Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elo_
elo_

elo_

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12644
  • Znaleziska 2759
  • Mikroblog 9885
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 22
ZalgoZalgo
ZalgoZalgo
15.04.2025, 13:17:55
  • 64
Kwiecień
Obiektywna myśl


15 kwietnia
Płać należne podatki


„Nigdy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 15.04.2025, 19:46:30 via Wykop
  • 0
@ZalgoZalgo: lol, nie chce byc stoikiem

chce przeprowadzać defenestracje, wywozić systemowe pijawki na taczkach gnoju, golić k----m łby

Seneka tez by to robił jakby mógł, pozatym dla polityków co jakiś czas takie eventy to jak zaplacenie podatku od bycia zlodziejem
  • Odpowiedz

403

Rekordowo długi czas szukania pracy. Spada też poziom zadowolenia z zatrudnienia

Rekordowo długi czas szukania pracy. Spada też poziom zadowolenia z zatrudnienia

W I kw. 2025 r. rotacja pracowników na rynku pracy spadła, a czas poszukiwania nowego zatrudnienia wzrósł do rekordowego 3,3 miesiąca - wynika z badania Monitor Rynku Pracy przeprowadzonego przez Instytut Badawczy Randstad i Instytut Badań Pollster.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 13.04.2025, 14:23:01
  • 153
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    pracait
elo_
elo_
elo_ 15.04.2025, 07:22:28 via Wykop
  • 1
@mietkomietko: @MNovak to jest jakis bot albo ruski troll, pare dni temu zwrocilem uwage ze jeden uzytkownik skopiowal z reddita film, calr znalezisko i top komentarze
ten not-sweet zrobil dokladnie to samo z innym komentarzem z reddita o tym znalezisku, podejrzewam jakas siatke botow-trolli ktorzy pisza byle gowno generowane za pomoca tanich modeli ai zeby wygladac wiarygodniej zanim beda pisac o wolyniu, upaincach itd.
elo_
elo_
elo_ 11.04.2025, 16:37:55
  • 0
#apcoa #windykacja

dostałem świstek z "opłatą" od apcoa, zglosilem reklamacje na falszywe dane którą oczywiście odrzucili i teraz na telefon który jako jedyna informacja był prawdziwy, wysłała mi smsa jakaś firma windykacyjna żebym na podane w smsie konto przelał kase, to wszystko będzie git

jak to działa? apcoa bez żadnego pisma/wyroku sprzedała mój "dług" firmie windykacyjnej? :D podejrzewam ze mają zmyślone dane i nawet nie uzyskali informacji z cepiku ani
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarny-rycerz_40k
Czarny-rycerz_40k
11.04.2025, 17:15:47 via Wykop
  • 0
@elo_: Witamy w Polsce, mogą się tylko kontaktować, bez wyroku sądowego możesz ich zlewać.
  • Odpowiedz

431

Co się stanie kiedy korporacja ukradnie twój projekt.

Co się stanie kiedy korporacja ukradnie twój projekt.

Projektant procujący w Disney ściągną darmowy niekomercyjny model 3D i się pod nim podpisał. Pamiątki na jego podstawie są sprzedawane w parkach rozrywki i online. Aktualizacja sprawy po 2 i pół roku.

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 11.04.2025, 06:44:12
  • 84
  • #
    ciekawostki
  • #
    disney
  • #
    technologia
  • #
    druk3d
  • #
    gruparatowaniapoziomu
elo_
elo_
elo_ 11.04.2025, 12:26:10 via Wykop
  • 11
jaki masz interes w kalkowaniu 1:1 reddita? nawet top komentarz z-------ś i dodałeś taki sam xD
zabawne w kontekscie czego dotyczy znalezisko

@Neocaridina
elo_ - jaki masz interes w kalkowaniu 1:1 reddita? nawet top komentarz z-------ś i do...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo_
elo_
elo_ 11.04.2025, 16:04:38 via Wykop
  • 0
@niebieskipatyk: niby tak, ale zastanawiam sie jaki jest cel, a moze byc on bardzo podejrzany

Ja podejrzewam budowanie siatki botow, ktora uwiarygadnia uzytkownikow (inne boty ) kopiowanym z reddita kontentem, top commentami etc. Czyli boty kopiuja populizmy, to co sie lydziom podobało wczesniej i pozniej zyskuja plusy na wykopie i sa wiarygodni

Pozniej takie boty p------ą kocopoly o ukraincach czy wrzycaja jakies dziwne treści
panDario
panDario
11.04.2025, 10:50:41
  • 326
#memy #heheszki
panDario - #memy #heheszki

źródło: 9qhelg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 11.04.2025, 11:33:01 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 09.04.2025, 04:04:15
  • 326
Jezu Chryste... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I.....a - Jezu Chryste... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: 1000015632

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 09.04.2025, 05:27:11 via Wykop
  • 2
@MamMalegoSiurka: nie dywaguje, ale pytanie o ai jest glupie, bo mozesz skopiowac obraz i szybko sprawdzic czy obraz jest wygenerowany przez ai i wrzucic screen z toola jako koment zeby reszta wiedziala np sightengine

Jest to lepsza praktyka niz bezmyslne pytanie sie i domyślanie czy to jest ai czy nie
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 09.04.2025, 06:45:02 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 09.04.2025, 08:14:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

340

Polska znów dostarczyła Ukrainie cenny sprzęt

Pokaż treści 18+

Polska znów dostarczyła Ukrainie cenny sprzęt

Warszawa przekazała Kijowowi kolejnych 5 tys. terminali Starlink Enterprise. Ukraiński resort transformacji cyfrowej, który poinformował o dostawie, zaznaczył, że nasz kraj dostarczył już 29,5 tys. tych systemów - najwięcej ze wszystkich darczyńców. Ministerstwo Transformacji Cyfrowej Ukrainy...

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 04.04.2025, 01:45:08
  • 138
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    technologia
  • #
    starlink
elo_
elo_
elo_ 04.04.2025, 09:39:55 via Wykop
  • -10
@NPCek: to idzi kup takiego starlinka mordo
Ruskie trolle myslisz ze nie potrafia fake ogloszenia napisac i wrzucixc na jakis gownoportal ktory nie dziala od paru lat
elo_
elo_
elo_ 04.04.2025, 13:54:25 via Wykop
  • -4
@NPCek: tak, tak smiećku
p--------e boty, zawsze to samo p-----l3nie i te same screeny od lat o tych starlinkach
No i szybkie plusy/minusy w komentarzach z3by wypozycjoni2ac treść prorosyjską xD

I jeszcze smiecku do mnie piszesz wania xD

458

Brutalnie zabił przygarniętego psa na schodach z dzieckiem na rękach

Pokaż treści 18+

Brutalnie zabił przygarniętego psa na schodach z dzieckiem na rękach

Milka została najpierw przygarnięta przez mieszkańca Kijowa, a później bestialsko pozbawiona życia. Mężczyzna, trzymając w ramionach niemowlę, kopnął bezbronne zwierzę, a później chwycił za smycz i z całej siły cisnął psem o schody. Mężczyzna został skazany na 7,5 roku więzienia.

Reinspired
z
fakt.pl
dodany: 27.03.2025, 16:53:01
  • 81
  • #
    wydarzenia
elo_
elo_
elo_ 28.03.2025, 09:57:15 via Wykop
  • -22
@variat: nie zesraj sie szaszka, widze w centrali ogarneli ze w polsce wystarczy wrzucac jakies niusy o tym, ze ukraincy zwierzeta krzywdzą i teraz na tym bedziecie opierac swoje wpisy xD
kutokalipsa67
kutokalipsa67
24.03.2025, 20:08:16
  • 18
Ogurwa, ale mega widowisko na niebie. Wokół samolotu było widać taką dziwną spiralę. Kijowe zdjęcia, ale coś widać. Na żywo było znacznie jaśniejsze.
Ktoś We #wroclaw patrzył właśnie w górę?
kutokalipsa67 - Ogurwa, ale mega widowisko na niebie. Wokół samolotu było widać taką ...

źródło: 20250324-210137

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 24.03.2025, 20:09:16 via Wykop
  • 3
@kutokalipsa67:
elo_ - @kutokalipsa67:

źródło: 1000034277

Pobierz
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 24.03.2025, 20:09:58 via Wykop
  • 3
@kutokalipsa67:
elo_ - @kutokalipsa67:

źródło: 1000034279

Pobierz
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 24.03.2025, 20:19:10 via Wykop
  • 8
@kutokalipsa67: Co spowoduje świetlną spiralę?

- To nie UFO, nie portal do innego wymiaru, ani nie zwiastun inwazji kosmitów. To… planowana deorbitacja drugiego stopnia rakiety Falcon 9! - wyjaśnił Wójcicki.

Poinformował też, że rakieta wyleci dokładnie o 4.09 z bazy Vandenberg w Kalifornii. Transmisję ze startu będzie można śledzić w internecie. Obiekt wyniesie na orbitę teleskop SPHEREx - urządzenie NASA, które będzie zajmowało się skanowaniem nieba w podczerwieni, rozwiązywaniem tajemnic powstawania pierwszych
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 24.03.2025, 20:19:53 via Wykop
  • 1
@elo_: to jest o 8marca, wiec juz bylo cos podobnego grane. Ze zdjec wyglada bardzo podobnie
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 24.03.2025, 20:07:50
  • 3
#wroclaw pierwszy raz takie cos widze

Widok z lipy piotrowskiej/widawy,
Wyglada jakby jakis satelita/samolot lecial bardzo wysoko, ale nie rozumiem jak swiatlo sie tak zakreca
elo_ - #wroclaw pierwszy raz takie cos widze

Widok z lipy piotrowskiej/widawy,
Wygla...

źródło: 1000034279

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_
Autor
24.03.2025, 20:18:49 via Wykop
  • 0
Z 8 marca dotyczaca falcona:

Co spowoduje świetlną spiralę?

- To nie UFO, nie portal do innego wymiaru, ani nie zwiastun inwazji kosmitów. To… planowana deorbitacja drugiego stopnia rakiety Falcon 9! - wyjaśnił Wójcicki.

Poinformował
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
22.03.2025, 14:57:48
  • 332
Pamięta ktoś karty Dragon Ball w chipsach Chio Chips? Jakoś było to na początku lat 2000.
Kupowałem po 5-10 małych paczek naraz dla kart, a potem to wpierdzielałem tak że mnie aż brzuch bolał.

#nostalgia #2000s #czipsy #dragonball
Gawith_Apricot - Pamięta ktoś karty Dragon Ball w chipsach Chio Chips? Jakoś było to ...

źródło: a1ec144840138adf6079dcd08fbe

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 22.03.2025, 20:44:55 via Wykop
  • 0
@Gawith_Apricot: @Gradzik zbieralem oba niestety, i mialem cala kolekcje zarowno kart i naklejek, do naklejek byla fajny album gazetka

zamiast byc fit jak bohaterowie DB to j----e korporacje robily ze mnie tucznika od lat 2000 ;(
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 22.03.2025, 09:14:09
  • 9
#f1 Taka zagadka kiedys była, jak bylem mały. Co to jest?
Czarne na czerwonym jedzie po zielonym?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ambessa
Ambessa
22.03.2025, 09:16:42 via Wykop
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Misticmac
Misticmac
22.03.2025, 09:40:34 via Wykop
  • 5
@elo_: Czarne to Hamilton. Czerwone Ferrari. Zielone to pewnie jakiś ogur typu Kubica
  • Odpowiedz

396

W jaki sposób nauczyć się alfabetu Braille'a w 20-30 minut

W jaki sposób nauczyć się alfabetu Braille'a w 20-30 minut

Znalazłem ten film przez przypadek, a po jego kilkukrotnym obejrzeniu, przechodzę już proste quizy ze znajomości Braille'a na 100%. Z tą metodą nauczenie tego jest naprawdę bardzo proste. Oby się nie przydało, ale generalnie wrzucam jako ciekawostkę.

noisy
z
youtube.com
dodany: 21.03.2025, 08:40:06
  • 54
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    jezykiobce
  • #
    angielski
  • #
    szyfrowanie
elo_
elo_
elo_ 21.03.2025, 15:55:41 via Wykop
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

241

Rozbita siatka handlarzy fałszywymi lekami. Zyski na ponad 8 mln zł.

Pokaż treści 18+

Rozbita siatka handlarzy fałszywymi lekami. Zyski na ponad 8 mln zł.

W wyniku działań funkcjonariuszy Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości w Katowicach zatrzymano 10 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Grupa ta, działając na terenie całej Polski, zajmowała się produkcją i dystrybucją podrabianych produktów farmaceutycznych.

kocha_to_poczeka
z
rmf24.pl
dodany: 20.03.2025, 07:59:27
  • 35
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    przestepczosc
  • #
    bezpieczenstwo
elo_
elo_
elo_ 20.03.2025, 16:20:20 via Wykop
  • 0
czy po prostu produkowali taniej i się konernom nie spodobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enten: w polsce w 2016 zamkn3li juz ogromna wytwornie lekow umieszczoną w jakiejs starej mleczarni, ktora robila tescia, sterydy inne i wlasnie viagre, bo koksy biją sie sterydami i wala wiagre jako przedtreningowke..

Calosc jest sprzedawana stricte na silowniach

614

Galeria wybryków i atak dostawcy

Galeria wybryków i atak dostawcy

Atak mężczyzny rozwożącego pieczywo na pieszego na chodniku. Dostawcy jednej z sieci piekarni robią co chcą. Jeżdżą po chodnikach, parkują w miejscach niedozwolonych. Ich wybryki zostały uwiecznione przez wielu mieszkańców Warszawy. Część materiałów pochodzi z grupy "Święte krowy warszawskie" na FB.

hefrenPL
z
youtube.com
dodany: 18.03.2025, 14:22:06
  • 121
  • #
    parkowanie
  • #
    chodnik
  • #
    konfitura
  • #
    galeria
  • #
    pieczywo
elo_
elo_
elo_ 18.03.2025, 19:00:40 via Wykop
  • -35
Ja nie wiem. Mam niepopularną opinie, ze jak jest przejscie/przejazd to oni sobie mogą wjezdzać na rozladunek nawet pod samą witryne. Tym bardziej w nocy. Tak samo z kurierami czy wszelkiej masci przeprowadzkami. Jak jest dojazd dla karetki czy przejazd dla roweru, i przejscie, to w------e.

Ale nie wiem, może to dlatego ze mam prace normalną i nie mam mentalności sygnalisty a juz na pewno nie miałbym czasu jeździć za kimś po
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo_
elo_
elo_ 18.03.2025, 19:58:00 via Wykop
  • -10
@paramedix: @Pan_od_Internetu xD jakie zesranie synchroniczne
kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
17.03.2025, 16:18:36
  • 224
#elektronika #elektryka #heheszki
kolejnejuzkonto - #elektronika #elektryka #heheszki

źródło: zajebane

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 18.03.2025, 07:01:47 via Wykop
  • 0
@niebadzogrem: @Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin
Jest jezyk techniczny wsrod elektryków ktory został przyjęty w ten sposób. Pozniej jest cale towarzystwo sep ktore wydaje pozwolenia na prace dla elektryków i to pytanie czesto jest na egzaminie xD
  • Odpowiedz
elo_
elo_
elo_ 18.03.2025, 14:08:35 via Wykop
  • 0
@ShortyLookMean: w-------j na elektrode dziadek, a podac to ci moge moj kabel do ryjca
  • Odpowiedz

2188

Pedofil w domu? Dziecko krzyczy Tata ratuj

Pokaż treści 18+

Pedofil w domu? Dziecko krzyczy Tata ratuj

Film: Dziecko krzyczało Tata ratuj, gdy policja wpychała to dziecko do auta, gdzie kierowcą był mężczyzna, który nie jest z nim spokrewniony, a obnażał się na oczach dziecka.

artos69
z
x.com
dodany: 17.03.2025, 07:10:35
  • 190
  • #
    rodzinaprzestepcza
elo_
elo_
elo_ 17.03.2025, 11:15:18 via Wykop
  • 2
@Mknobek1: ja podwojnym, tylko nie wiem kogo najpierw, konkubenta czy sędzie
bezzebnywampir
bezzebnywampir
15.03.2025, 17:24:09
  • 183
#awanturaokase
bezzebnywampir - #awanturaokase

źródło: sad1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 15.03.2025, 23:04:02 via Wykop
  • 1
@bezzebnywampir: chlałem z typem na wyspie słodowej w 2006
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
12.03.2025, 05:47:41
  • 250
Nie wiem czemu zawsze chce mi się śmiać, gdy gdzieś w internecie widzę miniaturki z tym gościem
Wiem, że to poniżej pasa śmiać się z czyjegoś wyglądu, no ale główny specjalista numer 1 w polskim internecie od zdrowej diety, który sam jakoś nie wygląda na zdrowego xD
#dieta #youtube #heheszki
Lolenson1888 - Nie wiem czemu zawsze chce mi się śmiać, gdy gdzieś w internecie widzę...

źródło: E930AEF9-67A1-43DF-89D3-B4958D12BD6D

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo_
elo_
elo_ 12.03.2025, 06:53:29 via Wykop
  • 98
@Lolenson1888: koleś jest mega ogarnięty a jego organizm na bank jest zdrowy, jeśli sam stosuje się do swoich porad, w co nie wątpie
zdrowie i inteligencja nie zawsze idzie w parze z kwadratową szczęką i wyglądem adonisa..

pomyśl, że dzięki temu jaki on ma nieinstagramowy wygląd, on musi być merytoryczny i nie zacznie o---------ć jakiegoś szajsu z reklamowaniem jakiegoś gówna/scamu

można za darmo się dopisać do listy mailingowej, no koleś po prostu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
  • Strona 7 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking