnia ich warunki - czyli czy beda sie czuly w nim bezpiecznie. Generalnie nie wiem od kiedy jeze sa w tym domku - bo nigdy nie zagladalismy - zeby ich nie straszyc - ale dzis akurat spia wystajac z domku - a moja mamuska poszla wyciac szczepki z krzewu, stad zerknela. Generalnie raczej nikt im tam nie zaglada.
  • Odpowiedz
@Riannon86 a dzięki za odpowiedź. Będę chyba ostro rozważał :D. Sąsiadowi obok dość zarosło, no z trawnika łąka się zrobiła, no i ostatnio parę razy widziałem jeża, a nawet parkę się zdarzyło. Chętnie bym je ugoscil, żeby się rozprawily ze ślimakami (). Tylko kurde jak googluje dietę jeży no to fajno, je owady, ślimaki, nornica nie pogardzi. No ale owockami też nie pogardzi i
  • Odpowiedz
@Riannon86 w sumie. Jak się najedza ślimaków to na małe co nie co, jakiś deserek też zasluza () namówiłaś. Też zrobię tylko będę musiał się rozejrzeć za jakimś surowym drewnem. Żeby to nie były jakieś impregnowane czy malowane dechy
  • Odpowiedz
  • 0
@hplaserjet4250: na pewno gabarytami, a buda - moj pies mial przedsionek i wejscie do przedsionku i komory glowniej byla na tym samym poziomie - pies mial swiatlo w srodku - a jezowe budki maja na przeciwleglych krancach - przez co komora glowna ma ciemno i nie wieje tam.
Ale szczerze - ja nie mam psa juz kilka lat -a buda stoi i wczesniej jeze w niej tez siedzialy - ale
  • Odpowiedz