Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
falconiforme

falconiforme

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29355
  • Znaleziska 28786
  • Mikroblog 569
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 10
n_____S
n_____S
n_____S
18.07.2025, 10:45:13
  • 2
#chatgpt #jezuschrystus #paruzja #biblia #wiara #chrzescijanstwo #katolicyzm
Szacunkowe prawdopodobieństwo powrotu Jezusa Chrystusa w latach 2025–2075 (na podstawie Biblii)

Wykres przedstawia prawdopodobieństwo ponownego przyjścia Pana Jezusa Chrystusa w kolejnych 50 latach. Uwzględnia on dwa scenariusze:

🔵 Niebieska linia – oparta głównie na proroctwie z Ozeasza 6:2 i 2 Piotra 3:8:
n_____S - #chatgpt #jezuschrystus #paruzja #biblia #wiara #chrzescijanstwo #katolicyz...

źródło: 2e67eef3-e402-4ba8-9f74-1f5d013198f8

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falconiforme
falconiforme 18.07.2025, 15:50:04 via Wykop
  • 0
@n_____S: Mi wyszło że Chrystus wróci za 5000
lat. Nie będzie nazywał się Jezus ani Chrystus. Chyba, że wcześniej powstanie lustro rzeczywistości, które dzierży miecz.
  • Odpowiedz

1274

Czy etat pozwala na coraz mniej?

Czy etat pozwala na coraz mniej?

Praca z dojazdem zajmuje nam coraz więcej godzin, a wypłata realnie starcza na coraz mniej. Niemal w każdej firmie wszystko jest pilne, zaległe, trzeba robić w weekendy. Gospodarka pędzi, a proletariat wegetuje, ciągle będąc niewyspanym, przemęczonym, bez pieniędzy i perspektyw zmiany na lepsze.

wqeqwfsafasdfasd
z
wykop.pl
dodany: 13.07.2025, 08:44:23
  • 616
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    praca
falconiforme
falconiforme 17.07.2025, 19:11:15 via Wykop
  • 0
Najpierw płaczecie a potem płaczecie.

https://wykop.pl/wpis/81898593/nalezy-niezwlocznie-sprywatyzowac-ochrone-zdrowia-
https://wykop.pl/link/7726603/prywatna-sluzba-zdrowia-seniora-luxmed-prawo-wypowiedzenia-umowy-po-70-roku
@czerwonykomuch +2160
Należy niezwłocznie sprywatyzować ochronę zdrowia. Wtedy, zgodnie z zasadami świętego kapitalizmu, prywatni psiembiordzy będą walczyć o klientów cenami i/lub jakością usług i dzięki temu wszyscy będziemy piękni, młodzi i szczęśliwi.

Może powyższe sprawdziło się dosłownie nigdzie, ale tym razem się uda.

#antykapitalizm #kapitalizm #
więcej
falconiforme - Najpierw płaczecie a potem płaczecie.

https://wykop.pl/wpis/81898593/...

źródło: LuxMed

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....y
konto usunięte 14.07.2025, 17:15:01
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falconiforme
falconiforme 15.07.2025, 08:18:39 via Wykop
  • 1
@SquarexPierwszy: Reinkarnacja ma miejsce za życia gdy dusza się rozpada. Człowiek bez świadomości jest tylko zwirzęciem.
  • Odpowiedz
szachrai
szachrai
08.07.2025, 09:02:36
  • 2
@Hilarjon:
Chętnie odpisałbym ci w wątku, niestety jego twórca mnie zablokował czym odebrał mi możliwość dyskusji. Chciałbym ci jednak odpisać i zrobię to tutaj:

Twój komentarz dla kontekstu

Bóg dopuszcza istnienie zła i cierpienia. Grzech jest związany z wolną wolą i możliwością odwrócenia się
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falconiforme
falconiforme 08.07.2025, 12:13:32 via Wykop
  • 1
Więc albo Bóg nie jest w pełni bogiem w naszym rozumieniu albo grzech jest iluzją. A jeżeli jest iluzją to oznacza że zło i cierpienie mają źródło w niewiedzy.


@szachrai: Zło i cierpienie mają źródło w niewiedzy i iluzji. Świadomość i kompletna dusza pozwalają żyć w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
falconiforme
falconiforme 09.07.2025, 05:10:56 via Wykop
  • 0
@szachrai: Jezus mówił: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. (Łk 23,34a)

Jest jeden Bóg, jeden porządek i jedna prawda.

Ludzie wolą żyć w wygodnej iluzji niż spojrzeć na siebie samych. Prawda o nich samych napawa ich niewyobrażalnym lękiem. Stąd ich dusze są poćwiartowane a świadomość nie działa.
  • Odpowiedz

389

Partia Razem ramię w ramię z deweloperami. Korporacje wspierają marsz LGBT

Partia Razem walczy z przywilejami deweloperów i ponadnarodowymi korporacjami. Jednocześnie ugrupowanie Adriana Zandberga pomaszeruje ramię w ramię z przedstawicielami największych globalnych firm a nawet grupą o wdzięcznej nazwie Deweloperzy dla Równości w warszawskiej tęczowej paradzie.

VoxClamantisInDeserto
z
wpolsce24.tv
dodany: 13.06.2025, 09:11:58
  • 59
  • #
    polityka
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    deweloperka
falconiforme
falconiforme 14.06.2025, 05:13:49 via Wykop
  • 9
@Roger_Casement:
Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego - W latach 1903–1918 funkcjonowała jako frakcja bolszewicka Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji, w latach 1918–1925 jako Rosyjska Komunistyczna Partia (bolszewików).

1637

Pełczyńska: Potrzebny jest podatek katastralny od 3. mieszkania.

Pełczyńska: Potrzebny jest podatek katastralny od 3. mieszkania.

Potrzebne jest wprowadzenie podatku katastralnego od posiadanego 3. mieszkania, z wyłączeniami w zależności od liczby dzieci dla właścicieli - ocenia minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz.

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 14.05.2025, 10:02:46
  • 475
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    podatki
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polityka
falconiforme
falconiforme 14.05.2025, 15:13:15 via Wykop
  • 1
A może zwolnienie z podatku z pierwszych trzech mieszkań? Mamy juz podatek z rynku pierwotnego i karuzelę podatkową z rynku wtórnego.
Kolejny podatek będzie wywłaszczaniem majątku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3505

Makabra w Warszawie. Głowa kobiety na kampusie uniwersytetu

Pokaż treści 18+

Makabra w Warszawie. Głowa kobiety na kampusie uniwersytetu

Na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu odnaleziono głowę kobiety..

Yakotak
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.05.2025, 17:42:06
  • 1697
  • #
    kampus
  • #
    uniwerek
  • #
    nauka
  • #
    zabawa
falconiforme
falconiforme 08.05.2025, 10:57:35 via Wykop
  • -2
Nie rozumiem w ogóle tego komentarza.


@stefansiarrasiarzewski: Byt określa świadomość czy świadomość określa ludzki byt?

Wina jest niezależnie od tego czy boli Ciebie głowa czy nie. Winą nie jest ból głowy tylko Twoje decyzje.

1016

A. Bryłka (Konfederacja) odmawia odpowiedzi na pytanie o urodzenie dziecka

Pokaż treści 18+

poczętego z gwałtu. "Gwałt jest straszną tragedią, ale nie powinno się zabijać niewinnych dzieci". "A czy Pani urodziłaby dziecko poczęte z gwałtu?" "Takie pytanie nigdy nie powinno paść, panie redaktorze!".

konto usunięte
z
x.com
dodany: 30.03.2025, 09:49:41
  • 290
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    pieklokobiet
  • #
    aborcja
  • #
    polityka
falconiforme
falconiforme 30.03.2025, 11:07:51 via Wykop
  • -12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

falconiforme
falconiforme 30.03.2025, 11:44:36 via Wykop
  • -1
o nie powinno być problemu z udzieleniem odpowiedzi twierdzącej, prawda?


@waro: Nie. Bo każdy jest tu i teraz, a nie we fantazjach redaktora w przyszłości.
falconiforme
falconiforme 30.03.2025, 12:24:39 via Wykop
  • 2
@waro: Nie jesteś własnością swojej matki.

398

Polska na czele inicjatywy zniesienia sezonowej zmiany czasu w UE

Polska na czele inicjatywy zniesienia sezonowej zmiany czasu w UE

Komisja Europejska popiera działania polskiej prezydencji, zmierzające do wznowienia prac nad projektem dyrektywy znoszącej sezonową zmianę czasu w UE poinformował PAP minister Krzysztof Paszyk. Jednocześnie zaznaczył, że inicjatywa wciąż napotyka opór ze strony brukselskiej biurokracji.

Novameh
z
zyciewstylu.pl
dodany: 29.03.2025, 10:36:40
  • 202
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    zmianaczasu
  • #
    wiosna
falconiforme
falconiforme 30.03.2025, 10:50:19 via Wykop
  • 0
pokazuje jaką porażką jest ludzkość.


@blargotron: Jaką porażką była Rewolucja Francuska.

337

Orban: jak ktoś szykuje się do wojny, to znaczy, że chce atakować

Pokaż treści 18+

Orban: jak ktoś szykuje się do wojny, to znaczy, że chce atakować

Stara zasada "Si vis pacem, para bellum" nie znajduje aprobaty u pachołka Moskwy

BielyVlk
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.03.2025, 14:03:40
  • 66
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    russiahateclub
  • #
    polityka
falconiforme
falconiforme 30.03.2025, 10:39:58 via Wykop
  • 2
Niemcy niech sami wezmą swoją armię i zbrojnie odbijają terytorium Ukrainy i dokończą denazyfikację banderowców. A znając życie, pewnie chcieliby wysłać wszystkich dookoła za przecenione wyłącznie europejskie ochłapy militarne. Nie są w stanie nawet masowo produkować sprawnych Leoparów i Eurofighterów wiatrakami ubujając cały przemysł.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

647

Budka z PO: jestem przeciwnikiem podatku katastralnego od trzeciego mieszkania

Budka z PO: jestem przeciwnikiem podatku katastralnego od trzeciego mieszkania

"Jestem przeciwnikiem [podatku katastralnego od trzeciego mieszkania], aby dzisiaj próbować w ten sposób regulować rynek nieruchomości" europoseł Borys Budka z PO dołącza do panteonu polityków swojej partii którzy kosztem zwykłych Polaków chcą bronić betonowych rentierów i spekulantów.

Jankowalski715
z
x.com
dodany: 28.03.2025, 08:01:55
  • 236
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
  • #
    budownictwo
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
falconiforme
falconiforme 29.03.2025, 06:38:22 via Wykop
  • 4
A którędy droga?


@blargotron: A od kiedy wprowadzanie kolejnych podatków to droga rozwiązania problemów? Najpierw budowa domów czy budowa fabryki amunicji jest przeregulowana do absurdu, potem ceny rosną przez dopłaty do mieszkania to rozwiązaniem ma być teraz wywłaszczenie przez podatek od własności prywatnej.
Głupota goni kolejną głupotę.

Najpierw w 50% podatkuje się pracę potem oszczędności i posiadany majątek. To żaden plan, tylko złodziejstwo z ustawy i droga wyniszczenia.
mr-dawid
mr-dawid
27.03.2025, 21:10:08
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falconiforme
falconiforme 27.03.2025, 22:25:38 via Wykop
  • 0
Zwłaszcza, że Bóg przecież widzi wszystko, to po co jeszcze opowiadać o tym księdzu?


@astridatreides: Bo człowiek potrzebuje drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
falconiforme
falconiforme 28.03.2025, 09:20:29 via Wykop
  • 0
@astridatreides: Chodzi się do księdza, bo został do tego wyznaczony lub podjął się takiej roli i jest na tą rolę przygorowany.

Twój argument jest taki: "Akurat z problemem z samochodem musisz iść do mechanika, zamiast do fryzjera albo do sąsiada".
  • Odpowiedz

396

Polityka powrotów nielegalnych imigrantów do ich krajów pochodzenia jest

Polityka powrotów nielegalnych imigrantów do ich krajów pochodzenia jest

nieskuteczna. Tylko niecałe 20 proc. osób, które mają decyzję o powrocie do swojego kraju pochodzenia, jest wykonywana mówi agencji informacyjnej Anna Bryłka, posłanka do europarlamentu z ramienia Konfederacji. Jej zdaniem wspólnotowe prawo jest pod tym względem nieefektywne i wymaga zmian w...

KapitanTorpedal
z
biznes.newseria.pl
dodany: 26.03.2025, 02:59:42
  • 38
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
falconiforme
falconiforme 26.03.2025, 21:33:40 via Wykop
  • 6
@TenXen47: W nacjonalizm bawił się Lenin a potem Stalin.
75 lat Funduszu Kościelnego, brawo nacjonalizm (╥﹏╥).

538

SEPA instant. Przelewy w strefie euro w 10 sekund.

SEPA instant. Przelewy w strefie euro w 10 sekund.

UE wprowadza zasadę 10 sekund na przelew we wszystkich bankach EU. Przelewy w euro w cenie zwykłych przelewów. (Na zachodzie juz , w Polsce do marca 2027)

Poldek0000
z
polskiobserwator.de
dodany: 23.03.2025, 18:56:06
  • 189
  • #
    banki
  • #
    bankowosc
  • #
    uniaeuropejska
falconiforme
falconiforme 24.03.2025, 21:00:33 via Wykop
  • -1
Znowu zamach na wolny rynek. Gdzie są konfiarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@foooo: Jakie procedury trzeba spełnić by założyć własną sieć banków z własną walutą?

857

Minimalna pensja brutto w przyszłym roku ma wynosić 5070 zł. XD

Pokaż treści 18+

Minimalna pensja brutto w przyszłym roku ma wynosić 5070 zł. XD

Myśleliście, że koalicja po dojściu do władzy wprowadzi realne zmiany mające ograniczyć inflację? Nic bardziej mylnego. Trzymajcie się wariaty. XD

tajemniczy-motorniczy
z
businessinsider.com.pl
dodany: 24.03.2025, 10:16:05
  • 433
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    heheszki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    bekazpo
  • #
    polityka
falconiforme
falconiforme 24.03.2025, 18:23:54 via Wykop
  • 0
@sildenafil:
Po pierwsze.
3 397,58 PLN kwota netto
4 500,00 PLN kwota brutto
5 421,60 PLN łączny koszt
falconiforme
falconiforme 24.03.2025, 19:44:33 via Wykop
  • 0
@sildenafil: Nie proszę Pana. Większość lub wiele ludzi żyje spokojnie nie dbając o politykę i od dawna o regulacje. Warsztaty samochodowe zatrudniają jednego pracownika i np. czterech bez jakichkolwiek umowy. Mali jednoosobowi mechanicy nie rozliczają się z niczego, wszystko gotówką. Inne prace remontowe po domach to samo. Ludzie wymieniają się warzywami, mięsem czy drobnymi usługami bez jakichkolwiek rejestrowanej działalności bo nie mieliby pracy wcale.
Może w dużym mieście trudniej, ale
falconiforme
falconiforme 24.03.2025, 20:27:39 via Wykop
  • 0
@sildenafil: A i jeszcze jedno. Każde województwo i każdy obszar ma inne możliwości zarobkowe. A Ty chciałbyś jak od linijki w mniej rozwiniętych obszarach pensją minimalną pozbawić ludzi pracy. Stąd ludzie z małych miejscowości przenoszą się do większych miast. I albo ludzie pracują na czarno albo połowę energii którą wypracują zabiera im państwo. Potem są tak wycieńczeni by wiązać koniec z końcem, że Polska stoi z tak wysokimi poziomem depresji.

634

Karol Nawrocki nie rozumie

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki nie rozumie

Karol Nawrocki nie rozumie, czemu sejm nie przyjął jego propozycji ustaw zmniejszających vat na prąd, gaz i żywność. Nie żeby jakieś składał, ale jednak nie rozumie.

rajwyk
z
img34.dmty.pl
dodany: 23.03.2025, 09:00:41
  • 100
  • #
    wybory
  • #
    nawrocki
  • #
    pis
  • #
    polityka
falconiforme
falconiforme 23.03.2025, 21:30:39 via Wykop
  • 0
Niech stworzą koalicję.
falconiforme - Niech stworzą koalicję.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

974

Bunt maszyn: pierwsza wojna polskiej prawicy z AI Elona Muska (przegrana xD)

Pokaż treści 18+

Bunt maszyn: pierwsza wojna polskiej prawicy z AI Elona Muska (przegrana xD)

Grok - AI od Elona Muska, bożyszcza prawicy, pogromcy lewactwa i woke, prawej ręki Donalda Trumpa bezlitośnie zaorała prawicowych użytkowników portalu X. Najpierw wskazała Mentzena jako prorosyjskiego polityka, a gdy prawicowy tłum wypytał o Tuska odpowiedziała wielokrotnie, że nie jest proniemiecki

UsmiechnietaPolska
z
wykop.pl
dodany: 21.03.2025, 18:21:47
  • 225
  • #
    heheszki
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
falconiforme
falconiforme 23.03.2025, 12:39:06 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietaPolska

https://konfederacja.pl/nord-stream-2-to-nowy-pakt-ribbentrop-molotow/

https://youtu.be/Ypq_2EBMTk4?si=FNTL4HI5VSd15Klc
falconiforme - @UsmiechnietaPolska

https://konfederacja.pl/nord-stream-2-to-nowy-pak...

źródło: 8178730af656961c000530507a7460c4c2aca7254a039568e192b2147fbca57d

Pobierz
falconiforme - @UsmiechnietaPolska

https://konfederacja.pl/nord-stream-2-to-nowy-pak...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

falconiforme
falconiforme 23.03.2025, 12:40:03 via Wykop
  • 0
@falconiforme: Coś tu AI się przeoczyło.
falconiforme - @falconiforme: Coś tu AI się przeoczyło.

2872

Niemieckie media nazwały protestujących w Zgorzelcu Polaków - "neonazistami".

Pokaż treści 18+

Niemieckie media nazwały protestujących w Zgorzelcu Polaków - "neonazistami".

22 marca w Zgorzelcu odbył się protest przeciwko nielegalnej imigracji, paktowi migracyjnemu i podrzucaniu do Polski imigrantów z Niemiec. Niemieckie media już prowadzą ostrzał propagandowy nazywając protestujących Polaków "neonazistami".

Sekumbomoboko
z
bild.de
dodany: 23.03.2025, 08:13:06
  • 308
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    imigranci
  • #
    protest
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
falconiforme
falconiforme 23.03.2025, 10:30:17 via Wykop
  • 2
Niemcy chcą karać za nie umieszczanie imigrantów z Afryki w obozach koncentracyjnych. Więc wyzywają nas od neonazistów.
Jak już Her Donald umieści tych Afrykanów w obozach, tak jak chcą Niemcy, po potem będą krzyczeć, że w Polsce zbudowali obozy koncentracyjne dla Afrykanów. Znów zwyzywają nas od neonazistów. Widzicie Niemcy nie są takie złe, każdy w Europie buduje obozy dla niewolników.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Pan Wójek

  • O mnie
  • ul. A po co to komu
  • http://www.wykop.pl
  • dev@null.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.07.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 25.09.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking