Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GrochenMochen

GrochenMochen

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14716
  • Znaleziska 408
  • Mikroblog 14308
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 88

OCIEBATON
OCIEBATON
6 godz. i 47 min temu
  • 207
W Kongo rodzina zmarłego podpaliła Centrum Leczenia Eboli.

Powód? Centrum nie chciało wydać ciała.

Komentarze tych którzy wyłączyli TV i włączyli myślenie

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi
OCIEBATON - W Kongo rodzina zmarłego podpaliła Centrum Leczenia Eboli.

Powód? Centru...

źródło: 1000003865

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 6 min temu via Android
  • 0
@GoodGuyHelping: skąd ty wiesz jaki tam mają IQ?
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen przedwczoraj, 14:33:27
  • 5
#tenis ludzie, ona gra z topowa rakieta świata... I tak daleko zaszła. Będzie miała lepsze momenty i na to trzeba się przygotować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
przedwczoraj, 14:36:44 via Wykop
  • 0
@GrochenMochen: Nie no. Ciężko jej będzie poza mączką w grze z fizycznymi zawodniczkami, które grają chociaż na 80% poziomu. Nie ma szans fizycznie, a już nie będzie tak sprzyjających okoliczności. Nie ma co pompować balonika. Życiowy sukces, raczej nie do powtórzenia.
  • Odpowiedz

673

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

W 2025 r. centra danych zużyły 448 TWh energii, to więcej niż Arabia Saudyjska. Raport podkreśla, że skupianie się wyłącznie na emisjach CO2 jest błędem - chłodzenie serwerów i produkcja energii generuje ogromny ślad wodny i gruntowy.

matixrr
z
time.com
dodany: 04.06.2026, 22:19:34
  • 253
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    swiat

GrochenMochen
GrochenMochen 05.06.2026, 10:11:30 via Android
  • -9
@kastrator2: ale ty masz nasrane
GrochenMochen
GrochenMochen 05.06.2026, 10:12:33 via Android
  • -10
@abhagebhar: jakaś książkę raz w życiu przeczytaj
GrochenMochen
GrochenMochen 05.06.2026, 10:13:26 via Android
  • -1
@JoBackManhorse: wody słodkiej mamy mało a obecnie prądy morskie są i tak wypompowywane jak s-------n przez co klimat się psuje

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 19:02:31
  • 0
#mecz karne to tylko Chelsea umie walić w Londynie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 19:02:09
  • 0
#mecz Doue druga wygrana lm w wieku 21 xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci
30.05.2026, 19:02:28 via iOS
  • 0
@GrochenMochen: Mbappé 😉
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 19:01:19
  • 5
#mecz fajny finał nie grajcie więcej xddd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 17:28:01
  • 0
#mecz jak anulują karnego to wale ten sport jak arsenal sobie wszystko kupuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt
30.05.2026, 17:22:17
  • 6
Już się zaczyna sędziowanie pod Arabów, byle tylko przepchnąć 2 puchar pod rząd i złotą piłkę dla Dzbanbelle za rozegranie 10 meczów w sezonie xD

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 17:22:30 via Android
  • 1
@ag3nt: XDDD
  • Odpowiedz
Tobyyy
Tobyyy
30.05.2026, 16:49:26
  • 1
Teraz pozostanie tylko pytanie do kogo trafi złota piłka, Gyokeres czy Saka? #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 16:54:39 via Android
  • 0
@Tobyyy: serio nadal ktoś się jara ta durna nagroda?
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 16:54:05
  • 1
#mecz Xdddd w końcu sędziowanie nie dla Arsenalu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 16:45:10
  • 0
#mecz rok temu rozwalili inter 5 zero i nagle nie umieją grać. Kwicza chyba w szatni, Dembele masakra, mendes XDDD bramkarz xipa... Masakra
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 16:20:47
  • 2
#mecz swoją drogą sędziowanie to dramat xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen
Autor
30.05.2026, 16:21:41 via Android
  • 0
@marcelus: te trzy faule z d--y gwizda zamiast puścić grę dalej... Na takim poziomie takie pchanie to żaden faul
  • Odpowiedz

GrochenMochen
GrochenMochen 30.05.2026, 16:00:34
  • 1
#mecz fajny hymn, coś nowego w końcu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 25.05.2026, 00:14:02
  • 1
#mecz Inter Milan Philadelphia union 4-4 przy 14 celnych strzalach... i to w pierwszej polowie, ale to musi byc meczycho
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 24.05.2026, 20:46:38
  • 0
#mecz No nie poznaje takiego Milanu... Czasy z 2013-2017
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 24.05.2026, 20:32:29
  • 0
#mecz XDDD typ kopie Griezmanna i sedzia nic... parodia ta liga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 24.05.2026, 16:55:35
  • 1
#mecz sklad za 1 mld 200 mln euro a ci 10 miejsce i brak pucharu plus kompromitacja cwela na arenie.... ROMAN wroc plz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 24.05.2026, 16:53:30
  • 0
#mecz Koguty zamiast autobus postawic to sie bawia w spadek xddd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
24.05.2026, 16:55:52 via Wykop
  • 1
@GrochenMochen: strata gola nic im nie dalej bo dalej przed zachodnią szynką będą
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 24.05.2026, 16:28:06
  • 0
#mecz 10 czerwona kartka dla Chelsea w tym sezonie xddd brawo wincej cziornych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 24.05.2026, 16:11:09
  • 1
#mecz I tak mialy byc luzem liga europy a my nawet LKE nie dostaniemy.... Masakra co z tym gowno klubem sie dzieje #chelsea i nagle magicznie jak uciekna z klubu top playerzy to pokaza ze umieja grac xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OgolnieRzeczBioracGeneralnie
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
24.05.2026, 16:14:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
24.05.2026, 18:21:54 via iOS
  • 0
@GrochenMochen: Przede wszystkim w końcu na kierownicy będzie topowy trener, pierwszy raz od dawna. Nie mam nic do Maresci czy Pocha, no ale to jedna półka niżej. Podobno jednym z podstawowych kryteriów w negocjacjach było posiadanie wpływu na politykę transferową. Wierzę, że tak będzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking