@Aplasidon: borek i ten drugi kasztan nie rozumieją angielskiego. Sędzia wyraźnie powiedział że atakujący inicjował kontakt, a nie że kontaktu nie było
@Atomus: dokładnie, mbappe widząc wślizg senegalczyka od razu odpalił wywrotke żeby na tym wślizgu się położyć. Bardzo dobrze przyaktorzył ale varowcy byli sprytniejsi
Ktoś bierze pod uwagę taki scenariusz że w aurze tajemniczości, nie wiem, powiedzmy 2h przed meczem wjeżdża autokar Wisły na stadion? Niby głupie ale .... imba o niewpuszczanie kibiców będzie właściwie dopełniona, Prztyczek w śląska, spadek sprzedaży biletów, kibice nie przyjdą raczej na stadion, porażka w tym względzie śląska. Przede wszystkim, nie dostaną za free 3 punktów. Rozkojarzenie i rozluźnienie przeciwników, u nas pewnie w wąskim gronie jest info że jedziemy (jaka
Swoją drogą Zawisza ma jedną z najlepszych, najbardziej nietypowych przyśpiewek stadionowych w Polsce, na melodię Porque Te Vas. Wpada w ucho, polecam
W mieście, gdzie przepływa rzeka Brda, potęga trwa, niebiesko-czarna duma w piłkę tutaj gra - to Zawisza. Wszyscy razem dopingują cię, fanatycznie, najlepsza banda na trybunach tutaj jest - po życia kres
#skoki Niesamowicie przekręcili Japończyków tym odwołaniem. Nikaido najlepszy skok konkursu, drugie miejsce, Kobayashi mógł jeszcze to obronić. Mogli po prostu odwołać tę ostatnią grupę i powtórzyć ją np. za pół godziny jak skończy śnieżyć. My na tym zyskaliśmy ale Japonia wyruchana bez mydła.
@micah-white: Liczyłem na sprawiedliwy konkurs. Tomasiak by dostał powtórkę po tym żarcie gdzie go puścili przez zasypany rozbieg i mógł na uczciwych warunkach pokonać Niemców i Norwegów. A Japończyków szkoda bo fajne chłopaki a Nikaido miał szansę na komplet medali
@fornson23: Też zawsze myslalem ze to wieloletnia tradycja xd A z tą czerwoną linią to zaskoczyłeś. Jak oni w ogóle mogli kiedyś skakać bez tego, przecież takie coś dla widza jest nieoglądalne
@fornson23: kompletnie nic nie widać xD ja to w ogóle jeszcze młodszy jestem i zacząłem oglądać skoki zaraz po skończeniu kariery przez Małysza, miałem wtedy z 11 lat chyba. To dla mnie i punkty za wiatr są czymś oczywistym. Starsi kibice w internecie ciągle na nie narzekają a dla mnie są potrzebnym składnikiem skoków, bo trochę wyrównują szanse poszczególnych zawodników. Co innego majstrowanie przy belce, tak jak jest teraz że
Nie jestem na bieżąco w skokach pewnie jakoś od 2018 roku. Kto to ten Tomasiak? On taki dobry, czy może jakiś giga fart? Myślałem, że polacy już posysają odkąd stara gwardia się postarzała fest.
@Danzuo: 19-latek ktory się pojawił w PŚ w tym sezonie. Formalnie należy do kadry B i trenuje go trener kadry B Wojciech Topór bodajże. Cały sezon Tomasiak skakał stabilnie w okolicach 10 miejsca, często w pierwszej dzesiątce. Ale na podium chyba jeszcze nie był w PŚ
@klucz_nastawny: Bo wychodzi z błędnego założenia że celem wsadzenia do więzienia jest przede wszystkim jakieś wymierzenie sprawiedliwości. Gdzie tak naprawdę wsadzanie do więzienia służy po prostu odizolowanie patusów od społeczeństwa i odstraszanie ich przed popełnianiem więcej przestępstw. To ma sens niezależnie czy wolna wola istnieje czy nie istnieje
Nie dość, że Crvena wczoraj pokazała Lechowi na boisku miejsce w szeregu, to jeszcze na koniec splunęli ironicznymi podziękowaniami za proserbski transparent wywieszony na poznańskim kotle xD Na nic się zdały wyzwiska połowy polskiego internetu od ruskich podnóżków. Wstyd podwójny #mecz
źródło: a1
Pobierz