Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
enderosc
enderosc

enderosc

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 718
  • Znaleziska 384
  • Mikroblog 334
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (5)
  • Komentowane (54)
  • Plusowane (275)
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1981
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 16:23:29 via Wypiek
  • 1734
@thorgoth piękna sprawa w sensie wyrok
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
28.05.2026, 16:23:37 via Wykop
  • 570
@thorgoth: Czepiam się, ale nie ma czegoś takiego jak Seat Cupra.

Swoją drogą zrobiony rękaw - widać od razu że patola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
28.05.2026, 06:29:51 via Wykop
  • 300
@piotrek_18_89: gdybym miał to bym posyłał od 1 klasy tak jak sam chodziłem w latach 90 które były nieporównywalnie bardziej niebezpieczne, nie siedzę w temacie bo nie mam dzieci więc trochę mnie zaskoczyłeś, że dzisiaj trzeba mieć na to zgodę
  • Odpowiedz
Ovis_aries
Ovis_aries
28.05.2026, 06:41:06 via Android
  • 413
@piotrek_18_89: Zgodnie z p.r.d. dziecko poniżej 7 roku życia nie może samodzielnie poruszać się po drogach publicznych. I ten wiek uznałbym za odpowiedni, żeby puszczać gówniaka samopas.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1587
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21.05.2026, 07:28:26 via Wykop
  • 347
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
21.05.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 424
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
14.05.2026, 12:58:54
  • 9
Dawno mnie tutaj nie było, a swego czasu miałem tutaj kilka osób które chętnie obserwują moje wpisy.

Także mały update co u mnie. :)

Na focie szczyt masy i około 130kg wagi.

Obecnie
Lewusx - Dawno mnie tutaj nie było, a swego czasu miałem tutaj kilka osób które chętn...

źródło: 816A5998-0900-4444-9F42-DE3E841C897D

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
14.05.2026, 13:02:55 via Wykop
  • 2
@Lewusx: kiedyś miałeś lepszy brzuch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
Autor
14.05.2026, 13:06:11 via Wykop
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: Zgadzam się, 50kg temu to było...
Lewusx - @Zgrywajac_twardziela: Zgadzam się, 50kg temu to było...

źródło: IMG_4977

Pobierz
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
11.05.2026, 05:02:46
  • 191
#chwalesie że pierwszy raz w życiu ja stary chłop 37 lvl jade do energylandii - mówię, że jadę tam dla dzieci ale tak naprawdę dla siebie (。◕‿‿◕。)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bubele
Bubele
11.05.2026, 06:08:19 via Wykop
  • 49
@piotrek_18_89: Wszystko fajen, tylko skąd ma na to ponionszki?
  • Odpowiedz
GaldCC
GaldCC
GaldCC
11.05.2026, 06:13:59 via Wykop
  • 270
@piotrek_18_89:

mówię, że jadę tam dla dzieci ale tak naprawdę dla siebie

plot twist OP nie ma dzieci
  • Odpowiedz
kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
11.05.2026, 05:19:27
  • 361
Dziś matematyka rozszerzona na maturze. Zdają ją dzieciaki, które były uczone przeze mnie nieprzerwanie przez 10-11 lat, od takiego małego gówniarza do młodego, dorosłego człowieka, który nie pasuje do miana stereotypowej Zetki. Fajni ludzie z nich wyrośli. Zaszczytem bylo obserwować jak się zmieniają i cały czas być przy nich, żeby ta matma dalej ich kręciła.
Mam nadzieję na arkusz sprawdzający myślenie, a nie tylko wyuczone schematy.

#matura #matematyka
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe
11.05.2026, 05:34:07 via Wykop
  • 115
@kasiknocheinmal: jeśli jest jak mówisz, to super i fajnie że są jeszcze tacy nauczyciele
  • Odpowiedz
kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
Autor
11.05.2026, 06:14:09 via Wykop
  • 124
@smdbabe: może dlatego, że korepetytor, a nie w szkole, też tylko dlatego była możliwość towarzyszenia im przez cały ten czas ;) Ale serio jestem z nich dumna i mam nadzieję, że to, czego się nauczyli, otworzy im wszystkie możliwości, których będą potrzebowali do dalszych dzialań <3
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
06.05.2026, 07:36:52
  • 978
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot.
Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki:
- Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach
- Być pierdołą która nie potrafi
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_papieros
dr_papieros
06.05.2026, 07:41:07 via Wykop
  • 532
@Leniek: czekam aż w końcu w tym kraju skończy się moda na zalewanie mordy i mam nadzieję, że prohibicja w tym pomoże. Alkusy i ochlejmordy które nie potrafią żyć bez alko zaraz będą kwiczeć, ale moim zdaniem trzeba w końcu zdusić ten problem i oduczyć ludzi chlać. Zaraz po prohibicji powinny się skończyć te wszystkie promocje 12+12 i ceny alkoholu też powinny iść w górę.
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
06.05.2026, 07:43:42 via Wykop
  • 336
@Leniek:
a niech się każdy ogłupia czym chce, mnie interesuje żeby nie darli mi ryja jak mam otwarte okna w nocy
pod tym względem ten zakaz poprawia sytuację

zresztą nie wyobrażam sobie żeby trzeźwa osoba wychodziła o północy kupić a-----l, a ponieważ sprzedaż alkoholu nietrzeźwym jest zakazana - to z definicji sklepy nocne powinny utracić koncesję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
05.05.2026, 08:24:02
  • 830
W całej dyskusji nad spadkiem dzietności praktycznie nikt nie bierze pod uwagę dość istotnego czynnika.
Możecie mnie dowolnie zamordować w komentarzach ale i tak to napiszę. Spadek dzietności to nie tylko pieniądze, mieszkania i praca, ale też ogromna zmiana modelu rodzicielstwa.

Kiedyś dziecko szybciej wchodziło w świat samodzielnie. Szło samo do szkoły, bawiło się na dworze bez ciągłego nadzoru, pomagało w domu albo w polu, miało więcej kontaktu z rówieśnikami bez obecności dorosłych.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
05.05.2026, 08:36:42 via Android
  • 389
@Sin-: jeszcze przed II WŚ dla 70 % narodu dzieci to była głównie inwestycja, darmowe parobki na gospodarce i gwarancja opieki na starość.
  • Odpowiedz
shiverr
shiverr
05.05.2026, 09:15:21 via Wykop
  • 492
@Sin-: Dorzuć jeszcze do tego całkowity zanik wielopokoleniowości. Ludzie wyprowadzają się od rodziców, często z mniejszych miejscowości do wielkich miast. Tak jak kiedyś dziadkowie byli w stanie odciążyć rodziców zajmując się wnukami, tak teraz trzeba sobie radzić samemu.
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
29.10.2025, 03:37:35
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
29.04.2026, 03:59:59
  • 491
Mega_Smieszek

źródło: 1000016113

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
29.04.2026, 05:09:06 via Wykop
  • 195
@Mega_Smieszek: szanuję za detal w postaci wyjętych drzwi. Zapewne od 20 lat xd
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
29.04.2026, 05:58:16 via Wypiek
  • 51
Miało to swój urok, dwie klasy w takiej klatce, każdy z swoim workiem na buty. Od gimnazjum już miałem szafki na kluczyk
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
wiewiorpl
wiewiorpl
28.04.2026, 20:18:15
  • 14
No i temat ciężkiej ołowicy u patusa z bystrzycy kłodzkiej upadł. Wie ktoś co się dzieje w tej sprawie?
Prorok "taaaaaakie dowody" miał i nagle ucichł jakby chciał swoją nieudolność zamieść pod dywan.
Rozkręcajmy małysza!
Powinniśmy wszyscy uważnie patrzeć na ręce prokuratury i policji w tej sprawie.

#samoubrona #afera #bystrzycaklodzka #s---------a
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL
29.04.2026, 05:01:23 via Wykop
  • 3
Wie ktoś co się dzieje w tej sprawie?


@wiewiorpl: czekamy na wypowiedź obrony, która według leśnego ma być niedługo
  • Odpowiedz
reventon
reventon
29.04.2026, 15:24:25 via Wykop
  • 2
Powinniśmy wszyscy uważnie patrzeć na ręce prokuratury i policji w tej sprawie


@wiewiorpl: zgadzam się, ale na co tu patrzeć jak wszyscy zamilkli? Czekamy na konferencję obrony albo nowe informacje od prokuratury. Ewentualnie na transmisję z procesu - będę oglądać jak głupi.
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
28.04.2026, 06:47:07
  • 94
#przegryw #jedzzwykopem #glodnyjakpies
Dla jego bolesnej męki.
No bo co.
staryhuop0 - #przegryw #jedzzwykopem #glodnyjakpies
Dla jego bolesnej męki.
No bo co.

źródło: Fasolka

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
28.04.2026, 06:47:40 via Wykop
  • 17
@staryhuop0:

Weź mnie to daj
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88
28.04.2026, 07:00:16 via Android
  • 8
@staryhuop0: smacznego chłop ja też dziś gotuje zupkie na obiad
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3
27.04.2026, 09:43:39
  • 164
- mamo kupimy chipsy?
- mamy chipsy w domu

chipsy w domu:

#jedzzwykopem #przysmakswietokrzyski #nostalgia
gotx3 - - mamo kupimy chipsy?
- mamy chipsy w domu

chipsy w domu: 

#jedzzwykopem #p...

źródło: 20260427_113833(1)

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
27.04.2026, 09:45:52 via Wykop
  • 109
@gotx3: to som okienka
  • Odpowiedz
Ciero
Ciero
27.04.2026, 09:54:28 via Wykop
  • 197
@gotx3: przysmak świętokrzyski
  • Odpowiedz
LeonL
LeonL
22.04.2026, 22:05:57
  • 22
Na szybko niektóre z ciekawych nowych informacji z wypowiedzi pana rzecznika w kanale zero:
1. Dokumenty (ale bez paszportu), rzeczy osobiste i gotówkę znaleźli nie przy Borysie, ale w jego samochodzie. Żeby się zaraz nie okazało że zabezpieczyli po prostu Bug-out bag.
2. "Nagranie z balkonu" jest najlepszym nagraniem jakie mają dostępne ze zdarzenia xd
3. Dalej trzymają się wersji "zostaw psa, weź karabin"
4. To której broni użyto nie wymaga weryfikacji ani badań, "nikt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipi7997
Bipi7997
Bipi7997
22.04.2026, 22:23:27 via iOS
  • 9
@LeonL: jeden lewak który konsekwentnie bronił patusa już pousuwał wszystkie swoje posty xd
  • Odpowiedz
Bipi7997
Bipi7997
Bipi7997
25.04.2026, 08:34:28 via iOS
  • 4
@tom-bee: gość o nicku gerwazy-oko na każdym kroku atakował naszego „koleszke” za użycie broni w celach obronnych, a stał murem za patusem który szedł na niego z bejsbolem i kastetem i był postacią pierwszoplanową na filmiki jak szcza na skutego typa. Ogólnie robił z siebie idiote na tym hasztagu aż pousuwał posty i z tego co widzę został zbanowany za głupotę
  • Odpowiedz
rail_man
rail_man
21.04.2026, 19:03:21
  • 1024
Hit XDD

#bystrzycaklodzka #patologiazewsi #patologiazmiasta
rail_man - Hit XDD

#bystrzycaklodzka #patologiazewsi #patologiazmiasta

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
21.04.2026, 19:09:40 via Wykop
  • 731
@rail_man: ktoś powinien wobec tego regularnie szczać na jego grób
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
21.04.2026, 19:38:06 via Wykop
  • 407
@rail_man: mam nadzieję że w oddolnym obywatelskim zrywie co pół roku pomnik tego śmiecia będzie oddolnie niszczony. Nadzieja nadzieją, natomiast absolutnie do takich działań nie namawiam nikogo.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking