Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bolekndm
bolekndm

bolekndm

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5798
  • Znaleziska 705
  • Mikroblog 5093
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18

380

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Najwyższa Izba Kontroli ujawnia niepokojące kulisy funkcjonowania polskich porodówek. Z najnowszego raportu wynika, że m

laeticia
z
rmf24.pl
dodany: 15 godz. i 24 min temu
  • 90
  • #
    przyrost
bolekndm
bolekndm
bolekndm 9 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 20
Myślę, że te problemy nie są tak istotne jak to, że ginekolog musi zarobić na 14 mieszkanie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes
wczoraj, 08:34:45
  • 377
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@omega33: Za pięć lat do tych wymagań dojdzie konieczność zostania zaakceptowanym przez psiecko
  • Odpowiedz

3824

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 21:58:50
  • 167
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
bolekndm
bolekndm
bolekndm 20 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@basketm: Oni chcą zmonopolizować zabiegi kosmetyczne, a Ty tutaj z prowadzeniem pacjentów przez pielęgniarki wyskakujesz :D
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
17.06.2026, 08:52:52
  • 412
Mega_Smieszek

źródło: 1000016746

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 17.06.2026, 12:35:26 via Wykop
  • 7
@Mega_Smieszek: Dla mnie tak znalzało się miejsce na operację więzadeł (z której później zrezygnowałem). Poszedłem dwa razy na konsultację do ortopedy do jego prywatnej praktyki i cyk termin za 1,5 miesiąca. Ogółem to jast taka patologia, że ja p------e. Zakaz posiadania prywatnej praktyki przy pracy w publicznym szpitalu to powinna być absolutna norma. Tu po prostu nie ma jak tego obronić, bo to maksymalnie korupcjogenne.
  • Odpowiedz
kukold
kukold
15.06.2026, 07:59:16
  • 14
Dzień dobry, jest poniedziałek, 15. czerwca. W kraju obowiązuje trzeci stopień ograniczenia świadczeń NFZ z uwagi na wyczerpanie limitów.

Podajemy średnie zarobki za dzisiejszy dzień roboczy z podziałem na specjalizacje:

Lekarz chirurg plastyczny średnio zarobi dzisiaj około 9 630 zł.
Lekarz kardiolog interwencyjny średnio zarobi dzisiaj około 7 515 zł.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 15.06.2026, 08:14:36 via Wykop
  • 6
@kukold: Tak patrzę na te zarobki i taki neurochirurg to musi mieć ból d--y o to ile taki radiolog wyciąga. Siedzi sobie spokojnie, wrzuci zdjęcia do AI, bo i tak lepiej opisze i fajrancik.
  • Odpowiedz

2961

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
bolekndm
bolekndm
bolekndm 15.06.2026, 06:19:08 via Wykop
  • -1
@KochanekAdmina: Jaki wolny rynek? Lekarze skutecznie lobbowali, żeby żadnego wolnego rynku nie było. Ograniczanie miejsc na studiach, ograniczanie uprawnień pielęgniarkom, nawet w branżę beauty się wpychają. Teraz spijają śmietankę bo mogą zaśpiewać dowolną stawkę, nie muszą nawet być dobrymi lekarzami, a koniec końców zarobią miliony.

611

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
bolekndm
bolekndm
bolekndm 12.06.2026, 19:26:17 via Wykop
  • 4
@Morf: Gdyby ten wąż uciekł i kogoś ukąsił to wtedy NFZ powinien surowice sfinansować i następnie kosztami obciążyć hodowcę.
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 11.06.2026, 13:23:54 via Wykop
  • 0
@Zakrentas: Szeregówka to po prostu kompromis jak potrzebujesz, więcej miejsca i to w zasadzie tyle. A piszę to jako ktoś kto w szeregówce mieszka. Mieszkań o powierzchni 80+ m2 prawie nie ma, a nawet jak są to wychodza dużo drożej niż szeregówka. Dla rodzin 2+2 to często jedyna sensowna opcja, nie ma co tego gloryfikować ani demonizować.
  • Odpowiedz

438

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Prace w pasie drogowym prowadzone są chaotycznie i niezgodnie z projektem organizacji ruchu. Nikogo to nie interesuje. Najwyżej kiedyś dojdzie do jakiegoś wypadku, ale przecież wypadki się zdarzają. Policja nie jest w stanie nic w tej sytuacji zrobić. Chcesz wesprzeć moją działalność?

o__0
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 07:01:03
  • 134
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
bolekndm
bolekndm
bolekndm 08.06.2026, 21:35:44 via Wykop
  • 0
@dziki-wienczyslaw: Ani nadzór budowlany ani tym bardziej PIP nie mają uprawnień do weryfikacji prawidłowego zabezbieczenia pasa drogowego. Tematem powinna zajmować się policja, po zapoznaniu z projektem zajęcia pasa drogowego i tyle. Projekty organizacji ruchu są tworzone w ramach ustawy o ruchu drogowym, której przestrzegania egzekwuje policja.
bolekndm
bolekndm
bolekndm 08.06.2026, 21:41:02 via Wykop
  • 0
@text: Ale co jest winą dewelopera? Na pewno mieli projekt organizacji ruchu, bo wniosek o zajęcie pasa (zazwyczaj) takiego wymaga. Too już lenistwo wykonawcy, że nie postawił znaków i prawidłowo nie zabezpieczył terenu.

2680

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 274
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
bolekndm
bolekndm
bolekndm 06.06.2026, 16:50:03 via Wykop
  • 13
To jest u mnie w mieście, ogólnie już wcześniej była afera z tym deweloperem, jak po budowę poprzednich bloków z tej inwestycji usuwał starodrzewy ale ludzie się po oburzali na forum miejskim, a bloki i tak powstały. Dla mnie była to trochę afera z d--y bo to też nie jest też tak, że to drzewa, które dawały cień innym czy był tam jakiś ładny las. Urosły duże bo każdy to miejsce miał
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 06.06.2026, 23:33:36 via Wykop
  • 0
@locky7: To szczerze wątpię, bo jak projektant miałby wydać projekt bydunku, którego fizycznie nie dałoby się tam umieścić przez drzewa :D. Musieli zakałdać ich wycinkę tylko zmieniły sę władze i już nie ma takiej lekkości w działaniu. Ogółem to wydaje mi się, ze większym problemem niz te drzewa, jest to, że ten budynek ma mieć bodajże 7 pięter i będzie z d--y tam wyglądał, bo cała okoliczna zabudowa ma max

259

Morderca Henry'ego Nowaka skazany na dożywocie. Sikhowie oskarżają prokuraturę o

Morderca Henry'ego Nowaka skazany na dożywocie. Sikhowie oskarżają prokuraturę o

Sąd w Southampton skazał dziś na dożywocie w sprawie morderstwa imigranta polskiego pochodzenia. Ofiara - Henry Nowak - zadźgany przez hinduskiego zbrodniarza został jeszcze przed śmiercią zakuty w kajdanki przez nędzną policjantkę bojącą się oskarżeń o rasizm, bo zbrodniarz jej plugawie nakłamał.

DarrDarek
z
msn.com
dodany: 01.06.2026, 21:10:56
  • 58
  • #
    zbrodnia
  • #
    nachodzcy
  • #
    marksizmkulturowy
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    przestepczosc
  • #
    migranci
bolekndm
bolekndm
bolekndm 02.06.2026, 07:14:18 via Wykop
  • 4
O=Szybko u nich sądu działają. U nas jeszcze by daty rozprawy nie było ;p
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 02.06.2026, 12:11:37 via Wykop
  • 1
@crejzus: Ok to zmienia temat, bo o sprawie zrobiło się głośno niedawno, także myślałem, że minęło zdecydowanie mniej czasu.
KiroNiro
KiroNiro
02.06.2026, 05:16:01
  • 678
XDDD Słyszycie faceciki? Macie KUPIĆ swojej kobiecie dom a jak nie to jesteś p---a. Jeszcze każecie księżniczce dokładać się do pizzy. #pieklokobiet #kukoldystan #logikarozowychpaskow
KiroNiro - XDDD  Słyszycie faceciki? Macie KUPIĆ swojej kobiecie dom a jak nie to jes...

źródło: 1000016392

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 02.06.2026, 07:19:47 via Wykop
  • 12
@KiroNiro: No i ma rację babka, to facet ma transakcyjne podejście do związku. Zrozumiałe jest zrzucanie się na czynsz i media ale dopóki nie ma praw do nieruchomości to po prostu będzie mu spłacac kredyt, a jak facet powie 'żegnaj Gienia świat się zmienia' to zostaje z niczym.
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
31.05.2026, 18:29:16
  • 7
według mnie, to ci policjanci za dużo dyskutują, mogli by w jednym zdaniu wyjaśnić o co chodzi i cyk po kolejnego, trzeba by jakieś normy godzinowe wprowadzić, policjantogodzinę
#konfitura
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 31.05.2026, 22:21:37 via Wykop
  • 1
@klapektarasa: Wydaje mi się, że oni w ten sposób chcą niejako 'przekonać' do przyjęcia mandatu, żeby potem po sądach nie łazić za głupim mandatem. Swoją drogą jak się popatrzy na bodycam w USA z interwencji policyjnych to u nas jest totalny luzik. Jak chcesz wychodzisz z auta, jak nie to siedzisz, ręce możesz trzymać w kieszeniach, palić sobie papieroska, tam za takie coś już dawno by człowiek na tyle radiowozu
  • Odpowiedz
thority
thority
30.05.2026, 14:22:50
  • 1
Którego bardziej lubisz?

#samochodoza
#konfitura
#polskiedrogi

No którego

  • Wojtka Samochodozę 5.1% (6)
  • Maksyma Konfiturę 52.5% (62)
  • obu tak samo lubię 23.7% (28)
  • obu tak samo nie lubię 18.6% (22)

Oddanych głosów: 118

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 31.05.2026, 17:42:32 via Wykop
  • 0
@thority: Dla dymów Samochodoza lepszy ale to już psychiatryk trochę i tak żeby faktycznie coś zmienić to jednak podejście Konfitury jest lepsze.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.05.2026, 08:28:01
  • 257
Jakiś czas temu wspomniałem, że pracowałem z ukraińcami i nie były to dobre doznania, to się te lewackie małpy na mnie rzuciły i tutaj wypisz wymaluj = jo nie wiedzioł, jo myśloł inaczy, jo nie stund, jo zapłacę. I jeszcze ta karyna na strzała xD Jak ja wam współczuję #warszawa #wroclaw że musicie się z nimi użerać na codzień xd

#konfitura #bekazlewactwa
Mega_Smieszek - Jakiś czas temu wspomniałem, że pracowałem z ukraińcami i nie były to...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 31.05.2026, 17:34:07 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Dobra ale nie bądźmy tacy hop do przodu, bo konfitura robił filmiki z pod kościołów i to taka sama dzicz. Filmik dla przykładu.
bolekndm - @Mega_Smieszek: Dobra ale nie bądźmy tacy hop do przodu, bo konfitura robi...
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
28.05.2026, 12:55:46
  • 11
W lutym donioslem i przyczynilem sie do zatrzymania pijaka za kolkiem. Pozniej musialem isc na komende skladac zeznania.

Nastepnie na kwiecien dostalem wezwanie do sadu z oczywiscie obowiazkowym stawiennictwem. Przyszedlem ale pijak przyznal sie i wyrazil chec dobrowolnego poddania sie karze dlatego sad zwolnil mnie i policjanta od skladania zeznan.

Teraz urwa dostaje pismo, ze znowu musze sie stawic do sadu w tej samej sprawie czyli menel jednak sie osral bo mu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 29.05.2026, 06:23:26 via Wykop
  • 0
@JulianGangol: Zadzwoń do sądu czy możesz zeznawać zdalnie. Nie wiem jak w sprawach karnych ale w cywilnych nie robią z tym żadnego problemu.
  • Odpowiedz

3316

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
bolekndm
bolekndm
bolekndm 27.05.2026, 16:09:40 via Wykop
  • 6
A taki kozaczek był ten gościu na popszednim filmiku, a tutaj się jąka i słowa nie może powiedzieć. Braw dla policji za interwencję i jechanie z patusiarstwem i zrywaniem folii paznokciami :D. Tak to powinno wyglądać. Przy okazji patrząc chronologicznie na filmiki konfitury mam wrażenie, że poszedł przykaz z góry, żeby chociaż przy kamerach wziąć się do roboty.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 27.05.2026, 22:36:31 via Wykop
  • 1
@klapektarasa: Może faktycznie akurat jak widzą Ukraińców to pracują normalnie ale jak trzeba warszawską 'elitę' ukarać to już faja mięknie.
KitaxKita
KitaxKita
26.05.2026, 16:15:32
  • 183
#konfitura
nagranie w artykule https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-szokujace-nagranie-z-wodzislawia-slaskiego-20-latek-potracil,nId,8087931
KitaxKita - #konfitura
nagranie w artykule https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-...

źródło: obraz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm 26.05.2026, 23:13:14 via Wykop
  • 0
@KitaxKita: Uuuu będzie pouczenie
  • Odpowiedz

582

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Wyjątkowe święto, wyjątkowa noc i wyjątkowa sytuacja. Nagromadzenie drogowej patologii jest w tym odcinku niesamowite. Mimo wolnych miejsc postojowych oddalonych o 100 metrów, dla wielu kierowców wjechanie pod samo wejście cerkwi jest najwyższym honorem.

o__0
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 07:01:25
  • 180
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
bolekndm
bolekndm
bolekndm 24.05.2026, 15:41:09 via Wykop
  • 0
@funeralmoon: Im się nie chce, bo to trzeba coś robić wtedy, a nie daj Boże sprawa trafi do sądu i jeszcze trzeba będzie się tam pojawić.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.10.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.08.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking