Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elo345
elo345

elo345

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1179
  • Znaleziska 878
  • Mikroblog 301
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
josedra52
josedra52
31.05.2026, 20:54:59
  • 7
#bekazpisu #bakiewicz #ruchobronygranic #polityka
josedra52 - #bekazpisu #bakiewicz #ruchobronygranic #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 21:01:05 via Wykop
  • 13
@josedra52: stare dziady na emeryturze, którym ktoś pomógł odnaleźć nowy sens życia i sprawił, że znów poczuli się potrzebni, zamiast siedzieć i dogrywać w fotelu. Szkoda, że to PiS zauważył i wykorzystał tą niszę.
  • Odpowiedz
Xandress
Xandress
Xandress
31.05.2026, 20:14:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 20:29:35 via Wykop
  • 1
@Xandress:
Z czwartej, nie ma szans na to, że Ukraina przestanie czcić UPA i dostosuje swoją politykę historyczną do Polski.
Każdy spór o Wołyń, będzie tylko podsycał wrogość i wzmacniał ruchy nacjonalistyczne w obu krajach, a takich wydarzeń jak ostatnio, będzie więcej.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 20:51:06 via Wykop
  • 0
debranie orła jest ok,


@vZGLSjkzfn:
Odebranie Orła Białego to nie jest adekwatna odpowiedź, ważne jest jedynie dla nas, dla Ukrainy i Ukraińców ten order nie ma jakiegokolwiek znaczenia.
Odbierając Orła jedynie delikatnie uspokoimy nasze sumienie, to tylko gest, bez jakiegokolwiek
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
31.05.2026, 19:58:07
  • 3
Niezmiennie rozwala mnie, jak koalicja dała się zapędzić w kozi róg PiS-owi, a w zasadzie konfederopisowi (bo konfederołebki obu rodzajów też po ten argument sięgają) w jakiejkolwiek kwestii związanej z Niemcami. Dla PiS-u Niemcy są jedną z głównych pałek do okładania całej koalicji od lat, a ci, zamiast w pewnym momencie przebić ten balon, dali się tak zastraszyć, że cokolwiek, co dotyczy relacji polsko-niemieckich, odbywa się w ciszy, kompletnej dyskrecji, na paluszkach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 20:11:57 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: Dokładnie.
I teraz Pisowcy uderzą Ukrainą, tak jak Niemcami.
  • Odpowiedz
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
31.05.2026, 19:41:04
  • 0
Podaję wam jedyny słuszny moim zdaniem sposób głosowania.
W jednych wyborach parlamentarnych głosujecie na Pana Kaczyńskiego.
W następnych głosujecie na Pana Tuska.
Zapętlić, powtórzyć, gotowe.


#polska #polityka #wybory
MaikeloByalkovo - Podaję wam jedyny słuszny moim zdaniem sposób głosowania.
W jednych...

źródło: glosowanie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 19:52:55 via Wykop
  • 0
@MaikeloByalkovo: tak zrobię, dzięki.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 18:49:30
  • 2
Kiedyś myślałem, że łykanie i wierzenie w propagandę z telewizora, bez refleksji, to wina wychowania w PRL i wieku, w którym umysł już nie pracuje tak sprawnie.
Teraz jak widzę jak młodzież łyka fejki AI, wpisy z jakichś anonimowych kont, tiktoki, to wiem, że to nie efekt PRL czy kwestia wieku, a zwykła głupota i gigantyczne zaniedbania w edukacji.

#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345
Autor
31.05.2026, 18:57:48 via Wykop
  • 0
@tomilipin: dzięki
  • Odpowiedz

452

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Według danych MSWiA, w 2025 r. cudzoziemcy kupili w Polsce ponad 17,7 tys. mieszkań, czyli o 2 proc. więcej niż rok wcześniej. W ciągu ostatnich 10 lat liczba takich transakcji wzrosła pięciokrotnie. Najwięcej kupują Ukraińcy. Na drugim miejscu są Białorusini.

Zbychu222
z
nieruchomosci.infor.pl
dodany: 31.05.2026, 12:08:28
  • 87
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 14:47:32 via Wykop
  • -11
To bardzo dobra wiadomość.
Polska staje się coraz atrakcyjniejsza dla obcokrajowców i inwestorów.
Zaczynamy ściągać zagraniczny kapitał, co w dłuższej perspektywie powinno się przełożyć na wzrost gospodarczy.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 18:34:31 via Wykop
  • 1
imigrant nieznający języka pracujący za minimalną


@Morf: Nie kupi mieszkania, a temat dotyczy nieruchomości.

31

Najlepsze podsumowanie tego, dlaczego Zeleński policzkuje Polskę

Najlepsze podsumowanie tego, dlaczego Zeleński policzkuje Polskę

Zeleński totalnie odleciał. Zamiast wdzięczności za ogromną pomoc Polski, znowu wjechał w narrację, która bardziej pasuje do kremlowskiej propagandy niż do sojusznika.

c3sunn
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 17:55:57
  • 4
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wojna
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 18:00:59 via Wykop
  • -2
Są lepsze podsumowania.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

del_pielo
del_pielo
31.05.2026, 17:24:33
  • 3
#polityka co się stało z tym wypokiem? Przecież tutaj jak na republice tylko w drugą stronę XDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 17:27:05 via Wykop
  • 0
@del_pielo: Darek ma wolną niedzielę.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 16:23:41
  • 3
Zaskakujące, jak łatwo znaleźć prawicy nowego wroga i spowodować, że bez zastanowienia rzucą się jak pieski.
To powinno być badane na wydziałach socjologicznych.

#polityka #bekazprawakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marsoni
Marsoni
31.05.2026, 16:25:52 via Android
  • 5
@elo345: No, masz rację. Ta ukraińska prawica i naziole szybko znaleźli sobie wroga w kimś, kto im w ch*j pomagał ;)
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 13:52:42
  • 12
#niemcy mogą w końcu odetchnąć, Pisowcy mają nowego wroga w postaci #ukraina
Ciekawe kogo ze znanych polityków dziadek był w UPA, pewnie już trwają gorączkowe poszukiwania, a tvrublika szykuje nowy wóz transmisyjny.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
31.05.2026, 12:35:38
  • 6
#polityka #wojna #ukraina #rosja #bekazpisu

jako Polska mogliśmy dużo ugrać w momencie kiedy rosja napadla Ukraine a my mieliśmy karty w postaci postradzieckiego sprzetu, wielka szkoda ze akurat musialo trafic na rzady pisowcow ktorzy order dali a nawet ekshumacji nie ogarneli, glupi niemiec tusek kart takich nie mial a jednak ogarnal
¯\(ツ)/¯
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 12:47:22 via Wykop
  • 6
@washington: Mogliśmy ugrać, czy co mogliśmy konkretnie ugrać?
Bo wtedy były dwa fronty, a absolutnie najważniejsze było, żeby Ukraina nie padła.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 13:05:21 via Wykop
  • 1
no na przyklad ekshumacje,


@washington: akurat to nie jest dla mnie priorytet w czasie wojny, spokojnie można to załatwić np: podczas negocjacji Ukrainy do UE.
Wtedy najważniejsze było to, żeby Ukraina nie padła, bo gdyby jej zabrakło broni w kluczowym momencie, tak by się stało, a cała zmobilizowana armia rosyjska stanęłaby na całej naszej wschodniej granicy, i wtedy zrobiłby się cholerny problem.
Szantażowanie polityką historyczną w takim momencie, byłoby nie
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 12:44:57
  • 0
Jak tam antyszczepy, co tam w szurskiej krainie?
#polityka
elo345 - Jak tam antyszczepy, co tam w szurskiej krainie?
#polityka

źródło: z32468047AMP,Grzegorz-Braun-w-Szczecinie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

Dyskusja społeczności

Każda parafia ma szansę dokonać pozytywnych zmian w życiu swoich członków i szerszej społeczności.Gdybyś mógł wprowadzić w swojej parafii jeden nowy projekt lub inicjatywę, co by to było? Programy mentorskie dla młodzieży? Wsparcie dla osób starszych? Pomoc żywnościowa dla potrzebujących rodzin? Wsp

swiety-jan-pawel-ii-parafia
z
wykop.pl
dodany: 31.05.2026, 09:45:30
  • 8
  • #
    katolicyzm
  • #
    wiara
  • #
    kosciol
  • #
    spolecznosci
  • #
    polska
  • #
    parafia
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 09:50:43 via Wykop
  • 1
Pierwsze, od czego bym zaczął, to odpolitycznienie i neutralność polityczna.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Francja ogłosiła wielki plan. Nie spodoba się w Brukseli,Polska wspiera po cichu

Francja ogłosiła wielki plan. Nie spodoba się w Brukseli,Polska wspiera po cichu

Prezydent Emmanuel Macron ogłosił plan totalnego zelektryfikowania Francji.

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 31.05.2026, 08:59:26
  • 4
  • #
    francja
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
elo345
elo345
elo345 31.05.2026, 09:01:21 via Wykop
  • 3
Dziwne, że dopiero teraz na to wpadli.
Mają własną technologię jądrową, własne złoża.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

56

Rusza Akademia Republiki. Stażyści mają za darmo wzmocnić stację Sakiewicza

Rusza Akademia Republiki. Stażyści mają za darmo wzmocnić stację Sakiewicza

Akademii Republiki Stacja Tomasza Sakiewicza prowadzi nabór do "Akademii Republiki". Jarosław Olechowski, szef wydawców kanału, informuje że staże będą bezpłatne. Już się wydawało, że niżej się nie da zejść, ale mamy to.Nie mamy kasy dla ludzi, weźmiemy stażystów mówi jeden z dziennikarzy stacji.

darosoldier
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 30.05.2026, 21:35:07
  • 28
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 22:27:47 via Wykop
  • 32
Na miejscu młodych, unikałbym tego miejsca.
Na karierę szans nie macie, a wpis do CV z tej stacji, raczej nie będzie atutem.
Dodatkowo los samej stacji jest niepewny, a ostatnie informacje o braku wynagrodzeń nie zachęcają.
I na koniec: Pis wydymał wszystkich, z którymi współpracował, wy też zostaniecie wydymani.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 19:30:37
  • 0
#gastronomia #jedzenie #ankieta #mcdonalds

Dlaczego jesz w McDonalds(główny powód)

  • bo jest smacznie 28.8% (15)
  • bo jest szybko 19.2% (10)
  • bo jest tanio 15.4% (8)
  • bo są duże porcje 3.8% (2)
  • bo to modne i "na czasie" 0% (0)
  • bo jest bezpiecznie(wiem, że się nie zatruje) 32.7% (17)

Oddanych głosów: 52

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vadzior
Vadzior
30.05.2026, 19:53:22 via Wykop
  • 2
@elo345: prawie wszystkie opcje, jedynie mam gdzieś modę (i czy aby na pewno jest to modne?xD) no i porcje akurat są i małe i duże, szczególnie te małe mi pasuje, idealne jako szybka przekąska. Jak chce się nażreć to zamawiam po prostu więcej
  • Odpowiedz
Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
przedwczoraj, 11:47:26 via Wykop
  • 1
@elo345: bo wiesz czego się spodziewać i za ile, no i są przy autostradach
  • Odpowiedz

643

Każde gospodarstwo w Irlandii dopłaciło 360 euro do prądu za centra danych AI

Każde gospodarstwo w Irlandii dopłaciło 360 euro do prądu za centra danych AI

Centra danych w Irlandii zużyły w 2024 roku aż 22% całej energii elektrycznej kraju - więcej niż wszystkie gospodarstwa domowe razem wzięte.

matixrr
z
aiport.pl
dodany: 30.05.2026, 12:08:22
  • 102
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 12:25:06 via Wykop
  • 9
Mała cena za to, żeby Darek Matecki mógł zalewać polski internet fejkowymi memami.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 13:10:33 via Wykop
  • -9
propaganda popis i lewicy


@r696: No tak, bo Konfederacja nie z-----a internetu AI.
Jakby mogli, oni to przecież sam kryształ.
elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 17:43:44 via Wykop
  • -3
Ile tam Ci wpadło za 2 komentarze


@kompek: 2,46 Funta Świętej Heleny
elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 17:59:43 via Wykop
  • -3
dziwnym zrządzeniem losu


@rolnik_wykopowy: a kto powiedział, że to zrządzenie losu

2

Dominik Tarczynski patroluje Rzym w poszukiwaniu nielegalnych imigrantów

Dominik Tarczynski patroluje Rzym w poszukiwaniu nielegalnych imigrantów

Cos tam pi..li, że w Polsce nie ma nielegalnych imigrantów (lol) z jakimś wytatuowanym typem i słownie atakuje imigrantów na potrzeby promocji siebie samego, ale zabawne więc trzeba obejrzeć ;)

aleksc
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 12:58:10
  • 5
  • #
    imigranci
  • #
    rzym
  • #
    polityka
  • #
    pis
elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 13:08:45 via Wykop
  • -5
To jest jakiś psychol.
Chryste panie, dziękuje ci, bo ten typ mógł być naszym prezydentem.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 17:44:33 via Wykop
  • -3
@radaroskop: ta jasne

11

Projekt ustawy o obowiązkowym czipowaniu polityków i urzędników państwowych

Projekt ustawy o obowiązkowym czipowaniu polityków i urzędników państwowych

W trosce o dobro obywateli oraz zachowanie ciągłości tłumaczeń to nie ja podpisywałem, wprowadza się obowiązek wszczepienia czipów lokalizacyjnych wszystkim politykom oraz urzędnikom państwowym szczebla centralnego i wojewódzkiego.

eobardthawne
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 14:54:57
  • 3
  • #
    czipowanie
  • #
    polityka
  • #
    rzad
  • #
    inwigilacja
elo345
elo345
elo345 30.05.2026, 15:18:18 via Wykop
  • -3
Korwin się nie da. Będzie uciekać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • Strona 4 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.05.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 29.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking