Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
diegson

diegson

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 873
  • Znaleziska 162
  • Mikroblog 711
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 34

310

Potężny kryzys w partii Donalda Tuska. Poseł KO: szybko z tego nie wyjdziemy

Potężny kryzys w partii Donalda Tuska. Poseł KO: szybko z tego nie wyjdziemy

Skandal związany z pracą lekarza i radnego KO w jednym z warszawskich szpitali uderzył w splot słoneczny największej partii obozu władzy. Politycy Koalicji Obywatelskiej już zaczynają plotkować o walce frakcji w warszawskiej strukturze ugrupowania i spodziewają się radykalnych kroków ze strony Tuska

freedomseeker
z
onet.pl
dodany: 17.06.2026, 16:46:36
  • 89
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    tusk
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
diegson
diegson 18.06.2026, 12:23:26 via Wykop
  • -4
A ja myślę, że mogą łatwo z tego wyjść. Zarobki lekarzy, brak dostępności lekarzy, obsadzanie stołków z nadania politycznego, to wszystkich wkurza. Niech to coś z tym zrobią, zreformują NFZ, obsadza zarządy szpitali ludźmi z konkursów a nie z nadania i jeszcze wyjdą na tym na plus
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

diegson
diegson 18.06.2026, 12:38:08 via Wykop
  • 0
@Snuq: rozumiem, co masz na mysli ale to niech nie pudrują. jest ogólne oburzenie, pewnie by było szerokie poparcie społeczne do gruntownych zmian. może nawet by prezydent nie zawetował. to niech wezmą problem na klatę i trudna sytuacja może im wyjść na plus.

260

Ukraińcy masowo skupują mieszkania przy froncie (+72%)

Ukraińcy masowo skupują mieszkania przy froncie (+72%)

Po nocnych zmasowanych atakach Rosji na Ukrainę trudno spodziewać się szybkiego zakończenia konfliktu. Jaskółką pokoju może być sygnał z rynku nieruchomości. Okazuje się, że rynek mieszkań na terenie przyfrontowym ma szansę na ożywienie. Coraz więcej Ukraińców interesuje się inwestycjami w tamtejs

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 11:11:20
  • 67
  • #
    urkaina
  • #
    nieruchomosci
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
diegson
diegson 16.06.2026, 13:03:14 via Wykop
  • 0
w takim Charkowie są ofery mieszkań w ich ,,panelkach" zaczynające się od 15-20 tys dolarów, a pewnie przychodząc z gotówką w rękach jeszcze coś się uda wytargować od zdesperowanych sprzedających więc nic dziwnego, że są ludzie którzy szukają okazji do kupna. Tym bardziej, że coraz więcej się mówi, że zbliża się koniec wojny
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arbuzlele
Arbuzlele
09.06.2026, 05:34:38
  • 731
#heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #januszebiznesu
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #januszebiznesu

źródło: 1000004106

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 09.06.2026, 07:39:17 via Wykop
  • 10
@buczubuczu: o czym miałby rozmawiać żebyście byli zadowoleni ?
  • Odpowiedz
diegson
diegson 09.06.2026, 10:37:48 via Wykop
  • 0
@Tyrande: wiesz, ja jeszcze pracując na etacie rozmawiałem z szefem tylko raz każego miesiąca przy okazji rozliczania wynagrodzenia, a small talku o niczym nie miałem chyba ani razu przez 5 lat pracy i nigdy nie czułem się jako ktoś gorszy.
może to bardziej kwestia samooceny i nabrania dystansu do tego co myślą inni
  • Odpowiedz
diegson
diegson 09.06.2026, 11:26:19 via Wykop
  • 1
@Tyrande: no to wtedy współczuję, że trafiłaś na kogoś takiego. ulotnienie się to na pewno była dobra decyzja
  • Odpowiedz
Codon
Codon
26.05.2026, 20:08:08
  • 377
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.

Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.

Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Codon - #gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków...

źródło: IMG_0156

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 27.05.2026, 06:33:43 via Wykop
  • 0
@Codon: mnie ostatnio zainteresował ETL.FR i XFAB, co myślisz ?
  • Odpowiedz
WideOpenShut
WideOpenShut
22.05.2026, 07:25:35
  • 35
I znów ból pleców jakby silniejszy (・へ・)
#urodziny
WideOpenShut - I znów ból pleców jakby silniejszy (・へ・)
#urodziny

źródło: 51206

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 22.05.2026, 08:51:49 via Wykop
  • 2
@WideOpenShut: sto lat
  • Odpowiedz

364

Polska "długa ręka" technologii. MTJD 15 ujawnia możliwości w czasie testów

Polska "długa ręka" technologii. MTJD 15 ujawnia możliwości w czasie testów

Portal Obronny jako pierwsza redakcja dotarł do nagrań testów bezzałogowego systemu powietrznego MTJD 15 z napędem turboodrzutowym. To w pełni polska konstrukcja, rozwijana w oparciu o krajową myśl techniczną. Według twórców maszyna osiąga pręd

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 19.05.2026, 10:07:22
  • 111
  • #
    polska
  • #
    drony
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    militaria
diegson
diegson 20.05.2026, 07:51:10 via Wykop
  • 151
@H_Moody: JET-POL, jak inaczej mogłaby się nazywać polska firma produkująca silniki odrzutowe XD
Matodus
Matodus
Matodus
13.05.2026, 08:58:26
  • 49
Jak to jest ze kazdy pokazuje tu tylko wzrosty, ale nie ma na tym tagu nikogo co pokazuje ile stracil? #gielda
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 13.05.2026, 10:22:46 via Wykop
  • 0
@czas_na_kapuczinke: jaka analiza stała za tym, że wybrałeś akurat te spółki ?
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
28.04.2026, 08:33:34
  • 82
Ceny starych domów w miastach wojewódzkich zwariowały kompletnie.

Sam mieszkam na zadupiu w nowym domu. Dzięki pracy zdalnej mogę sobie na to pozwolić (żona też częściowo zdalnie).

Ale coraz częściej spoglądam tęsknym wzrokiem za tymi osiedlami domków gdzieś na obrzeżach wojewódzkich z szybkim dojazdem do korpo mordorów, przedszkoli, sklepów, z całą tą infrastrukturą, cywilizacją. Też głównie ze względu na dzieci.

I
codziennaKasia - Ceny starych domów w miastach wojewódzkich zwariowały kompletnie.

S...

źródło: image

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 28.04.2026, 12:11:26 via Wykop
  • 0
@codziennaKasia: kolejnym problemem takich domów poza ceną jest rozmiar, te klocki mają po 200-300m na 3-4 kondygnacjach. Na co to komu ? a później gość zażyczy sobie 8-10 tys za metr bo ,, do zamieszkania " i wychodzi cena kilka milionów
  • Odpowiedz

431

Prywatycja szpitali w Polsce - zakulisowe rozmowy

Prywatycja szpitali w Polsce - zakulisowe rozmowy

Oficjalne spotkanie CEO LuxMed, Ministerstwa Zdrowia i instytucji ds. restrukturyzacji szpitali, o którym nikt nie mówi. Przygotowania do prywatyzacji podmiotów leczniczych. Czyżby "lekarz 300k" było tylko urobieniem opinii publicznej?

gimnazjumqqq
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 13:39:05
  • 82
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
diegson
diegson 17.04.2026, 08:31:17 via Wykop
  • 1
@jan-fifalski: serio nie miałeś lepszych przykładów? Pasty masz polskie np Ziaja i Tołpa, polska telewizję też masz, prywatną i państwową, dwa największe banki w Polsce są polskie a niemiecki Mbank chyba dopiero 5, przewoźnicy kolejowi to praktycznie tylko polskie firmy i składy są produkcji polskiej. DB tylko połączenia z Niemcami obok Intercity więc to jakiś ułamek. sklepy masz też polskie chociaż mało. Tylko samochodów nie masz polskich no ale nikt

371

Polski rząd już oficjalnie zaleca trzymanie gotówki w domu

Polski rząd już oficjalnie zaleca trzymanie gotówki w domu

Na przykładzie polskiego społeczeństwa widzimy jak na dłoni, jak zmieniają się nie tylko przyzwyczajenia związane z codz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 14.04.2026, 07:29:13
  • 131
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    wiadomosci
  • #
    ministerstwofinansow
  • #
    gotowka
diegson
diegson 14.04.2026, 12:29:00 via Wykop
  • -1
@deafpool: ostatnio chciałem wypłacić pewną kwotę w mieście wojewódzkim w Santander, w bankomacie limit do 15k, poszedłem do oddziału a tam informacja, że oddział nie ma kasy! i nie da się u nich wypłacić. Poszedłem do drugiego oddziału, a tam informacja, że dadzą mi max 20k bo nie zgłosiłem im dzień wcześniej, że chce dużą kwotę pieniędzy. Dodam że to wcale nie była astronomiczna kwota

450

Rekord obcokrajowców na polskim rynku pracy. Wiemy, skąd przyjeżdża coraz więcej

Rekord obcokrajowców na polskim rynku pracy. Wiemy, skąd przyjeżdża coraz więcej

ukraińskie 857 tys. (w 2023 r. - 759 tys.) białoruskie 138,7 tys. (w 2023 r. -129 tys.) gruzińskie 26 tys. (w 2023 r. 26,2 tys.) kolumbijskie 19,5 tys. (w 2023 r 5,2 tys.) indyjskie 25,1 tys. (w 2023 r. 20,5 tys.) filipińskie 15,5 tys. (w 2023 r. 9,7 tys.) mołdawskie 14 tys. (w

Ryong_Li
z
bankier.pl
dodany: 09.04.2026, 06:54:54
  • 124
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
  • #
    emigracja
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
diegson
diegson 10.04.2026, 06:46:11 via Wykop
  • 1
dla mnie zaskakująco dużo rosjan, sam chyba żadnego nie spotkałem mimo, że pracuje z wieloma obcokrajowcami
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartexx96
bartexx96
31.03.2026, 20:47:33
  • 134
Szkoda Roberta, bylby to jego ostatni mundial. Mocno dzisiaj pracowal na boisku, duzo wygranych pojedynkow glowkowych, bral na siebie obroncow, utrzymywal sie przy pilce. Ogolnie w przodzie sporo jakosci, ale defensywa to tragedia. Cash wygladal dzisiaj jak jakis przecietny grajek z Puszczy Niepolomice z calym szacunkiem do Puszczy. No nic, mundial bez naszych dziwnie bedzie sie ogladac.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 01.04.2026, 06:27:39 via Wykop
  • 0
@Ekspert_ds_ryb: no debil
  • Odpowiedz

210

Kiedy Rzeczpospolita była największa? [MAPA]

Kiedy Rzeczpospolita była największa? [MAPA]

Był taki czas, kiedy Rzeczpospolita była potęgą i jednym z największych państw Europy. Jaka była wówczas powierzchnia kraju, z kim graniczyła Rzeczpospolita i dokąd sięgały jej granice? Zobacz to na unikatowej mapie i poznaj najważniejsze fakty dotyczące ówczesnej Polski!

Histmag
z
histmag.org
dodany: 30.03.2026, 16:14:16
  • 97
  • #
    historia
  • #
    kartografia
  • #
    mapy
  • #
    histmag
diegson
diegson 31.03.2026, 11:05:21 via Wykop
  • 8
@Icouldbeyourmom: Jagiełło przyjął koronę polską dobrowolnie, a unia w krewie i lubelska zostały uzgodnione przez obie strony i zostały podpisane dobrowolnie przez poselstwa obydówch krajów.

co do zasiedlania to Korona była znacznie ludniejszym obszarem więc ludzi przesiedlano z terenów ludniejszych tam gdzie było pusto
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
31.03.2026, 07:26:19
  • 76
W ogóle jeżeli ktoś lubi wydarzenia historyczne to właśnie mamy powtórkę z kryzysu paliwowego z perspektywy USA w 70s

-Znowu jakaś tam wojna w piaskownicy
-Paliwo kosztuje miliony monet
-Złe zarządzanie zaraz spowoduje sztuczne braki na stacjach
-Wszyscy jeżdżą wielkimi, ciężkimi kolumbrynami (tak, patrzę na wasze przerośnięte suvy)
SzubiDubiDu - W ogóle jeżeli ktoś lubi wydarzenia historyczne to właśnie mamy powtórk...

źródło: gettyimages-518390262

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 31.03.2026, 10:17:24 via Wykop
  • 1
@Protectorx: faktycznie nic nie odczuwają, najwyższe ceny od 2022, wzrost cen benzyny o 30%, diesla o 40%

https://www.cnbc.com/2026/03/31/gas-oil-diesel-price-iran-war.html
  • Odpowiedz
Chlodny_Pokerzysta
Chlodny_Pokerzysta
29.03.2026, 12:59:21
  • 313
Autorzy defence24 postawili teze, że desant jest już w zasadzie oczywisty
*pomarańczowa małpa ma ręce w nocniku,
*państwa zatoki perskiej nie dołączą do desantu,
*desant będzie okupiony ogromnymi stratami,
*nawet udany, nie zakończy wojny,
*inwazja może być przyczyną powstań w krajach ościennych,
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 30.03.2026, 06:57:25 via Wykop
  • 1
@PfefferWerfer: w sondażach 80% Tajwańczyków uważa się za Tajwańczyków a nie Chińczyków i z roku na rok ten odsetek rośnie. Skąd ten pomysł że młodzi popierają zjednoczenie ?
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
26.03.2026, 22:13:06
  • 94
#mecz
Osmiele sie stwierdzic, ze ego Urbana nam prawie przegrało mecz. Wystawienie Rozgi ktory c---a grał zamiast Pietuszewskiego to jakies nieporozumienie. Decyzja pod ego i tyle. Przynajmniej miał na tyle rozumu, ze od razu go zdjal na 2 polowe. I ponawiam pytanie, po c--j CipoBaxx pojechal na kadre?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 27.03.2026, 07:14:51 via Wykop
  • 1
@dawidczeta: teraz lepsza generacja? nie wydaje mi się, może kadra jest szersza i bardziej wyrównana ale Nawałka podstwową 11 miał o wiele lepszą
  • Odpowiedz
Bartekgkw
Bartekgkw
17.03.2026, 20:31:06
  • 59
Beka z barceloniarzy XD

1. Na ich klub jako jedyny są jawne dowody przelewania hajsu do sędziów XDD

2. Jak jest słuszny karny dla Realu sprawdzony na VAR i wszystkim, to barceloniarze i tak płaczą ze sędziowie przekupieni XDDD

#mecz
Bartekgkw - Beka z barceloniarzy XD

1. Na ich klub jako jedyny są jawne dowody przel...

źródło: image_picker_06167AA5-D723-41BE-8565-B57670149540-29836-00000AD87D5CDCCB

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 18.03.2026, 07:23:10 via Wykop
  • 0
@secs: skazano Epsteina i Ghislaine Maxwell a sprawa toczy się chociażby w sprawie księcia Andrzeja
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
17.03.2026, 16:03:17
  • 692
Perełki z rejestru PESEL, część 2!

Męskie:
* Luidżi (2 osoby)
* Leczysław (6)
* Stanimierz (2)
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 18.03.2026, 06:59:24 via Wykop
  • 0
@mannoroth: wpisując w google pojawiają się hindusi więc jest to pewnie hinduskie imię ale fakt że brzmi jak jakiś paladyn
  • Odpowiedz

1638

Obudziła się po operacji bez macicy i jajników. Skandal w Poznaniu

Obudziła się po operacji bez macicy i jajników. Skandal w Poznaniu

Nawet 20 lat więzienia grozi ginekologowi z Poznania, który podczas operacji 24-letniej pacjentki miał pozbawić ją możliwości zajścia w ciążę. Według śledczych, lekarz wyciął narządy rozrodcze bez posiadania świadomej zgody kobiety. Jest podejrzany o ubezpłodnienie.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 26.02.2026, 15:28:55
  • 343
  • #
    lekarz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    polska
diegson
diegson 27.02.2026, 07:44:18 via Wykop
  • 2
@nastarkill: miałem dwie operacje kolana robione przez różnych lekarzy i za każdym razem zaznaczali nogę markerem. Więc być może to standardowa procedura.
Sonny86
Sonny86
26.02.2026, 05:06:05
  • 878
#heheszki #humorobrazkowy #humor #szkola #pdk #pilkanozna #sport
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #szkola #pdk #pilkanozna #sport

źródło: temp_file7867123501622988876

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 26.02.2026, 08:03:11 via Wykop
  • 0
@nutellowy: chociażby Orliki są ogólnodostępne, możesz sobie chodzić jeśli chcesz nawet jak skończyłeś szkołę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking