Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elo345
elo345

elo345

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1244
  • Znaleziska 926
  • Mikroblog 318
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

98

BRUTALNY ATAK IMIGRANTA NA POLAKA W LUBLINIE

Pokaż treści 18+

Polska Tuska w praktyce, służby nawet nie złożyły wniosku o deportację. Kwestia czasu, aż będziemy mordowani jak Brytyjczycy ku uciesze władz.

KochanekAdmina
z
youtube.com
dodany: 12 godz. i 58 min temu
  • 23
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
elo345
elo345
elo345 21 min temu via Wykop
  • 0
@Kapelusznik85: tak
elo345
elo345
elo345 20 min temu via Wykop
  • 0
Europejsko już jest?


@Kapelusznik85: Niedługo będzie, bo wchodzi pakt imigracyjny. Pozdrawiam.

9

Rosjanie mają dość propagandy. Kremlowska telewizja traci miliony widzów

Rosjanie mają dość propagandy. Kremlowska telewizja traci miliony widzów

Zainteresowanie Rosjan państwowymi kanałami telewizyjnymi o charakterze propagandowym spada. Trzy główne stacje w kraju Rossija 1, NTV i Kanał Pierwszy (Pierwyj kanał) straciły w ciągu ostatnich czterech miesięcy średnio około 14 proc. widzów.

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 1 godz. i 26 min temu
  • 3
  • #
    rosja
  • #
    propaganda
  • #
    media
elo345
elo345
elo345 33 min temu via Wykop
  • 1
Nawet ruscy mają dość.
Szkoda, że Polacy dalej jak pelikany.
elo345 - Nawet ruscy mają dość.
Szkoda, że Polacy dalej jak pelikany.

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 18-36-25 Oglądalność programów i audycji telewizyjnych. Tego dnia ponad milion osób włączyło TV Republika – Wprost

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 32 min temu via Wykop
  • 0
Prędzej uwierzę, że przez wojnę po prostu nie ma już kto ich oglądać.


@RetorykaPisowska: A może Ukraińcy trafili kilka masztów i już nie ma co oglądać?

26

Wystąpienie Kosiniaka i Kamysza na temat UPA.

Wystąpienie Kosiniaka i Kamysza na temat UPA.

Wystąpienie szefa MON dotyczące relacji polsko-ukraińskich.

tymbakk
z
youtube.com
dodany: 22 godz. i 9 min temu
  • 15
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
elo345
elo345
elo345 21 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -1
Bardzo dobre przemówienie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 49 min temu via Wykop
  • -1
@WYK0PEK: Ja... mam rację. Dzięki.

351

Cienkowska broni ustawy o wspieraniu artystów. Pierwszy odcinek serii

Cienkowska broni ustawy o wspieraniu artystów. Pierwszy odcinek serii

Minister kultury Cienkowska publikuje materiał o artystce, która potrzebuje pomocy finansowej, uzasadniając racjonalność ustawy własnego pomysłu. Ręce do ziemi odpadają. W pierwszym komentarzu kilka prac tejże artystki (głodującej matki jak sama twierdzi)

StoTwarzyElektryka
z
x.com
dodany: 2 godz. i 48 min temu
  • 89
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
elo345
elo345
elo345 1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
Oczywiście, że będzie bronić, wszak sama ją napisała.
Dziwne, jakby teraz powiedziała, że jednak jest zła.
Dziemianiewicz Bąk, ta pani i Kloska od butelek - wszystkie powinny być zdymisjonowane od razu.
Cienkowska - za ten cyrk z artystami (dodatkowo powinno ruszyć postępowanie w sprawie tych jej wycieczek po lasach)
Dziemianowicz - za ustawę o 4 dniowym tygodniu pracy dla urzędników
Kloska - za kaucje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 5
@giorgioborgio:
Nie:
Nawrocki to zawetuje i zostanie po raz kolejny "strażnikiem normalności"
A Tusk po raz kolejny przegra wybory, przez lewicowe odpały.
elo345
elo345
elo345 1 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 4
@TeresaKorolInvestments: Wszystkich będą wspierać.
Chyba, że to jacyś artyści o prawicowych poglądach, wtedy tych to będą oskarżać i próbować uciszać.

255

Wzrost ilości NGO'sów o 82% działających w Polsce na rzecz migracji od 2024r.

Wzrost ilości NGO'sów o 82% działających w Polsce na rzecz migracji od 2024r.

49 organizacji NGO do końca 2026 roku, działających na rzecz migracji z Afryki do Polski. W głównej mierze finansowanych z zagranicznych pieniędzy między innymi przez Open Society etc. Chcą zgotować nam piekło.

Michal85pl
z
youtube.com
dodany: 7 godz. i 26 min temu
  • 44
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    imigranci
elo345
elo345
elo345 1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • -7
Ty, to zupełnie tak samo jak z Pisowskimi szczujniami, propagandą i ściekiem od Dariusza.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

87

Trzaskowski sprowadza do ZOO niemieckie siano

Trzaskowski sprowadza do ZOO niemieckie siano

Nie tylko drzewa są sprowadzane z Niemiec do Warszawy. Również siano do warszawskiego ZOO trafia zza Odry XD

typ53B
z
wgospodarce.pl
dodany: 6 godz. i 11 min temu
  • 30
  • #
    warszawa
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
elo345
elo345
elo345 4 godz. i 37 min temu via Wykop
  • -4
Podejrzewam, że takie siano musi być w jakiś sposób specjalnie przygotowane i sprawdzone, choćby po to żeby nie było nim czegoś, co może zaszkodzić niezwykle drogim i rzadkim egzotycznym zwierzętom i żeby na teren zoo nie dostały się jakieś mikroby czy inne pasożyty, które mogłyby szybko roznieść się po całym zoo np: kleszcze.
Zapewne w Polsce nie ma ani jednej, tak wyspecjalizowanej firmy.

Co oczywiście nie przeszkadza pisowskiemu szambu rzucać oskarżeń i
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Nowy gadżet IKEA przekształci jedno gniazdko elektryczne w dwa

Nowy gadżet IKEA przekształci jedno gniazdko elektryczne w dwa

IKEA wymyśliła taki gadżet co to go jeszcze nikt nie widział - na razie dostępne tylko w Szwecji, ale reszta świata czeka z zapartym tchem

hellfirehe
z
komputerswiat.pl
dodany: 21 godz. i 41 min temu
  • 19
  • #
    ikea
  • #
    elektryka
  • #
    dom
  • #
    agd
elo345
elo345
elo345 21 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
Ciekawe czy wzięli jakąś dotacje z Ue na innowację czy rozwiązania w zakresie energetyki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Patriotyzm i godność Polski

Patriotyzm i godność Polski

Warto pamiętać że gdyby nie ta specjalna operacja wojskowa byłoby ekstremalnie dużo mniej czerwono-czarnych flag w użyciu, a i nastroje w Ukrainie przez to się bardziej radykalizują i jest więcej nacjonalizmu.O ile pamięć historyczna jest ważna to w 99% przypadków zupełnie nie o to chodzi przy agita

BestLinki
z
wykop.pl
dodany: 22 godz. i 11 min temu
  • 3
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wolyn
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
elo345
elo345
elo345 21 godz. i 45 min temu via Wykop
  • -5
Każda opcja, musi mieć jakiegoś wroga, żeby straszyć i zatrzymywać przy sobie mniej inteligentnych wyborców:
KO/Lewica/PSL - ma Rosję
PiS - zarezerwował sobie strasznie Niemcami
Konfederacja i Braun - została im Ukraina
Braun ma jeszcze Rzymian, ale Rzym jest daleko i nie działa tak mocno.

Przecież Mentzen z Bryłką nie po to pojechali na Ukrainę przed samymi wyborami, żeby coś załatwić dla Polski czy coś upamiętnić, ale żeby przypomnieć się swojej najgłupszej
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
wczoraj, 15:32:26
  • 0
Co zrobić by najtańszym kosztem przerobić zwykły rower na szerszy niż 90 cm, tak by w świetle prawa był zwolniony z obowiązku korzystania ze ścieżek rowerowych?
#rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 23 godz. temu via Wykop
  • 0
@staszaiwa: doczep kółka dziecięce.
  • Odpowiedz

5

Mamy finał w kobiecym tenisie na kortasch Rolanda- Garrosa. Brawo Maja!

Mamy finał w kobiecym tenisie na kortasch Rolanda- Garrosa. Brawo Maja!

Discover the match score Maja CHWALINSKA vs. Mirra ANDREEVA, Final Womens Singles at 2026 Roland-Garros. Official resul

p4blo1
z
rolandgarros.com
dodany: 23 godz. i 39 min temu
  • 2
  • #
    tenis
  • #
    sport
elo345
elo345
elo345 23 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
To jakiś prestiżowy turniej, czy druga liga tenisa?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Tusk zapowiada "marsz patriotów". Zwrócił się do byłych premierów

Tusk zapowiada "marsz patriotów". Zwrócił się do byłych premierów

Premier Donald Tusk wezwał do zbudowania pomnika pierwszego premiera III RP Tadeusza Mazowieckiego.

PanAlbert
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23 godz. i 16 min temu
  • 9
  • #
    tusk
  • #
    polska
  • #
    tadeuszmazowiecki
  • #
    polityka
elo345
elo345
elo345 23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 5
Brzmi jak: "lot skazańców"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

jak zdobyć dziewczyne napiszeczie

siema mam problem podoba mi się dziewczyna z klasy no i wiesz wale do niej konia dajcie poradnik jak do niej zagadać i napiszcie czy to normalne

AdamZuleczewski
z
wykop.pl
dodany: 23 godz. i 28 min temu
  • 13
  • #
    hania
  • #
    jan
  • #
    szkola
elo345
elo345
elo345 23 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
Kupić na aliexpress
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Donald Tusk zapowiada pomnik Tadeusza Mazowieckiego. "Jarosław chyba nie odmówi?

Donald Tusk zapowiada pomnik Tadeusza Mazowieckiego. "Jarosław chyba nie odmówi?

Premier Donald Tusk w nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych zapowiedział budowę pomnika premiera Tadeusza Mazowieckiego. Jarosław chyba nie odmówi? zapytał żartobliwie, zapraszając polityków do Honorowego Komitetu Budowy Pomnika.

epicentrum_chaosu
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: wczoraj, 16:25:14
  • 7
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
elo345
elo345
elo345 23 godz. i 46 min temu via Wykop
  • -6
Oczywiście, że odmówi.
Według Jarosława w Polsce mogą być jedynie pomniki papieża, pudziana i Lecha Kaczyńskiego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1003

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Fajno-Polacki wice-marszałek KO teraz w Ukraińkiej TV szkaluje władze prezydencką naszego kraju i pluje na Polaków i bagatelizując ludobóstwo wołyńskie jako "ataki na ludność cywilność". Nienawiść do Polski i Polaków z strony koalicji rządzącej wchodzi na coraz wyższe poziomy pogardy.

KochanekAdmina
z
tysol.pl
dodany: wczoraj, 12:03:51
  • 176
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewica
  • #
    4konserwy
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 16:45:55 via Wykop
  • -9
Gdzie wy tu macie szkalowanie?
Wam już całkowicie odwaliło.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 wczoraj, 16:46:47 via Wykop
  • -30
partii polega na atakowaniu i obrażaniu Polaków


@Latarenko: Ty, to dokładnie tak jak Konfederacja.
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 16:47:50 via Wykop
  • 2
@suluf:
elo345 - @suluf:

źródło: unnamed

Pobierz
elo345
elo345
elo345 23 godz. i 52 min temu via Wykop
  • -25
w urojonym kółeczku wzajemnej lewackiej adoracji pewnie tak jest


@Restrukturyzacja: Ty, to dokładnie tak samo jak w urojonym kółeczku prawicowej wzajemnej adoracji.
Znalazłem już dwie wspólne cechy Lewicy i Konfederacji, to nie jest przypadek.

Do momentu aż przyjdzie pan doktor i wmusi wam leki,

345

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Za dobrze wam się żyje, Polaki, oj za dobrze. Przez internet, platformy streamingowe, telewizję, nawet przez urlopy nie chodzicie do kościoła, i krzyże papieskie ktoś podpala, i aborcja szaleje. Przynajmniej wedle przewysokiego urzędnika Pana Boga, szlachetnego arcybiskupa Depo z Cżęstochowy.

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: wczoraj, 15:24:16
  • 195
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    religia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 16:04:42 via Wykop
  • 17
elo345

źródło: Screenshot 2026-06-04 at 18-03-28 Marsz PiS 13 grudnia bez abp Depo i Piotra Dudy z Solidarności ZDJĘCIA Dziennik Zachodni

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 wczoraj, 16:08:06 via Wykop
  • 48
"Tak jak w Europie będzie się podpalać kościoły albo zamieniać je na kawiarnie i restauracje — ostrzegł arcybiskup."


@gorzki99: Ma rację, zapomniał dodać, że to m.in za sprawą takich hierarchów jak on.
Powody odejścia od KK są różne, ale jednym z najczęstszych jest upolitycznienie.
elo345 - > "Tak jak w Europie będzie się podpalać kościoły albo zamieniać je na kawia...

źródło: Screenshot 2026-06-04 at 18-07-42 Marsz Niepodległości w Częstochowie. Abp Depo i lokalny lider PiS postraszyli że Polska w niebezpieczeństwie

Pobierz

7

Prognoza liczby urodzeń w Polsce do 2040 roku

Prognoza liczby urodzeń w Polsce do 2040 roku

Prognoza z 2022 roku. Pomyłka tylko o 8 tysięcy w 2025 roku. Ale licząc urodzenia samych Polek to by się zgadzało. Fatalna przyszłość czeka ten naród.

nasz_czas
z
mojtyny.pl
dodany: wczoraj, 15:11:56
  • 12
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    statystyka
  • #
    przyszlosc
  • #
    przepowiednie
  • #
    teoriespiskowe
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 15:24:59 via Wykop
  • -1
Same plusy:
-będzie nadpodaż mieszkań
-wystarczy lekarzy
-zniknie bezrobocie
-mniej samochodów, mniej zanieczyszczeń
-mniejsze zużycie energii, może w końcu będzie można zamknąć kopalnie
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 wczoraj, 15:58:54 via Wykop
  • 0
- nadpodaż mieszkań już jest, ale wykupowana przez fundusze


@vojtas123: No i co te fundusze z nimi zrobią? Rozbiorą cegła po cegle i zabiorą?

- lekarzy będzie proporcjonalnie

23

BBC: Historia pijanego Szkota który jeździł na rowerze [ENG]

BBC: Historia pijanego Szkota który jeździł na rowerze [ENG]

Wzruszająca historia Szkota, który wyruszył w 60 milową wyprawę w odwiedziny do wdowy po swoim przyjacielu. Film dokumentalny BBC z 1976 roku.

zafrasowany
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 10:52:50
  • 4
  • #
    alkohol
  • #
    szkocja
  • #
    rower
  • #
    dokument
  • #
    ciekawostki
  • #
    filmdokumentalny
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 14:10:50 via Wykop
  • 2
Kiedyś to były wyprawy, dziś już nie ma wypraw.
Zrobienie 60 mil na rowerze po polach i lasach to był wyczyn, dziś raptem niedzielna przejażdżka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 wczoraj, 10:03:08
  • 0
#rower

Wydałem 1000zł(cena zaokrąglona) na bikefiting i?

  • To były dobrze zainwestowane pieniądze -cieszę się 12.8% (6)
  • To były pieniądze wyrzucone w błoto -żałuję 10.6% (5)
  • Nie wydam tyle na bikefiting -powariowali z cenami 76.6% (36)

Oddanych głosów: 47

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345
Autor
wczoraj, 10:53:51 via Wykop
  • 0
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: Średnia cena wynosi około 1000zł za 1,5 godzinną sesję z fiterem.
Ceny są różne, ale widełki to tak od 799zł do 1500zł.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
Autor
wczoraj, 11:03:28 via Wykop
  • 0
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli:

żeby mi ktoś powiedział, że mam 0,5 cm podnieś sztycę? xDD


No ogólnie, to tak.
Oprócz sztycy jest jeszcze kierownica i duperele, ale ogólnie to na tym polega.
Idziesz ze swoim rowerem, wpinasz go, gościu ci ustawia pozycję, siodełko, kierownicę i tyle.
  • Odpowiedz

217

Przejęcie TVN coraz bliżej

Paramount Skydance wystąpił do Komisji Europejskiej o zgodę na przejęcie Warner Bros. Discovery, właściciela m.in. TVN wynika z dokumentów opublikowanych przez KE. Unijny regulator antymonopolowy ma wstępnie wydać decyzję w sprawie transakcji do 7 lipca.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: wczoraj, 09:38:22
  • 99
  • #
    tvn
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    telewizja
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 10:39:24 via Wykop
  • -3
@Sekumbomoboko: I co z tego? Ważne, że lewaków będzie piekło.
elo345
elo345
elo345 wczoraj, 10:34:41
  • 0
#polityka

Czy samodzielne rządy partii Konfederacja doprowadziłby do wojny z Ukrainą?

  • TAK 35.7% (10)
  • NIE 64.3% (18)

Oddanych głosów: 28

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
wczoraj, 10:35:31 via Wykop
  • 2
@elo345: Konfiarze to sa tak waleczni ze by sekunde po ogloszeniu wojny oglosili bezwarunkowa kapitulacje XD
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
wczoraj, 11:05:26 via Wykop
  • 1
@elo345: Oni pewnie też by zaczęli służyć Ukrainie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.05.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 29.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking